Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Üldjuhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid

Peasponsor

Transtar

Sponsor

Lake
STEALTH
Effetto Mariposa

Toetajad

Eesti Kultuurkapital

Stardinimekirjad

Stardinimekiri seisuga 21.10.2021 12:01.

Kärkna-Kärevere-Kärkna, eraldistart stardinimekiri

Stardi aeg Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
18:00:00 12 Kaupo Kattai 1973 mees Seenior 2 Eesti, Tartu maakond
Rein Taaramäe Rattaklubi
18:01:00 37 Kaido Voogla 1978 mees M Eesti, Harju maakond
RedBike
18:02:00 89 Ando Viispert 1976 mees Seenior 2 Eesti, Tartu maakond
18:03:00 132 Peeter Pung 1996 mees M Eesti, Tartu maakond
Vooremaa Centrum Rattabaas
18:04:00 136 Allar Pähn 1987 mees M Eesti, Tartu maakond
18:07:00 32 Merli Randoja 1975 naine N Eesti, Tartu maakond
18:09:00 18 Marika Rohtla 1965 naine N Eesti, Tartu maakond
TriSmile
18:10:00 135 Paul Parts 1999 mees Poisid 17 – 18 a (MJ) Eesti, Tartu maakond
TÜASK
18:11:00 19 Toomas Kuris 1970 mees Seenior 2 Eesti, Tartu maakond
18:25:00 35 Aivar Veri 1965 mees Seenior 3+ Eesti, Tartu maakond
18:28:00 131 Johanna Ojasild 1999 naine Tüdrukud 17 – 18 a (NJ) Eesti, Tartu maakond
18:30:00 10 Priit Kasenõmm 1975 mees Seenior 2 Eesti, Tartu maakond
18:31:00 85 Erki Parri 1983 mees M Eesti, Tartu maakond
18:32:00 128 Riho Rokk 1988 mees M Eesti, Tartu maakond
Garmin Eesti
18:33:00 129 Rain Vestmann 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
18:34:00 20 Aapo Rammo 1951 mees Seenior 3+ Eesti, Põlva maakond
SK Velo
18:35:00 133 Kristjan Laanemaa 1982 mees M Eesti, Harju maakond
Viimsi Rattaklubi
18:37:00 36 Raimo Lätte 1997 mees M Eesti, Tartu maakond
18:40:00 6 Vladimir Beljajev 1966 mees Seenior 3+ Eesti, Tartu maakond
Tartu SK Velo
18:45:00 22 Piret Pung 2001 naine Tüdrukud 15 – 16 a (N16) Eesti, Tartu maakond
Vooremaa Centrum Rattabaas
18:50:00 42 Sirje Lepik 1995 naine N Eesti, Tartu maakond
18:54:00 30 Eve Veskus 1975 naine N Eesti, Harju maakond
18:56:00 29 Ülo Treufeldt 1946 mees Seenior 3+ Eesti, Harju maakond
KJK
18:58:00 31 Erik Reisenbuk 1997 mees M Eesti, Harju maakond
KJK
18:59:00 79 Mihkel Truup 1986 mees M Eesti, Võru maakond
19:00:00 2 Sander Suurna 1987 mees M Eesti, Tartu maakond
rein taaramäe rattaklubi
19:01:00 3 Peeter Illak 1966 mees Seenior 3+ Eesti, Tartu maakond
19:02:00 5 Valdek Rohtma 1978 mees M Eesti, Tartu maakond
TÜ Akadeemiline Spordiklubi
19:03:00 8 Valdur Jaht 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
19:04:00 16 Alger Vedler 1966 mees Seenior 3+ Eesti, Tartu maakond
19:05:00 7 Meelis Leidt 1969 mees Seenior 2 Eesti, Tartu maakond
PELOTON
19:06:00 58 Madis Ütt 1964 mees Seenior 3+ Eesti, Tartu maakond
Trismile
19:07:00 130 Feeliks Teder 1984 mees M Eesti, Tartu maakond
19:10:00 14 Jaak Helm 1975 mees Seenior 2 Eesti, Tartu maakond
Haanja Rattaklubi
19:11:00 4 Tair Kibal 1982 mees M Eesti, Võru maakond
Haanja Rattaklubi
19:15:00 84 Toomas Viigipuu 1959 mees Seenior 3+ Eesti, Tartu maakond
19:29:00 15 Tauno Koort 1969 mees Seenior 2 Eesti, Tartu maakond
19:30:00 1 Lauri Peil 1977 mees M Eesti, Tartu maakond
Rein Taaramäe Rattaklubi
19:31:00 83 Kerdi Leetma 1980 naine N Eesti, Tartu maakond
PELOTON
19:32:00 23 Toomas Hunt 1972 mees Seenior 2 Eesti, Tartu maakond
19:50:00 9 Madis Paluoja 1970 mees Seenior 2 Eesti, Tartu maakond
Trismile
19:55:00 134 Raimo Kivioja 1983 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
RR Siplased/Sportlab

...