Et
En
Sulge
Uudised
Sündmuste kalender
Sarjad
Registreerumine
Tulemused
Võistlejad
Fotod
Spordiala
Jooksmine
Kepikõnd
Jalgrattasport
Maanteerattasõit
Maastikurattasõit
Tsüklokross
Rulluisutamine
Rullsuusatamine
Triatlon/duatlon
Triatlon
Duatlon
Orienteerumine
Seiklussport
Ujumine
Suusatamine
Uisutamine
Kiiruisutamine
Rulasport
Alates
Kuni
Võistlus
K 17.07
Tallinn
11. ETAPP
11. ETAPP
N 18.07
Valgehobusemäe Suusa- ja Puhkekeskus
Viking Window Eesti meistrivõistlused väljalangemissõidus (XCE)
R
R 19.07
Valgehobusemäe Suusa- ja Puhkekeskus
Viking Window Eesti meistrivõistlused lühirajasõidus (XCC)
R
L 20.07
Valgehobusemäe Suusa- ja Puhkekeskus
Viking Window Eesti meistrivõistlused olümpiakrossis (XCO)
R
L 20.07
Pärnu kesklinna jõeäär
Pärnu Jõe Triatlon 2024
750m ujumist, 20km ratast, 5km jooksu - ELIIT , 150m ujumist, 4km ratast, 1km jooksu - LAPSED D, C, B , 500m jooks - LAPSED E , 750m ujumist, 20km ratast, 5km jooksu (NOORED A, JUUNIORID, M/N 20-80+)
R
L 20.07
Pärnu Sõudeklubi
Mihkel Leppiku sõuderegatt
L 20.07
Veskisilla hotell
TÜRI MARATON
P 21.07
Kadriorg
Eesti-Soome veteranide maavõistlus heidetes koos lisaaladega
P 21.07
Kadrioru Staadion
Eesti-Soome veteranide heidete maavõistlus koos lisaaladega
P 21.07
Ebavere Tervisespordikeskus
Pandivere Rattasõit
Põhisõit , Rahvasõit , Noortesõit
R
P 21.07
Uhtjärve Ürgoru Nõiariik OÜ
29. Jooks ümber Uhtjärve
R
P 21.07
Pärnu Sõudeklubi
Pärnumaa lahtised MV sõudmised
E 22.07
Kuressaare linnastaadion
JK Sarma seeriajooks miil
T 23.07
Palojärve põhi orienteerumiskaart
Põlva o-teisipäevak, XVI etapp
K 24.07
Tallinn
12. ETAPP / Paljassaare
12. ETAPP / Paljassaare
N 25.07
Võru Spordikeskuse staadion
Võru Kergejõustikuõhtute 5. etapp
R
N 25.07
Räpina järv
X Räpina RAUDMEHE triatlon
L 27.07
Elva
Rand & Tuulberg 24. Elva Rattamaraton (Estonian Cup)
70 km , 50 km , 20 km
L 27.07
Krootuse
36. KOPRAKARIKAS, lühirada
L 27.07
Otepää Aedlinna jalgpallistaadion
Otepää triatlon
1. start (noored B, noored A, juuniorid) , 2. start (lapsed D, lapsed C) , 3. start (lapsed E) , 4. start (N/M 18-20+) , 4. start (võistkonnad) , Otepää teatetriatlon
R
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Uudised
Võida jalgratas!
Jalgrattanädala TASUTA südmused nädalavahetuseks!
4. juunil algavad 12. Järva Suvemängud
Juuni algab rahvusvahelise jalgrattapäevaga ja käivitub “Jalgrattanädal 2024”
Eesti Ööjooks - Rakvere FOTOD
VÕIDA Eesti koondise rattariided moomoolt!
REGISTREERIMINE 2025. a. juubeli Ööjooksule Rakveres on avatud!
Eesti Ööjooks - Rakvere võitsid Karel Hussar ja Liis-Grete Arro
RAKVERE ÖÖJOOKSU TULEMUSED / RESULTS
Bosch Eesti Maastikurattasari jätkus Ida-Virumaa radadel
Jalgrattanädala TASUTA südmused 3.-9. juunil on registreerimiseks avatud
Raja kaart ja video - VII END KURSSI!
Graveeri finišijärgselt medalile nimi ja lõpuaeg - võistluskeskuse rohelises telgis!
Grillresto SARVIK ja Virma Pubi toitlustavad ööjooksjaid kuni 01.00!
Eesti Ööjooks muudab 1. juunil Rakveres liikluskorraldust!
Kõik uudised
...