Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid

Peasponsor

Transtar TP

Toetajad

Eesti Kultuurkapital
Hasartmängumaksu Nõukogu
Tartu linn

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 24.01.2022 08:41.

Täispikk distants stardinimekiri

Stardi aeg Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
18:00:00 105 Liis Jääger 1998 naine N Eesti, Tartu maakond
Kalevi Jalgrattakool
18:03:00 173 Egerd Enok 2000 mees Poisid 17-18 a (MJ) Eesti, Harju maakond
CFC
18:05:00 6 Kaido Voogla 1978 mees M Eesti, Harju maakond
RedBike
18:11:00 10 Marika Rohtla 1965 naine N Eesti, Tartu maakond
TriSmile
18:15:00 11 Aapo Rammo 1951 mees Seenior 3+ Eesti, Põlva maakond
SK Tartu Velo
18:20:00 2 Mart Mikkelsaar 1960 mees Seenior 3+ Eesti, Tartu maakond
18:24:00 80 Priit Kasenõmm 1975 mees Seenior 2 Eesti, Tartu maakond
18:30:00 4 Karl Mihkel Vent 2000 mees Poisid 17-18 a (MJ) Eesti, Tartu maakond
18:32:00 170 Aivar Veri 1965 mees Seenior 3+ Eesti, Tartu maakond
Vooremaa Centrum Rattabaas
18:40:00 31 Tea Lang 1966 naine N Eesti, Tartu maakond
18:42:00 32 Mae Lang 1996 naine N Eesti, Tartu maakond
18:45:00 99 Sander Kempi 1999 mees Poisid 17-18 a (MJ) Eesti, Harju maakond
CFC RATTAKLUBI
18:47:00 98 Kert Martma 1983 mees M Eesti, Harju maakond
18:55:00 15 Ülo Treufeldt 1946 mees Seenior 3+ Eesti, Harju maakond
18:58:00 3 Sten Üprus 1987 mees M Eesti, Tartu maakond
42koma
19:00:00 63 Katrin Rihma 1984 naine N Eesti, Tartu maakond
19:01:00 1 Valdek Rohtma 1978 mees M Eesti, Tartu maakond
TÜ ASK
19:03:00 20 Peeter Illak 1966 mees Seenior 3+ Eesti, Tartu maakond
19:05:00 14 Johannes Sarapuu 2000 mees Poisid 17-18 a (MJ) Eesti, Tartu maakond
19:07:00 84 Anette Zukker 1996 naine N Eesti, Tartu maakond
TriSmile
19:08:00 52 Sven Liivamägi 1997 mees M Eesti, Tartu maakond
Rein Taaramäe Rattaklubi
19:09:00 171 Risto Reinpõld 1980 mees M Eesti, Harju maakond
19:10:00 172 Karmen Reinpõld 1981 naine N Eesti, Harju maakond
19:18:00 13 Taavi Kannimäe 1991 mees M Eesti, Võru maakond
Hauka véloklubi
19:20:00 9 Madis Ütt 1964 mees Seenior 3+ Eesti, Tartu maakond
Trismile
19:30:00 5 Lauri Peil 1977 mees Seenior 2 Eesti, Tartu maakond
Rein Taaramäe rattaklubi
19:31:00 8 Meelis Leidt 1969 mees Seenior 2 Eesti, Tartu maakond
PELOTON
19:32:00 83 Tauno Koort 1969 mees Seenior 2 Eesti, Tartu maakond
19:33:00 12 Toomas Hunt 1972 mees Seenior 2 Eesti, Tartu maakond
19:35:00 16 Raimo Kivioja 1983 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
RR Siplased/Sportlab
19:40:00 7 Madis Sildvee 1978 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
RR Siplased/Sportlab

...