Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Üldjuhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid

Peasponsor

Transtar

Sponsor

Lake
STEALTH
Effetto Mariposa

Toetajad

Eesti Kultuurkapital

Stardinimekirjad

Stardinimekiri seisuga 13.05.2019 11:03.

Kärkna-Kärevere-Kärkna, eraldistart stardinimekiri

Stardi aeg Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
18:00:00 12 Kattai, Kaupo 1973 mees Seenior 2 Eesti, Tartu maakond Rein Taaramäe Rattaklubi
18:01:00 37 Voogla, Kaido 1978 mees M Eesti, Harju maakond RedBike
18:02:00 89 Viispert, Ando 1976 mees Seenior 2 Eesti, Tartu maakond
18:03:00 132 Pung, Peeter 1996 mees M Eesti, Tartu maakond Vooremaa Centrum Rattabaas
18:04:00 136 Pähn, Allar 1987 mees M Eesti, Tartu maakond
18:07:00 32 Randoja, Merli 1975 naine N Eesti, Tartu maakond
18:09:00 18 Rohtla, Marika 1965 naine N Eesti, Tartu maakond TriSmile
18:10:00 135 Parts, Paul 1999 mees Poisid 17 – 18 a (MJ) Eesti, Tartu maakond TÜASK
18:11:00 19 Kuris, Toomas 1970 mees Seenior 2 Eesti, Tartu maakond
18:25:00 35 Veri, Aivar 1965 mees Seenior 3+ Eesti, Tartu maakond
18:28:00 131 Ojasild, Johanna 1999 naine Tüdrukud 17 – 18 a (NJ) Eesti, Tartu maakond
18:30:00 10 Kasenõmm, Priit 1975 mees Seenior 2 Eesti, Tartu maakond
18:31:00 85 Parri, Erki 1983 mees M Eesti, Tartu maakond
18:32:00 128 Rokk, Riho 1988 mees M Eesti, Tartu maakond Garmin Eesti
18:33:00 129 Vestmann, Rain 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
18:34:00 20 Rammo, Aapo 1951 mees Seenior 3+ Eesti, Põlva maakond SK Velo
18:35:00 133 Laanemaa, Kristjan 1982 mees M Eesti, Harju maakond Viimsi Rattaklubi
18:37:00 36 Lätte, Raimo 1997 mees M Eesti, Tartu maakond
18:40:00 6 Beljajev, Vladimir 1966 mees Seenior 3+ Eesti, Tartu maakond Tartu SK Velo
18:45:00 22 Pung, Piret 2001 naine Tüdrukud 15 – 16 a (N16) Eesti, Tartu maakond Vooremaa Centrum Rattabaas
18:50:00 42 Lepik, Sirje 1995 naine N Eesti, Tartu maakond
18:54:00 30 Veskus, Eve 1975 naine N Eesti, Harju maakond
18:56:00 29 Treufeldt, Ülo 1946 mees Seenior 3+ Eesti, Harju maakond KJK
18:58:00 31 Reisenbuk, Erik 1997 mees M Eesti, Harju maakond KJK
18:59:00 79 Truup, Mihkel 1986 mees M Eesti, Võru maakond
19:00:00 2 Suurna, Sander 1987 mees M Eesti, Tartu maakond rein taaramäe rattaklubi
19:01:00 3 Illak, Peeter 1966 mees Seenior 3+ Eesti, Tartu maakond
19:02:00 5 Rohtma, Valdek 1978 mees M Eesti, Tartu maakond TÜ Akadeemiline Spordiklubi
19:03:00 8 Jaht, Valdur 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
19:04:00 16 Vedler, Alger 1966 mees Seenior 3+ Eesti, Tartu maakond
19:05:00 7 Leidt, Meelis 1969 mees Seenior 2 Eesti, Tartu maakond PELOTON
19:06:00 58 Ütt, Madis 1964 mees Seenior 3+ Eesti, Tartu maakond Trismile
19:07:00 130 Teder, Feeliks 1984 mees M Eesti, Tartu maakond
19:10:00 14 Helm, Jaak 1975 mees Seenior 2 Eesti, Tartu maakond Haanja Rattaklubi
19:11:00 4 Kibal, Tair 1982 mees M Eesti, Võru maakond Haanja Rattaklubi
19:15:00 84 Viigipuu, Toomas 1959 mees Seenior 3+ Eesti, Tartu maakond
19:29:00 15 Koort, Tauno 1969 mees Seenior 2 Eesti, Tartu maakond
19:30:00 1 Peil, Lauri 1977 mees M Eesti, Tartu maakond Rein Taaramäe Rattaklubi
19:31:00 83 Leetma, Kerdi 1980 naine N Eesti, Tartu maakond PELOTON
19:32:00 23 Hunt, Toomas 1972 mees Seenior 2 Eesti, Tartu maakond
19:50:00 9 Paluoja, Madis 1970 mees Seenior 2 Eesti, Tartu maakond Trismile
19:55:00 134 Kivioja, Raimo 1983 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond RR Siplased/Sportlab

...