Et En

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 22.04.2021 16:11.

21km vaba stardinimekiri

Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
2001 Jonathan Juudas 2007 mees M15 Eesti, Harju maakond
cfc spordiklubi
2002 Kristo Latik 2006 mees M15 Eesti, Harju maakond
2003 Mia Carolina Riisalu 2008 naine N15 Eesti, Harju maakond
CFC
2004 Joonas Jaht 2006 mees M15 Eesti, Tartu maakond
Rein Taaramäe Rattaklubi
2005 Karl Mathias Tammiste 2008 mees M15 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Suusaklubi
2006 Karl Andreas Nurme 2006 mees M15 Eesti, Harju maakond
2007 Mia Heleen Nurme 2006 naine N15 Eesti, Harju maakond
2008 Ander Janno 2009 mees M15 Eesti, Lääne-Viru maakond
KF Suusaklubi
2009 Emma Maria Päärson 2007 naine N15 Eesti, Harju maakond
CFC Suusakool
2010 Karolina Kull 2007 naine N15 Eesti, Lääne-Viru maakond
Spordiklubi Rakke
2011 Thristan Paju 2006 mees M15 Eesti, Lääne-Viru maakond
2012 Mirtel Laht 2008 naine N15 Eesti, Lääne-Viru maakond
Ebavere Suusaklubi
2013 Rasmus Alan Truus 2007 mees M15 Eesti, Jõgeva maakond
2014 Andreas Vilbaste 2007 mees M15 Eesti, Harju maakond
2015 Mairit Kaarjärv 2007 naine N15 Eesti, Lääne-Viru maakond
Ebavere Suusaklubi
2016 Mauro Erik Saar 2006 mees M15 Eesti, Harju maakond
Kuusalu Rattaklubi
2017 Markus Aleksander Saar 2008 mees M15 Eesti, Harju maakond
Kuusalu Rattaklubi
2018 Romet Kriks 2007 mees M15 Eesti, Harju maakond
LSF PT
2019 Andreas Stefen Kalmu 2009 mees M15 Eesti, Harju maakond
Nõmme Spordiklubi
2020 Ruben Käärst 2007 mees M15 Eesti, Harju maakond
Kuusalu Rattaklubi
2021 Sten Erik Soiver 2008 mees M15 Eesti, Harju maakond
Kuusalu rattaklubi
2022 Gerlin Lipp 2009 naine N15 Eesti, Lääne-Viru maakond
KF Suusaklubi/Rakvere SPK
2023 Joonas Mõtte 2008 mees M15 Eesti, Tartu maakond
Tartu Suusaklubi
2024 Marlon Naan 2006 mees M15 Eesti, Lääne-Viru maakond
2025 Christian-Marcus Kasesalu 2006 mees M15 Eesti, Lääne-Viru maakond
Mikado
2026 Karl Rohtmets 2008 mees M15 Eesti, Harju maakond
2027 Sander Sulane 1989 mees M Eesti, Valga maakond
2028 Martin Kiis 1989 mees M Eesti, Tartu maakond
2029 Raul Metsaäär 1976 mees M Eesti, Rapla maakond
2030 Vlada Fidinich 1996 naine N Eesti, Harju maakond
2031 Hjalmar Konno 1970 mees M Eesti, Harju maakond
2032 Antti Tooming 1980 mees M Eesti, Harju maakond
Saku Karud
2033 Maris Lillep 1986 naine N Eesti, Harju maakond
RedBike Team
2034 Kaarel Kuurmaa 1983 mees M Eesti, Harju maakond
2035 Sten Seebold 1983 mees M Eesti, Harju maakond
2036 Sander Seebold 1989 mees M Eesti, Harju maakond
2037 Raino Poll 1982 mees M Eesti, Jõgeva maakond
Kuningamäe spordiklubi.
2038 Toomas Kurg 1974 mees M Eesti, Harju maakond
SK Parksi
2039 Anni Jõe 2003 naine N Eesti, Harju maakond
SK Parksi
2040 Andrus Oruste 1972 mees M Eesti, Harju maakond
2041 Railand Kask 1974 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
2042 Rein Kriks 1951 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
2043 Reigo Podar 1979 mees M Eesti, Harju maakond
2044 Aleksandr Ljapustin 1959 mees M Eesti, Harju maakond
G4S
2045 Kaarel Nurmsalu 1991 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Tamsalu AO suusaklubi
2046 Willem Mangusson 2003 mees M Eesti, Harju maakond
2047 Tanel Mangusson 1975 mees M Eesti, Harju maakond
2048 Aigar Grihin 1967 mees M Eesti, Võru maakond
Hauka Veloklubi
2049 Anu Kilki 1970 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
Tamsalu AO SUKL
2050 Anu Reimann 1998 naine N Eesti, Harju maakond
2051 Epp Tagel 1987 naine N Eesti, Harju maakond
2052 Kelli Saar 1997 naine N Eesti, Tartu maakond
2053 Siiri Murakas 1964 naine N Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Harmet OÜ
2054 Arne Arumägi 1967 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
2055 Jaanus Mölder 1984 mees M Eesti, Harju maakond
2056 Lembit Saart 1958 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
2057 Heini Tammik 1953 mees M Eesti, Tartu maakond
OK Kape
2058 Alari Reissaar 1968 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
2059 Karl Johann Reitalu 1995 mees M Eesti, Harju maakond
2060 Adrian Blake 1954 mees M Eesti, Valga maakond
Adrian Blake Pty Ltd
2061 Maive Leif 1968 naine N Eesti, Järva maakond
2062 Margit Pulk 1989 naine N Eesti, Harju maakond
2063 Jane Aavik 1981 naine N Eesti, Harju maakond
2064 Rain Baumann 1977 mees M Eesti, Pärnu maakond
2065 Hillar Reissaar 1992 mees M Eesti, Harju maakond
Reakt Füsioteraapia OÜ
2066 Rauno Kulmats 1979 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
2067 Antti Remmel 1977 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
2068 Katrin Kruus 1973 naine N Eesti, Harju maakond
SK Tordiklubi
2069 Elin Vilippus 1968 naine N Eesti, Harju maakond
SK Tordiklubi
2070 Mart Ambur 1970 mees M Eesti, Harju maakond
SK Tordiklubi
2071 Märt Raam 1982 mees M Eesti, Harju maakond
Saku KK
2072 Jelena Prants 1967 naine N Eesti, Võru maakond
Võru Suusaklubi
2073 Regina Märtin 1973 naine N Eesti, Harju maakond
2074 Kalev Nõmmiste 1972 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Simuna SK
2075 Maris Nõmmiste 2002 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
Ebavere Suusaklubi
2076 Eve Karo 1975 naine N Eesti, Harju maakond
Metek
2077 Enno Eilo 1965 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
2078 Maarja Veisalu 1990 naine N Eesti, Harju maakond
2079 Mariliis Sepper 1982 naine N Eesti, Harju maakond
2080 Riho Kokk 1956 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Nelson
2081 Sirle Paju 1981 naine N Eesti, Järva maakond
2082 Andres Laaniste 1975 mees M Eesti, Järva maakond
2083 Koit Eller 1966 mees M Eesti, Harju maakond
2084 Marge Almre 1970 naine N Eesti, Viljandi maakond
Valmets OÜ
2085 Vaiko Saar 1982 mees M Eesti, Harju maakond
2086 Aivar Noormets 1960 mees M Eesti, Harju maakond
2087 Peep Päll 1970 mees M Eesti, Tartu maakond
Pala SK
2088 Killu Vunk 1971 naine N Eesti, Tartu maakond
Pala SK
2089 Kaili Raidma 1975 naine N Eesti, Harju maakond
2090 Kaspar Suvi 2003 mees M Eesti, Tartu maakond
2091 Annika Õkva 1981 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
Arkna tall
2092 Daisy Kroon 1967 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
PPA
2093 Kärt Praks 1990 naine N Eesti, Rapla maakond
2094 Jarmo Idavain 1983 mees M Eesti, Harju maakond
Saunapõrgu
2095 Harry Liiv 1950 mees M Eesti, Harju maakond
2096 Aivar Vonk 1957 mees M Eesti, Harju maakond
ProCoating Kostivere rattatiim
2097 Roman Solomko 1977 mees M Eesti, Harju maakond
I Love Supersport Tallinn
2098 Elin Sui 1982 naine N Eesti, Harju maakond
2099 Veljo Fimberg 1972 mees M Eesti, Harju maakond
2100 Merje Kallip 1963 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
2101 Marko Laas 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
2102 Karel Eesmaa 1991 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
JaKon Ehitus
2103 Meril Kristi Haljand 1994 naine N Eesti, Harju maakond
2104 Henry Kalmus 1984 mees M Eesti, Harju maakond
2105 Tuuli Teppan 1993 naine N Eesti, Harju maakond
2106 Mihkel Teppan 1989 mees M Eesti, Harju maakond
2107 Merle Kale 1975 naine N Eesti, Harju maakond
Areal Team
2108 Helen Mast 1968 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
Alutaguse suusaklubi
2109 Hans Andre Kiigemägi 2005 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Spordiklubi Rakke
2110 Siim Aas 1988 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Võidu Invest
2111 Kristo Ojaste 1993 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Võidu Invest
2112 Vallo Vahesaar 1988 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Võidu Invest
2113 Triin Timmermann 1978 naine N Eesti, Harju maakond
2114 Verner Lõhmus 1999 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
2115 Martin Tulit 1987 mees M Eesti, Harju maakond
Tripassion Triatloniklubi
Siseministeerium
2116 Raimond Parts 2003 mees M Eesti, Harju maakond
Treeningpartner/Eviko
2117 Ene Laht 1967 naine N Eesti, Tartu maakond
2118 Erki Kahro 1993 mees M Eesti, Harju maakond
2119 Angela Ader 1993 naine N Eesti, Tartu maakond
2120 Alan Truus 1974 mees M Eesti, Jõgeva maakond
2121 Andrus Kokerov 1987 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
2122 Ainar Sepnik 1990 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Spordiklubi Running
Viru-Nigula vallavalitsus
2123 Kristel Velling 1971 naine N Eesti, Harju maakond
Tervise Catering
2124 Allan Toim 1955 mees M Eesti, Harju maakond
2125 Helge Murutalu 1970 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
2126 Karl Ramses Tiislär 2004 mees M Eesti, Harju maakond
Skispirit
2127 Karl Rasmus Tiislär 2004 mees M Eesti, Harju maakond
Skispirit
2128 Emma Roberta Rajando 2004 naine N Eesti, Harju maakond
Skispirit
2129 Liis Krigul 1991 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
2130 Taavi Talah 1987 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
2131 Veronika Verš 1977 naine N Eesti, Harju maakond
2132 Tiit Järvekülg 1951 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Isetegija OÜ
2133 Veiko Karlis 1983 mees M Eesti, Jõgeva maakond
2134 Teet Ruuval 1975 mees M Eesti, Harju maakond
2135 Ernst Pallase 2005 mees M Eesti, Harju maakond
Tallinna Inglise Kolledž
2136 Margus Laanemäe 1978 mees M Eesti, Tartu maakond
2137 Sven Selge 1985 mees M Eesti, Järva maakond
Järva-Jaani ratta-ja suusaklubi
2138 Indrek Iho 1979 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Tamsalu AO SUKL
2139 Riho Räni 1976 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
2140 Piret Laurimäe 1983 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
2141 Priit Pilden 1985 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
2142 Ahti Lille 1975 mees M Eesti, Harju maakond
2143 Mati Kallas 1961 mees M Eesti, Viljandi maakond
TSK Joosu
2144 Toomas Paas 1976 mees M Eesti, Harju maakond
2145 Meelis Levkoi 1985 mees M Eesti, Harju maakond
2146 Kristjan Vidder 1992 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
2147 Triin Lett 1966 naine N Eesti, Tartu maakond
Suusahullud
2148 Kaidi Russak 1989 naine N Eesti, Võru maakond
Võru Suusaklubi
2149 Tiina Kriisa 1973 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
2150 Ragne Leesnurm 1985 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
2151 Robert Udeküll 1990 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
2152 Robert Mälk 1970 mees M Eesti, Saare maakond
SK Väga Aeglased
2153 Taimo Lipp 1974 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Rakvere Orienteerumisklubi
2154 Elo Kiivet 1982 naine N Eesti, Harju maakond
2155 Margus Pauts 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
2156 Kati Võrk 1974 naine N Eesti, Tartu maakond
2157 Hannes Kase 1979 mees M Eesti, Rapla maakond
2158 Sten Selge 1990 mees M Eesti, Järva maakond
Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi
2159 Meelis Kuldkepp 1982 mees M Eesti, Põlva maakond
Team Think King
Think King OÜ
2160 Rosabel Klopp 2005 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
2161 Veljo Kupp 1965 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
2162 Kert Kupp 2004 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
2163 Anti Oot 1951 mees M Eesti, Tartu maakond
SUUSAAKADEEMIA
2164 Koit Veeorg 1970 mees M Eesti, Harju maakond
2165 Kalmar Karro 1975 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
2166 Raul Aarma 1976 mees M Eesti, Rapla maakond
Raplamaa Rattaklubi KoMo
2167 Kuldar Kallasmaa 1977 mees M Eesti, Järva maakond
2168 Kevin Reim 1997 mees M Eesti, Harju maakond
2169 Markus Lepmets 2001 mees M Eesti, Harju maakond
2170 Priit Lepmets 1971 mees M Eesti, Harju maakond
2171 Berta Mürk 1992 naine N Eesti, Tartu maakond
Kagu MK
2172 Liina Volmerson 1984 naine N Eesti, Harju maakond
2173 Anto Õnnis 1979 mees M Eesti, Harju maakond
2174 Herki Raudsepp 1970 mees M Eesti, Harju maakond
2175 Margus Rool 1975 mees M Eesti, Harju maakond
Viimsi Rattaklubi
2176 Karl-August Tiirmaa 1989 mees M Eesti, Valga maakond
Põhjakotkas Otepää
2177 Steven Luuk 2000 mees M Eesti, Harju maakond
SK Strain
Oldey OÜ
2178 Erast Männik 2000 mees M Eesti, Harju maakond
SK Strain
Oldey OÜ
2179 Karel Ellermaa 1993 mees M Eesti, Harju maakond
2180 Teet Sulakatko 1984 mees M Eesti, Tartu maakond
2181 Jaanika Kaljuvee 1984 naine N Eesti, Tartu maakond
2182 Sander Roosve 2003 mees M Eesti, Harju maakond
Nõmme Spordiklubi
Gustav Adolfi Gümnaasium
2183 Siim Külasepp 1986 mees M Eesti, Tartu maakond
Eesti Worldloppeti Klubi
2184 Kristiina Kibin 1973 naine N Eesti, Harju maakond
Eesti Panga spordiklubi
2185 Jan Aasma 1972 mees M Eesti, Järva maakond
2186 Heli Aasma 1972 naine N Eesti, Järva maakond
2187 Meelis Muhk 1985 mees M Eesti, Harju maakond
HP-Sport team
2188 Sigrid Vergi 1995 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
2189 Kati Raudsaar 1982 naine N Eesti, Harju maakond
2190 Marek Saar 1970 mees M Eesti, Harju maakond
2191 Allan Angelstok 2001 mees M Eesti, Harju maakond
2192 Krista Tegelmann 1979 naine N Eesti, Harju maakond
2193 Mari Hütsi 1992 naine N Eesti, Harju maakond
Enervit
2194 Getrin Raudsepp 2005 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
RR Suusaklubi

...