Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Instructions Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid (3)

Korraldajad

Eesti Triatloni Liit
Meie Liigume
Tõrva Spordiselts

Toetajad

Ehitustrust
A.Le Coq
Enervit
Giga
Ikodor
Medita kliinik
Reginett
Tarmeko
Eesti Kultuurkapital
Tõrva linn
Tõrva 90
Meditsiinilabor Synlab

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 16.05.2022 20:42.

Lapsed E,D,C stardinimekiri

Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
1 Henri Madismäe 2005 mees Lapsed D Eesti, Põlva maakond
2 Maria Liis Alt 2005 naine Lapsed D Eesti, Lääne-Viru maakond
Vinni VAK
3 Ivan Bondarchuk 2005 mees Lapsed D Eesti, Harju maakond
Tabasalu Triatloniklubi
4 Gert Martin Savitsch 2006 mees Lapsed D Eesti, Harju maakond
5 Grete Maria Savitsch 2004 naine Lapsed C Eesti, Harju maakond
6 Tessa-Karoli Käpa 2004 naine Lapsed C Eesti, Harju maakond
Tabasalu Triatloniklubi
7 Erich-Johannes Käpa 2005 mees Lapsed D Eesti, Harju maakond
Tabasalu Triatloniklubi
8 Kirke Kool 2003 naine Lapsed C Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
9 Getriin Marii Lessing 2003 naine Lapsed C Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
10 Gerd Johan Lessing 2009 mees Lapsed E Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
11 Romet Ustav 2004 mees Lapsed C Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
12 Jonas Ustav 2009 mees Lapsed E Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
13 Roobert Teder 2009 mees Lapsed E Eesti, Tartu maakond
Tartu ujumisklubi
14 Christine Teder 2007 naine Lapsed E Eesti, Tartu maakond
Tartu ujumisklubi
15 Anette Teder 2006 naine Lapsed D Eesti, Tartu maakond
Tartu ujumisklubi
16 Maria Kuris 2005 naine Lapsed D Eesti, Tartu maakond
17 Mattias Kuris 2003 mees Lapsed C Eesti, Tartu maakond
18 Kristin Luts 2008 naine Lapsed E Eesti, Tartu maakond
tartu ujumisklubi
19 Sigrid Luts 2005 naine Lapsed D Eesti, Tartu maakond
tartu ujumisklubi
20 Kaarel Jakob Aava 2007 mees Lapsed E Eesti, Pärnu maakond
21 Marton Mäerand 2007 mees Lapsed E Eesti, Pärnu maakond
Raudmees
22 Lisette Baum 2004 naine Lapsed C Eesti, Pärnu maakond
23 Säde Lee Kerge 2003 naine Lapsed C Eesti, Pärnu maakond
24 Andres Alloja 2005 mees Lapsed D Eesti, Pärnu maakond
Raudmees
25 Rica Veevo 2006 naine Lapsed D Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
26 Hanna-Liisa Värik 2005 naine Lapsed D Eesti, Harju maakond
Tabasalu TK
27 Johannes Lokko 2008 mees Lapsed E Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
28 Hanna Heinsaar 2004 naine Lapsed C Eesti, Harju maakond
29 Helis Heinsaar 2007 naine Lapsed E Eesti, Harju maakond
30 Alina Hadijeva 2006 naine Lapsed D Eesti, Tartu maakond
tartu ujumisklubi
31 Oliver Holtsmeier 2005 mees Lapsed D Eesti, Tartu maakond
32 Mari Mai Ruus 2004 naine Lapsed C Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
33 Marianne Kivimets 2004 naine Lapsed C Eesti, Harju maakond
Tabasalu Triatloniklubi
34 Aaron Ausmees 2006 mees Lapsed D Eesti, Tartu maakond
Meie Liigume Medita
35 Kert Pallo 2005 mees Lapsed D Eesti, Valga maakond
36 Simo Aksalu 2003 mees Lapsed C Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
37 Rasmus Boisen 2005 mees Lapsed D Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
38 Sander Aavik 2004 mees Lapsed C Eesti, Tartu maakond
Ujumise Spordiklubi
39 Raimond Parts 2003 mees Lapsed C Eesti, Harju maakond
Nõmme Rattaklubi

...