Et En

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 06.03.2021 01:01.

43km vaba stardinimekiri

Nr. Grupp Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
1 1 grupp Sander Linnus 1991 mees M Eesti, Võru maakond
Areal Team
2 1 grupp Siim Vinter 1986 mees M Eesti, Harju maakond
Team TT
3 1 grupp Taavi Kaiv 1989 mees M Eesti, Harju maakond
Suusasemud
CO3 OÜ
4 1 grupp Rimo Timm 1993 mees M Eesti, Saare maakond
Treeningpartner
5 1 grupp Juri Širokov 1987 mees M Eesti, Tartu maakond
Saint Gobain Glass Estonia SE
6 1 grupp Martin Nassar 1993 mees M Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Suusaklubi
7 1 grupp Hans Teearu 1991 mees M Eesti, Valga maakond
Karupesa Team
8 1 grupp Bert Tippi 1990 mees M Eesti, Harju maakond
CRAFT
9 1 grupp Taavi Lehemaa 1993 mees M Eesti, Lääne maakond
MTÜ Spordiselt
10 1 grupp Meelis Rebane 1971 mees M50 Eesti, Harju maakond
CRAFT
11 1 grupp Andres Juursalu 1982 mees M Eesti, Tartu maakond
Nordwood
12 1 grupp Gert Jõeäär 1987 mees M Eesti, Harju maakond
Veloplus
13 1 grupp Allar Kivil 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Tartu suusaklubi
14 1 grupp Allar Soo 1991 mees M Eesti, Jõgeva maakond
Areal Team
15 1 grupp Kaidar Hussar 1971 mees M50 Eesti, Võru maakond
Areal Team
16 1 grupp Aimar Hussar 1981 mees M40 Eesti, Võru maakond
Areal Team
17 1 grupp Indrek Hubel 1986 mees M Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Suusaklubi
18 1 grupp Juri Kovaljov 1999 mees M Eesti, Harju maakond
CFC
19 1 grupp Peeter Poopuu 1985 mees M Eesti, Harju maakond
Suusasemud
20 1 grupp Alar Savastver 1970 mees M50 Eesti, Harju maakond
Suusasemud
21 1 grupp Tatjana Mannima 1980 naine N40 Eesti, Valga maakond
CRAFT
22 1 grupp Eveli Saue 1984 naine N Eesti, Tartu maakond
SK Biathlon
Nortal
23 1 grupp Anette Kasemets 1997 naine N Eesti, Võru maakond
Võru Suusaklubi
24 1 grupp Heleri Kivil 1977 naine N40 Eesti, Tartu maakond
Areal Team
25 1 grupp Reeda Tuula-Fjodorov 1977 naine N40 Eesti, Harju maakond
Seiklushunt
26 2 grupp Aimer Peensalu 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
Team TT
27 2 grupp Virgo Karu 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
CRAFT
28 2 grupp Rait Pallo 1974 mees M40 Eesti, Valga maakond
Areal Team
29 2 grupp Kaspar Vaher 1996 mees M Eesti, Harju maakond
CRAFT
30 2 grupp Janno Rodendau 1976 mees M40 Eesti, Järva maakond
RR Suusaklubi
31 2 grupp Arvi Anton 1992 mees M Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Suusaklubi
32 2 grupp Tauri Kaasik 2001 mees M20 Eesti, Jõgeva maakond
CFC spordiklubi
33 2 grupp Joosep Tammemäe 1990 mees M Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Suusaklubi
34 2 grupp Ago Veilberg 1963 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
CRAFT
RR Rakvere Siplased
Pääste
35 2 grupp Emeri Lepp 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
Suusasemud
36 2 grupp Kaupo Tammemäe 1995 mees M Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Suusaklubi
37 2 grupp Risto Rammul 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
LosToros/Fastbike
38 2 grupp Viljar Haav 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
V/H Team
39 2 grupp Indrek Vait 1981 mees M40 Eesti, Harju maakond
My Fitness
40 2 grupp Andrus Kasekamp 1973 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
CYCLON
41 2 grupp Raimo Salla 1987 mees M Eesti, Järva maakond
Türi Ohvitseride Maja
42 2 grupp Hanno Priks 1963 mees M50 Eesti, Valga maakond
VAK Staier
43 2 grupp Raiko Raag 1992 mees M Eesti, Valga maakond
Team HoReCa Service
MTÜ Suusasport
44 2 grupp Kert Keskpaik 1983 mees M Eesti, Harju maakond
CRAFT
45 2 grupp Eno Vahtra 1990 mees M Eesti, Jõgeva maakond
Kuningamäe Spordiklubi
46 2 grupp Tanel Veski 1983 mees M Eesti, Tartu maakond
Tartu Suusaklubi
47 2 grupp Kaido Pesor 1970 mees M50 Eesti, Rapla maakond
Raplamaa Rattaklubi KoMo
48 2 grupp Tarmo Neemela 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
Eesti Sportlane
49 2 grupp Mark Ubaleht 1995 mees M Eesti, Järva maakond
50 2 grupp Erkki Hummal 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
Sparta
51 3 grupp Marek Mägi 1977 mees M40 Eesti, Saare maakond
Team HoReCa Service
MTÜ Suusasport
52 3 grupp Aivo Kaljumäe 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
Areal Team
53 3 grupp Taavi Raudsaar 1983 mees M Eesti, Harju maakond
Tripassion Triatloniklubi
54 3 grupp Indrek Klampe 1973 mees M40 Eesti, Võru maakond
Võru Biathlon
55 3 grupp Priit Kajari 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
Sparta
56 3 grupp Tarmo Napa 1990 mees M Eesti, Tartu maakond
Suusahullud
57 3 grupp Roland Toome 1968 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
RR Siplased
58 3 grupp Raivo Pärnpuu 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
CRAFT
GRAFT
59 3 grupp Tiit Voodla 1965 mees M50 Eesti, Harju maakond
60 3 grupp Alar Reiska 1963 mees M50 Eesti, Võru maakond
Haanja RK
CRISTELLA VT OÜ
61 3 grupp Talis Nurk 1982 mees M Eesti, Tartu maakond
OÜ Talis Nurk Ehitus
62 3 grupp Aron Trumm 1981 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Suusahullud
63 3 grupp Indrek Valge 1991 mees M Eesti, Tartu maakond
64 3 grupp Meelis Jürisaar 1971 mees M50 Eesti, Harju maakond
65 3 grupp Ivar Pilv 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
66 3 grupp Madis Sildvee 1978 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
RR Siplased
67 3 grupp Raivo Terve 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
Omniva SK
68 3 grupp Ivo Tupits 1968 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
RR Siplased
69 3 grupp Hannes Normak 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
SK Los Toros
70 3 grupp Heigo Paglant 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
71 3 grupp Lauri Tikk 1972 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Suusahullud
72 3 grupp Kaija Vahtra 1986 naine N Eesti, Võru maakond
Võru Suusaklubi
73 3 grupp Jaanus Bauman 1976 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
74 3 grupp Mait Miller 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
Koidu Suusaklubi
75 3 grupp Anni Jalakas 2002 naine N20 Eesti, Järva maakond
RR Suusaklubi
76 3 grupp Erko Karo 1971 mees M50 Eesti, Harju maakond
Metek
77 3 grupp Merilin Jürisaar 2000 naine N20 Eesti, Harju maakond
Team Nordic Jobs Worldwide
78 3 grupp Karel Lõhmus 1984 mees M Eesti, Harju maakond
X-Fly
79 3 grupp Karl-Erik Kumm 1997 mees M Eesti, Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi
80 3 grupp Alar Ervin 1993 mees M Eesti, Harju maakond
Tripassion Triatloniklubi
Nordecon AS
81 3 grupp Sergei Jurlov 1967 mees M50 Eesti, Ida-Viru maakond
Aquaphor
82 3 grupp Arvo Sala 1970 mees M50 Eesti, Ida-Viru maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Energia AS
83 3 grupp Erik Bauman 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
Suusahoolikud
84 3 grupp Ain Rästa 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
KoMo
85 3 grupp Janek Resev 1978 mees M40 Eesti, Järva maakond
86 3 grupp Alar Just 1969 mees M50 Eesti, Harju maakond
Team TT
87 3 grupp Cheron Lukk 1991 mees M Eesti, Põlva maakond
88 3 grupp Aron Ott 2002 mees M20 Eesti, Järva maakond
RR Suusaklubi
89 3 grupp Andres Maarits 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
90 3 grupp Asko Kuusalu 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
Koidu Suusaklubi
91 3 grupp Anti Looskari 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
Suusasemud II
RedBike
SUUSASEMUD
92 3 grupp Andreas Tobreluts 1991 mees M Eesti, Tartu maakond
Elva Suusaklubi
93 3 grupp Ilmar Raap 1969 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
meie
94 3 grupp Kaido Perm 1969 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
95 3 grupp Marek Antoniak 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
96 3 grupp Alvar Ratt 1998 mees M Eesti, Tartu maakond
97 3 grupp Anette Baum 1998 naine N Eesti, Tartu maakond
Pärnu Aerutamisklubi
98 3 grupp Hans-Kristen Rootalu 1996 mees M Eesti, Harju maakond
Sk Biathlon
99 3 grupp Argo Rohtmets 1981 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
Rattabaas
100 3 grupp Jaanus Laidvee 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
101 4 grupp Gert Noormets 1982 mees M Eesti, Harju maakond
102 4 grupp Kalev Lemmik 1979 mees M40 Eesti, Valga maakond
103 4 grupp Arno Bachaus 1978 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Team 30+
104 4 grupp Oliver Tampuu 1985 mees M Eesti, Tartu maakond
105 4 grupp Tauri Tikerpe 1990 mees M Eesti, Harju maakond
Team TT
106 4 grupp Taneli Eensalu 2001 mees M20 Eesti, Jõgeva maakond
Kuningamäe Spordiklubi
107 4 grupp Taavi Tammik 1993 mees M Eesti, Pärnu maakond
Suusaklubi Jõulu
108 4 grupp Kurmo Neemela 1970 mees M50 Eesti, Tartu maakond
109 4 grupp Aivar Villemson 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
Team TT
110 4 grupp Han Hendrik Piho 1993 mees M Eesti, Võru maakond
Han Hendrik Piho
Skystar
111 4 grupp Oleg Kovaljov 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
112 4 grupp Tarmo Visnapuu 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
VIIMSI Sport
113 4 grupp Andres Pae 1970 mees M50 Eesti, Tartu maakond
Suusahullud
114 4 grupp Paul Põldsaar 1976 mees M40 Eesti, Järva maakond
115 4 grupp Eino Karvak 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
Suusasemud
KNT Meediad
116 4 grupp Ants Einsalu 1959 mees M60 Eesti, Lääne-Viru maakond
117 4 grupp Indrek Karolin 1973 mees M40 Eesti, Põlva maakond
118 4 grupp Ain Kilk 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
Eesti Worldloppeti Klubi
119 4 grupp Kalle Kiiranen 1953 mees M60 Eesti, Tartu maakond
Tartu Suusaklubi
120 4 grupp Ago Vahtra 1990 mees M Eesti, Tartu maakond
Tartu valla spordikool
121 4 grupp Kaupo Jalasto 1958 mees M60 Eesti, Harju maakond
122 4 grupp Kalle Kukk 1970 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
123 4 grupp Markko Abel 1978 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Elva Keegliklubi
124 4 grupp Raido Mitt 1991 mees M Eesti, Harju maakond
#Headinimesed
Eesti Olümpiakomitee
125 4 grupp Andrus Prangli 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
Suusaakadeemia
126 4 grupp Marko Rohtmets 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
127 4 grupp Aivar Veri 1965 mees M50 Eesti, Tartu maakond
Vooremaa Centrum Rattabaas
128 4 grupp Taivo Kitsing 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
Telia Spordiklubi
129 4 grupp Tõnis Vaikmaa 1983 mees M Eesti, Harju maakond
130 4 grupp Margus Kaasik 1970 mees M50 Eesti, Jõgeva maakond
131 4 grupp Janek Vana 1972 mees M40 Eesti, Tartu maakond
G4S Spordiklubi
MTÜ Spordiklubi G4S
132 4 grupp Kaspar Lind 2003 mees M20 Eesti, Viljandi maakond
Sakala suusaklubi
133 4 grupp Jüri Vahar 1967 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
Team HoReCa Service
MTÜ Suusasport
134 4 grupp Paul Teearu 1989 mees M Eesti, Valga maakond
Tunne on tugev aga sõita ei jõua
135 4 grupp Timo Lomp 1988 mees M Eesti, Harju maakond
RR Suusaklubi
136 4 grupp Tanel Uudeberg 1983 mees M Eesti, Valga maakond
SuusaAkadeemia
137 4 grupp Leho Leimann 1969 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
138 4 grupp Martin Länts 1985 mees M Eesti, Harju maakond
139 4 grupp Andre Mägi 1988 mees M Eesti, Harju maakond
140 4 grupp Raul Köster 1971 mees M50 Eesti, Harju maakond
Myfitness Viru
141 4 grupp Taivo Olesk 1986 mees M Eesti, Harju maakond
21CC Triatloniklubi
142 4 grupp Gert Hendrikson 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
Scanweld AS
143 4 grupp Rando Kaljuvee 1991 mees M Eesti, Tartu maakond
Elva Suusaklubi
Optiwax
144 4 grupp Kail Piho 1991 mees M Eesti, Võru maakond
Skystar
145 4 grupp Janek Trepp 1972 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
Tamsalu AO Suusaklubi
146 4 grupp Sven Milli 1991 mees M Eesti, Harju maakond
SnowHunters
147 4 grupp Heigo Saar 1969 mees M50 Eesti, Harju maakond
148 4 grupp Brent Janno 2003 mees M20 Eesti, Lääne-Viru maakond
KF Suusaklubi
149 4 grupp Veljo Kattago 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
150 4 grupp Kevin Grihin 2001 mees M20 Eesti, Võru maakond
MTÜ Karupesa Team
151 5 grupp Vello Lillipuu 1969 mees M50 Eesti, Järva maakond
Anu Jooksutrennid
152 5 grupp Siim Milli 1989 mees M Eesti, Harju maakond
SnowHunters
153 5 grupp Vladimir Vinogradov 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
154 5 grupp Uuno Ruus 1953 mees M60 Eesti, Võru maakond
Kirikumäe Matkamaja
155 5 grupp Rain Seepõld 1989 mees M Eesti, Harju maakond
#Headinimesed
Rademar
156 5 grupp Teiloora Ojaste 2000 naine N20 Eesti, Valga maakond
karupesa TEAM
157 5 grupp Rando Sui 1981 mees M40 Eesti, Harju maakond
Team TT
158 5 grupp Lars Riisalu 1981 mees M40 Eesti, Harju maakond
Suusahullud
Merevägi
159 5 grupp Sille Rell 1970 naine N50 Eesti, Tartu maakond
160 5 grupp Alo Raudik 1970 mees M50 Eesti, Tartu maakond
LHV Pank
161 5 grupp Andres Laineste 1971 mees M50 Eesti, Harju maakond
Koidu suusaklubi
162 5 grupp Olavi Israel 1971 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
MTÜ Karksi Sport
163 5 grupp Heigo Härmatis 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
164 5 grupp Tiit Arus 1971 mees M50 Eesti, Harju maakond
Suusasemud II
Suusasemud
165 5 grupp Veiko Hintsov 1969 mees M50 Eesti, Harju maakond
Sparta
166 5 grupp Mart Andresson 1985 mees M Eesti, Tartu maakond
Tüask
167 5 grupp Indrek Pung 1985 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Sõmeru SK
168 5 grupp Meelis Laanemets 1979 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
169 5 grupp Jevgeni Voloshin 1951 mees M70 Eesti, Ida-Viru maakond
FIRN
170 5 grupp Heiki Kulu 1970 mees M50 Eesti, Tartu maakond
171 5 grupp Indrek Reitsak 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
Enima
172 5 grupp Veiko Artel 1971 mees M50 Eesti, Harju maakond
DSV Spordiklubi
DSV Estonia As
173 5 grupp Alex Siim 1987 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Team Enervit Estonia
174 5 grupp Andrus Heinsoo 1967 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
CYCLON
175 5 grupp Kaupo Jansen 1977 mees M40 Eesti, Tartu maakond
HANSO MK
176 5 grupp Tiina Idavain 1957 naine N60 Eesti, Järva maakond
Järva-Jaani Ratta-ja suusaklubi
RMK
177 5 grupp Raido Kukk 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Suusahullud
178 5 grupp Kristen Soo 1993 mees M Eesti, Harju maakond
Areal Team
179 5 grupp Martin Siimer 1971 mees M50 Eesti, Harju maakond
ProRunner
180 5 grupp Andero Põllu 1981 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
181 5 grupp Tiit Kollo 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
EWK
182 5 grupp Veikko Savvest 1969 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
Sk.jõulu
183 5 grupp Kalev Albri 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
Suusasemud II
Suusasemud
184 5 grupp Märt Kivila 1982 mees M Eesti, Tartu maakond
OK Ilves
185 5 grupp Hannes Hermaküla 1969 mees M50 Eesti, Harju maakond
Sparta
ERR
186 5 grupp Ago Murakas 1973 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
187 5 grupp Jüri Ellen 1970 mees M50 Eesti, Harju maakond
188 5 grupp Silver Laaneveer 1994 mees M Eesti, Harju maakond
189 5 grupp Marju Tempel 1974 naine N40 Eesti, Harju maakond
Aegviidu sk
190 5 grupp Tarmo Tiivoja 1966 mees M50 Eesti, Võru maakond
191 5 grupp Ainars Mazurs 1968 mees M50 Läti, Valka
A KARUSE AS
192 5 grupp Joosep Ulm 1988 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
193 5 grupp Indrek Müürsep 1983 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
BGM
194 5 grupp Marek Säälik 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
195 5 grupp Ivar Vaab 1991 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Rattabaas
196 5 grupp Teesi Tuul 1999 naine N Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Suusaklubi
197 5 grupp Pait Peri 1972 mees M40 Eesti, Võru maakond
EJL
198 5 grupp Mehis Rebane 1994 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
199 5 grupp Merilin Metsalu 1987 naine N Eesti, Harju maakond
RedBike Team
Adduco kolimisteenused
200 5 grupp Anton Bazõlev 1985 mees M Eesti, Harju maakond
Adduco kolimisteenused
201 6 grupp Aivar Juhandi 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
Sparta
202 6 grupp Indrek Kelk 1969 mees M50 Eesti, Tartu maakond
Klubi Tartu Maraton
203 6 grupp Hendrik Rull 1996 mees M Eesti, Tartu maakond
204 6 grupp Madis Põld 1993 mees M Eesti, Harju maakond
205 6 grupp Egert Akenpärg 1986 mees M Eesti, Harju maakond
Tripassion Triatloniklubi
206 6 grupp Kuido Kond 1970 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
207 6 grupp Kuldar Pruus 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
Nõmme Spordikeskus
208 6 grupp Eero Einblau 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
MOTOMARKET
209 6 grupp Sander Mirme 1981 mees M40 Eesti, Tartu maakond
210 6 grupp Taavi Tell 1971 mees M50 Eesti, Harju maakond
Areal Team
211 6 grupp Valdek Rohtma 1978 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Team Enervit Estonia
Enervit
212 6 grupp Andres Leosk 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
213 6 grupp Peeter Jalasto 1986 mees M Eesti, Harju maakond
214 6 grupp Otto Riisenberg 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
Jooksupartner
Elisa
215 6 grupp Olev Org 1966 mees M50 Eesti, Valga maakond
A KARUSE AS
216 6 grupp Meelis Peterson 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
Team TT
217 6 grupp Andris Dainis 1949 mees M70 Läti, Valka
A KARUSE AS
218 6 grupp Jürgo Raid 1970 mees M50 Eesti, Harju maakond
219 6 grupp Siim Suviorg 1988 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
220 6 grupp Kaivo Kiple 1976 mees M40 Eesti, Järva maakond
221 6 grupp Rainer Punga 1986 mees M Eesti, Tartu maakond
Jõhvi Motoklubi
222 6 grupp Riho Vals 1970 mees M50 Eesti, Tartu maakond
223 6 grupp Agur Alev 1960 mees M60 Eesti, Pärnu maakond
Jõulu Suusaklubi
224 6 grupp Relika Toome 1994 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
Tripassion Triatloniklubi
225 6 grupp Rita Kivila 1974 naine N40 Eesti, Tartu maakond
Valio
226 6 grupp Karel Toss 1994 mees M Eesti, Põlva maakond
227 6 grupp Mairolt Kakko 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
REIB OÜ
228 6 grupp Regina Kaal 1981 naine N40 Eesti, Rapla maakond
229 6 grupp Kert Kruusimägi 1981 mees M40 Eesti, Tartu maakond
230 6 grupp Villu Klesmann 1971 mees M50 Eesti, Harju maakond
21CC triatloniklubi
Merevägi
231 6 grupp Urmas Rajaver 1988 mees M Eesti, Saare maakond
Toetuse väejuhatus
Kaitsevägi
232 6 grupp Mati Mäe 1986 mees M Eesti, Harju maakond
Sõmeru SK
233 6 grupp Priit Nõmmeots 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
234 6 grupp Rauno Kurg 1972 mees M40 Eesti, Tartu maakond
235 6 grupp Marek Lemsalu 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
236 6 grupp Magnus Mangusson 2004 mees M17 Eesti, Harju maakond
237 6 grupp Karli Veelain 1993 mees M Eesti, Viljandi maakond
Suusahullud
238 6 grupp Mart Laaniste 1974 mees M40 Eesti, Järva maakond
Järva-Jaani RSK
239 6 grupp Krister Aule 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
VIIMSI SPORT
240 6 grupp Taavo Randna 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
241 6 grupp Timmo Tammemäe 1984 mees M Eesti, Harju maakond
La Sportiva
242 6 grupp Tõnu Karelson 1966 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
CYCLON
243 6 grupp Urmas Roossaar 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
Sparta
244 6 grupp Marek Järve 1971 mees M50 Eesti, Harju maakond
245 6 grupp Jan Aas 1974 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
246 6 grupp Reito Trei 1972 mees M40 Eesti, Rapla maakond
Raplamaa Rattaklubi KOMO
247 6 grupp Olavi Mõts 1968 mees M50 Eesti, Võru maakond
Haanja Rattaklubi
248 6 grupp Raigo Rehepapp 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
Bennet puit oü
249 6 grupp Margit Ahu 1983 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
250 6 grupp Maris Kaarjärv 1976 naine N40 Eesti, Lääne-Viru maakond
Ebavere Suusaklubi
251 7 grupp Priit Kampus 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
Lopetijukud
252 7 grupp Raul Roose 1969 mees M50 Eesti, Harju maakond
Sparta
Triston OÜ
253 7 grupp Kristjan Krull 1981 mees M40 Eesti, Harju maakond
254 7 grupp Janek Alla 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
255 7 grupp Catry Kiipus 1981 naine N40 Eesti, Harju maakond
256 7 grupp Jaanus Pino 1971 mees M50 Eesti, Tartu maakond
257 7 grupp Vladimir Baskakov 1956 mees M60 Eesti, Harju maakond
258 7 grupp Arne Kööbi 1974 mees M40 Eesti, Tartu maakond
ESTPIL
259 7 grupp Markus Vähi 1981 mees M40 Eesti, Harju maakond
RedBike Team
260 7 grupp Janel Jürissaar 1989 mees M Eesti, Jõgeva maakond
261 7 grupp Veljo Haube 1961 mees M60 Eesti, Harju maakond
262 7 grupp Jaanus Grigorovits 1975 mees M40 Eesti, Põlva maakond
Baltyre
263 7 grupp Taimar Ala 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
Keskkonnaagentuur
264 7 grupp Karl Teearu 1955 mees M60 Eesti, Valga maakond
Kauakulgeja
265 7 grupp Rita Toome 1970 naine N50 Eesti, Lääne-Viru maakond
RR Siplased
266 7 grupp Tanel Kliiman 1968 mees M50 Eesti, Tartu maakond
SAK Tartu
267 7 grupp Jaak Kanniste 1960 mees M60 Eesti, Pärnu maakond
A2K Spordiklubi
268 7 grupp Argo Nõmmik 1984 mees M Eesti, Harju maakond
269 7 grupp Tarmo Oidjärv 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
270 7 grupp Reimo Moor 1984 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Sõmeru SK
271 7 grupp Andres Kungla 1986 mees M Eesti, Harju maakond
Tallinna Kammerorkester
272 7 grupp Andres Brakmann 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
273 7 grupp Gert Saamann 1968 mees M50 Eesti, Järva maakond
274 7 grupp Herkki Suurman 1965 mees M50 Eesti, Harju maakond
275 7 grupp Andris Lokna 1973 mees M40 Eesti, Rapla maakond
276 7 grupp Erik Pallase 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
Kliinik 32
277 7 grupp Ermo Veelain 1962 mees M50 Eesti, Harju maakond
278 7 grupp Erik Rüütel 1995 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
279 7 grupp Taivo Velling 1969 mees M50 Eesti, Harju maakond
Tabasalu Triatloniklubi
280 7 grupp Ergo Jair 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
CC Rota Mobilis
281 7 grupp Toomas Ellmann 1988 mees M Eesti, Harju maakond
Enervit
282 7 grupp Tõnu Armulik 1963 mees M50 Eesti, Harju maakond
283 7 grupp Sven Põldme 1982 mees M Eesti, Harju maakond
284 7 grupp Tõnno Kask 1985 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
HAKA Plast OÜ
285 7 grupp Ahti Seire 1983 mees M Eesti, Järva maakond
286 7 grupp Andrus Ebber 1966 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
287 7 grupp Janno Tilk 1992 mees M Eesti, Tartu maakond
288 7 grupp Lauri Ellram 1984 mees M Eesti, Järva maakond
OÜ LK MAJUTUS
289 7 grupp Tõnis Tagel 1985 mees M Eesti, Tartu maakond
290 7 grupp Richard Leemits 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
291 7 grupp Heiki Prants 1964 mees M50 Eesti, Võru maakond
Võru Suusaklubi
292 7 grupp Rain Tulp 1967 mees M50 Eesti, Rapla maakond
MetsaProff OÜ
293 7 grupp Evar Saul 2005 mees M17 Eesti, Harju maakond
294 7 grupp Rein Vares 1970 mees M50 Eesti, Tartu maakond
Päästeamet
295 7 grupp Allan Harand 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
296 7 grupp Jaak Kilmi 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
Eesti Sportlane
Pimik
297 7 grupp Katrin Juurak 1982 naine N Eesti, Viljandi maakond
Suusahullud
Zoovetvaru/Suusahullud
298 7 grupp Rauno Tiits 1984 mees M Eesti, Harju maakond
trepijooks.ee
Eesti trepi- ja tõusujooksud
299 7 grupp Martin Laur 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
Eesti Sportlane
300 7 grupp Erik Zavadskis 1971 mees M50 Eesti, Harju maakond
301 8 grupp Indrek Kesküla 1971 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
Väike-Maarja RSK
302 8 grupp Jaanus Mäekivi 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
303 8 grupp Mart Laid 1970 mees M50 Eesti, Harju maakond
Intrac Eesti AS
304 8 grupp Alar Maasik 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
305 8 grupp Erki Kriks 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
LSF PT
306 8 grupp Tarmo Tempel 1951 mees M70 Eesti, Harju maakond
Matate sk
307 8 grupp Margus Merivälja 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
308 8 grupp Kertu Kumm 2000 naine N20 Eesti, Viljandi maakond
309 8 grupp Laur Hiob 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
310 8 grupp Jan Raudsepp 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
Eesti Sportlane
311 8 grupp Hardi Heinsar 1972 mees M Eesti, Valga maakond
2. jalaväebrigaad
312 8 grupp Vello Luts 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
Trismile
313 8 grupp Tiit Tõnismäe 1970 mees M50 Eesti, Harju maakond
Koidu Suusaklubi
314 8 grupp Heiki Randmäe 1969 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
315 8 grupp Teet Kallakmaa 1965 mees M50 Eesti, Järva maakond
Järva-Jaani Ratta-ja Suusaklubi
316 8 grupp Madis Mägi 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
kosei.ee
317 8 grupp Karin Tamm 1975 naine N40 Eesti, Pärnu maakond
SK Jõulu
318 8 grupp Katrin Lang 1984 naine N Eesti, Tartu maakond
Suusahullud
Yes Sport OÜ
319 8 grupp Jan Minski 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
Kulgur team
320 8 grupp Kalle Rassadkin 1971 mees M50 Eesti, Harju maakond
IKS
321 8 grupp Margus Nõmm 1971 mees M50 Eesti, Harju maakond
21CC
322 8 grupp Marje Viirmann 1960 naine N60 Eesti, Harju maakond
Harju OK
323 8 grupp Andres Blank 1972 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
1. Jalaväebrigaad
324 8 grupp Kert Olle 1984 mees M Eesti, Harju maakond
325 8 grupp Sten Teppan 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
326 8 grupp Rein Ruusalu 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
327 8 grupp Patrick Bibb 1989 mees M Eesti, Harju maakond
Sparta
TransferWise
328 8 grupp Nikolay Nesterov 1956 mees M60 Eesti, Ida-Viru maakond
329 8 grupp Martin Metsmaaker 1983 mees M Eesti, Harju maakond
330 8 grupp Etko Väli 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
331 8 grupp Romet Uudeküll 1985 mees M Eesti, Järva maakond
RRsuusaklubi
332 8 grupp Priit Sarapuu 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
333 8 grupp Mihkel Tammeleht 1977 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
334 8 grupp Jaan Saviir 1961 mees M60 Eesti, Lääne maakond
Jalgrattaklubi Paralepa
335 8 grupp Kaido Muug 1966 mees M50 Eesti, Tartu maakond
Infast Oil AS
336 8 grupp Valde Viiding 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
RedBike Team
337 8 grupp Tauno Treier 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
338 8 grupp Rauno Pikver 1988 mees M Eesti, Jõgeva maakond
339 8 grupp Mirjo Koit 1989 mees M Eesti, Harju maakond
DMT Insenerid OÜ
340 8 grupp Taavi Tiimus 1985 mees M Eesti, Harju maakond
341 8 grupp Harro Rannamets 1986 mees M Eesti, Harju maakond
MTÜ 7AM
Muhe Mesi
342 8 grupp Janis Kreegimets 1968 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
SK KNT
343 8 grupp Merje Luik 1968 naine N50 Eesti, Pärnu maakond
A2K Spordiklubi
344 8 grupp Mihkel Märtin 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
345 8 grupp Janno Greenbaum 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
Grant Thornton Baltic
346 8 grupp Kristjan Rätsep 1989 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
347 8 grupp Martin Suuroja 1971 mees M50 Eesti, Harjumaa
Viitna suusaklubi
348 8 grupp Alari Rahumägi 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
RMG Cargo
349 8 grupp Marek Tõnismäe 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
Koidu Suusaklubi
350 8 grupp Marten Kuusmann 1999 mees M Eesti, Tartu maakond
351 9 grupp Priit Puskar 1981 mees M40 Eesti, Harju maakond
Rahmqvist
352 9 grupp Viljar Nurme 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
353 9 grupp Kristian Pilbas 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi
354 9 grupp Madis Raidma 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
355 9 grupp Karel Krist 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
356 9 grupp Kaido Hanikat 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
CONVISO
357 9 grupp Priit Põder 1963 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
A2K Spordiklubi
358 9 grupp Katarin Mägi 2000 naine N20 Eesti, Harju maakond
kosei.ee
359 9 grupp Hando Rannamägi 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
YIT Eesti AS
360 9 grupp Rain Leisi 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
361 9 grupp Tarmo Kastemäe 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
Innopolis Insenerid
362 9 grupp Villu Lükk 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
363 9 grupp Rivo Tolli 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
364 9 grupp Marek Mustonen 1973 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
365 9 grupp Eero Liivrand 1965 mees M50 Eesti, Harju maakond
366 9 grupp Ott Talvik 1983 mees M Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
367 9 grupp Janar Pops 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
368 9 grupp Jaanis Merila 1973 mees M40 Eesti, Tartu maakond
369 9 grupp Indro Dsilna 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
TriSmile
370 9 grupp Aivar Romet 1962 mees M50 Eesti, Tartu maakond
371 9 grupp Raimo Rebo 1982 mees M Eesti, Harju maakond
372 9 grupp Margus Männik 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
Stokker
373 9 grupp Andres Lõhmus 1978 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Proact
374 9 grupp Meelis Zimmermann 1968 mees M50 Eesti, Tartu maakond
OK Kape
375 9 grupp Kristjan Onton 1995 mees M Eesti, Tartu maakond
Prokliima
376 9 grupp Andres Keär 1963 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
Rakke SK
377 9 grupp Kalle Kesa 1972 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
378 9 grupp Hanna Moor 1999 naine N Eesti, Võru maakond
Vastseliina Spordiklubi
379 9 grupp Kalle Lett 1954 mees M60 Eesti, Harju maakond
380 9 grupp Anti Raal 1972 mees M40 Eesti, Tartu maakond
381 9 grupp Kaisa Rahu 1994 naine N Eesti, Harju maakond
382 9 grupp Riika Ploompuu 1970 naine N50 Eesti, Harju maakond
Swedbank spordiklubi
Swedbank
383 9 grupp Veikko Tamlak 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
384 9 grupp Andres Suitso 1970 mees M50 Eesti, Harju maakond
385 9 grupp Sander Sisask 1994 mees M Eesti, Harju maakond
386 9 grupp Joonas Latik 2004 mees M17 Eesti, Harju maakond
Kuusalu rattaklubi
387 9 grupp Riivo Ambos 1980 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
388 9 grupp Allan Tartu 1993 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
389 9 grupp Katrin Kruusamägi 1980 naine N40 Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
390 9 grupp Marcus-Heinrich Puhke 1991 mees M Eesti, Tartu maakond
Filter
391 9 grupp Magnus-Mait Ots 1971 mees M50 Eesti, Harju maakond
Leola
392 9 grupp Rauno Viitmann 1980 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
393 9 grupp Henri Kõiv 1988 mees M Eesti, Tartu maakond
Suusahullud
394 9 grupp Hans Üürike 1985 mees M Eesti, Harju maakond
Global Throwing
TeamWorks Management OÜ
395 9 grupp Tarmo Maasing 1963 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
396 9 grupp Ando Kangur 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
Alutaguse Suusaklubi
397 9 grupp Tõnu Roosve 1971 mees M50 Eesti, Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi
398 9 grupp Madis Ratassepp 1981 mees M40 Eesti, Harju maakond
399 9 grupp Ülo Ahu 1957 mees M60 Eesti, Ida-Viru maakond
400 9 grupp Kersti Kaljulaid 1969 naine N50 Eesti, Harju maakond
Spordiklubi IKS
401 10 grupp Kaarel Kuslap 1997 mees M Eesti, Tartu maakond
402 10 grupp Hugo Klaos 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
Koidu Suusaklubi
403 10 grupp Reigo Roasto 1983 mees M Eesti, Harju maakond
404 10 grupp Toomas Kask 1980 mees M40 Ukraina, Harju
405 10 grupp Priit Kotkas 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
Suusahoolikud
406 10 grupp Juhan Änilane 1951 mees M70 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
407 10 grupp Eddy Lainurm 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
408 10 grupp Rauno Puusepp 1990 mees M Eesti, Tartu maakond
409 10 grupp Juhan Paabstel 1959 mees M60 Eesti, Harju maakond
410 10 grupp Riho Maripuu 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
411 10 grupp Jarmo Randmäe 2002 mees M20 Eesti, Viljandi maakond
412 10 grupp Peep Konrad 1972 mees M40 El Salvador, Harju maakond
ProfiLohvid
413 10 grupp Marvin Üürike 1992 mees M Eesti, Harju maakond
Norma Orienteerumisklubi
AS Norma
414 10 grupp Eiki Orgmets 1968 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
SK KNT
415 10 grupp Mihkel Mandre 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
416 10 grupp Veiko Posti 1970 mees M50 Eesti, Harju maakond
417 10 grupp Roman Pankov 1989 mees M Eesti, Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi
418 10 grupp Raivo Rimm 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
Duo Media
419 10 grupp Andres Plaat 1982 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Sõmeru Racing
420 10 grupp Einar Tooming 1970 mees M50 Eesti, Harju maakond
421 10 grupp Indrek Saarepera 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
422 10 grupp Alar Alumaa 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
423 10 grupp Marek Aarniste 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
424 10 grupp Tarmo Laht 1965 mees M50 Eesti, Tartu maakond
425 10 grupp Peep Rink 1964 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
426 10 grupp Raul Soopalu 1966 mees M50 Eesti, Jõgeva maakond
427 10 grupp Kevin Kuutma 1987 mees M Eesti, Harju maakond
Team Enervit Estonia
428 10 grupp Jenni Eloranta 1975 naine N40 Eesti, Harju maakond
Sparta
429 10 grupp Endel Karp 1960 mees M60 Eesti, Harju maakond
Norma Orienteerumisklubi
AS Norma
430 10 grupp Hillar Kaeval 1958 mees M60 Eesti, Jõgeva maakond
-
431 10 grupp Marek Ainsam 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
-
Stigmar Oü
432 10 grupp Toomas Meresma 1971 mees M50 Eesti, Harju maakond
433 10 grupp Marek Tammemäe 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
434 10 grupp Elar Jeeger 1987 mees M Eesti, Valga maakond
435 10 grupp Krista Kirspuu 1968 naine N50 Eesti, Harju maakond
436 10 grupp Veiko Vill 1970 mees M50 Eesti, Harju maakond
Tööjõuresrvid
437 10 grupp Mati Mõtte 1978 mees M40 Eesti, Tartu maakond
438 10 grupp Kaur Kööbi 2001 mees M20 Eesti, Tartu maakond
Taltech
439 10 grupp Kristo Paalandi 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
TEAM TT
440 10 grupp Oleg Koshik 1985 mees M Eesti, Tartu maakond
441 10 grupp Ago Kirsipuu 1965 mees M50 Eesti, Lääne maakond
442 10 grupp Peeter Müürsepp 1961 mees M60 Eesti, Põlva maakond
443 10 grupp Timo Piirmann 1989 mees M Eesti, Tartu maakond
444 10 grupp Siim Saidla 1981 mees M40 Eesti, Harju maakond
445 10 grupp Taivo Varik 1983 mees M Eesti, Harju maakond
446 10 grupp Marek Kotsulim 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
447 10 grupp Kristjan Saar 1981 mees M40 Eesti, Harju maakond
21. CC triatloniklubi
448 10 grupp Andres Part 1956 mees M60 Eesti, Harju maakond
EWK
449 10 grupp Silver Eensaar 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
Silver Eensaar
Estonian ACE Adventure
450 10 grupp Indrek Lillo 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
Advokaadibüroo Lillo & Partnerid
451 10 grupp Kaarel Piho 1987 mees M Eesti, Võru maakond
452 10 grupp Epp Paal 1975 naine N40 Eesti, Tartu maakond
Klubi Tartu Maraton
453 10 grupp Erkki Luuk 1970 mees M50 Eesti, Harju maakond
CFC Spordiklubi
454 10 grupp Anders Eensalu 1981 mees M40 Eesti, Harju maakond
Metek OÜ
455 10 grupp Siiri Kaaver 1964 naine N50 Eesti, Tartu maakond
456 10 grupp Meelis Peiker 1978 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
PPA
457 10 grupp Andrey Roop 1958 mees M60 Eesti, Ida-Viru maakond
458 10 grupp Vello Einland 1958 mees M60 Eesti, Harju maakond
EWK
459 10 grupp Olev Põder 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
460 10 grupp Eveli Rebane 1974 naine N40 Eesti, Harju maakond
SK Jooksupartner
461 10 grupp Dag Kivila 1964 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
A2K Spordiklubi
462 10 grupp Martin Mäsak 1982 mees M Eesti, Harju maakond
463 10 grupp Raul Nikolajev 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Enersense
464 10 grupp Veiko Rist 1987 mees M Eesti, Harju maakond
465 10 grupp Tanel Tepaskent 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
466 10 grupp Margus Aljak 1974 mees M40 Eesti, Tartu maakond
467 10 grupp Riho Ahtijainen 1987 mees M Eesti, Harju maakond
Swedbank Spordiklubi
Swedbank AS
468 10 grupp Kulvo Jõõger 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
469 10 grupp Merike Annuk 1978 naine N40 Eesti, Jõgeva maakond
ProRunner
470 10 grupp Marko Mäekivi 1981 mees M40 Eesti, Harju maakond
Vaela Spordiselts MTÜ
471 10 grupp Aleksei Zverkov 1976 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
MOHINI
472 10 grupp Oleksandr Skolozhabskyy 1975 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
473 10 grupp Grete Almre 1995 naine N Eesti, Tartu maakond
474 10 grupp Raiko Utsal 1988 mees M Eesti, Tartu maakond
475 10 grupp Kristin Jõgi 1996 naine N Eesti, Võru maakond
476 10 grupp Jaanus Nõmmisto 1972 mees M40 Eesti, Hiiu maakond
JK Paralepa
477 10 grupp Hendrick Rang 1988 mees M Eesti, Harju maakond
MKM jooksuklubi
478 10 grupp Priit Alekask 1987 mees M Eesti, Pärnu maakond
479 10 grupp Andres Žavoronkov 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond
480 10 grupp Janek Suvi 1974 mees M40 Eesti, Tartu maakond
481 10 grupp Sergei Zelenin 1991 mees M Eesti, Rapla maakond
Kaitsevägi, Sõjaväepolitsei
482 10 grupp Mihkel Valma 1986 mees M Eesti, Pärnu maakond
483 10 grupp Valev Paukson 1994 mees M Eesti, Pärnu maakond
484 10 grupp Taavi Laursoo 1981 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
485 10 grupp Keneth Saartson 1994 mees M Eesti, Pärnu maakond
WENDRE AS
486 10 grupp Hannes Kuslap 2000 mees M20 Eesti, Tartu maakond
Tartu Ülikool
487 10 grupp Marek Karm 1990 mees M Eesti, Harju maakond
SK100
488 10 grupp Helena Peik 1992 naine N Eesti, Valga maakond
Swedbank spordiklubi
489 10 grupp Arthur Kooser 1997 mees M Eesti, Tartu maakond
490 10 grupp Alar Kupp 1995 mees M Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
491 10 grupp Urmo Põder 1984 mees M Eesti, Harju maakond
492 10 grupp Arno Pärna 1969 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
493 10 grupp Kristjan Pärna 1993 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
494 10 grupp Raavo Vask 1977 mees M40 Eesti, Lääne maakond
495 10 grupp Georg Simon Herodes 1999 mees M Eesti, Harju maakond
SK Tordiklubi
496 10 grupp Veiko Herodes 1969 mees M50 Eesti, Harju maakond
SK Tordiklubi
497 10 grupp Martin Kruus 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
SK Tordiklubi
498 10 grupp Matt Rammo 1988 mees M Eesti, Harju maakond
Tripassion Triatloniklubi
499 10 grupp Valdur Jaht 1981 mees M40 Eesti, Tartu maakond
500 10 grupp Margit Murumägi 2000 naine N20 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Suusaklubi
501 11 grupp Rein Rebas 1986 mees M Eesti, Harju maakond
PERI AS
502 11 grupp Kristo Rääk 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
PERI AS
503 11 grupp Rivo Olvet 1995 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
504 11 grupp Jaak Väärsi 1963 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
Tamsalu AO Suusaklubi
RMK
505 11 grupp Alvar Ild 1989 mees M Eesti, Pärnu maakond
506 11 grupp Voldemar Sindonen 1958 mees M60 Eesti, Lääne-Viru maakond
RMK
507 11 grupp Janno Laasner 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
508 11 grupp Eva-Maria Saar 2002 naine N20 Eesti, Lääne-Viru maakond
KF Suusaklubi
509 11 grupp Kaarel Kümnik 1987 mees M Eesti, Harju maakond
510 11 grupp Kaia Randman 1988 naine N Eesti, Harju maakond
511 11 grupp Rainer Kukk 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
512 11 grupp Mehis Proover 1980 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
513 11 grupp Antti Ventsel 1990 mees M Eesti, Harju maakond
514 11 grupp Tõnis Saar 1995 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Spordiklubi Rakke
515 11 grupp Viljar Laidvee 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
Ensto
516 11 grupp Katrin Pärn 1990 naine N Eesti, Jõgeva maakond
517 11 grupp Rauno Laumets 1990 mees M Eesti, Tartu maakond
Tartu Valla Spordikool
518 11 grupp Mats Karo 1995 mees M Eesti, Harju maakond
Entan Grupp
519 11 grupp Priit Pihelgas 1993 mees M Eesti, Valga maakond
520 11 grupp Allan Uue 1973 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
Roosna-Alliku Motoklubi
521 11 grupp Helen Aart 1983 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
Virumaa Politsei Spordiselts
522 11 grupp Enelin Alter 1987 naine N Eesti, Valga maakond
523 11 grupp Andi Piliste 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
Ryysak Team
ALD Automotive
524 11 grupp Mari Joller 1976 naine N40 Eesti, Harju maakond
525 11 grupp Sebastyan Zaborowski 1972 mees M40 Ameerika Ühendriigid, New York
526 11 grupp Margo Päären 1967 mees M50 Eesti, Tartu maakond
Leonhard Weiss
527 11 grupp Eleri Hirv 1988 naine N Eesti, Tartu maakond
OK Võru
528 11 grupp Tarmo Lillsoo 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
Team Mahe
529 11 grupp Eeva Vitsut 2002 naine N20 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Suusaklubi
530 11 grupp Toomas Jõgeva 1967 mees M50 Eesti, Valga maakond
531 11 grupp Jörgen Herman 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
532 11 grupp Janek Leer 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
CC ROTA MOBILIS
533 11 grupp Lembit Alliksaar 1975 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
534 11 grupp Maili Jorro 1988 naine N Eesti, Harju maakond
535 11 grupp Kaspar Neemesto 1989 mees M Eesti, Saare maakond
ProShop Team
536 11 grupp Indrek Ränd 1971 mees M50 Eesti, Harju maakond
Areal Team
537 11 grupp Taavi Klaos 1988 mees M Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
Eleväli AS
538 11 grupp Tarmo Lauri 1980 mees M40 Eesti, Lääne maakond
539 11 grupp Martin Murakas 1989 mees M Eesti, Harju maakond
540 11 grupp Gerd Herman Veeber 1992 mees M Eesti, Harju maakond
Novarc Group AS
541 11 grupp Aaron Aus 2004 mees M17 Eesti, Tartu maakond
Rein Taaramäe Rattaklubi
542 11 grupp Andres Aus 1972 mees M40 Eesti, Tartu maakond
CFC
543 11 grupp Janek Pallase 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
544 11 grupp Leho Okas 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
VG Shipping
545 11 grupp Tiit Piirimäe 1964 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
546 11 grupp Riho Rokk 1988 mees M Eesti, Tartu maakond
JK Welco
547 11 grupp Timmo Kuuskla 1992 mees M Eesti, Harju maakond
548 11 grupp Andero Lusbo 1993 mees M Eesti, Tartu maakond
Kagu MK
549 11 grupp Kristi Heilman 1973 naine N40 Eesti, Harju maakond
550 11 grupp Mai-Liis Õnnis 1980 naine N40 Eesti, Harju maakond
551 11 grupp Andri Tops 1971 mees M50 Eesti, Harju maakond
Sparta
552 11 grupp Priit Kuuskla 1982 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Äpud
553 11 grupp Lauri Tammemäe 1988 mees M Eesti, Harju maakond
SK100
554 11 grupp Arti Henri Lukk 2004 mees M17 Eesti, Harju maakond
555 11 grupp Madis Lukk 1970 mees M50 Eesti, Harju maakond
556 11 grupp Tauno Pukk 1981 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
Jooksuhundid
Pääste
557 11 grupp Aivar Angelstok 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
558 11 grupp Raul Kivimäe 1981 mees M40 Eesti, Harju maakond
Kulgur Team
600 11 grupp Ain-Ivar Tupp 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
Haanjamatkad / Lõpumees
4001 Arvo Raja 1961 mees M60 Eesti, Harju maakond
4002 Indrek Pak 1971 mees M50 Eesti, Harju maakond
4003 Kaarel Toss 1952 mees M60 Eesti, Viljandi maakond
4004 Sulev Muru 1957 mees M60 Eesti, Võru maakond
4005 Ulvar Pavlov 1964 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
4006 Margus Kaur 1968 mees M50 Eesti, Tartu maakond
4013 Mati Saarend 1951 mees M70 Eesti, Lääne-Viru maakond

...