Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Registreerunud Tulemused Galerii Kommentaarid

Tulemused, Tartu Triatlon INDIVIDUAAL (1,5 + 40 + 10 km)

Tulemused detailsemalt
KohtNr.AegNimiVõiskond
13401:59:59Valdur Jaht
21CC Triatloniklubi
217502:01:07Urmo Utar
312402:02:47Matt Rammo
TriPassion Triatloniklubi
414502:03:26Kristjan Silvet
Team Lohilo
55602:03:57Jaak Kimmel
21CC Triatloniklubi
620202:04:31Toomas Loho
T3 Triathlon Team
72802:04:31Siim Holts
814002:06:03Aleksandr Sepp
Team Zoot Europe
912002:06:54Artur Praun
TriSmile
1013002:07:26Riho Rokk
Garmin Eesti
1113202:07:40Gundo Roosve
Pekikõhu Reissing Tiim
1215202:07:46Marek Säälik
CFC
13302:07:49Marti Alt
TriSmile
141902:08:12Timur Fazõlov
Takoivotsport
1517402:08:22Jaanus Undrest
Omniva sk
167302:08:27Erkki Lepp
174702:08:47Gilber Kask
TriSmile
1819402:08:58Sven Freiberg
Windrox Spordiklubi
1919102:09:25Mikk Mets
TriSmile
2013302:09:50Paul Ruubel
SK Keremeister
215302:10:22Raido Kiipsaar
Triatloniklubi 21 CC
222102:10:35Vladimir Galkin
Supersport Tallinn
2320502:10:53Preedik Kulli
21.CC TRIATLONIKLUBI
249102:11:15Kristjan Melikov
21CC Triatloniklubi
259202:11:50Janno Metsapool
261402:11:55Vitaly Derevyankin
2710502:12:12Tõnu Mändma
TriSmile
285702:12:27Priit Kingo
Swedbank Spordiklubi
297502:12:34Maris Liepa
309602:12:51Oleg Milovanov
314802:13:28Sven Kask
3216002:13:42Harles Tammeleht
TriPassion Triatloniklubi
333102:13:59Oleg Ignatjev
I Love Supersport Tallinn
343502:14:05Kaupo Jansen
HANSO MK OÜ
3510302:14:10Mehis Mäe
Täppsportlased
362602:14:16Andres Hellerma
#HeadInimesed
372302:14:26Pavel Grigorenko
38202:14:30Dmitri Aleksejev
TriSmile
3917702:14:39Rein Vares
4012302:15:20Rivo Pärna
TriPassion Triatloniklubi/Telia SK
4115402:15:36Anette Zukker
Tartu Ujumisklubi
4216502:15:56Janek Trepp
TriSmile
4318302:16:08Ardo Virkebau
Treeningpartner
442902:16:15Siim Holtsmann
4514302:16:17Martin Siimer
LiVal
469302:17:09Andres Metsmägi
4717802:17:12Andreas Veeret
21CC Triatloniklubi
4813702:17:12Siim Salum
SK Keremeister
494202:17:28Arturs Kalnups
5010802:17:35Rein Oder
21CC Triatloniklubi
5116702:17:39Aleksei Trunin
5214902:17:39Laura Suur
Treeningtiim/Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
5316602:18:24Kim Truija
21.CC TRIATLONIKLUBI
546502:18:35Johanna Maria Kuusemets
21CC Triatloniklubi
559702:18:39Sergey Minin
5617202:18:41Toomas Türn
577802:18:54Anneli Lind
SK Jooksupartner
584602:19:01Merlis Karu
SK Keremeister
5918602:19:08Raimo Ülavere
6014202:19:09Paula-Brit Siimar
Ujumise Spordiklubi
613002:19:11Indrek Hääl
21 CC Triatloniklubi
621702:19:36Mait Evisalu
6319702:19:48Hannes Metssalu
644902:19:50Margus Kaur
652002:19:52Vjaceslavs Gajevskis
663202:19:58Taavi Ilp
673902:20:04Tarmo Jänes
6812502:20:13Anneli Ratassepp
TriSmile
691302:20:18Riin Buddell
7020802:20:22Tanel Kroonberg
21.CC TRIATLONIKLUBI
712402:20:23Krister Haav
7220402:20:26Kalvo Kalmu
Saku Suusaklubi
7311302:20:38Rene Pajus
Rae Rattaklubi
741102:20:48Erik Bauman
75402:21:07Tair Anton
A2K Spordiklubi
7611602:21:17Denis Piskunov
7718502:21:24Ingmar Vutt
Rulluisuklubi 8R
784402:21:31Tarmo Kalviste
Ryysak Team
7921002:21:33Ansis Blaus
21.CC
8021102:21:35Jaanus Männik
812202:21:43Toomas Greenbaum
8219602:21:45Aarne Vasarik
21 CC Triatloniklubi
8316902:21:48Raiko Tutt
848802:21:56Raido Martinson
856702:22:03Dmitri Kütt
8614402:22:09Mihkel Siimon
8717302:22:10Tõnis Türn
SK Jooksupartner
887602:22:29Jürgen Ligi
21cc
89902:22:30Eeva Avik
21CC Triatloniklubi
90102:22:44Marek Aasna
TriSmile
9119902:23:01Valeri Gorbatšjov
925502:23:26Kaarel Kilk
9317102:23:46Anneli Tühis
946602:24:01Andrus Kõrgvee
TriSmile
9517902:24:23Antti Ventsel
9611402:24:49Anar Park
978302:24:51Mihkel Lääne
983302:25:09Severin Israel
997202:25:11Tarmo Lauri
10012702:25:26Rait Rebane
10115602:25:52Are Tallmeister
Team Elamuspank
10219502:26:04Vjatseslav Kulak
Ujumise Spordiklubi
10319202:26:11Kärt Praks
TriSmile
10411902:26:14Kadri Possul
21CC Triatloniklubi
105702:26:18Jevgeni Astafjev
WalleniumSPORT
106602:26:22Janar Arst
TriPassion Triatloniklubi
1076902:26:25Mart Laid
Intrac Eesti AS
10811202:26:43Erik Pahlberg
TriSmile
10918402:26:46Urmas Volens
21cc
1105402:27:00Tõnis Kiis
TriSmile
1115202:27:02Marek Kiik
11219302:27:06Tõnu Vahtra
TriSmile
11320002:27:14Jaano Verbu
TriSmile
1145002:27:14Jaanus Kaur
Liigutaja
11513402:27:29Siim Saar
11610102:27:34Elena Murakhovskaya
11718202:27:35Vladimir Vinogradov
11819802:27:35Margus Lepik
TriSmile
1194102:27:55Martin Kaljumäe
12018902:28:10Margus Kelk
TUK
12111002:28:21Raivo Olgo
Triatloniklubi Tripassion
12212102:28:26Luise Puu
12316302:28:43Andero Teras
12411802:28:50Kristjan Poltimäe
Väike Vaalake
12519002:28:50Karl Kristofer Kurruk
TUK
1268702:30:21Markus Marandi
21CC Triatloniklubi
12714602:30:51Oleksandr Skolozhabskyy
1288002:31:11Olga Lozinski
I love supersport
1291002:31:18Indrek Bauer
DSV Spordiklubi
1306102:31:35Märt Kivila
13114102:31:41Alar Siemann
Türitri
13220102:31:43Priit Rebane
SK Jooksupartner
1338902:32:04Toomas Matvjev
Retole OÜ
1346302:32:08Rauno Kurg
1355902:32:12Taivo Kitsing
Telia SK
13617002:32:20Anett Tõnutare
TriPassion Triatloniklubi
13713802:32:35Marco Sang
13816102:32:54Egle Teder
Trismile/Liivimaa Rattaklubi
13916802:33:07Siim Tuksam
14015302:33:27Roman Zahharov
21cc
14112902:34:10Antra Roga
Zoorbagan
14218002:34:17Meelis Veskus
Swedbank spordiklubi MTÜ
14316402:34:20Relika Toome
TriPassion Triatloniklubi
14411102:34:23Raigo Paas
SAQ SC
1451502:34:23Alger Ers
14615702:34:41Mart Tamberg
MTÜ Swedbank Spordiklubi
14712202:34:41Karlis Puusepp
Glamox
14813502:34:46Mikk-Erik Saidla
TriPassion Triatloniklubi
1494302:34:49Arnis Kalnups
15017602:35:29Anne Vaisma
SK Raudmees
1518602:35:51Volodymyr Manytskyi
ILSS Tallinn
1521802:36:13Sergei Falgot
15311502:36:25Dmitry Parygin
Pskov Ski Team
1547902:37:36Denis Liubimtsev
SBR88
15510902:37:49Irina Oleinitš
I Love Supersport Tallinn
15620602:38:23Ragnar Lipstok
TriPassion Triatloniklubi
1575802:38:33Avo Kirsipuu
Kirss
1586802:39:29Livian Laaneots
159802:40:05Denis Astafyev
Zoorbagan
1607402:40:26Kalle Liebert
1613802:40:39Jüri Jõul
TriSmile
16210402:41:14Sverre Mäesepp
DSV Spordiklubi
16315902:41:15Margus Tamm
21.CC
16413602:42:13Liina Sala
TriPassion Triatloniklubi
16515002:42:25Kirsi Svarts
TriSmile
16618802:42:55Andres Ütt
1678102:43:02Juhan Lukk
SUKL Sula
1687702:44:50Kristo Lilleoja
169502:45:17Andres Arike
17015802:45:36Raivo E. Tamm
TriSmile
1716002:45:40Robert Kitt
TriSmile
17210202:45:58Külli Mõtsnik
oro trade oü
17310002:46:08Pille Muni
TriPassion Triatloniklubi
17414802:47:11Svetlana Soloshchenko
1759002:47:24Sille Meikop
Suusahullud
17614702:47:45Eduard Slutski
1773602:48:04Kadri-Ann Jundas
TriSmile
17810602:48:37Pille Naggel
Suusahullud
17920902:49:00Kaja Tättar
TriSmile
18012802:49:02Tiia Riis
Meisterujumise U - klubi
1814502:49:55Rein Kane
Loksa RSK
18216202:50:11Piret Telgmaa
TriSmile
1839402:50:56Mart Mikkelsaar
TriSmile
18413102:51:34Aivar Roosalu
Maameeste Malev
1856202:52:38Zinaida Kruusalu
1863702:53:19Rauno Jõgi
18711702:54:02Peep Poller
1887102:54:18Helen Laul
21cc
1896402:57:05Aleksandr Kuzmin
19013902:58:00Jane Sepp
TriSmile
19120703:02:15Karl Heinrich Lauri
1928203:03:48Karin Lusikas
Swedbank Spordiklubi
19310703:11:35Pille Nurmis
21cc
1949503:22:40Karita Mikko
TriPassion Triatloniklubi
19515503:27:49Ilmar Tagel
TriSmile
DNS40Kaido Kaidis
21cc
DNS27Andres Hiiemäe
Elva Suusaklubi
DNS16Alger Ers
DNS12Kirill Belõi
DNS151Carl Sõlg
Grossi Toidukaubad
DNS126Lennart Raudsepp
DNS70Kalmer Lauk
DNS187Sten Üprus
42koma
DNS181Georgi Vinogradov
SK BUDO
DNS51Juozas Kieras
DNS98Vadim Mitianin
DNS84Märt Lääts
DNS99Natalia Mitianina
DNS85Mihkel Manglus
DNS25Margus Haljaste
Ridu kokku: 210

...