Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Registreerunud Kommentaarid

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 17.08.2019 19:01:03.
Kokku: 399
Rulluisumaraton: 95
Rulluisumaraton Naised: 31
Poolmaraton: 93
Rahvarull: 60
Lastesõit: 88
Pisirull: 32
mees: 228
naine: 171
Kõik   |   Rulluisumaraton   |   Rulluisumaraton Naised   |   Poolmaraton   |   Rahvarull   |   Lastesõit   |   Pisirull
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Aarna, Indrek
AT Sport Rulluisumaraton
Aart, Adeele
Lastesõit
Aart, Aileen
Pisirull
Aart, Aileen
Lastesõit
Aart, Helen
Rakvere Naised Rulluisumaraton Naised
Aart, Inger
Pisirull
Aart, Kristo
Poolmaraton
Alasi, Karl Kristian
MTÜ Limitless Lifestyle Rulluisumaraton
Alusalu, Saskia
Uus Maa / Dimension Rulluisumaraton Naised
Ange, Madli
Lastesõit
Antipov, Stepan
Lastesõit
Antipov, Stepan
Pisirull
Arumägi, Endrik
Poolmaraton
Asi, Alvar
Poolmaraton
Asi, Henry
AV Transport OÜ Poolmaraton
Baradinskas, Julius
riedek.lt Rulluisumaraton
Barakova, Julia
Rulluisumaraton Naised
Baskakov, Vladimir
Rulluisumaraton
Belova, Olga
Rulluisumaraton Naised
Berzins, Arnis
Rahvarull
Bimbiris, Justinas
Rulluisumaraton
Biteniece, Asnate
BJC Laimite Pisirull
Bitenieks, Lauris
Rulluisumaraton
Bogretsov, Saveli
Poolmaraton
Bula-Biteniece, Inta
Rahvarull
Busov, Igor
Rulluisumaraton
Buusmann, Romi
Rahvarull
Danilchik, Pavel
Rulluisumaraton
Daukšte, Adelina
Lastesõit
Eidemiller, Aleksandr
Lastesõit
Eihmane, Amanda
Lastesõit
Eistre, Viktooria
Poolmaraton
Eklund, Urho
Poolmaraton
Eljasans, Ansis
Rulluisumaraton
Evdokimov, Sergey
EDS International OÜ Poolmaraton
Fedorchuk, Sergey
Rulluisumaraton
Fimberg, Tarmo
Rulluisuklubi ABEC Rulluisumaraton
Fokrota, Beatrise
Lastesõit
Fomatskin, Janar
Poolmaraton
Galli, Gabriele
Rulluisumaraton
Gapejeva, Olga
Rulluisumaraton Naised
Gavarina, Daiga
Poolmaraton
Graumane, Evija
Rahvarull
Gricius, Egidijus
Rulluisumaraton
Grishina, Anna
Poolmaraton
Grüning, Urmas
Rulluisumaraton
Gutman, Toomas
Poolmaraton
Haljak, Antti
Rulluisumaraton
Hamitova, Rita
Poolmaraton
Hansen, Arne Kristian
Rulluisumaraton
Huovila, Raimo
Rulluisumaraton
Iljin, Pavel
Rulluisumaraton
Ilver, Ene
Rulluisumaraton Naised
Ilves, Rebecca
Rahvarull
Indela, Lisanne
Lastesõit
Indela, Lisanne
Rahvarull
Irbe, Arta
Rulluisumaraton Naised
Irjas, Ermot
Pisirull
Ivanov, Alar
Rulluisumaraton
Ivanov, Liivika
Poolmaraton
Ivanov, Rebeka
Lastesõit
Ivanov, Veronica
Rakvere Naised Rulluisumaraton Naised
Jääskeläinen, Ilari
Lastesõit
Jääskeläinen, Ilari
Rahvarull
Jankovska, Laura
Poolmaraton
Jankovska, Nikola
Pisirull
Jankovskis, Girts
Rulluisumaraton
Janson, Timo Rasmus
Rulluisumaraton
Järve, Mareli
Lastesõit
Jevsejeva, Alivia
Pisirull
Jõgi, Elizabeth
Albe Team/Bont Rulluisumaraton Naised
Jõgi, Philip
Rullibuss Team Poolmaraton
Jõgisu, Toomas
Mr. Poolmaraton
Jurevica, Loreta Luize
Poolmaraton
Jürisoo, Heidi
Poolmaraton
Jurs, Hassar
Poolmaraton
Juutinen, Sami
Rulluisumaraton
Käär, Kevin
Lastesõit
Kaasik, Kerli
Bonier Rulluisumaraton Naised
Käi, Taavo
Rulluisumaraton
Kalamees, Linda
Pisirull
Kalamees, Linda
Lastesõit
Kalamees, Robert
Lastesõit
Kalamees, Robert
Pisirull
Kalev, Kristiine
Uus Maa / Dimension Rulluisumaraton Naised
Kaljuvee, Kaspar
Albe Team/Bont Rulluisumaraton
Kalvik, Aare
Rahvarull
Kalvik, Mirjam
Lastesõit
Kalvik, Mirjam
Rahvarull
Kannelaud, Maria
Lastesõit
Kannelaud, Maria
Rahvarull
Katmann, Eda
Poolmaraton
Keba, Andres
Poolmaraton
Keskpaik, Kert
Albe Team/Bont Rulluisumaraton
Kikkas, Milio
Lastesõit
Kikkas, Milio
Pisirull
Kivi, Allan
Rulluisuklubi 8R Rulluisumaraton
Kivima, Gerth
AT Sport / Sporditurg.ee Rulluisumaraton
Kivima, Herlet
Rullibuss Team 01 Rulluisumaraton
Klaus, Keiti
Lastesõit
Kokins, Viktors
Poolmaraton
Kolbin, Kaisa
Lastesõit
Kolbin, Kaisa
Rahvarull
Konrads, Ralfs
Lastesõit
Konrads, Ralfs
Poolmaraton
Koppel, Kuido
AT Sport / Sporditurg.ee Rulluisumaraton
Koppel, Tõnu
AT Sport / Sporditurg.ee Rulluisumaraton
Korkiakoski, Hannu
Rulluisumaraton
Kõrva, Enel
Rulluisumaraton Naised
Koshevaia, Elena
Poolmaraton
Kossenkov, Konstantin
Lastesõit
Kossenkov, Zakhar
Pisirull
Krastinš, Kaspars
ASI Poolmaraton
Kreitale, Laine
Poolmaraton
Krivko, Dmitrij
Rulluisumaraton
Krumina, Anna
Poolmaraton
Krumina, Katrina
Rahvarull
Krumina, Katrina
Lastesõit
Krumoviciute, Jelizaveta
GRKLT Rulluisumaraton Naised
Kruusimaa, Piret
Rakvere Naised Rulluisumaraton Naised
Kruusmann, Heli-Ly
Rahvarull
Kruusmann, Heli-Ly
Lastesõit
Kruusmann, Ivari
Rulluisumaraton
Kruusmann, Siim
Poolmaraton
Kuchkov, Aleksandr
Rulluisumaraton
Kucina, Ance
Poolmaraton
Kucina, Ieva
Lastesõit
Kulikov, Jevgeni
Poolmaraton
Kulikov, Nikita
Poolmaraton
Kull, Alek-Jasmer
Lastesõit
Kunda, Rachel Karolin
Rahvarull
Kunda, Rachel Karolin
Lastesõit
Kunnus, Liina
Rulluisumaraton Naised
Kuntu, Kristjan
Rulluisumaraton
Kütt, Käroli
Rullibuss Team Poolmaraton
Kuus, Helin
Lastesõit
Kuus, Jaan
Pisirull
Kuus, Jana
Poolmaraton
Kuus, Keiti
Rahvarull
Kuus, Märt
Rulluisumaraton
Kuus, Ott
Lastesõit
Kuusik, Eveli
Rulluisumaraton Naised
Kuusk, Andrus
AT Sport / Sporditurg.ee Rulluisumaraton
Laanemägi, Alexandra
Poolmaraton
Laasberg, Karl-Martin
Poolmaraton
Lapins, Dzintars
Poolmaraton
Laugus, Jaanus
Uus Maa / Dimension Rulluisumaraton
Laur, Ivar
Rulluisuklubi 8R Rulluisumaraton
Leek, Tarmo
Rulluisuklubi 8R Poolmaraton
Leet, Margus
Tempomeistrid Rulluisumaraton
Lejstrauta, Marta
BJC "Laimite" Lastesõit
Lejstrauta, Marta
BJC "Laimite" Rahvarull
Lejstrauts, Janis
Rahvarull
Lejstrauts, Karlis
BJC "Laimite" Lastesõit
Lejstrauts, Karlis
BJC "Laimite" Rahvarull
Lemsalu, Leho
Poolmaraton
Lichtfeldt, Melissa
Lastesõit
Lichtfeldt, Rico-Helander
Rahvarull
Lichtfeldt, Rico-Helander
Lastesõit
Liepins, Ricards
Rahvarull
Liepins, Ricards
Lastesõit
Liiv, Marten
UUS MAA / DIMENSION Rulluisumaraton
Lilla, Ivar
Poolmaraton
Linkmann, Eleanora
Rahvarull
Linnik, Kiryl
Rulluisumaraton
Lints, Elise
Pisirull
Lints, Margus
Rahvarull
Lints, Martin
Rahvarull
Lints, Terje
Rahvarull
Lipp, Gerlin
Poolmaraton
Lipp, Gerlin
Lastesõit
Livcane, Daniela Anna
Lastesõit
Livcane, Daniela Anna
Rahvarull
Lokk, Sulev
Rulluisuklubi ABEC Rulluisumaraton
Luik, Aleks
Albe Team/Bont Rulluisumaraton
Luks, Lenno
Poolmaraton
Mäeks, Aleksandria
Lastesõit
Mäeks, Andrias
Lastesõit
Mäestu, Jarek
Rulluisumaraton
Mägi, Siim
Rullibuss Team 01 Rulluisumaraton
Mällas, Maria
Poolmaraton
Mällas, Marten
Lastesõit
Mällas, Rahel
Pisirull
Männik, Jaak
Poolmaraton
Markkula, Timo
Rulluisumaraton
Markus, Mart
UUS MAA / DIMENSION Rulluisumaraton
Martis, Carmen
Rahvarull
Martis, Carmen
Lastesõit
Mastovitš, Ljudmilla
Kaheksarattalised Naised Rulluisumaraton Naised
Mazurs, Ainars
Rulluisumaraton
Meigas, Meelis
Rulluisumaraton
Miezitis, Arvis
Rulluisumaraton
Missai, Kristjan
AT Sport Poolmaraton
Mokrovs, Timurs
Pisirull
Mölder, Laura
Rahvarull
Mölder, Marko
Poolmaraton
Moltšanov, Miron
Pisirull
Moltšanov, Miron
Lastesõit
Mooses, Maryte
Poolmaraton
Nagel, Emma
Pisirull
Nagel, Emma
Pisirull
Nagel, Marta
Lastesõit
Nagel, Marta
Pisirull
Nagel, Marta
Pisirull
Nazarova, Olga
Rulluisumaraton Naised
Nikkinen, Ahto
Akka Disain OÜ Poolmaraton
Nitsholdt, Dmitri
Lastesõit
Niukkanen, Anssi
Rulluisumaraton
Nõlvak, Raili
Rahvarull
Noormets, Carola
Lastesõit
Noormets, Vanessa
Pisirull
Noormets, Vanessa
Lastesõit
Novikovs, Savva
Pisirull
Nurgamaa, Iris
Rahvarull
Nurgamaa, Mirjam
Lastesõit
Nurgamaa, Sirje
Rulluisumaraton Naised
Nurk, Edme
Rahvarull
Õispuu, Janne
Poolmaraton
Oks, Ahti
AT Sport Rulluisumaraton
Oks, Carl Eric
Lastesõit
Olek, Tanel
Bonier Rulluisumaraton
Orumets, Wilhelm
Lastesõit
Ostsepkov, Ilja
UUS MAA / DIMENSION Rulluisumaraton
Õun, Piret
Rahvarull
Ozola, Ronja
Lastesõit
Ozols, Bruss
Pisirull
Ozols, Darens
Lastesõit
Paberit, Katrin
Merimetsa Hambakliinik Rulluisumaraton Naised
Paberit, Timo
Merimetsa Hambakliinik Rulluisumaraton
Pagar, Elisabeth
Pisirull
Pagar, Victoria
Rullibuss Team Lastesõit
Pagar, Victoria
Rullibuss Team Poolmaraton
Pappel, Jaanus
Rulluisumaraton
Pappel, Sandra
Pisirull
Pappel, Susanna
Lastesõit
Pappel, Susanna
Rahvarull
Pärje, Endel
Rahvarull
Parve, Ain
Rulluisumaraton
Pavlov, Marko
SEPAPERE OÜ Rulluisumaraton
Pedask, Anet
Lastesõit
Pencis, Artis Ivo
Rulluisumaraton
Pencis, Juris
Rulluisumaraton
Petersons, Peteris
Rulluisumaraton
Pihlak, Eliis
Lastesõit
Pikk, Erkki
Tempomeistrid Rulluisumaraton
Põldmaa, Kertu
Lastesõit
Põldmaa, Kertu
MTÜ Spordiselts Rahvarull
Poom, Helina
Poolmaraton
Poom, Kaido
Poolmaraton
Praats, Maris
Poolmaraton
Prangli, Toomas
Sorainen Rulluisumaraton
Predtechenskii, Andrei
Rulluisumaraton
Priedite, Agate
Rulluisumaraton Naised
Prieditis, Arnis
Poolmaraton
Prohorenko, Kerli
Poolmaraton
Pukk, Mairo
Rulluisumaraton
Pullerits, Toomas
Rahvarull
Pusnins, Arno
Rahvarull
Pusnins, Arno
Lastesõit
Pusnins, Ivo
Rulluisumaraton
Pusnins, Lukass
Poolmaraton
Rahkonen, Marko
Poolmaraton
Rahumägi, Kristi
Kaheksarattalised Naised Rulluisumaraton Naised
Raie, Arabella
Lastesõit
Rajando, Tõnu
Poolmaraton
Rätte, Toivo
Rulluisumaraton
Rebane, Getter
Poolmaraton
Reinapu, Kaido
Poolmaraton
Reinapu, Maarja
Poolmaraton
Reinsons, Sandis
Rulluisumaraton
Ritson, Jaanus
Rulluisuklubi ABEC Rulluisumaraton
Rohtla, Malle
Rahvarull
Rööpson, Arno
Rahvarull
Rööpson, Merian
Rahvarull
Roosimaa, Mart
Rulluisumaraton
Rooteman, Ralf
Rahvarull
Rooteman, Ralf
Lastesõit
Rooteman, Tarmo
Rahvarull
Rukis, Janika
Poolmaraton
Rukis, Raivo
Poolmaraton
Ruusmere, Janek
OÜ Meremäe J.E Poolmaraton
Saar, Henri
Pisirull
Saar, Henri
Lastesõit
Saar, Marek
Poolmaraton
Saar, Rando
Pisirull
Saar, Rando
Lastesõit
Saare, Piret
Rulluisumaraton Naised
Saarna, Kerly
Rahvarull
Säde, Heli
Rulluisumaraton Naised
Sagar, Ants
Poolmaraton
Samologo, Artjom
Lastesõit
Sarap, Mariin
Rulluisumaraton Naised
Sarmulis, Dzintars
Rulluisumaraton
Sau, Mari-Liis
Rulluisumaraton Naised
Šaudinš, Rodrigo
Lastesõit
Šaudinš, Rodrigo
Poolmaraton
Savelev, Amper
Rulluisumaraton
Sepp, Amanda
Rahvarull
Sepp, Urmas
Rahvarull
Sevastjanov, Anatoli
Rulluisumaraton
Shkliarov, Mikhail
Rulluisumaraton
Sild, Sten
Poolmaraton
Sildvee, Kerttu
Poolmaraton
Slobodskii, Sergei
Rulluisumaraton
Snikere, Gunita
Poolmaraton
Snikere, Patricija Elizabete
Rulluisumaraton Naised
Snikere, Sofija Tina
Rahvarull
Snikere, Sofija Tina
Lastesõit
Snikeris, Daniels Filips
Pisirull
Šnore, Sandris
Rulluisumaraton
Soha, Kristen
Lastesõit
Soha, Kristen
Rahvarull
Soha, Steffen
Poolmaraton
Soitu, Kristo
Uus Maa / Dimension Rulluisumaraton
Sopizenko, Maksims
Rahvarull
Sula, Berit
Lastesõit
Sula, Meelis
Rahvarull
Sula, Nele
Rahvarull
Suur, Arvi
Poolmaraton
Tääker, Reiko
AS G4S Eesti Poolmaraton
Taganomm, Edyt
Rahvarull
Täht, Meelis
Rulluisumaraton
Talumaa, Sten
Rahvarull
Talumaa, Sten
Lastesõit
Tamberg, Jana
Poolmaraton
Tamm, Rasmus
Lastesõit
Tammsaar, Timo
Poolmaraton
Tarmet, Lisandra
Rullibuss Team Lastesõit
Tarmet, Lisandra
Rullibuss Team Poolmaraton
Teder, Boriss
Poolmaraton
Telga, Ott
Rullibuss Team 01 Rulluisumaraton
Tiit, Mete-Sofie
Lastesõit
Tiit, Mete-Sofie
Rahvarull
Tilk, Sigrid
Rahvarull
Timermanis, Markuss
Lastesõit
Tingas, Georg-Kaarel
Lastesõit
Tohver, Ella
Lastesõit
Tohver, Liisa
Lastesõit
Tolmane, Beate
Rahvarull
Tolmane, Beate
Lastesõit
Tolmanis, Didzis
Poolmaraton
Tolmanis, Haralds
Pisirull
Tolmanis, Haralds
Lastesõit
Toming, Birgit
Poolmaraton
Toming, Ketlin
Rahvarull
Toming, Ketlin
Lastesõit
Tomingas, Toivo
UPM AS Rulluisumaraton
Tomingas-Frolov, Lilian
Nortal/MTÜ Spordiselts Rahvarull
Tõnnus, Kelly
Rulluisumaraton Naised
Tschernaik, Ilja
Poolmaraton
Tšonka, Janoš
Rulluisumaraton
Tsypin, Vladimir
Poolmaraton
Turovski, Leonid
Ingri Lastesõit
Turovski, Leonid
Ingri Pisirull
Unas, Kaidi
Rahvarull
Undusk, Meete Mari
Poolmaraton
Uus, Kertu
Lastesõit
Uus, Kirke
Lastesõit
Väärsi, Helle
Poolmaraton
Väät, Günther
Poolmaraton
Vacietis, Edvards
Lastesõit
Vacietis, Gustavs
Lastesõit
Vacietis, Gustavs
Poolmaraton
Vaher, Iris
Lastesõit
Vaher, Tuuli
Rakvere Naised Rulluisumaraton Naised
Vahtra, Remii
Tempomeistrid Rulluisumaraton
Vaiklo, Mihkel
Pisirull
Vainadzina, Patricija
Lastesõit
Vakulich, Maria
Lastesõit
Valge, Jesse
Lastesõit
Valge, Joonas
Uus Maa / Dimension Poolmaraton
Valge, Magdaleena
Rahvarull
Vana, Janek
Rulluisumaraton
Veevel, Ego
Rullibuss Team 01 Rulluisumaraton
Venno, Ander
Lastesõit
Verteshin, Aleksandr
Rulluisumaraton
Veskimeister, Gloria
Rahvarull
Veskimeister, Jaak
Poolmaraton
Vestung, Rauno
Rulluisuklubi 8R Rulluisumaraton
Viigand, Steven
Poolmaraton
Viikmann, Argo
Poolmaraton
Viikmann, Simona
Lastesõit
Viiru, Kirsi
Rulluisumaraton Naised
Viiru, Tatu
Poolmaraton
Vingris, Ivars
Rulluisumaraton
Virtanen, Jani
Rulluisumaraton
Virtanen, Petri
Rulluisumaraton
Visse, Tea
Poolmaraton
Võhma, Nele-Liis
Poolmaraton
Voltri, Olivia
Pisirull
Vungo, Kerstin
Poolmaraton
Vuorinen, Kari
tampereen pyrintö Rulluisumaraton
Vysotsky, Maksimilian
Rulluisumaraton
Walden, Elias
Lastesõit
Walden, Elias
Rahvarull
Ylänen, Teemu
Rulluisumaraton
Zaviyalov, Vladimir
Rulluisumaraton
Zemite, Antra
Rulluisumaraton Naised
Znotins, Reinis
Rulluisumaraton

...