Et
En
Sulge
Uudised
Sündmuste kalender
Sarjad
Registreerumine
Tulemused
Võistlejad
Fotod
Spordiala
Jooksmine
Kepikõnd
Jalgrattasport
Maanteerattasõit
Maastikurattasõit
Tsüklokross
Rulluisutamine
Rullsuusatamine
Triatlon/duatlon
Triatlon
Duatlon
Orienteerumine
Seiklussport
Ujumine
Suusatamine
Uisutamine
Kiiruisutamine
Rulasport
Alates
Kuni
Võistlus
N 22.08
Võru linna keskväljak
8. Ummamuudu liina üüjuusk
R
R 23.08
Rocca Al Mare Kaubanduskeskus
IRONKIDS Tallinn 2024
IRONKIDS 1500m , IRONKIDS 450m
R
R 23.08
Kuressaare linnastaadion
JK Sarma seeriajooks 5000 m
L 24.08
Kastani puiestee 12
Swedpank Väikelaste Kergejõustikupäev
L 24.08
Kihnu
Kihnu Männäkäbä 10.Juubeli maraton
Kihnu Männäkäbä Maraton , Kihnu Männäkäbä Poolmaraton , Kihnu Männäkäbä Kepikond , Kihnu 10 km
R
L 24.08
Kullamaa
E-Piim 21. Kullamaa rattasõit
P 25.08
Kärdla staadion
III Toivo Pruuli mälestusvõistlused
P 25.08
Tallinn
IRONMAN 70.3 Euroopa meistrivõistlused Tallinn
P 25.08
Maardu
Maardu City Run 2024
Cappy lastejooks , Stebby 5 km ajavõtuga , Neptunas 10 km ajavõtuga , VIRTUAAL Cappy lastejooks , VIRTUAAL Stebby 5 km , VIRTUAAL Neptunas 10 km
R
P 25.08
Paluküla terviserada
Husqvarna Eesti Olümpiakrossi Karikasari IV etapp - Paluküla XCO
R
K 28.08
Raassilla orienteerumiskaart
Viljandimaa orienteerumispäevakud 7. etapp
K 28.08
Tallinn
17. ETAPP / Vabaõhumuuseum
17. ETAPP / Vabaõhumuuseum
L 31.08
Kohila Spordikeskuse staadion
Heitjate seeriavõistlus
L 31.08
Endla Teater
Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks
10 km , Kahe Silla retk (käimine, kepikõnd) ajavõtuga , Kahe Silla retk (käimine, kepikõnd) ajavõtuta , Õhtujooks 3 km
L 31.08
Sportland Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus
27. Tallinna Rattamaraton
Põhisõit , Poolmaraton , Tillusõit - sündinud 2018 ja hiljem , Lastesõit - M8/N8 , Lastesõit - M10/N10
R
P 01.09
Peraküla
12. Noarootsi Elamusmaraton
P 01.09
Kadaka Staadion
MAXIMA RAHVAJOOKS-3. ETAPP
R
P 01.09
Vabaduse väljak
Swedbanki Tallinna Maraton
Maraton , Poolmaraton , 10 km ajavõtuga , 10 km ajavõtuta , Nike Noortejooks , Limpa lastejooksud , Maratoni kombo , Laste virtuaaljooks
R
E 02.09
Türi vallavalitsus
Türi Rattaralli Virtuaalsõidud 2024 5. etapp
T 03.09
Mustla-Nõmme orienteerumiskaart
48. Järvamaa orienteerumispäevakud 8. etapp
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Uudised
Just nii Väge Täis on 2024. a. Rakveres toimuva Eesti Ööjooksu medal!
Sauga Kevadjooksu võitsid Franko Reinhold ja Triin Gede
Selgusid Järvamaa parimad valikorienteerumises
11. mail stardib teistkordne Sauga Kevadjooks
Kuula Stebby podcasti Ööjooksu teemadel: Stuudios peakorraldaja Marko Torm
TÜRIL VÕTSID TOLLI TERVISERAJAL OMAVAHEL MÕÕTU NOORSPORTLASED
Maikuu on õuekuu!
TUTVUSTAME Rakvere Ööjooksu uut RADA!
04. - 05.05.2024 toimus Riias, Balti riikide karikavõistluse II etapp haavlilaskmise Olümpiaharjutustes
53.jooksu ümber Harku järve võitsid Juri Kovaljov ja Liis-Grete Arro
Bosch Eesti Maastikurattasarja kümnes hooaeg algas Viljandis
43. Kuressaare Linnajooksu Sportlandi 10 km võitsid Tiidrek Nurme ja Kertu Kula
OSALEJA INFO - 53.jooks ümber Harku järv
Härku järve ring toob jooksjad ja kõndijad juba tuttavale rajale
Esitleme Rakvere Ööjooksu T-särki "PIDURDAMATU"!
Kõik uudised
...