Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Registreerunud Kommentaarid

Korraldajad

Eesti Multispordi Liit
Mulgimaa Spordiklubi
Spordiklubi Meie Liigume

Peatoetaja

Medita kliinik

Korralduspartnerid

Tõrva Spordiselts
Tõrva Vallavalitsus

Toetajad

Reginett
Eesti Kultuurkapital
Ikodor

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 26.08.2019 16:02:52.
Kokku: 83
Noortejooks: 11
Noortejooks - võistkondlik: 1
Lühijooks: 21
Põhijooks: 41
Põhijooks - võistkondlik: 9
mees: 50
naine: 23
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Viiking
Viidas Kõnd, Rain Vosman, Krista Jalajas
Põhijooks - võistkondlik
Lõvi ja Kollased Tibud
Rait Leheveer, Kairiin Jõemets, Darja Voog
Põhijooks - võistkondlik
Helme Graanul OÜ
Sander Metsar, Raivo Lemberg, Reiko Anniko
Põhijooks - võistkondlik
Team Volmiks
Gunnar Kruus, Tarvi Sikk, Martin Pulles
Põhijooks - võistkondlik
Tuima järjekindlusega vales suunas
Urmas Talimaa, Irmen Noormaa, Tiit Oja
Põhijooks - võistkondlik
Kiired ja mudased
Diana Pungar, Marko Pungar, Eve Roomets
Põhijooks - võistkondlik
CFC Seeniorid
Avo Kaljumäe, Anti Kaljumäe, Erki Kukk
Põhijooks - võistkondlik
CFC
Ako Kaljumäe, Arto Kaljumäe, Kennet Luuk
Noortejooks - võistkondlik
KL Tartu malev 1
Indrek Roos, Tiit Kadak, Indrek Tolmann
Põhijooks - võistkondlik
KL Tartu malev 2
Kristjan Roos, Egle Villik, Anna-Liisa Birk
Põhijooks - võistkondlik
Aruksaar, Andres
Põhijooks
Ausmees, Aaron
Meie Liigume Medita Noortejooks
Beljakov, Dmitri
Põhijooks
Giske, Toomas
Põhijooks
Grauen, Peteri
Põhijooks
Hainsoo, Tauri
Põhijooks
Hausenberg, Triinu
Põhijooks
Hiop, Eve
Lühijooks
Hirmat, Toomas
Täppsportlased Põhijooks
Kadak, Tiit
KL Tartu malev Põhijooks
Kaevand, Americo
Põhijooks
Kajaste, Kalev
Räpina sk Lühijooks
Kaljumäe, Mirtel
Noortejooks
Karolin, Indrek
Põhijooks
Karolin, Kaspar
Lühijooks
Kask, Tõnis
Põhijooks
Kivi, Stella
Noortejooks
Kodres, Liina
Lühijooks
Kodres, Rasmus
Lühijooks
Kreisman, Kalmer
Lühijooks
Kroon, Cornelia
Põhijooks
Kull, Eigo
Põhijooks
Lapp, Virgo
Noortejooks
Lätt, Merle
Lühijooks
Leis, Sten-Jörgen
Lühijooks
Luik, Rasmus
Põhijooks
Malm, Randel
Põhijooks
Märtson, Mihkel
Põhijooks
Metsar, Edgar
Lühijooks
Milbach, Konstantin
Lühijooks
Nöps, Andres
TÜ ASK Põhijooks
Pedaja, Mikk
Lühijooks
Pedosk, Kaupo
Põhijooks
Pertel, Kaur
Noortejooks
Pertel, Tarmo
Põhijooks
Piibeleht, Velmar
Põhijooks
Pipper, Kristiina
Lühijooks
Plakso, Reilika
Lühijooks
Pukk, Ando
Põhijooks
Pukk, Kalmar
Lühijooks
Pukk, Sten
Põhijooks
Pungar, Markus
Andsumäe SK Noortejooks
Rabakukk, Karl Erik
Põhijooks
Raud, Ines
Põhijooks
Rebane, Kaupo
Põhijooks
Rinken, Sulev
Põhijooks
Roomets, Carena
Lühijooks
Roomets, Carolina
Noortejooks
Roos, Indrek
KL Tartu malev Põhijooks
Saar, Triin
Lühijooks
Sevela, Andrei
Põhijooks
Sikk, Rasmus
Noortejooks
Sikk, Tõnno
Põhijooks
Suur, Karin
Lühijooks
Šved, Olga
Põhijooks
Talu, Ene
Lühijooks
Tikk, Enar
Lühijooks
Tomingas, Tuuli
Spordiklubi Biathlon Põhijooks
Tomson, Tõnis
Põhijooks
Tuuling, Tarmo
Põhijooks
Ulm, Lauri
Täppsportlased Põhijooks
Uueda, Siim
Põhijooks
Valma, Merlyn
Treeningpartner Sportland Jooksutiim Põhijooks
Valner, Viivika
Põhijooks
Valtin, Kristo
Hauka Veloklubi Põhijooks
Vares, Robin
Noortejooks
Vidder, Renert
Noortejooks
Villik, Egle
Põhijooks
Virnas, Villu
Põhijooks
Yakovleva, Ekaterina
Lühijooks
Zimmer, Inger
Lühijooks
Zirnask, Laura
Noortejooks
Zirnask, Villu
Põhijooks

...