Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid

Peasponsor

Transtar TP

Toetajad

Eesti Kultuurkapital
Hasartmängumaksu Nõukogu
Tartu linn

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 22.10.2021 20:01.

Täispikk distants - 21 km stardinimekiri

Stardi aeg Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
18:00:00 82 Arno Bachaus 1978 mees Mehed Eesti, Tartu maakond
18:03:00 6 Kaido Voogla 1978 mees Mehed Eesti, Harju maakond
RedBike
18:09:00 31 Tea Lang 1966 naine Naised Eesti, Tartu maakond
TÜ ASK
18:11:00 10 Marika Rohtla 1965 naine Naised Eesti, Tartu maakond
TriSmile
18:14:00 32 Mae Lang 1996 naine Naised Eesti, Tartu maakond
TÜ ASK
18:20:00 2 Mart Mikkelsaar 1960 mees Seenior 3+ Eesti, Tartu maakond
18:25:00 11 Aapo Rammo 1951 mees Seenior 3+ Eesti, Põlva maakond
Tartu SK Velo
18:26:00 86 Ats Uulimaa 2000 mees Poisid 17-18 a (MJ) Eesti, Pärnu maakond
viko
18:30:00 4 Karl Mihkel Vent 2000 mees Poisid 17-18 a (MJ) Eesti, Tartu maakond
18:32:00 79 Rene Saarsoo 1981 mees Mehed Eesti, Tartu maakond
18:33:00 51 Ottomar Metslind 2000 mees Poisid 17-18 a (MJ) Eesti, Tartu maakond
18:35:00 91 Arthur Kooser 1997 mees Mehed Eesti, Valga maakond
CFC
18:58:00 84 Anette Zukker 1996 naine Naised Eesti, Tartu maakond
Trismile
19:00:00 3 Sten Üprus 1987 mees Mehed Eesti, Tartu maakond
42koma
19:03:00 1 Valdek Rohtma 1978 mees Mehed Eesti, Tartu maakond
TÜ ASK
19:05:00 14 Johannes Sarapuu 2000 mees Poisid 17-18 a (MJ) Eesti, Tartu maakond
19:08:00 85 Kristo Prangel 1998 mees Mehed Eesti, Harju maakond
CFC
19:20:00 47 Toomas Viigipuu 1959 mees Seenior 3+ Eesti, Tartu maakond
19:21:00 12 Toomas Hunt 1972 mees Seenior 2 Eesti, Tartu maakond
19:31:00 8 Meelis Leidt 1969 mees Seenior 2 Eesti, Tartu maakond
PELOTON
19:32:00 83 Tauno Koort 1969 mees Seenior 2 Eesti, Tartu maakond
19:33:00 33 Raimo Kivioja 1983 mees Mehed Eesti, Lääne-Viru maakond
RR Siplased/Sportlab
19:35:00 81 Andres Aleksander Tammer 2000 mees Poisid 17-18 a (MJ) Eesti, Tartu maakond
19:38:00 9 Madis Ütt 1964 mees Seenior 3+ Eesti, Tartu maakond
Trismile
19:39:00 5 Lauri Peil 1977 mees Seenior 2 Eesti, Tartu maakond
Rein Taaramäe rattaklubi
19:40:00 7 Madis Sildvee 1978 mees Mehed Eesti, Lääne-Viru maakond
RR Siplased/Sportlab
19:41:00 34 Kaupo Kattai 1973 mees Seenior 2 Eesti, Tartu maakond
Rein Taaramäe rattaklubi
19:45:00 13 Taavi Kannimäe 1991 mees Mehed Eesti, Võru maakond
Hauka Veloklubi

...