Et En
Ava võistluse menüü

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 11.08.2022 08:40.
Kokku: 218
1. start (noored B, noored A): 18
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C): 33
3. start (juuniorid, N/M 20-80+): 167
mees: 147
naine: 71
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Mattias Aallika
Ujumise Spordiklubi
1. start (noored B, noored A)
Markus Allika
Ujumise Spordiklubi
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Robin Allilender
Yess
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Helge Alt
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Maria Liis Alt
21CC Triatloniklubi/ Tr1hards
1. start (noored B, noored A)
Marti Alt
Ujumise Spordiklubi
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Andrei Alteberg
Ujumise Spordiklubi
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Artjom Alteberg
Ujumise Spordiklubi
1. start (noored B, noored A)
Matis Alusalu
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Armin Angerjärv
Yess/Tr1hards
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Sirli Aron
SK PRORUNNER
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Mykhailo Bielosvietov
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Andrei Dankevits
Multisport ESTONIA
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Natalia Dankevits
Multisport Estonia
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Mall Eltermaa
Trismile
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Etriin Etverk
Vinni VAK
1. start (noored B, noored A)
Airika Evestus
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Juri Galitšenko
Multisport Eesti
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Mikk Granström
21CC Triatloniklubi
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Tiit Hallas
21CC Triatloniklubi
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Oliver Hansalu
Tripassion Triatloniklubi
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Hando Hanschmidt
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Robin Hansen
Yess
1. start (noored B, noored A)
Hanne Grete Hanvere
Tr1hards/21CC
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Margus Heintalu
Tabasalu triatloniklubi
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Andres Hiiemäe
Elva Suusaklubi
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Ingrid Hiiemäe
Yess
1. start (noored B, noored A)
Auli Marta Humal
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Signe Ilumets
Team Liisa Kull/Trismile
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Sander Ilves
KSV
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Severin Israel
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Sergei Ištšenko
I Love Superetsport Tallinn
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Andrus Jaamul
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Viktoria Jallai
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Beate Jansone
21CC triatloniklubi
1. start (noored B, noored A)
Joel Juhanson
Tripassion Triatloniklubi
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Kadri-Ann Jundas
TriSmile
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Laura-Liis Juursalu
Suusaklubi Jõulu
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Taavi Kala
AS Toode
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Martin Kaljumäe
RedBike
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Rainer Kaljumäe
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Krislin Kämärä
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Marko Kartau
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Aaron Karu
Ujumise Spordiklubi
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Rafael Karu
Ujumise Spordiklubi
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Arno Kask
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Robin Kattel
Kalevi Ujumiskool
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Jaanus Kaur
Liigutaja
Kikkoman
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Elis Kaurson
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Tanel Kelder
Tallinki Spordiklubi
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Jürgen Kerstna
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Eric Keskpaik
TRI POLOSKI
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Kalmer Kiiver
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Keito Killing
Ketspeetrid
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Edgar Kivit
21CC Triatloniklubi
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Kaspar Kotli
21CC
1. start (noored B, noored A)
Oleg Kozlov
Triatloniklubi UP43
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Karl Johan Krasilnikov
Yess
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Sirli Kredemann
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Helen Kreisberg
21 CC Triatloniklubi
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Saskia Kreisberg
21 CC Triatloniklubi
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Ander Markus Kroon
Spordiklubi Yess
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Sofia Kruusalu
Tripassion Triatloniklubi
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Kirke Külmhallik
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Vladimir Kunitsõn
Spordiklubi Fortuna
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Cedric Künnapuu
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Ingomar Künnapuu
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Ago Kütt
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Kaur Erik Kuum
Yess
1. start (noored B, noored A)
Mike-Gregor Kuus
GO ONE MORE
Tartu Vangla
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Kerttu-Liis Laane
21CC Triatloniklubi
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Aivo Laaneväli
Metek OÜ
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Tarmo Laht
A le Coq
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Truude Läll
21CC Triatloniklubi
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Merlin Laur
21CC Triatloniklubi
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Jürgen Ligi
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Helen Liis
Raadius Arhitektid
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Ülle Liiv
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Kimmo Lillipuu
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Ingrid Lindenberg
Triatloniklubi 21CC
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Kert Kevin Lissmann
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Toomas Loho
T3 Triathlon Team
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Maret Luts
Excellent Business Solutions Eesti AS
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Raido Luuk
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Helena Maddison
Ujumise Spordiklubi
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Liivi Maddison
Ujumise Spordiklubi
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Martin Maddison
Ujumise Spordiklubi
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Rasmus Maddison
ujumise spordiklubi
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Hardi Madi
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Allan Mäe
Excellent Business Solutions Eesti AS
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Erik Mäesepp
Ujumise Spordiklubi
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Markus Mäeväli
Triathlon Estonia
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Andre Mägi
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Mare Mändla
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Helen Mändma
Trismile
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Vallo Männiste
Ok Kobras
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Volodymyr Manytskyi
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Meribel Maran
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Tiit Matvejev
Tripassion Triatloniklubi
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Karl Mell
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Mikk Mets
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Rudolf Mets
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Grete Metspalu
Yess
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Gustav Karl Metspalu
Yess
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Mikk Johann Mikker
yess
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Marika Minlibajeva
Trismile
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Ingrid Moor
Tripassion
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Sigmar Nairismagi
Fortuna
1. start (noored B, noored A)
Aleksandr Nikitin
Multisport Eesti
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Robin Nikolajev
21CC Triatloniklubi
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Mihkel Nukka
Unilaw Õigusbüroo OÜ
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Veikko Nurm
VEIKATEX OÜ
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Rein Oder
21CC Triatloniklubi
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Jane Oidekivi
21CC Triatloniklubi
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Taivo Olesk
21CC Triatloniklubi
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Tii Oot
21CC
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Karl Pae
Tripassion
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Maano Päeren
21CC Triatloniklubi
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Sten-Erik Päeren
21CC Triatloniklubi
1. start (noored B, noored A)
Triinu Palo
Ujumise Spordiklubi
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Raino Parder
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Mairold Pärn
YESS
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Jaanika Parts
21.CC Triatloniklubi
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Oliver Parv
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Monika Päslane
Ujumise Spordiklubi
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Täve Pedaja
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Kadri Pedak
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Rain Peerandi
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Marek Peet
Alutaguse
Alutaguse vald
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Helena Peik
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Maria Pernits
21CC Triatloniklubi
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Vitali Petrov
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Rinel Pius
Tr1Hards/Viimsi Veeklubi
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Mari-Ann Ploompuu
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Lauri Plutus
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Jaanus Põder
21CC Triatloniklubi
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Kristo Prangel
Tripassion Triatloniklubi
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Fred Puksand
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Robert Raak
Yess/ SS Tartu Kalev
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Arabella Raie
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Kertu Rannik
Ujumise Spordiklubi
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Henry Räppo
Ujumise Spordiklubi/T3 Triathlon Team
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Hugo Rask
1. start (noored B, noored A)
Anneli Ratassepp
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Mihkel Raud
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Kelin Reivart
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Tiia Riis
Meisterujumise U - klubi
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Sven Rohlin
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Adele Roop
Ujumise Spordiklubi
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Raul Roots
UP43 Triatloniklubi
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Marek Ruotsalainen
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Paul Ruubel
SK Keremeister
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Mikk Mihkel Ruus
Ujumise Spordiklubi
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Kristjan Saar
21CC triatloniklubi
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Heli Säde
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Taavi Salumäe
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Robert Sammel
Vinni VAK
1. start (noored B, noored A)
Maarja Sau
Tripassion Triatloniklubi
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Gert Martin Savitsch
Tabasalu Triatloniklubi
1. start (noored B, noored A)
Aiki Schneider
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Eva Sepping
TriSmile
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Linda Siimon
21CC Triatloniklubi
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Mihkel Siimon
21CC Triatloniklubi
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Martti Sikka
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Kristjan Silvet
TriPassion Triatloniklubi
njom.ee
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Georg Sirman
Ujumise spordiklubi USK
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Nikita Skolozhabskyy
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Oleksandr Skolozhabskyy
Cyber System OU
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Harri Sokk
Tabasalu Triatloniklubi
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Talis Susi
Tripassion triatloniklubi
Päästeamet
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Madis Täht
UP43
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Taavi Tali
Pactum
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Aet Tamm
Tripassion Triatloniklubi
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Margus Tamm
Triatloniklubi 21CC
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Raivo E. Tamm
TriSmile
Riigikogu
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Richard Toomas Tammaru
Yess
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Robin Mihkel Tammaru
Yess
1. start (noored B, noored A)
Egle Teder
Trismile
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Taivo Teder
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Andero Teras
Mõttemaru OÜ
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Ivi Tigane
SA Elva Kultuur ja Sport
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Merilin Tiits
Datanor
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Kristi Toommägi
Tripassion Triatloniklubi
LHV Pank
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Janek Trepp
TriSmile
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Aleksei Trunin
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Matti Tuul
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Signe Uibo
Tripassion Triatloniklubi
Merko
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Sten Uiboupin
Maaülikooli Spordiklubi
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Raimo Ülavere
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Rain Unga
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Kairi Ustav
Yess
A Le Coq
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Madis Ütt
Trismile
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Markkus Uuskar
Ujumise Spordiklubi
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Jaak Vaabel
Trismile
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Indrek Vahtra
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Tõnu Vahtra
TriSmile
Playtech
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Eveli Vainikk
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Tarmo Välba
Tripassion
Keremeister
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Laur Välja
1. start (noored B, noored A)
Maikel Magnus Välja
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Andi Vallik
21CC Triatloniklubi
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Janek Vana
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Kaur Vanari
Fortuna
1. start (noored B, noored A)
Ville Markus Varik
YESS
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Martin Varrand
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Ergo Veedler
Elisa Spordiklubi / UP43
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Annika Veimer
Tripassion triatloniklubi
Tervise Arengu Instituut
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Raili Vesberg-Pikk
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Hannes Viherpuu
TriSmile
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Karola Viinapuu
Audentes
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Joonas Vilu
1. start (noored B, noored A)
Kristo Vint
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Cristo Virunurm
Vinni VAK
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Kaido Voogla
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Viljar Vooremäe
Tripassion Triatloniklubi
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Sergey Vorozhun
Triatloniklubi 21CC
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Triin Voss
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)
Anette Zukker
Tripassion Triatloniklubi
3. start (juuniorid, N/M 20-80+)

...