Et En
Ava võistluse menüü

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 24.05.2024 23:56.

5km põhidistants jooks stardinimekiri

Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
1 Martin Aava 2003 mees M Eesti, Harju maakond
2 Roza Abdiyeva 1972 naine N45+ Kasahstan, Almatõ Oblast
3 Grete Ader 1991 naine N Eesti, Tartu maakond
4 Johanna Aedma 2004 naine N Eesti, Pärnu maakond
5 Eleonora Ahu 2004 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
6 Kersti Aim 1982 naine N Eesti, Tartu maakond
7 Lauri Aim 1982 mees M Eesti, Tartu maakond
8 Reet Alas 1981 naine N Eesti, Tartu maakond
9 Annabel Aleksius 2004 naine N Eesti, Harju maakond
10 Madli Allikalt 2001 naine N Eesti, Tartu maakond
11 Mari-Liis Allikivi 1991 naine N Eesti, Tartu maakond
12 Stella Sohvi Altmets 2001 naine N Eesti, Harju maakond
13 Oliver Annus 2003 mees M Eesti, Harju maakond
Sparta
14 Allain-Marco Anton 2001 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
15 Lilian Ariva 1978 naine N45+ Eesti, Tartu maakond
Tartu Ülikool
16 Liis-Grete Arro 1992 naine N Eesti, Tartu maakond
Kuldne Tervis jooksugrupp
17 Hendrik Aruoja 1983 mees M Eesti, Pärnu maakond
18 Kareem Atef Salah Belal 2013 mees M18 Eesti, Tartu maakond
19 Glayd Aulik 2002 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
20 Krete Auser 2000 naine N Eesti, Võru maakond
Mapri Ehitus OÜ
21 Ave Aviste 1990 naine N Eesti, Tartu maakond
22 Meike Bartels 2000 naine N Saksamaa, Germany
23 Rene Berting 1971 mees M45+ Eesti, Harju maakond
Sisekaitseakadeemia
24 Clea Brunaux 2001 naine N Prantsusmaa, Paris
25 Anete Budrikas 2002 naine N Eesti, Tartu maakond
26 Daniel Budõlin 2002 mees M Eesti, Tartu maakond
27 Julija Bussel 2004 naine N Eesti, Tartu maakond
Julija Bussel
28 Rainer Bõkov 1998 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
29 Miriam Calafa 2000 naine N Eesti, Tartu maakond
30 Jonathan Darvish-Kojori 2002 mees M Eesti, Põlva maakond
31 Vincent Dautancourt 1984 mees M Eesti, Tartu maakond
32 Alla Dubentsova 1975 naine N45+ Eesti, Tartu maakond
33 Jan Duracz 1977 mees M45+ Rootsi, Stockholms län
34 Teele Eensaar 1975 naine N45+ Eesti, Tartu maakond
35 Taneli Eensalu 2001 mees M Eesti, Jõgeva maakond
Kuningamäe Spordiklubi
36 Elisabeth Eerme 2001 naine N Eesti, Tartu maakond
37 Erkki Ehasalu 1980 mees M Eesti, Tartu maakond
Solarstone
38 Ingrit Ernits 1965 naine N45+ Eesti, Jõgeva maakond
Luik Triplets Team / Kevek
39 Liis Ernits 2004 naine N Eesti, Tartu maakond
40 Helena Falilejev 1995 naine N Eesti, Tartu maakond
41 Morgane Gaudemer 2002 naine N Prantsusmaa, France
42 Elar Grünberg 1980 mees M Eesti, Tartu maakond
43 Aljona Gubkina 1996 naine N Eesti, Harju maakond
44 Axel Haava 2011 mees M18 Eesti, Tartu maakond
TÜASK
45 Henno Haava 1973 mees M45+ Eesti, Tartu maakond
Saint-Gobain Glass Estonia
46 Catharina Haljasorg 2014 naine N18 Eesti, Tartu maakond
47 Heigo Hanni 1984 mees M Eesti, Tartu maakond
Inseneribüroo Matrico OÜ
48 Kärt Hanni 2009 naine N18 Eesti, Tartu maakond
49 Henri Haugas 2002 mees M Eesti, Harju maakond
Tallinna Spordiakadeemia
TalTech
50 Imre Heero 1979 mees M45+ Eesti, Tartu maakond
Superheero
51 Indrek Heinla 1984 mees M Eesti, Tartu maakond
ETAG
52 Helari Hellenurm 1978 mees M45+ Eesti, Tartu maakond
Agape spordigrupp
53 Toomas Herodes 2004 mees M Eesti, Tartu maakond
54 Karel Hussar 1995 mees M Eesti, Tartu maakond
Kuldne Tervis jooksugrupp
55 Kalev Hõlpus 2001 mees M Eesti, Rapla maakond
56 Robert Höövel 2001 mees M Eesti, Tartu maakond
57 Elin Ilves 1965 naine N45+ Eesti, Tartu maakond
KEVEK / LuikTriplets Team
58 Rain Jaaksoo 1983 mees M Eesti, Tartu maakond
59 Rando Jaaksoo 2007 mees M18 Eesti, Tartu maakond
60 Erik Jaaniso 1986 mees M Eesti, Tartu maakond
61 Getter Jalakas 1998 naine N Eesti, Harju maakond
62 Ruslan Jegorov 1995 mees M Eesti, Harju maakond
63 Artur Jesse 1991 mees M Eesti, Tartu maakond
Luik Triplets Team
64 Yuying Jing 1992 naine N Eesti, Tartu maakond
University of Tartu
65 Meelis Juursoo 1970 mees M45+ Eesti, Tartu maakond
66 Jaak Jänes 1978 mees M45+ Eesti, Tartu maakond
67 Illimar Järve 1977 mees M45+ Eesti, Tartu maakond
68 Karl Jürgenstein 1994 mees M Eesti, Tartu maakond
69 Eveli Kadarik 1983 naine N Eesti, Tartu maakond
70 Emma Kaidro 2004 naine N Eesti, Tartu maakond
71 Kalev Kajaste 1954 mees M45+ Eesti, Põlva maakond
TARTU KEVEK Räpina SK
72 Mattias Kala 2002 mees M Eesti, Harju maakond
73 Merike Kala-Sikk 1987 naine N Eesti, Tartu maakond
74 Keidy Kalda 1993 naine N Eesti, Tartu maakond
75 Siiri Kaljumäe 2003 naine N Eesti, Harju maakond
76 Jaan Kaljuste 1991 mees M Eesti, Tartu maakond
Luik Triplets Team
77 Kertti Elery Kaljuste 1999 naine N Eesti, Tartu maakond
78 Angela Kalle 2003 naine N Eesti, Järva maakond
79 Joonatan Kama 1997 mees M Eesti, Tartu maakond
80 Kristin Kandelin 2003 naine N Eesti, Tartu maakond
81 Toomas Kantsik 1977 mees M45+ Eesti, Tartu maakond
82 Ivika Karis 1982 naine N Eesti, Tartu maakond
83 Indrek Karja 2007 mees M18 Eesti, Tartu maakond
Tartu Katoliku SK
84 Helo Maria Laatspera 2002 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
85 Kert Kask 2002 mees M Eesti, Harju maakond
TÜASK
86 Käroliina Kask 2003 naine N Eesti, Tartu maakond
87 Johannes Kastelewicz 2001 mees M Saksamaa, Berlin
88 Anna Liisa Kattai 2003 naine N Eesti, Tartu maakond
89 Villem Kerge 2004 mees M Eesti, Harju maakond
Tartu Spordiselts Kalev
Tartu Ülikool
90 Alexandra Joan Kerr 2007 naine N18 Eesti, Tartu maakond
91 Kaitlyn Victoria Kerr 2010 naine N18 Eesti, Tartu maakond
Tartu Kalev
92 Katrin Kerr 1979 naine N45+ Eesti, Tartu maakond
93 Tarun Khajuria 1993 mees M Eesti, Tartu maakond
94 Renar Kihho 2000 mees M Eesti, Tartu maakond
95 Kalle Kiiranen 1953 mees M45+ Eesti, Tartu maakond
96 Getter Kiissel 2004 naine N Eesti, Tartu maakond
97 Olari Kikas 2001 mees M Eesti, Tartu maakond
98 Kaija Kikkas 1986 naine N Eesti, Tartu maakond
99 Liisi Kilgas 2002 naine N Eesti, Saare maakond
100 Pia Kinzler 1999 naine N Eesti, Tartu maakond
101 Elisabet Kirch 1999 naine N Eesti, Tartu maakond
102 Johan Kirikal 2001 mees M Eesti, Tartu maakond
103 Evgeniy Kirillov 1978 mees M45+ Eesti, Tartu maakond
104 Jaagup Kirme 1997 mees M Eesti, Tartu maakond
105 Andrus Kivari 1976 mees M45+ Eesti, Tartu maakond
Luik Triplets Team/Kevek
106 Kaire Klaus 1977 naine N45+ Eesti, Võru maakond
TÜ ASK #Mariseinglid
107 Philip Knirsch 1999 mees M Eesti, Tartu maakond
108 Andero Kolk 2003 mees M Eesti, Tartu maakond
109 Marika Koplimägi 1972 naine N45+ Eesti, Tartu maakond
KEVEK
Kaitseväe Akadeemia
110 Kertu Kork 2002 naine N Eesti, Tartu maakond
Tartu Suusakool
111 Margit Korotkova 1977 naine N45+ Eesti, Tartu maakond
112 Tiina Koskinen 1971 naine N45+ Eesti, Tartu maakond
113 Marta Kotkas 1998 naine N Eesti, Tartu maakond
Luik Triplets Team
114 Lilian Kreevald 2002 naine N Eesti, Tartu maakond
115 Kertu Liis Krigul 1992 naine N Eesti, Tartu maakond
21CC
116 Tanel Krigulson 1989 mees M Eesti, Tartu maakond
117 Sanna Kruusmaa 2001 naine N Eesti, Tartu maakond
118 Mari Krüüner 1999 naine N Eesti, Tartu maakond
119 Mary-Ann Kubre 1995 naine N Eesti, Tartu maakond
120 Pilleriin Kupper 1998 naine N Eesti, Tartu maakond
121 Anne Kuudeberg 1967 naine N45+ Eesti, Tartu maakond
122 Brita Kuus 1998 naine N Eesti, Tartu maakond
123 Kersti Kuusemäe 1985 naine N Eesti, Tartu maakond
Tartu Ülikooli raamatukogu
124 Kerli Kuusk 1980 naine N Eesti, Tartu maakond
125 Laura Kõrgvee 1984 naine N Eesti, Tartu maakond
126 Urmas Kõrgvee 1979 mees M45+ Eesti, Tartu maakond
Copper Trainings/Suusahullud
127 Oliver Käkk 1995 mees M Eesti, Tartu maakond
128 Rasmus Käsper 2002 mees M Eesti, Harju maakond
129 Kert Kööbi 2009 mees M18 Eesti, Tartu maakond
Kiirus
130 Uta Kührt 1980 naine N Eesti, Tartu maakond
131 Mihkel Külvik 1994 mees M Eesti, Tartu maakond
132 Luisa La Verghetta 2008 naine N18 Eesti, Tartu maakond
133 Max Sander Laane 2003 mees M Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
134 Anita Laanejõe 2002 naine N Eesti, Tartu maakond
135 Maria Laanelepp 1986 naine N Eesti, Tartu maakond
Tartu Ülikool
136 Raivo Laanemets 1985 mees M Eesti, Tartu maakond
Infdot OÜ
137 Ain Laansalu 1974 mees M45+ Eesti, Tartu maakond
138 Inga Laant 1969 naine N45+ Eesti, Tartu maakond
teacher
139 Oskar Laar 2010 mees M18 Eesti, Põlva maakond
140 Tarvi Laar 1982 mees M Eesti, Tartu maakond
Luik Triplets Team
141 Johannes Laur 2001 mees M Eesti, Tartu maakond
Tartu SS Kalev
142 Joonas Mattias Laur 1999 mees M Eesti, Harju maakond
Nõmme KJK
143 Marko Laur 1978 mees M45+ Eesti, Tartu maakond
Pekikõhu Reissing Tiim
Uus Maa Kinnisvarabüroo
144 Mikk Laur 1986 mees M Eesti, Tartu maakond
145 Katrin Leement 1992 naine N Eesti, Tartu maakond
146 Alar Leemet 1995 mees M Eesti, Tartu maakond
Luik Triplets Team
Pipedrive
147 Tarvo Leesik 1994 mees M Eesti, Tartu maakond
PPA
148 Margus Lehtme 1982 mees M Eesti, Tartu maakond
149 Laura Sandra Lello 1996 naine N Eesti, Tartu maakond
150 Getter Marie Lemberg 1995 naine N Eesti, Tartu maakond
151 Heily Leola 1980 naine N Eesti, Valga maakond
152 Elis Leppik 2007 naine N18 Eesti, Tartu maakond
153 Kaie Leppik 1999 naine N Eesti, Tartu maakond
154 Liisi Leppik 2004 naine N Eesti, Tartu maakond
155 Triin Lett 1966 naine N45+ Eesti, Tartu maakond
156 Daniel Libin 2002 mees M Eesti, Tartu maakond
157 Annely-Maria Liivas 1997 naine N Eesti, Tartu maakond
158 Kati Lill 1973 naine N45+ Eesti, Tartu maakond
159 Sirje Lind 1965 naine N45+ Eesti, Tartu maakond
160 Kirke Loik 2004 naine N Eesti, Tartu maakond
161 Alice Lokk 1995 naine N Eesti, Tartu maakond
162 Ulvi Lond 1967 naine N45+ Eesti, Tartu maakond
Omniva
163 Katariina Lorenz 2002 naine N Eesti, Tartu maakond
164 Agnes Luhtaru 1997 naine N Eesti, Tartu maakond
165 Lily Luik 1985 naine N Eesti, Tartu maakond
Luik Triplets Team / Tüask
166 Eliise Luks 2004 naine N Eesti, Harju maakond
Nõmme KJK
167 Ülo Luuka 1961 mees M45+ Eesti, Tartu maakond
168 Aneth Lvovs 1995 naine N Eesti, Tartu maakond
169 Elisa Lätte 2009 naine N18 Eesti, Tartu maakond
170 Eha Mari Maasik 2011 naine N18 Eesti, Tartu maakond
171 Laura Maasik 1993 naine N Eesti, Harju maakond
Nõmme KJK
172 Mari-Liis Madisson 1993 naine N Eesti, Tartu maakond
173 Reena Anette Maidla 2003 naine N Eesti, Tartu maakond
174 Mia Maks 2001 naine N Eesti, Viljandi maakond
175 Älis Maran 2000 naine N Eesti, Valga maakond
176 Markus Marandi 2000 mees M Eesti, Harju maakond
177 William Marvin 1993 mees M Ameerika Ühendriigid, Denver
178 Chris Matsiselts 2002 mees M Eesti, Harju maakond
TÜASK
179 Kulla Mellov 1996 naine N Eesti, Tartu maakond
180 Heiko Mertsina 1987 mees M Eesti, Tartu maakond
Copper Trainings
181 Modestas Meškauskas 1994 mees M Eesti, Tartu maakond
182 Mirjam-Meerit Mets 1998 naine N Eesti, Tartu maakond
183 Beatrice Metsaorg 1996 naine N Eesti, Tartu maakond
184 Mattias Minejev 2004 mees M Eesti, Harju maakond
185 Jekaterina Mirotvortseva 2002 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
186 Kristin Munski 1998 naine N Eesti, Tartu maakond
187 Jarek Mäestu 1977 mees M45+ Eesti, Tartu maakond
Jarek Mäestu
188 Johanna Mäestu 2014 naine N18 Eesti, Tartu maakond
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
189 Merle Mägi 1979 naine N45+ Eesti, Tartu maakond
TUASK
190 Margit Mägimets 1980 naine N Eesti, Tartu maakond
TÜ sporditeaduste ja füsioteraapia instituut
191 Aleksi Mähar 1955 mees M45+ Eesti, Põlva maakond
Laho talu
192 Olev Mälgi 1958 mees M45+ Eesti, Tartu maakond
193 Katariina Mäll 2000 naine N Eesti, Harju maakond
Ujumise Spordiklubi
194 Rasmus Mälton 1997 mees M Eesti, Tartu maakond
195 Marri Marie Mänd 2003 naine N Eesti, Tartu maakond
196 Laura Männaste 1998 naine N Eesti, Tartu maakond
197 Silver Mäoma 1995 mees M Eesti, Tartu maakond
198 Käroliin Müür 1991 naine N Eesti, Tartu maakond
199 Maarja Müür 2002 naine N Eesti, Tartu maakond
200 Timo Müür 1987 mees M Eesti, Tartu maakond
SK ProRunner
201 Evelin Naptal 2003 naine N Eesti, Harju maakond
202 Urmet Neem 2003 mees M Eesti, Tartu maakond
203 Maris Niibek 1993 naine N Eesti, Tartu maakond
204 Sofia Nikitina 2003 naine N Eesti, Tartu maakond
205 Vilma Niskanen 2000 naine N Eesti, Tartu maakond
206 Hayden Nobis 1997 mees M Ameerika Ühendriigid, Arizona
207 Kstina Noormets 1975 naine N45+ Eesti, Tartu maakond
208 Maili Nurme 1984 naine N Eesti, Tartu maakond
Tartu Kristlik Põhikool
209 Mairi Näksi 1988 naine N Eesti, Tartu maakond
210 Renata Oja 2002 naine N Eesti, Harju maakond
211 Jana Katre Ojasoo 2004 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
212 Riina Ojassoo 1967 naine N45+ Eesti, Jõgeva maakond
213 Ethem Bogac Ok 2005 mees M Eesti, Tartu maakond
214 Teele Olgo 2002 naine N Eesti, Tartu maakond
TÜASK
215 Yaroslav Opanasenko 1998 mees M Eesti, Tartu maakond
University of Tartu
216 Tõnis Org 1979 mees M45+ Eesti, Tartu maakond
217 Riina Oruaas 1981 naine N Eesti, Tartu maakond
218 Elisabeth Pae 2003 naine N Eesti, Harju maakond
219 Eva-Maria Pajuri 2002 naine N Eesti, Harju maakond
220 Carmen Pajuste 2003 naine N Eesti, Tartu maakond
221 Hanna-Liina Palu 2004 naine N Eesti, Tartu maakond
Sparta SS
222 Signe Parts 1997 naine N Eesti, Tartu maakond
223 Robyn Paulberg 2002 mees M Eesti, Pärnu maakond
224 Elo Maria Pauman 1997 naine N Eesti, Tartu maakond
TÜ Kliinikum
225 Johannes Peetsalu 2002 mees M Eesti, Tartu maakond
226 Helena Peik 1992 naine N Eesti, Valga maakond
Swedbank SK
227 Kadi-Liis Peiponen 2001 naine N Eesti, Harju maakond
228 Evelin Pellenen 1977 naine N45+ Eesti, Tartu maakond
229 Merily Pelska 2003 naine N Eesti, Tartu maakond
230 Anette Peltser 2003 naine N Eesti, Viljandi maakond
Sakala suusaklubi
231 Joosep Perandi 1998 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
232 Vera Petukhova 2002 naine N Eesti, Jõgeva maakond
233 Einar Pihlap 1987 mees M Eesti, Tartu maakond
Luik Triplets Team
234 Maret Pihu 1978 naine N45+ Eesti, Tartu maakond
235 Pärtel Piirimäe 1972 mees M45+ Eesti, Tartu maakond
236 Maileen Pillaroo 1999 naine N Eesti, Tartu maakond
237 Siiri Pilt 1970 naine N45+ Eesti, Tartu maakond
TÜ ASK #Mariseinglid
238 Liina Pilv-Toom 1962 naine N45+ Eesti, Viljandi maakond
TÚASK
Dr.Pilv OÜ 12770223
239 Kerstin Ploompuu 1986 naine N Eesti, Jõgeva maakond
240 Violetta Pohlasalu 2003 naine N Eesti, Valga maakond
241 Johanna Poksi 1999 naine N Eesti, Tartu maakond
242 Emma Priidel 2003 naine N Eesti, Harju maakond
243 Melissa Priidel 2002 naine N Eesti, Harju maakond
244 Liisa Marie Printsmann 2002 naine N Eesti, Viljandi maakond
245 Thomas Pritchard 1998 mees M Eesti, Tartu maakond
246 Marcus-Heinrich Puhke 1991 mees M Eesti, Tartu maakond
PLH Clavem
247 Andre Puusta 1999 mees M Eesti, Tartu maakond
248 Liina Pärnamäe 1982 naine N Eesti, Tartu maakond
Tartu Ülikooli meditsiiniteaduste valdkonna dekana
249 Roosi Rahnu 2003 naine N Eesti, Tartu maakond
250 Martin Rahuoja 1998 mees M Eesti, Tartu maakond
Pärnu Sõudeklubi
Swedbank
251 Rita Raidma 1991 naine N Eesti, Tartu maakond
252 Karl Oskar Rannaveer 2000 mees M Eesti, Harju maakond
253 Artur Ratškovski 1983 mees M Eesti, Tartu maakond
254 Kadri Raudvere 1983 naine N Eesti, Tartu maakond
#mariseinglid
TYSK
255 Arne Rehi 1969 mees M45+ Eesti, Tartu maakond
256 Maila Rehi 1972 naine N45+ Eesti, Tartu maakond
257 Reimo Rehkli 1985 mees M Eesti, Tartu maakond
258 Kauri Remm 2003 mees M Eesti, Tartu maakond
259 Jesus Reyes 1992 mees M Mehhiko, México
260 Eva-Maria Riso 1969 naine N45+ Eesti, Tartu maakond
Tartu Ülikool
261 Katrin Rohtma 1984 naine N Eesti, Tartu maakond
262 Valdek Rohtma 1978 mees M45+ Eesti, Tartu maakond
TriForEst
263 Kristjan Roosvald 1986 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
Luik Triplets Team/Tartu Kevek
264 Triinu Rosenberg 1999 naine N Eesti, Tartu maakond
265 Herman Rull 1999 mees M Eesti, Tartu maakond
266 Kristiina Rull 1972 naine N45+ Eesti, Tartu maakond
267 Maria Runno 2001 naine N Eesti, Tartu maakond
268 Rimmo Rõõm 1996 mees M Eesti, Tartu maakond
269 Elisabeth Räni 2003 naine N Eesti, Tartu maakond
MITS
270 Kaili Rätsep 1978 naine N45+ Eesti, Tartu maakond
271 Maribel Rätsep 2011 naine N18 Eesti, Tartu maakond
SK Kiirus
272 Carmen Rääk 2004 naine N Eesti, Valga maakond
273 Karl-Ernst Saal 1996 mees M Eesti, Tartu maakond
274 Raiko Saar 2002 mees M Eesti, Jõgeva maakond
275 Emily Saaremaa 2006 naine N18 Eesti, Tartu maakond
Emily Saaremaa
276 Johannes Sarapuu 2000 mees M Eesti, Tartu maakond
277 Alina Schmidt 1998 naine N Eesti, Tartu maakond
278 Gerda Schotter 2003 naine N Eesti, Tartu maakond
279 Max Sebastian Segerkrantz 2002 mees M Eesti, Harju maakond
280 Lisett Sigur 2002 naine N Eesti, Tartu maakond
281 Kärt Sihver 2002 naine N Eesti, Harju maakond
282 Paula-Brit Siimar 1997 naine N Eesti, Harju maakond
283 Carolin Siimenson 1988 naine N Eesti, Tartu maakond
284 Mikk Sikemäe 1998 mees M Eesti, Tartu maakond
285 Ade Sild 2004 naine N Eesti, Tartu maakond
286 Ami Sild 2000 naine N Eesti, Tartu maakond
287 Saara Sion 1999 naine N Eesti, Tartu maakond
288 Roberta Solom 2003 naine N Eesti, Tartu maakond
289 Kelli Somelar-Duracz 1990 naine N Eesti, Tartu maakond
290 Evert Soonberg 1993 mees M Eesti, Tartu maakond
291 Aija Sprivul-Dautancourt 1983 naine N Eesti, Tartu maakond
292 Suvi Sumberg 2003 naine N Eesti, Tartu maakond
293 Mari-Anne Suurpere 1988 naine N Eesti, Tartu maakond
294 Teele Särekanno 2004 naine N Eesti, Tartu maakond
295 Martti Šorin 2003 mees M Eesti, Pärnu maakond
296 Mari-Liis Štrik-Ott 1983 naine N Eesti, Tartu maakond
Tartu Ülikool
297 Eldar Zabelin 2004 mees M Eesti, Harju maakond
298 Anette Zukker 1996 naine N Eesti, Tartu maakond
Tripassion Triatloniklubi
299 Ilmar Tagel 1942 mees M45+ Eesti, Põlva maakond
Kõlleste Spordiklubi/KEVEK
300 Kerttu Talts 1997 naine N Eesti, Tartu maakond
301 Damaris Ly Tambla 2001 naine N Eesti, Järva maakond
302 Jane Tamm 1994 naine N Eesti, Tartu maakond
303 Joonas-Sander Tamm 1997 mees M Eesti, Pärnu maakond
TÜASK #Mariseinglid
304 Hedvig Tamman 1988 naine N Eesti, Tartu maakond
305 Kairin Tammel 2003 naine N Eesti, Jõgeva maakond
306 Vadim Tammest 2003 mees M Eesti, Tartu maakond
307 Kristjan Tammsaar 1984 mees M Eesti, Tartu maakond
Autospirit Tartu
308 Kristel Tannik 1971 naine N45+ Eesti, Tartu maakond
309 Herko Tasa 1987 mees M Eesti, Tartu maakond
310 Jan Terentjev 1994 mees M Eesti, Tartu maakond
311 Danil Tervonen 2001 mees M Eesti, Harju maakond
312 Mari-Liis Tikerperi 1983 naine N Eesti, Tartu maakond
313 Janno Tilk 1992 mees M Eesti, Saare maakond
314 Indrek Tobreluts 1976 mees M45+ Eesti, Tartu maakond
Spordiklubi TT
MTÜ Spordiklubi TT
315 Thomas Tolgu 2000 mees M Eesti, Tartu maakond
316 Kristiina Tomilova 2004 naine N Eesti, Harju maakond
317 Tuuli Tomingas 1995 naine N Eesti, Harju maakond
Spordiklubi TT
MTÜ Spordiklubi TT
318 Brittany Tool 2002 naine N Eesti, Tartu maakond
319 Alar Toom 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
320 Martin Toomiste 2002 mees M Eesti, Tartu maakond
TÜASK
321 Leena Karin Toots 2001 naine N Eesti, Tartu maakond
322 Priit Toru 1980 mees M Eesti, Tartu maakond
323 Helerin Traat 1993 naine N Eesti, Tartu maakond
324 Anette Traus 2001 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
325 Evelin Tromm 2004 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
326 Rio Truija 2004 mees M Eesti, Võru maakond
327 Anastasia Tumma 2004 naine N Eesti, Harju maakond
328 Maris Turb 1998 naine N Eesti, Tartu maakond
329 Priit Tuubel 1969 mees M45+ Eesti, Tartu maakond
Tartu KEVEK
Metec OÜ
330 Kenneth Tuul 1996 mees M Eesti, Tartu maakond
331 Jan Joonas Tuuling 2000 mees M Eesti, Tartu maakond
332 Jüri Tuvik 1989 mees M Eesti, Tartu maakond
Luik Triplets Team
333 Elari Tõnström 1999 mees M Eesti, Tartu maakond
334 Enari Tõnström 1994 mees M Eesti, Tartu maakond
TÜASK
335 Marge Türn 1976 naine N45+ Eesti, Tartu maakond
336 Andrei Uksov 1980 mees M Eesti, Tartu maakond
337 Kristjan Ulla 2002 mees M Eesti, Järvamaa
Eesti Lennuakadeemia Üliõpilasesindus
338 Erki Ulm 1976 mees M45+ Eesti, Tartu maakond
339 Miia Ulm 2005 naine N Eesti, Tartu maakond
340 Piret Urbas 1973 naine N45+ Eesti, Tartu maakond
Luik Triplets Team
341 Anneli Urm 1978 naine N45+ Eesti, Valga maakond
342 Liisabet Urm 2002 naine N Eesti, Tartu maakond
343 Janek Urvik 1988 mees M Eesti, Tartu maakond
344 Sille Vadi 1979 naine N45+ Eesti, Tartu maakond
TÜ kultuuriteaduste instituut
345 Kaido Vahkal 1975 mees M45+ Eesti, Tartu maakond
Kevek
346 Epp Valdaru 1996 naine N Eesti, Tartu maakond
347 Miina Valgma 2000 naine N Eesti, Harju maakond
348 Betti Vals 1995 naine N Eesti, Tartu maakond
349 Ville Markus Varik 2003 mees M Eesti, Tartu maakond
350 Birgit Veldi 2002 naine N Eesti, Tartu maakond
Rapla Jooksuklubi
351 Anni Vellamäe 2004 naine N Eesti, Tartu maakond
352 Meel Velliste 1977 mees M45+ Eesti, Tartu maakond
353 Veiko Vengerfeldt 1980 mees M Eesti, Tartu maakond
354 Kerstin Vestel 1997 naine N Eesti, Tartu maakond
355 Karl Vetemaa 1993 mees M Eesti, Tartu maakond
356 Jaan Viirmann 2002 mees M Eesti, Tartu maakond
OK Põrgupõhja
357 Raul Viitmaa 2002 mees M Eesti, Viljandimaa
VAK Staier/OK Lehola
358 Laura Maria Vilbiks 1999 naine N Eesti, Tartu maakond
Eestimaa Looduse Fond
359 Kelly Vildek 1999 naine N Eesti, Tartu maakond
Kuldne Tervis jooksugrupp
360 Maili Vilson 1985 naine N Eesti, Tartu maakond
TÜASK #mariseinglid
361 Mirjam Vint 1977 naine N45+ Eesti, Harju maakond
Sisekaitseakadeemia
362 Alexandra Voit 2003 naine N Eesti, Tartu maakond
363 Robin Vollmer 1993 mees M Saksamaa, North Rhine-Westphalia
364 Tiit Vunk 1983 mees M Eesti, Tartu maakond
365 Gawin Wutisakvorachart 2003 mees M Eesti, Tartu maakond
366 Annika Õunapuu 2001 naine N Eesti, Tartu maakond
367 Joonas Ärmpalu 1992 mees M Eesti, Tartu maakond
368 Kerstin Üksvärav 2004 naine N Eesti, Tartu maakond
369 Jing Yang 1994 naine N Hiina, Shanghai
Ecology
Tartu University
370 Dzvinka Yarish 1998 naine N Eesti, Tartu maakond

...