Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Registreerunud Tulemused Kommentaarid

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 28.09.2022 12:40.
Kokku: 360
Rulluisumaraton: 92
Rulluisumaraton Naised: 26
Poolmaraton: 88
Rahvarull: 60
Lastesõit: 73
Pisirull: 21
mees: 199
naine: 161
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Indrek Aarna
AT Sport
Rulluisumaraton
Adeele Aart
Lastesõit
Aileen Aart
Pisirull
Helen Aart
Rakvere Naised
Rulluisumaraton Naised
Inger Aart
Pisirull
Kristo Aart
Poolmaraton
Karl Kristian Alasi
Rulluisumaraton
Saskia Alusalu
Uus Maa / Dimension
Uus Maa Kinnisvarabüroo / Dimension
Rulluisumaraton Naised
Laura Anga
Lastesõit
Madli Ange
Lastesõit
Annika Arras
Miltton
Poolmaraton
Julia Barakova
Rulluisumaraton Naised
Vladimir Baskakov
Rulluisumaraton
Olga Belova
Rulluisumaraton Naised
Zilvinas Bieksa
Rulluisumaraton
Justinas Bimbiris
Rulluisumaraton
Asnate Biteniece
BJC Laimite
Pisirull
Lauris Bitenieks
Powerslide-Laimite
Rulluisumaraton
Saveli Bogretsov
Poolmaraton
Dmitry Bratchikov
Rulluisumaraton
Inta Bula-Biteniece
BJC Laimite
Rahvarull
Igor Busov
Rulluisumaraton
Viktoras Cesulis
Rulluisumaraton
Egle Ciuzaite
1979
Rulluisumaraton Naised
Adelina Daukšte
Lastesõit
Amanda Eihmane
Lastesõit
Viktoria Eistre
Poolmaraton
Urho Eklund
Poolmaraton
Sergey Evdokimov
EDS International OÜ
Poolmaraton
Tarmo Fimberg
Rulluisuklubi ABEC
Rulluisumaraton
Beatrise Fokrota
Lastesõit
Beatrise Fokrota
Rahvarull
Olga Gapejeva
Rulluisumaraton Naised
Marta Gara
Rulluisumaraton Naised
Daiga Gavarina
Poolmaraton
Ilona Gomon
Rahvarull
Evija Graumane
Poolmaraton
Marko Greenbaum
Rulluisumaraton
Anna Grishina
Poolmaraton
Antti Haljak
Rulluisumaraton
Rita Hamitova
Poolmaraton
Andrey Ibragimov
Rulluisumaraton
Pavel Iljin
Rulluisumaraton
Ene Ilver
Rulluisumaraton Naised
Rebecca Ilves
Rahvarull
Lisanne Indela
Lastesõit
Lisanne Indela
Rahvarull
Alar Ivanov
Rulluisumaraton
Liivika Ivanov
Poolmaraton
Randy Ivanov
Rahvarull
Rebeka Ivanov
Lastesõit
Veronica Ivanov
Rakvere Naised
Rulluisumaraton Naised
Iiro Jääskeläinen
Poolmaraton
Laura Jankovska
Poolmaraton
Girts Jankovskis
Rulluisumaraton
Timo Rasmus Janson
Rulluisumaraton
Elizabeth Jõgi
Albe Team/Bont
Rulluisumaraton Naised
Philip Jõgi
Rullibuss Team
Poolmaraton
Toomas Jõgisu
Mr.
Rahvarull
Loreta Luize Jurevica
Poolmaraton
Heidi Jürisoo
Poolmaraton
Triin Juss
Poolmaraton
Sami Juutinen
Rulluisumaraton
Diana Kaareste
Rulluisumaraton Naised
Kaire Kaer
Rahvarull
Taavo Käi
Rulluisumaraton
Linda Kalamees
Pisirull
Linda Kalamees
Lastesõit
Robert Kalamees
Lastesõit
Robert Kalamees
Pisirull
Kristiine Kalev
Uus Maa / Dimension
Uus Maa Kinnisvarabüroo / Dimension
Rulluisumaraton Naised
Kaspar Kaljuvee
Albe Team/Bont
Rulluisumaraton
Aare Kalvik
Rahvarull
Mirjam Kalvik
Lastesõit
Mirjam Kalvik
Rahvarull
Maria Kannelaud
Lastesõit
Maria Kannelaud
Rahvarull
Kelvin Kersna
Rahvarull
Kert Keskpaik
Albe Team/Bont
Rulluisumaraton
Milio Kikkas
Pisirull
Milio Kikkas
Lastesõit
Allan Kivi
Rulluisuklubi 8R
Rulluisumaraton
Gerth Kivima
AT Sport / Sporditurg.ee
Rulluisumaraton
Herlet Kivima
Rullibuss Team 01
Rulluisumaraton
Kaisa Kolbin
Lastesõit
Ralfs Konrads
Lastesõit
Ralfs Konrads
Poolmaraton
Lauri Koort
Albe Team/Bont
Rulluisumaraton
Kertu Koppel
Lastesõit
Kuido Koppel
AT Sport / Sporditurg.ee
Rulluisumaraton
Tõnu Koppel
AT Sport / Sporditurg.ee
Rulluisumaraton
Aveli Kornel
Rahvarull
Enel Kõrva
Rulluisumaraton Naised
Kaspars Krastinš
ASI
Poolmaraton
Dmitrij Krivko
Rulluisumaraton
Maria-Katerina Krotiuk
Lastesõit
Anna Krumina
Poolmaraton
Katrina Krumina
Rahvarull
Katrina Krumina
Lastesõit
Jelizaveta Krumoviciute
GRKLT
Rulluisumaraton Naised
Piret Kruusimaa
Rakvere Naised
Rulluisumaraton Naised
Heli-Ly Kruusmann
Rahvarull
Heli-Ly Kruusmann
Lastesõit
Ivari Kruusmann
Rulluisumaraton
Siim Kruusmann
Poolmaraton
Aleksandr Kuchkov
Rulluisumaraton
Ance Kucina
Poolmaraton
Ieva Kucina
Lastesõit
Jevgeni Kulikov
Poolmaraton
Nikita Kulikov
Poolmaraton
Alec Jasper Kull
Lastesõit
Rachel Karolin Kunda
Rahvarull
Rachel Karolin Kunda
Lastesõit
Liina Kunnus
Rulluisumaraton Naised
Kristjan Kuntu
Rulluisumaraton
Sander Kusmin
Poolmaraton
Käroli Kütt
Rullibuss Team
Poolmaraton
Märt Kuus
Rulluisumaraton
Andrus Kuusk
AT Sport / Sporditurg.ee
Rulluisumaraton
Anneli Kymäläinen
Poolmaraton
Alexandra Laanemägi
Poolmaraton
Karl-Martin Laasberg
Poolmaraton
Jaanus Laugus
Uus Maa / Dimension
Uus Maa Kinnisvarabüroo / Dimension
Rulluisumaraton
Ivar Laur
Rulluisuklubi 8R
Rulluisumaraton
Tarmo Leek
Poolmaraton
Margus Leet
Tempomeistrid
Tempomeister
Rulluisumaraton
Astra Lejstrauta
Rahvarull
Marta Lejstrauta
BJC "Laimite"
Lastesõit
Marta Lejstrauta
BJC "Laimite"
Rahvarull
Janis Lejstrauts
Rahvarull
Karlis Lejstrauts
BJC "Laimite"
Lastesõit
Karlis Lejstrauts
BJC "Laimite"
Rahvarull
Melissa-Mai Lichtfeldt
Lastesõit
Rico-Helander Lichtfeldt
Rahvarull
Rico-Helander Lichtfeldt
Lastesõit
Ricards Liepins
Rahvarull
Ricards Liepins
Lastesõit
Marten Liiv
Uus Maa / Dimension
Uus Maa Kinnisvarabüroo / Dimension
Rulluisumaraton
Ivar Lilla
Poolmaraton
Eleanora Linkmann
Rahvarull
Kiryl Linnik
Rulluisumaraton
Elise Lints
Pisirull
Gerlin Lipp
Rahvarull
Gerlin Lipp
Lastesõit
Daniela Anna Livcane
Lastesõit
Daniela Anna Livcane
Rahvarull
Aleksandr Ljapustin
G4S
Rahvarull
Eva-Liisa Lõhmus
Poolmaraton
Sune Lõhmus
Poolmaraton
Sulev Lokk
Rulluisuklubi ABEC
Rulluisumaraton
Aleks Luik
Albe Team/Bont
Rulluisumaraton
Lenno Luks
Poolmaraton
Helena Lüll
Lastesõit
Aleksandria Mäeks
Lastesõit
Andrias Mäeks
Lastesõit
Jarek Mäestu
Rulluisumaraton
Siim Mägi
Rullibuss Team 01
Rulluisumaraton
Maria Mällas
Poolmaraton
Marten Mällas
Lastesõit
Rahel Mällas
Pisirull
Jaak Männik
Poolmaraton
Timo Markkula
Rulluisumaraton
Mart Markus
Uus Maa / Dimension
Uus Maa Kinnisvarabüroo / Dimension
Rulluisumaraton
Carmen Martis
Rahvarull
Carmen Martis
Lastesõit
Ljudmilla Mastovitš
Kaheksarattalised Naised
Rulluisumaraton Naised
Ainars Mazurs
Rulluisumaraton
Meelis Meigas
Rulluisumaraton
Raivo Meitus
Poolmaraton
Mirjam Metslang
Rulluisumaraton Naised
Arvis Miezitis
Rulluisumaraton
Arturs Andris Miglinieks
Poolmaraton
Kristjan Missai
AT Sport
Poolmaraton
Mairon Moisto
Rahvarull
Laura Mölder
Rahvarull
Marko Mölder
Poolmaraton
Sandra Mölder
Lastesõit
Nikolai Molotkov
Rulluisumaraton
Maryte Mooses
Poolmaraton
Veronika Mooses
Rahvarull
Kristo Must
Rulluisumaraton
Emma Nagel
Pisirull
Emma Nagel
Pisirull
Marta Nagel
Lastesõit
Marta Nagel
Pisirull
Marta Nagel
Pisirull
Alar Nigul
Rulluisumaraton
Ahto Nikkinen
Akka Disain OÜ
Poolmaraton
Raili Nõlvak
Rahvarull
Carola Noormets
Lastesõit
Vanessa Noormets
Pisirull
Vanessa Noormets
Lastesõit
Gintare Noreikiene
Rulluisumaraton Naised
Iris Nurgamaa
Rahvarull
Mirjam Nurgamaa
Lastesõit
Sirje Nurgamaa
Rulluisumaraton Naised
Edme Nurk
Rahvarull
Jaanis Nurme
Rulluisumaraton
Janne Õispuu
Poolmaraton
Tanel Ojala
Kuldsed Käed / Team
Poolmaraton
Annaleen Ojaperv
Rahvarull
Evelyn Ojaperv
Rahvarull
Ahti Oks
AT Sport
Rulluisumaraton
Wilhelm Orumets
Lastesõit
Ilja Ostsepkov
Uus Maa / Dimension
Uus Maa Kinnisvarabüroo / Dimension
Rulluisumaraton
Ronja Ozola
Lastesõit
Ainars Ozols
Poolmaraton
Bruss Ozols
Pisirull
Darens Ozols
Lastesõit
Tõnis Paalme
MTÜ Limitless Lifestyle
Rulluisumaraton
Elisabeth Pagar
Pisirull
Victoria Pagar
Rullibuss Team
Lastesõit
Victoria Pagar
Rullibuss Team
Rahvarull
Marget Pähkel
Rahvarull
Vello Pak
Rulluisumaraton
Helys Palk
Poolmaraton
Jaanus Pappel
Rulluisumaraton
Sandra Pappel
Pisirull
Susanna Pappel
Lastesõit
Susanna Pappel
Rahvarull
Endel Pärje
Rahvarull
Ain Parve
Rulluisumaraton
Marko Pavlov
SEPAPERE OÜ
Rulluisumaraton
Artis Ivo Pencis
Rulluisumaraton
Juris Pencis
Rulluisumaraton
Peteris Petersons
Rulluisumaraton
Karolis Petniunas
Rieduciu akademija
Poolmaraton
Eliis Pihlak
Lastesõit
Erkki Pikk
Tempomeistrid
Rulluisumaraton
Kertu Põldmaa
Lastesõit
Kertu Põldmaa
Rahvarull
Helina Poom
Poolmaraton
Kaido Poom
Poolmaraton
Erko Poska
Rulluisumaraton
Maris Praats
Poolmaraton
Andrei Predtechenskii
Rulluisumaraton
Agate Priedite
Poolmaraton
Arnis Prieditis
Poolmaraton
Kerli Prohorenko
Poolmaraton
Karl-Robert Promm
Rahvarull
Mairo Pukk
Rulluisumaraton
Arno Pusnins
Rahvarull
Arno Pusnins
Lastesõit
Ivo Pusnins
Rulluisumaraton
Lukass Pusnins
Poolmaraton
Marko Rahkonen
Poolmaraton
Kristi Rahumägi
Kaheksarattalised Naised
Rulluisumaraton Naised
Arabella Raie
Lastesõit
Tõnu Rajando
Poolmaraton
Marju Randlepp
Poolmaraton
Toivo Rätte
Rulluisumaraton
Getter Rebane
Poolmaraton
Kaido Reinapu
Poolmaraton
Maarja Reinapu
Poolmaraton
Sandis Reinsons
Rulluisumaraton
Siim Sander Rooba
Poolmaraton
Mart Roosimaa
Rulluisumaraton
Ralf Rooteman
Rahvarull
Ralf Rooteman
Lastesõit
Tarmo Rooteman
Rahvarull
Janika Rukis
Poolmaraton
Raivo Rukis
Poolmaraton
Janek Ruusmere
OÜ Meremäe J.E
Poolmaraton
Henri Saar
Pisirull
Rando Saar
Pisirull
Kerly Saarna
Rahvarull
Martin Saaroja
Lastesõit
Lembit Saart
Tapa Vallahooldus
Rulluisumaraton
Heli Säde
Radisson Blu Sky Hotell
Poolmaraton
Mari-Liis Sau
Rulluisumaraton Naised
Rodrigo Šaudinš
Lastesõit
Rodrigo Šaudinš
Poolmaraton
Amper Savelev
Rulluisumaraton
Amanda Sepp
Rahvarull
Urmas Sepp
Rahvarull
Anatoli Sevastjanov
Rulluisumaraton
Mikhail Shkliarov
Rulluisumaraton
Antti Sjogren
Rulluisumaraton
Aldis Sjucillo
Poolmaraton
Sergei Slobodskii
Rulluisumaraton
Gunita Snikere
Poolmaraton
Patricija Elizabete Snikere
Rulluisumaraton Naised
Sofija Tina Snikere
Rahvarull
Sofija Tina Snikere
Lastesõit
Daniels Filips Snikeris
Pisirull
Sandris Šnore
Rulluisumaraton
Kristen Soha
Lastesõit
Steffen Soha
Poolmaraton
Maksims Sopizenko
Rahvarull
Berit Sula
Lastesõit
Meelis Sula
Poolmaraton
Nele Sula
Rahvarull
Emilija Svazaite
DEDI
Poolmaraton
Reiko Tääker
Poolmaraton
Madis Täht
Poolmaraton
Sten Talumaa
Rahvarull
Sten Talumaa
Lastesõit
Rasmus Tamm
Lastesõit
Lisandra Tarmet
Rullibuss Team
Lastesõit
Lisandra Tarmet
Rullibuss Team
Rahvarull
Boriss Teder
Rulluisumaraton
Ott Telga
Rullibuss Team 01
Telia SK
Rulluisumaraton
Mete-Sofie Tiit
Lastesõit
Mete-Sofie Tiit
Rahvarull
Georg-Kaarel Tingas
Lastesõit
Beate Tolmane
Rahvarull
Beate Tolmane
Lastesõit
Didzis Tolmanis
Poolmaraton
Haralds Tolmanis
Pisirull
Haralds Tolmanis
Lastesõit
Birgit Toming
Poolmaraton
Ketlin Toming
Rahvarull
Ketlin Toming
Lastesõit
Toivo Tomingas
UPM AS
Rulluisumaraton
Kelly Tõnnus
Rulluisumaraton Naised
Ragnar Toom
Poolmaraton
Ilja Tschernaik
Poolmaraton
Nikolai Tšihhatšjov
Poolmaraton
Vladimir Tsypin
Poolmaraton
Vasilii Tugai
Rulluisumaraton
Johannes Ütsik
Poolmaraton
Kertu Uus
Lastesõit
Kirke Uus
Lastesõit
Andre Vaaks
Lastesõit
Annabel Vaaks
Lastesõit
Günther Väät
Poolmaraton
Edvards Vacietis
Lastesõit
Gustavs Vacietis
Lastesõit
Gustavs Vacietis
Poolmaraton
Iris Vaher
Lastesõit
Tuuli Vaher
Rakvere Naised
Rulluisumaraton Naised
Remii Vahtra
Tempomeistrid
Rulluisumaraton
Joonas Valge
Poolmaraton
Annette Valot
Poolmaraton
Patrick Valot
Rulluisumaraton
Ego Veevel
Rullibuss Team 01
Rulluisumaraton
Natali Vene
Pisirull
Ander Venno
Lastesõit
Ander Venno
Rahvarull
Gloria Veskimeister
Rahvarull
Jaak Veskimeister
Rahvarull
Rauno Vestung
Rulluisuklubi 8R
Rulluisumaraton
Steven Viigand
Poolmaraton
Argo Viikmann
Poolmaraton
Simona Viikmann
Lastesõit
Ivars Vingris
Rulluisumaraton
Jani Virtanen
Rulluisumaraton
Petri Virtanen
Rulluisumaraton
Tea Visse
Poolmaraton
Nele-Liis Võhma
Poolmaraton
Kari Vuorinen
tampereen pyrintö
Rulluisumaraton
Maksimilian Vysotsky
Rulluisumaraton
Elias Walden
Lastesõit
Elias Walden
Rahvarull
Teemu Ylanen
Rulluisumaraton
Viljami Ylänen
Lastesõit
Viljami Ylänen
Rahvarull
Vladimir Zaviyalov
Rulluisumaraton
Antra Zemite
Rulluisumaraton Naised
Reinis Znotins
Rulluisumaraton

...