Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid

Nimisponsor

Transtar TP

Toetajad

Tartu linn
Hasartmängumaksu Nõukogu

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 22.04.2021 17:29.

Täispikk distants - 41 km + 31 km stardinimekiri

Stardi aeg Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
18:00:00 5 Riho Alaru 1985 mees Mehed - vabaklass, pikk distants Eesti, Tartu maakond
Peloton
18:00:30 16 Deniss Vladimirov 1991 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
18:01:00 119 Liis Jääger 1998 naine N Eesti, Tartu maakond
Kalevi jalgrattakool
18:06:00 11 Rando Kall 1975 mees Seenior 2 Eesti, Tartu maakond
18:10:00 109 Andres Metsmägi 1984 mees M Eesti, Tartu maakond
Peloton
18:18:00 25 Marika Rohtla 1965 naine N Eesti, Tartu maakond
18:21:00 32 Maria Jänese 1987 naine N Eesti, Tartu maakond
SK Jooksupartner
18:30:30 30 Madis Paluoja 1970 mees Seenior 2 Eesti, Tartu maakond
TriSmile
18:31:00 3 Peeter Illak 1966 mees Seenior 3+ Eesti, Tartu maakond
18:32:00 4 Mart Mikkelsaar 1960 mees Seenior 3+ Eesti, Tartu maakond
Trismile
18:33:00 20 Margus Mikk 1975 mees Seenior 2 Eesti, Harju maakond
Amps-Extreme Sport
18:34:00 22 Anette Zukker 1996 naine N Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
18:35:00 9 Aivar Veri 1965 mees Seenior 3+ Eesti, Tartu maakond
Vooremaa Centrum Rattabaas
18:39:00 47 Priit Kasenõmm 1975 mees Seenior 2 Eesti, Tartu maakond
18:40:00 53 Toomas Viigipuu 1959 mees Seenior 3+ Eesti, Tartu maakond
18:40:30 29 Arthur Kooser 1997 mees M Eesti, Järva maakond
CFC
18:43:00 14 Ülo Treufeldt 1946 mees Seenior 3+ Eesti, Harju maakond
18:45:00 13 Meelis Leidt 1969 mees Seenior 2 Eesti, Tartu maakond
18:45:30 31 Toomas Hunt 1972 mees Seenior 2 Eesti, Tartu maakond
Peloton
18:49:00 111 Valdur Jaht 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
18:51:30 10 Madis Sildvee 1978 mees Seenior 2 Eesti, Lääne-Viru maakond
RR Siplased
18:55:00 118 Tauno Koort 1969 mees Seenior 2 Eesti, Tartu maakond
18:58:00 28 Kert Martma 1983 mees M Eesti, Harju maakond
CFC Spordiklubi
18:58:30 19 Viljar Kuljus 1984 mees M Eesti, Võru maakond
Rein Taaramäe Rattaklubi
18:59:00 6 Valdek Rohtma 1978 mees Seenior 2 Eesti, Tartu maakond
TÜ ASK
18:59:30 65 Raimo Kivioja 1983 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
RR Siplased/Sportlab
19:01:00 110 Allar Pähn 1987 mees M Eesti, Tartu maakond
19:02:00 12 Karl Kristofer Kurruk 1993 mees M Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi

...