Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid

Toetajad

Tartu linn
Eesti Kultuurkapital

Nimisponsor

Transtar TP

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 23.06.2021 23:29.

Täispikk distants - 40.2 km stardinimekiri

Stardi aeg Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
18:00:00 91 Avely Austa 1987 naine N Eesti, Tartu maakond
TARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBI
18:00:30 101 Priit Oidram 1983 mees M Eesti, Tartu maakond
18:02:00 7 Lauri Otsmaa 1996 mees M Eesti, Tartu maakond
Tabasalu triatloniklubi
18:02:30 114 Rainer Kaljumäe 1988 mees M Eesti, Tartu maakond
MTÜ Veeriku Badminton
18:04:30 57 Stanislav Gurba 1986 mees M Eesti, Tartu maakond
Tripassion Triatloniklubi
18:10:30 6 Talis Susi 1998 mees M Eesti, Võru maakond
Päästeamet
18:15:00 87 Martin Seiler 1986 mees M Eesti, Tartu maakond
18:16:00 113 Rainis Värv 1992 mees M Eesti, Harju maakond
Tripassion Triatloniklubi
18:20:30 36 Markus Leidt 2001 mees M Eesti, Tartu maakond
Peloton
18:21:00 51 Margus Mikk 1975 mees Seenior 2 Eesti, Harju maakond
18:28:30 111 Tiit Matvejev 1999 mees M Eesti, Harju maakond
Tripassion Triatloniklubi
18:29:30 24 Toomas Matvejev 1990 mees M Eesti, Tartu maakond
Tripassion Triatloniklubi
18:31:00 8 Priit Kasenõmm 1975 mees Seenior 2 Eesti, Tartu maakond
18:31:30 50 Tarmo Siimsaare 1981 mees Seenior 2 Eesti, Tartu maakond
18:34:30 59 Marti Alt 1999 mees M Eesti, Tartu maakond
Ujumise spordiklubi
18:35:00 43 Rait Veevo 2002 mees M Eesti, Tartu maakond
Peloton
18:36:00 95 Toomas Viigipuu 1959 mees Seenior 3+ Eesti, Tartu maakond
Tartu SK Velo
18:45:00 64 Margus Kelk 1967 mees Seenior 3+ Eesti, Tartu maakond
Dünamo
18:45:30 107 Hardi Heinsar 1972 mees Seenior 2 Eesti, Valga maakond
Otepää Rattaklubi
18:49:00 61 Triin Kull 1981 naine N Eesti, Tartu maakond
Kurmo Rattaäri OÜ
18:50:00 3 Kristo Prangel 1998 mees M Eesti, Tartu maakond
TRIPASSION TRIATLONIKLUBI
18:50:30 1 Anette Zukker 1996 naine N Eesti, Tartu maakond
YESS
18:52:00 60 Kurmo Neemela 1970 mees Seenior 3+ Eesti, Tartu maakond
Dünamo
18:57:00 2 Hanna Karoline Taaramäe 1991 naine N Eesti, Tartu maakond
Rein Taaramäe Rattaklubi
18:57:30 14 Madis Paluoja 1970 mees Seenior 3+ Eesti, Tartu maakond
TriSmile
Arvestaja OÜ
19:00:00 58 Tõnu Vahtra 1986 mees M Eesti, Tartu maakond
TriSmile

...