Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Üldjuhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid

Peasponsor

Transtar

Sponsor

STEALTH

Toetajad

Eesti Kultuurkapital

Stardinimekirjad

Stardinimekiri seisuga 24.01.2022 08:41.

Kõrveküla-Vasula-Kõrveküla, eraldistart stardinimekiri

Stardi aeg Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
18:00:00 11 Norman Vahtra 1996 mees M Eesti, Tartu maakond
Rein Taaramäe Rattaklubi
18:01:00 12 Kaupo Kattai 1973 mees Seenior 2 Eesti, Tartu maakond
Rein Taaramäe Rattaklubi
18:02:00 24 Kristo Prangel 1998 mees Poisid 17 – 18 a (MJ) Eesti, Harju maakond
CFC
18:03:00 33 Mari-Liis Juul 1979 naine N Eesti, Harju maakond
Eesti Invaspordi Liit
18:05:00 27 Evert Einroos 1995 mees M Eesti, Harju maakond
18:09:00 18 Marika Rohtla 1965 naine N Eesti, Tartu maakond
TriSmile
18:10:00 13 Andres Mäekivi 1972 mees Seenior 2 Eesti, Tartu maakond
18:11:00 19 Toomas Kuris 1970 mees Seenior 2 Eesti, Tartu maakond
18:12:00 17 Ottomar Metslind 2000 mees Poisid 15 – 16 a (M16) Eesti, Tartu maakond
Rein Taaramäe Rattaklubi
18:15:00 26 Vanessa Pure 1998 naine Tüdrukud 17 – 18 a (NJ) Eesti, Tartu maakond
Rein Taaramäe rattaklubi
18:18:00 22 Piret Pung 2001 naine Tüdrukud 15 – 16 a (N16) Eesti, Tartu maakond
Vooremaa Centrum/Rattabaas
18:20:00 28 Oskar Pau 2003 mees Poisid 13 – 14 a (M14) Eesti, Tartu maakond
Rein Taaramäe Rattaklubi
18:25:00 35 Aivar Veri 1965 mees M Eesti, Tartu maakond
18:28:00 32 Merli Randoja 1975 naine N Eesti, Tartu maakond
18:30:00 10 Priit Kasenõmm 1975 mees Seenior 2 Eesti, Tartu maakond
18:33:00 34 Jaan Krela 1967 mees Seenior 2 Eesti, Tartu maakond
18:35:00 20 Aapo Rammo 1951 mees M Eesti, Põlva maakond
SK Velo
18:40:00 6 Vladimir Beljajev 1966 mees M Eesti, Tartu maakond
Tartu SK Velo
18:54:00 30 Eve Veskus 1975 naine N Eesti, Harju maakond
18:56:00 29 Ülo Treufeldt 1946 mees M Eesti, Harju maakond
KJK
18:58:00 31 Erik Reisenbuk 1997 mees M Eesti, Harju maakond
KJK
18:59:00 25 Aivar Lehtmaa 1963 mees M Eesti, Tartu maakond
19:00:00 2 Sander Suurna 1987 mees M Eesti, Tartu maakond
rein taaramäe rattaklubi
19:01:00 3 Peeter Illak 1966 mees M Eesti, Tartu maakond
19:02:00 5 Valdek Rohtma 1978 mees M Eesti, Tartu maakond
TÜ Akadeemiline Spordiklubi
19:03:00 8 Valdur Jaht 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
19:04:00 16 Alger Vedler 1966 mees M Eesti, Tartu maakond
19:05:00 7 Meelis Leidt 1969 mees Seenior 2 Eesti, Tartu maakond
PELOTON
19:10:00 14 Jaak Helm 1975 mees Seenior 2 Eesti, Tartu maakond
Haanja Rattaklubi
19:20:00 23 Toomas Hunt 1972 mees Seenior 2 Eesti, Tartu maakond
19:30:00 1 Lauri Peil 1977 mees M Eesti, Tartu maakond
Rein Taaramäe Rattaklubi
19:31:00 15 Tauno Koort 1969 mees Seenior 2 Eesti, Tartu maakond
19:32:00 21 Johhanna Räppo 1996 naine N Eesti, Tartu maakond
Vooremaa Centrum/Rattabaas
19:40:00 4 Tair Kibal 1982 mees M Eesti, Võru maakond
Haanja Rattaklubi
19:59:00 9 Madis Paluoja 1970 mees Seenior 2 Eesti, Tartu maakond
Trismile

...