Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid

Nimisponsor

Transtar TP

Toetajad

Tartu linn
Hasartmängumaksu Nõukogu

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 16.05.2022 22:42.

Täispikk distants - 21 km stardinimekiri

Stardi aeg Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
18:23:00 23 Cristen-Evary Sarapuu-Sikka 2001 mees Poisid 17-18 a (MJ) Eesti, Tartu maakond
Peloton
18:29:00 47 Priit Kasenõmm 1975 mees Seenior 2 Eesti, Tartu maakond
18:30:00 2 Karl Mihkel Vent 2000 mees Poisid 17-18 a (MJ) Eesti, Tartu maakond
18:31:00 3 Peeter Illak 1966 mees Seenior 3+ Eesti, Tartu maakond
18:32:00 4 Mart Mikkelsaar 1960 mees Seenior 3+ Eesti, Tartu maakond
Trismile
18:33:00 20 Margus Mikk 1975 mees Seenior 2 Eesti, Harju maakond
Amps-Extreme Sport
18:34:00 157 Martin Parv 1991 mees M Eesti, Tartu maakond
Alpter Cycling Team
18:35:00 9 Aivar Veri 1965 mees Seenior 3+ Eesti, Tartu maakond
Vooremaa Centrum Rattabaas
18:36:00 11 Rando Kall 1975 mees Seenior 2 Eesti, Tartu maakond
18:38:00 25 Marika Rohtla 1965 naine N Eesti, Tartu maakond
18:44:00 14 Ülo Treufeldt 1946 mees Seenior 3+ Eesti, Harju maakond
18:55:00 53 Toomas Viigipuu 1959 mees Seenior 3+ Eesti, Tartu maakond
18:59:00 6 Valdek Rohtma 1978 mees Seenior 2 Eesti, Tartu maakond
TÜ ASK
19:00:00 7 Johannes Sarapuu 2000 mees Poisid 17-18 a (MJ) Eesti, Tartu maakond
19:01:00 22 Anette Zukker 1996 naine N Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
19:02:00 85 Markus Adams 2001 mees Poisid 17-18 a (MJ) Eesti, Valga maakond
Otepää rattaklubi
19:05:00 15 Madis Ütt 1964 mees Seenior 3+ Eesti, Tartu maakond
Trismile
19:10:00 163 Arvi Lugenberg 1970 mees Seenior 2 Eesti, Harju maakond
CFC
19:16:00 10 Madis Sildvee 1978 mees Seenior 2 Eesti, Lääne-Viru maakond
RR Siplased
19:19:00 30 Madis Paluoja 1970 mees Seenior 2 Eesti, Tartu maakond
TriSmile
19:29:00 125 Deniss Vladimirov 1991 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
19:31:00 28 Kert Martma 1983 mees M Eesti, Harju maakond
19:42:00 19 Viljar Kuljus 1984 mees M Eesti, Võru maakond
Rein Taaramäe Rattaklubi
19:46:00 13 Meelis Leidt 1969 mees Seenior 2 Eesti, Tartu maakond
19:53:00 29 Arthur Kooser 1997 mees M Eesti, Tartu maakond
CFC
19:55:00 8 Robin Kreegimets 2000 mees Poisid 17-18 a (MJ) Eesti, Lääne-Viru maakond

...