Et En
Ava võistluse menüü

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 25.06.2024 17:56.

5km põhidistants jooks stardinimekiri

Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
1 Maria Aasmets 1993 naine N Eesti, Tartu maakond
Tabasalu Triatloniklubi
2 Oliver Aasmets 1993 mees M Eesti, Tartu maakond
Tartu Ülikool / Loodus- ja täppisteadused
3 Igor Ahmedov 1995 mees M Eesti, Tartu maakond
4 Reet Alas 1981 naine N Eesti, Tartu maakond
5 Olavi Allase 1993 mees M Eesti, Tartu maakond
Tartu Spordiselts Kalev
Tartu Vangla
6 Robert Allik 1997 mees M Eesti, Tartu maakond
7 Liis Annus 2003 naine N Eesti, Harju maakond
8 Marcus Artner 1998 mees M Austria, Vienna
9 Alex Aus 2002 mees M Eesti, Tartu maakond
10 Ave Aviste 1990 naine N Eesti, Tartu maakond
11 Francois Borel-Hänni 1983 mees M Eesti, Tartu maakond
Luik Triplets Team
12 Jan Willem Jim Braafhart 1997 mees M Eesti, Tartu maakond
13 Stefano Braghiroli 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
14 Daniel Budõlin 2002 mees M Eesti, Tartu maakond
15 Vincent Dautancourt 1984 mees M Eesti, Tartu maakond
Tartu Ülikool
16 Jenalle Eck 1988 naine N Eesti, Tartu maakond
University of Tartu / Faculty of Science and Techn
17 Liina Eelmets 1980 naine N Eesti, Tartu maakond
Luik Triplets Team
18 Kristian Eenkivi 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
19 Teele Eensaar 1975 naine N45+ Eesti, Tartu maakond
OK Ilves
Tartu Ülikool
20 Ingrit Ernits 1965 naine N45+ Eesti, Jõgeva maakond
Luik Triplets Team / Kevek
21 Riinu Esko 1998 naine N Eesti, Tartu maakond
22 Simone Gaetani 2001 mees M Itaalia, Italy
None
23 Monica Gambardella 2002 naine N Eesti, Tartu maakond
24 Aire Haava 1981 naine N Eesti, Tartu maakond
25 Henno Haava 1973 mees M45+ Eesti, Tartu maakond
Saint-Gobain Glass Estonia
26 Helena Katrina Haltunen 2001 naine N Eesti, Harju maakond
27 Tuuli Hansen 1986 naine N Eesti, Tartu maakond
Luik Triplets Team / Tartu Kevek
28 Imre Heero 1979 mees M Eesti, Tartu maakond
Superheero
29 Helari Hellenurm 1978 mees M Eesti, Tartu maakond
Agape spordigrupp
30 Kristi Hiiesalu 1978 naine N Eesti, Tartu maakond
Luik Triplets Team
31 Karin Hõrrak 1968 naine N45+ Eesti, Tartu maakond
32 Kerli Ilves 1997 naine N Eesti, Tartu maakond
33 Oliver Inter 1984 mees M Eesti, Tartu maakond
Luik Triplets Team / Tartu Kevek
34 Erik Jaaniso 1986 mees M Eesti, Tartu maakond
35 Mark Theodor Jalakas 2001 mees M Eesti, Tartu maakond
TÜASK
36 Artur Jesse 1991 mees M Eesti, Tartu maakond
Luik Triplets Team
37 Yuying Jing 1992 naine N Eesti, Tartu maakond
38 Emma Joonas 2003 naine N Eesti, Võru maakond
39 Meelis Juursoo 1970 mees M45+ Eesti, Tartu maakond
40 Henel Jürgens 1987 naine N Eesti, Tartu maakond
41 Riho Jürisoo 1987 mees M Eesti, Viljandi maakond
Viljandi lauatenniseklubi Sakala
42 Eveli Kadarik 1983 naine N Eesti, Tartu maakond
Tartu Ülikool
43 Mattias Kala 2002 mees M Eesti, Harju maakond
44 Merike Kala-Sikk 1987 naine N Eesti, Tartu maakond
45 Kurmet Kaldaru 1996 mees M Eesti, Põlva maakond
46 Kreete Kalinin 2003 naine N Eesti, Viljandi maakond
47 Mariliis Kalinina 2002 naine N Eesti, Hiiu maakond
48 Kadi Kaljurand 2000 naine N Eesti, Harju maakond
49 Joonatan Kama 1997 mees M Eesti, Tartu maakond
50 Annela Kams 1995 naine N Eesti, Tartu maakond
51 Keili Karu 2002 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
Alutaguse Suusaklubi
52 Otto Kase 2001 mees M Eesti, Tartu maakond
TÜASK
53 Valentin Keck 2001 mees M Eesti, Tartu maakond
54 Jan-Eric Kelner 1993 mees M Eesti, Viljandi maakond
55 Liisa Marie Kerner 1999 naine N Eesti, Tartu maakond
56 Renar Kihho 2000 mees M Eesti, Põlva maakond
57 Toomas Kiis 1992 mees M Eesti, Tartu maakond
Luik Triplets Team
58 Andrus Kivari 1976 mees M45+ Eesti, Tartu maakond
Luik Triplets Team
59 Markus Kivi 2000 mees M Eesti, Saare maakond
60 Kristi Klaos 1991 naine N Eesti, Tartu maakond
Luik Triplets Team
61 Margus Kodasma 1998 mees M Eesti, Tartu maakond
62 Katrin Kolberg 1986 naine N Eesti, Tartu maakond
Tartu Ülikool
63 Elizaveta Korotkova 1996 naine N Eesti, Tartu maakond
Tartu Ülikool
64 Katrin Koser 1983 naine N Eesti, Tartu maakond
MTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
65 Marta Kotkas 1998 naine N Eesti, Tartu maakond
Luik Triplets Team
66 Rainer Kravets 2000 mees M Eesti, Harju maakond
UP Sport
67 Kadri Kriisa 1982 naine N Eesti, Tartu maakond
TÜ Spordiklubi
Tartu Ülikool
68 Säde Mai Krusberg 1998 naine N Eesti, Tartu maakond
69 Mary-Ann Kubre 1995 naine N Eesti, Tartu maakond
70 Kaarel Kullamaa 1996 mees M Eesti, Võru maakond
Sparta
Threod Systems
71 Kaarel Kure 1987 mees M Eesti, Põlva maakond
OK kobras/Arcwood
72 Anne Kuudeberg 1967 naine N45+ Eesti, Tartu maakond
73 Raul Köster 1971 mees M45+ Eesti, Harju maakond
74 Paula Kübar 2002 naine N Eesti, Pärnu maakond
SK Raudmees
75 Uta Kührt 1980 naine N Eesti, Tartu maakond
76 Tetiana Kyrpel 1998 naine N Ukraina, Estonia
77 Sydney La Roche 1993 mees M Eesti, Tartu maakond
78 Raivo Laanemets 1985 mees M Eesti, Tartu maakond
79 Tarvi Laar 1982 mees M Eesti, Tartu maakond
Luik Triplets Team
80 Nikita Lageda 2006 mees M18 Eesti, Tartu maakond
81 Epp Lauk 1952 naine N45+ Eesti, Tartu maakond
Tartu Ülikool
82 Annika Laumets-Tättar 1994 naine N Eesti, Tartu maakond
83 Johannes Laur 2001 mees M Eesti, Tartu maakond
Tartu SS Kalev
84 Alar Leemet 1995 mees M Eesti, Tartu maakond
Luik Triplets Team
85 Loviisa Lees 1996 naine N Eesti, Harju maakond
TT tiim
86 Uku Leipalu 2002 mees M Eesti, Harju maakond
87 Getter Marie Lemberg 1995 naine N Eesti, Tartu maakond
88 Pedro Lopes De Castro Barbosa 1996 mees M Eesti, Tartu maakond
89 Leila Luik 1985 naine N Eesti, Tartu maakond
Luik Triplets Team
90 Nelli Lusmägi 1985 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
Vao Spordiklubi
91 Triinu Luts 2003 naine N Eesti, Harju maakond
92 Ülo Luuka 1961 mees M45+ Eesti, Tartu maakond
93 Elisa Lätte 2009 naine N18 Eesti, Tartu maakond
94 Märt Maasing 1999 mees M Eesti, Tartu maakond
95 Lasse Jörgen Maerz 2001 mees M Eesti, Tartu maakond
96 Ostap Maliuvanchuk 1993 mees M Eesti, Tartu maakond
97 Saina Mamedova 2000 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
98 Chris Matsiselts 2002 mees M Eesti, Harju maakond
Chris Matsiselts
99 Rein Muda 2001 mees M Eesti, Tartu maakond
Sõudmise ja Aerutamise Klubi "Tartu"
100 Evelin Mäestu 1982 naine N Eesti, Tartu maakond
Tartu Ülikool
101 Jarek Mäestu 1977 mees M45+ Eesti, Tartu maakond
Tartu Ülikool
102 Johanna Mäestu 2014 naine N18 Eesti, Tartu maakond
Johanna Mäestu
Tartu Mart Reiniku kool
103 Kristjan Mägi 1995 mees M Eesti, Tartu maakond
104 Margit Mägimets 1980 naine N Eesti, Tartu maakond
105 Olev Mälgi 1958 mees M45+ Eesti, Tartu maakond
106 Kairiin Märtson 2001 naine N Eesti, Põlva maakond
107 Larissa Nogueira 1997 naine N Eesti, Tartu maakond
108 Silver Nuga 1987 mees M Eesti, Tartu maakond
Luik Triplets Team
109 Maili Nurme 1984 naine N Eesti, Tartu maakond
Tartu Kristlik Põhikool
110 Teele Olgo 2002 naine N Eesti, Tartu maakond
TÜASK
111 Tõnis Org 1979 mees M Eesti, Tartu maakond
112 Triinu Orm 1996 naine N Eesti, Tartu maakond
SK ProRunner
113 Georg Ott 2003 mees M Eesti, Harju maakond
Nõmme Spordiklubi
114 Margus Padar 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
Tarmetec OÜ
115 Carmen Pajuste 2003 naine N Eesti, Tartu maakond
Carmen Pajuste
116 Mikhail Papkov 1995 mees M Eesti, Tartu maakond
117 Maarja Park 1988 naine N Eesti, Tartu maakond
118 Margit Partei 1992 naine N Eesti, Tartu maakond
TÜASK #mariseinglid
Tartu Ülikool
119 Liis Paurson 2001 naine N Eesti, Tartu maakond
120 Laura Liis Peetso 2003 naine N Eesti, Tartu maakond
121 Liis Peipsi 2000 naine N Eesti, Harju maakond
122 Evelin Pellenen 1977 naine N45+ Eesti, Tartu maakond
123 Anette Peltser 2003 naine N Eesti, Viljandi maakond
124 Joosep Perv 2001 mees M Eesti, Võru maakond
125 Miriam Peterson 2001 naine N Eesti, Harju maakond
126 Maret Pihu 1978 naine N Eesti, Tartu maakond
Tartu Ülikool
127 Eva Piirimäe 1974 naine N45+ Eesti, Tartu maakond
128 Pärtel Piirimäe 1972 mees M45+ Eesti, Tartu maakond
SK Prorunner
129 Siiri Pilt 1970 naine N45+ Eesti, Tartu maakond
TÜ ASK #Mariseinglid
Tartu Ülikool
130 Rauno Pisa 2002 mees M Eesti, Harju maakond
Rapla Jooksuklubi
131 Aliise Helena Pisartšik 2003 naine N Eesti, Tartu maakond
Tartu Kalev
132 Gert Prants 1983 mees M Eesti, Tartu maakond
MTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
133 Mila Prevost-Viyra 2000 naine N Eesti, Tartu maakond
134 Sidney Lynn Primm 1999 mees M Eesti, Tartu maakond
135 Liisa Marie Printsmann 2002 naine N Eesti, Viljandi maakond
136 Karl Frederik Pruuden 2000 mees M Eesti, Harju maakond
137 Sille Puhu 1984 naine N Eesti, Viljandi maakond
138 Andre Puusta 1999 mees M Eesti, Viljandi maakond
139 Maarjo Põder 1997 mees M Eesti, Tartu maakond
Luik Triplets Team
140 Priit Põder 2008 mees M18 Eesti, Tartu maakond
141 Lenne Lotta Põdra 1999 naine N Eesti, Tartu maakond
142 Kattri Pärn 2003 naine N Eesti, Tartu maakond
143 Roosi Rahnu 2003 naine N Eesti, Tartu maakond
144 Robin Randoja 2006 mees M18 Eesti, Tartu maakond
T3 Triathlon Team
145 Karl Oskar Rannaveer 2000 mees M Eesti, Harju maakond
146 Taivo Raud 1984 mees M Eesti, Valga maakond
Tartu Ülikool
147 Luka Restle 2000 naine N Saksamaa, Tartu
148 Eva-Maria Riso 1969 naine N45+ Eesti, Tartu maakond
149 Katrin Rohtma 1984 naine N Eesti, Tartu maakond
150 Valdek Rohtma 1978 mees M Eesti, Tartu maakond
Triforest
151 Gaida Kertu Roos 2002 naine N Eesti, Tartu maakond
152 Henri Roos 1998 mees M Eesti, Harju maakond
153 Madis Roosaar 1997 mees M Eesti, Tartu maakond
154 Kristiina Rull 1972 naine N45+ Eesti, Tartu maakond
155 Aleksander Rusõi 2003 mees M Eesti, Tartu maakond
156 Karl Kevin Ruul 2001 mees M Eesti, Tartu maakond
157 Karl August Ruusalepp 1997 mees M Eesti, Tartu maakond
158 Kaili Rätsep 1978 naine N Eesti, Tartu maakond
159 Vanessa Rätsep 1996 naine N Eesti, Põlva maakond
Tartu Kalev
160 Agnes Salujärv 1990 naine N Eesti, Tartu maakond
Tartu Ülikool
161 Kairi Sepp 1980 naine N Eesti, Tartu maakond
162 Mariia Sherikh 1999 naine N Eesti, Tartu maakond
163 Kärt Sihver 2002 naine N Eesti, Harju maakond
164 Jaak Siimus 1980 mees M Eesti, Tartu maakond
Tüask
165 Martin Simpson 1987 mees M Eesti, Põlva maakond
OK Põlva Kobras
166 Alexander Smolenski 2002 mees M Eesti, Tartu maakond
167 Elenora Soosaar 2012 naine N18 Eesti, Tartu maakond
Ujumise Spordiklubi
168 Johanna Soover 2001 naine N Eesti, Harju maakond
Päästeamet
169 Aija Sprivul-Dautancourt 1983 naine N Eesti, Tartu maakond
170 Renee Stamberg 2001 mees M Eesti, Harju maakond
171 Xaver Steigleider 1998 mees M Saksamaa, Baden Württemberg
172 Inno Stroom 1976 mees M45+ Eesti, Tartu maakond
KL Tamme malevkond
173 Margit Säre 1975 naine N45+ Eesti, Tartu maakond
Tartu Ülikooli spordiklubi
PKK
174 Dage Särg 1990 naine N Eesti, Tartu maakond
TÜASK
175 Joonas-Sander Tamm 1997 mees M Eesti, Pärnu maakond
TÜASK
176 Mihkel Tammeveski 2000 mees M Eesti, Hiiu maakond
Yess spordiklubi
177 Mairin Tann 1996 naine N Eesti, Tartu maakond
178 Morris Tann 2003 mees M Eesti, Valga maakond
179 Sabina Tatarytskaya 2000 naine N Eesti, Tartu maakond
180 Gaabriel Tavits 1972 mees M45+ Eesti, Tartu maakond
Tartu Ülikool
181 Pia Tein 1978 naine N Eesti, Tartu maakond
Luik Triplets Team
182 Robert Telpt 2001 mees M Eesti, Tartu maakond
TÜ ASK
183 Joan Teyra 1979 mees M Eesti, Tartu maakond
Luik Triplets Team
184 Robert Tiismus 1968 mees M45+ Eesti, Tartu maakond
Täppsportlased / #Mariseinglid
Tartu Ülikool
185 Indrek Tobreluts 1976 mees M45+ Eesti, Tartu maakond
Spordiklubi TT
186 Tuuli Tomingas 1995 naine N Eesti, Harju maakond
Spordiklubi TT
187 Greete-Liisa Toom 2001 naine N Eesti, Viljandi maakond
Sakala Suusaklubi
188 Richard Toom 2000 mees M Eesti, Tartu maakond
189 Priit Toru 1980 mees M Eesti, Tartu maakond
Tartu Haljastus
190 Anna-Ly Truusalu 2003 naine N Eesti, Tartu maakond
191 Tiina Tuhkur 1993 naine N Eesti, Tartu maakond
192 Hanne-Lore Tuubel 2003 naine N Eesti, Harju maakond
193 Priit Tuubel 1969 mees M45+ Eesti, Tartu maakond
Metec OÜ
194 Liisabet Urm 2002 naine N Eesti, Tartu maakond
195 Janek Urvik 1988 mees M Eesti, Tartu maakond
196 Sille Vadi 1979 naine N Eesti, Tartu maakond
197 Kristi Vaher 1993 naine N Eesti, Tartu maakond
198 Kstina Vallimäe 1975 naine N45+ Eesti, Tartu maakond
199 Martin Veližanin 2003 mees M Eesti, Tartu maakond
200 Tiiu Vendla 1988 naine N Eesti, Tartu maakond
201 Veiko Vengerfeldt 1980 mees M Eesti, Tartu maakond
Tartu Ülikool / Meditsiiniteadused
202 Mari Vernik 2013 naine N18 Eesti, Tartu maakond
TÜ Spordiklubi
Tartu Ülikool
203 Martina Vesper 2003 naine N Eesti, Harju maakond
204 Karl Vetemaa 1993 mees M Eesti, Tartu maakond
Tartu Ülikooli akadeemiline spordiklubi
Tartu Ülikool
205 Lizette Vetik 1996 naine N Eesti, Tartu maakond
Eesti Maaülikooli Üliõpilasesindus
206 Kelly Vildek 1999 naine N Eesti, Tartu maakond
Rakvere Orienteerumisklubi
207 Maili Vilson 1985 naine N Eesti, Tartu maakond
TÜASK #mariseinglid
208 Mirjam Vint 1977 naine N45+ Eesti, Harju maakond
Sisekaitseakadeemia spordiklubi
Sisekaitseakadeemia

...