Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid (1)

Nimisponsor

Transtar TP

Toetajad

Tartu linn
Hasartmängumaksu Nõukogu

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 24.10.2021 23:01.

Täispikk distants - 21 km stardinimekiri

Stardi aeg Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
18:00:00 5 Riho Alaru 1985 mees Mehed - vabaklass, pikk distants Eesti, Tartu maakond
Peloton
18:01:00 16 Deniss Vladimirov 1991 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
18:03:00 29 Arthur Kooser 1997 mees M Eesti, Järva maakond
CFC Spordiklubi
CFC
18:10:00 17 Risto Pintmann 1983 mees M Eesti, Tartu maakond
Peloton
18:18:00 23 Cristen-Evary Sarapuu-Sikka 2001 mees Poisid 17-18 a (MJ) Eesti, Tartu maakond
Peloton
18:20:00 21 Kristo Prangel 1998 mees M Eesti, Tartu maakond
CYCLING TARTU
18:26:00 24 Markus Leidt 2001 mees Poisid 17-18 a (MJ) Eesti, Tartu maakond
Peloton
18:30:00 2 Karl Mihkel Vent 2000 mees Poisid 17-18 a (MJ) Eesti, Tartu maakond
18:31:00 3 Peeter Illak 1966 mees Seenior 3+ Eesti, Tartu maakond
18:32:00 4 Mart Mikkelsaar 1960 mees Seenior 3+ Eesti, Tartu maakond
Trismile
18:33:00 20 Margus Mikk 1975 mees Seenior 2 Eesti, Harju maakond
Amps-Extreme Sport
18:35:00 9 Aivar Veri 1965 mees Seenior 3+ Eesti, Tartu maakond
Vooremaa Centrum Rattabaas
18:36:00 11 Rando Kall 1975 mees Seenior 2 Eesti, Tartu maakond
18:38:00 25 Marika Rohtla 1965 naine N Eesti, Tartu maakond
18:40:00 27 Mae Lang 1996 naine N Eesti, Tartu maakond
18:45:00 18 Kerdi Leetma 1980 naine N Eesti, Tartu maakond
Peloton
18:57:00 14 Ülo Treufeldt 1946 mees Seenior 3+ Eesti, Harju maakond
18:59:00 6 Valdek Rohtma 1978 mees Seenior 2 Eesti, Tartu maakond
TÜ ASK
19:00:00 1 Tair Kibal 1982 mees M Eesti, Võru maakond
Haanja Rattaklubi
19:01:00 7 Johannes Sarapuu 2000 mees Poisid 17-18 a (MJ) Eesti, Tartu maakond
19:03:00 22 Anette Zukker 1996 naine N Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
19:04:00 28 Kert Martma 1983 mees M Eesti, Harju maakond
CFC Spordiklubi
19:05:00 15 Madis Ütt 1964 mees Seenior 3+ Eesti, Tartu maakond
Trismile
19:10:00 26 Tea Lang 1966 naine N Eesti, Tartu maakond
19:15:00 31 Toomas Hunt 1972 mees Seenior 2 Eesti, Tartu maakond
Peloton
19:16:00 10 Madis Sildvee 1978 mees Seenior 2 Eesti, Lääne-Viru maakond
RR Siplased
19:19:00 30 Madis Paluoja 1970 mees Seenior 2 Eesti, Tartu maakond
TriSmile
19:30:00 19 Viljar Kuljus 1984 mees M Eesti, Võru maakond
Rein Taaramäe Rattaklubi
19:46:00 13 Meelis Leidt 1969 mees Seenior 2 Eesti, Tartu maakond
19:50:00 65 Raimo Kivioja 1983 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
RRSiplased/Sportlab
19:55:00 8 Robin Kreegimets 2000 mees Poisid 17-18 a (MJ) Eesti, Lääne-Viru maakond

...