Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid

Nimisponsor

Transtar TP

Toetajad

Tartu linn

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 20.09.2020 17:03.

Täispikk distants - 21 km stardinimekiri

Stardi aeg Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
18:00:30 69 Viljar Kuljus 1984 mees M Eesti, Võru maakond
Rein Taaramäe Rattaklubi
18:09:00 65 Jörgen Matt 1992 mees M Eesti, Tartu maakond
Peloton
MTÜ Peloton
18:11:00 83 Margus Mikk 1975 mees Seenior 2 Eesti, Harju maakond
Amps
18:13:00 120 Maris Jaht 1980 naine Naised - vabaklass, lühike distants Eesti, Tartu maakond
18:14:00 119 Valdur Jaht 1981 mees Mehed - vabaklass, lühike distants Eesti, Tartu maakond
18:16:00 1 Tõnu Vahtra 1986 mees M Eesti, Tartu maakond
18:20:00 11 Lauri Verliin 2003 mees Poisid 17-18 a (MJ) Eesti, Tartu maakond
18:20:30 203 Andres Metsmägi 1984 mees M Eesti, Tartu maakond
18:21:30 207 Arvi Lugenberg 1970 mees Seenior 3+ Eesti, Harju maakond
CFC
18:22:00 202 Mihkel Räim 1993 mees M Eesti, Saare maakond
18:25:00 206 Eike Sild 1976 naine N Eesti, Harju maakond
MTÜ Trismile
18:29:00 204 Vjatšeslav Vimberg 1974 mees Seenior 2 Eesti, Harju maakond
21CC Triatloniklubi
18:29:30 6 Kristi Kuldkepp 1988 naine N Eesti, Tartu maakond
Kristi Kuldkepp
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
18:31:00 16 Markus Leidt 2001 mees M Eesti, Tartu maakond
Peloton
18:31:30 5 Andres Kübar 1959 mees Seenior 3+ Eesti, Põlva maakond
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
18:32:00 145 Eike Sild-Neeme 1976 naine N Eesti, Harju maakond
Trismile
18:45:00 19 Kurmo Neemela 1970 mees Seenior 3+ Eesti, Tartu maakond
Dünamo
18:45:30 3 Anneli Lind 1986 naine N Eesti, Tartu maakond
SK Jooksupartner
Respo Haagised AS
18:58:30 90 Toomas Matvejev 1990 mees M Eesti, Tartu maakond
Tri+Fit
18:59:00 205 Mathilde Manuela Nigul 2000 naine N Eesti, Harju maakond
CFC Spordiklubi
18:59:30 110 Kristo Prangel 1998 mees M Eesti, Tartu maakond
A&T SPORDIKLUBI
19:00:00 7 Rando Kall 1975 mees Seenior 2 Eesti, Tartu maakond
19:00:30 4 Anette Zukker 1996 naine N Eesti, Tartu maakond
Yess
19:02:00 18 Madis Ütt 1964 mees Seenior 3+ Eesti, Tartu maakond
Trismile
19:03:00 89 Marti Alt 1999 mees M Eesti, Tartu maakond
Trismile
19:06:00 15 Meelis Leidt 1969 mees Seenior 3+ Eesti, Tartu maakond
Peloton
19:30:00 10 Madis Paluoja 1970 mees Seenior 3+ Eesti, Tartu maakond
TriSmile
19:59:00 105 Margus Kelk 1967 mees Seenior 3+ Eesti, Tartu maakond
20:00:00 109 Priit Kasenõmm 1975 mees Seenior 2 Eesti, Tartu maakond

...