Et En

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 17.09.2021 05:00.
Kokku: 1011
Põhisõit: 741
Poolmaraton: 221
Lastesõit - sündinud 2015 ja hiljem: 26
Lastesõit - M8/N8: 15
Lastesõit - M10/N10: 8
mees: 860
naine: 151
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Lisandra Aardma
Adduco kolimisteenused
Lastesõit - M10/N10
Lisette Aardma
Adduco kolimisteenused
Lastesõit - sündinud 2015 ja hiljem
Katrin Aarma
Z RACING TEAM
Poolmaraton
Tarmo Aarma
Z RACING TEAM
Põhisõit
Erko Aasma
Põhisõit
Jan Aasma
Põhisõit
Hanno Abras
Põhisõit
Katri-Kaisa Adamson
Baltic Agro
Poolmaraton
Mairold Agu
Põhisõit
Rauno Agu
Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi
Põhisõit
Margus Agur
Margus Agur
OÜ Tallinna Katus
Põhisõit
Ülo Ahu
Alutaguse SUKL
Põhisõit
Erik Aibast
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Ain Ainsaar
Sparta
Põhisõit
Katriin Alasoo
SAQ SC 2
Põhisõit
Tarmo Alasoo
SAQ SC 1
Põhisõit
Andre Albri
RedBike
Lastesõit - sündinud 2015 ja hiljem
Eliise Albri
RedBike
Lastesõit - sündinud 2015 ja hiljem
Kalev Albri
ONNINEN
Põhisõit
Daniil Aleksejev
Poolmaraton
Sergei Aleksejev
Poolmaraton
Simeon Aleksejev
Lastesõit - M8/N8
Georg Mattias Altküla
Poolmaraton
Rain Altosaar
Mees metsast
Põhisõit
Alar Alumaa
HANSAB MTB TEAM
Põhisõit
Aivar Angelstok
Põhisõit
Jane Änilane
Ensto
Poolmaraton
Tiit Animägi
Telia SK
Põhisõit
Meelis Anipai
Otepää Jalgrattaklubi
-
Põhisõit
Silver Annion
Hawaii Express
Põhisõit
Joel Annok
Ensto Rattatiim
Poolmaraton
Atter Annus
DB SCHENKER PRO 1
Põhisõit
Marina Annus
DB SCHENKER PRO 2
Poolmaraton
Marek Antoniak
Põhisõit
Endrus Arge
Suusasemud
Põhisõit
Aivar Arik
Ruuveni spordiklubi
Põhisõit
Kristin Arm
MTB Diivad
Balance45 OÜ
Põhisõit
Adeele Arnek
RR SIPLASED / VITAX
Põhisõit
Marko Aro
Rae Rattaklubi I
Põhisõit
Silver Aros
SILFER OÜ
Põhisõit
Veiko Artel
DSV Spordiklubi
Põhisõit
Marek Aru
Põhisõit
Anti Arumägi
VELOHUNT PROTEAM
Põhisõit
Hanno Aua
ONNINEN III
Põhisõit
Krister Aule
VIIMSI SPORT
Põhisõit
Tarmo Aupaju
Omniva spordilubi
Põhisõit
Jonathan Austa
Poolmaraton
Adam Bazõlev
Adduco kolimisteenused
Lastesõit - sündinud 2015 ja hiljem
Anton Bazõlev
ADDUCO KOLIMISTEENUSED / AT SPORT
Põhisõit
Hugo Bazõlev
Adduco kolimisteenused
Lastesõit - M8/N8
Vladimir Beljajev
Tartu SK Velo
Põhisõit
Gunnar Bergvald
Põhisõit
Zlata Broniševskaja
Poolmaraton
Raiki Bulak
Põhisõit
Dan Chagall
Põhisõit
Hans Markus Danilas
Fixus Otepää
Põhisõit
Meelis Danilas
Fixus Otepää
Põhisõit
Mykola Denysiuk
Poolmaraton
Ralf Dobolin
Spordipartner
Lastesõit - M8/N8
Tatjana Dobolina
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Põhisõit
Carl Peeter Dooner
CFC
Poolmaraton
Teet Dooner
SPORDIPARTNER-REHVID24
Põhisõit
Indro Dsilna
Põhisõit
Einar Dubrov
GTonic
Põhisõit
Dmitri Dugin
Põhisõit
Andrus Ebber
RR Siplased
Põhisõit
Tõnu Eelma
Rattabaas
Põhisõit
Teet Eelmere
Põhisõit
Eneli Eenraid
JK Poseidon
Poolmaraton
Priit Eenraid
Põhisõit
Indrek Eensalu
Põhisõit
Ott Eensalu
REDBIKE TEAM IV
Põhisõit
Indrek Eeriksoo
101.KK
Põhisõit
Hanno Eerme
Põhisõit
Ermo Ehandi
Põhisõit
Enno Eilo
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Poolmaraton
Mihkel Einblau
REDBIKE TEAM II
Põhisõit
Evert Einroos
CCRM 1
Põhisõit
Raino Einroos
CCRM 1
Põhisõit
Mauro Elbre
SPORDIKLUBI RAKKE
Poolmaraton
Erki Elbrecht
Põhisõit
Kristjan Elken
BALTIC AGRO 3
Poolmaraton
Janno Ellermaa
Põhisõit
Toomas Elling
Rae Rattaklubi I
Põhisõit
Toomas Ellmann
TEAM ENERVIT ESTONIA
NutriMedical OÜ
Põhisõit
Armas Elo
GTonic
Põhisõit
Margus Elu
AT SPORT KIA
Põhisõit
Indrek Epner
Velohunt ProTeam
Põhisõit
Risto Erik
SPORTLOVE
Põhisõit
Toomas Erikson
REDBIKE TEAM I
Põhisõit
Ardu Ernits
Vänta aga
Põhisõit
Kaur Esnar
KoMo
RingIT
Põhisõit
Indrek Ester
SHOPROLLER KOSE AMK CT 1
Põhisõit
Janno Ester
Poolmaraton
Kristi Evendi
SAQ SC
Poolmaraton
Riho Ever
velo clubbers
Põhisõit
Nikolai Fjodorov
MTÜ OMNIVA SPORDIKLUBI
OMNIVA
Põhisõit
Vahur Fuks
Põhisõit
Urmas Gerndorf
Poolmaraton
Kristo Golubov
Data Print OÜ
Põhisõit
Siim Gontmacher
Rae Rattaklubi II
Põhisõit
Konstantin Gorbunov
Põhisõit
Oliver Gorbunov
Lastesõit - sündinud 2015 ja hiljem
Artur Gornischeff
Põhisõit
Feliks Gornischeff
Põhisõit
Jaanus Grigorovits
Põhisõit
Nils Grün
Velopete
Põhisõit
Eliina Grünberg
Poolmaraton
Kati-Riin Grünberg
Poolmaraton
Risto Grünberg
Poolmaraton
Urmas Grüning
REDBIKE TEAM IV
Põhisõit
Maiken Haarde
Põhisõit
Viljar Haav
V/H Team
Põhisõit
Andres Hajanen
BALTIC AGRO 1
Poolmaraton
Margo Haljand
Põhisõit
Hanno Hansov
Fixus
Põhisõit
Allan Harand
VELOHUNT PROTEAM
Põhisõit
Tarmo Härmaorg
Põhisõit
Karin Härmat
Tervisesport
Põhisõit
Pelle Härmat
Põhisõit
Janek Haud
Põhisõit
Silver Havamaa
Põhisõit
Rain Hein
Õhuvägi
Põhisõit
Raivo Heinrichsen
Poolmaraton
Tanel Heinrichsen
Põhisõit
Villem Heinsalu
Põhisõit
Hardi Heinsar
2. jalaväebrigaad
Põhisõit
Sander Heinsoo
Põhisõit
Janar Helilaid
Põhisõit
Hellika Helü
Barrelstar OÜ
Poolmaraton
Hendriko Helü
Barrelstar OÜ
Poolmaraton
Kuldar Helü
Barrelstar OÜ
Poolmaraton
Kaido Hermat
SPORTLOVE 2
Põhisõit
Ahti Hinnov
Põhisõit
Karl-Oskar Hinnov
Poolmaraton
Kaur-Gustav Hinnov
Poolmaraton
Sirje Igel
ONNINEN III
Poolmaraton
Igor Iglin
Põhisõit
Filipp Ilves
Põhisõit
Urmo Ilves
Lotus Timber
Põhisõit
Kalev Ints
PELOTON
Põhisõit
Vallo Isop
Põhisõit
Veiko Isop
Põhisõit
Priit Ivanov
HANSAB MTB TEAM
Põhisõit
Mari Jääger
Jõelähtme Singel
Põhisõit
Heiko Jaagura
Poolmaraton
Jaak Jaakson
Põhisõit
Jan-Robin Jaaku
Poolmaraton
Jarmo Jaaku
JDisain
Poolmaraton
Jaron Jaaku
JDisain
Lastesõit - M8/N8
Lilit Jaaku
JDisain
Lastesõit - sündinud 2015 ja hiljem
Mati Jaaku
Põhisõit
Age Jaanimets
velo clubbers
Põhisõit
Valdo Jahilo
Tervise Arengu Instituut
Põhisõit
Adeele Jaht
Rein Taaramäe Rattaklubi
Poolmaraton
Joonas Jaht
Rein Taaramäe Rattaklubi
Põhisõit
Maris Jaht
Poolmaraton
Piibe Jaht
Lastesõit - sündinud 2015 ja hiljem
Eero Jakobson
REDBIKE TEAM II
Põhisõit
Meelis Jakobson
SK Velo
Poolmaraton
Õnne-Liina Jakobson
REDBIKE NAISED
MTÜ Spordiselts
Põhisõit
Oskar Jakobson
SK Velo
Poolmaraton
Veiko Jakovets
Põhisõit
Ander Janno
RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST
Poolmaraton
Brent Janno
RR SIPLASED / LATER GR
Põhisõit
Jaak Janno
KF Suusaklubi
Põhisõit
Janar Janno
RR SIPLASED / LATER GR
Põhisõit
Marek Järve
Kvaliteetaiad OÜ
Põhisõit
Mihkel Järve
KULGUR TEAM 1
Põhisõit
Aaron Parker Järveoja
KOMO RAPLAMAA RATTAKLUBI POISID
Poolmaraton
Helje Järveoja
Põhisõit
Jaanus Järveoja
Põhisõit
Priit Järvloo
ASTRO BALTICS
Astro Baltics OÜ
Põhisõit
Kristel Jaska
RixRatas
Põhisõit
Arttu Mattias Jauhiainen
CFC
Poolmaraton
Tanel Jermann
SPORTLOVE 2
Põhisõit
Gert Jõeäär
VELOPLUS
Põhisõit
Toomas Jõgeva
MTÜ Spordiselts
Harmet OÜ
Põhisõit
Allan Jõgi
FREESPORT
Põhisõit
Egert Johanson
VELOPLUS
Põhisõit
Sergei Johanson
velo clubbers
Põhisõit
Kulvo Jõõger
Põhisõit
Jüri Joorits
HANSAB MTB TEAM
Põhisõit
Eva-Riin Joosti
Poolmaraton
Ingvar Joosti
Poolmaraton
Sigrid Joosti
Poolmaraton
Tiit Joosti
Poolmaraton
Erol Jürgenson
SAQ SC 2
Põhisõit
Rainer Jürgenson
Põhisõit
Maria Jürisaar
Haanja Rattaklubi
Poolmaraton
Meelis Jürisaar
Põhisõit
Merilin Jürisaar
Team Nordic Jobs Worldwide
Põhisõit
Tauri Jürisaar
Haanja Rattaklubi
Põhisõit
Janis Jüriso
Z RACING TEAM
Põhisõit
Aleks Jürjenberg
Lastesõit - M8/N8
Kaupo Jürjenberg
Poolmaraton
Sten Martin Jürjenberg
Poolmaraton
Sergei Jurlov
Äkke
Põhisõit
Sami Juutinen
Põhisõit
Rainer Kaar
Põhisõit
Mairit Kaarjärv
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
Poolmaraton
Maris Kaarjärv
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
Põhisõit
Kaspar Kaasla
Pedaskonna SK
Põhisõit
Kaili Kadak
Ensto
Poolmaraton
Kimmo Kadastik
Seljametsa Peetrikesed
Põhisõit
Aare Kährik
Hobulaiu
Põhisõit
Andre Kaibald
Porter Racing
Põhisõit
Indrek Kajakas
Z RACING TEAM
Põhisõit
Kristjan Kajakas
Z RACING TEAM
Põhisõit
Herlen Kajo
Kuusalu Rattaklubi
Spordiklubi
Poolmaraton
Urmas Kajo
Poolmaraton
Kalev Kalda
Suusasemud
Põhisõit
Raiko Kaldoja
CCRM 1
Põhisõit
Risto Kalju
Rahumäe põhikool
Põhisõit
Teet Kallakmaa
Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi
Põhisõit
Lauri Kallari
Otepää Jalgrattaklubi
-
Põhisõit
Taimar Kallari
ASTRO BALTICS
Astro Baltics OÜ
Põhisõit
Karl Kallas
Põhisõit
Toomas Kalm
Velohunt Pro Team
Põhisõit
Kalvo Kalmu
SAKU SUUSAKLUBI
Põhisõit
Villem Kalmu
UJUMISKLUBI BRIIS
Poolmaraton
Tarmo Kalviste
Ryysak
Põhisõit
Daniel Kanarbik
Fujitsu Estonia
Põhisõit
Peeter Kand
Velo clubbers
Põhisõit
Tanel Kangur
Põhisõit
Alari Kannel
AT SPORT VIKING MOTORS
Põhisõit
Heili Kannenberg
Poolmaraton
Karli Kannenberg
Rae Rattaklubi
Poolmaraton
Mihkel Kannimäe
TEAM ANTSLA
Põhisõit
Taavi Kannimäe
TEAM ANTSLA
Põhisõit
Viljar Kannimäe
TEAM ANTSLA
Põhisõit
Inari Kapp
Viljandi Rattaklubi
Lastesõit - M8/N8
Tarmo Kärdi
RR Siplased
Põhisõit
Krista Karing
VELOHUNT PROTEAM
Põhisõit
Priit Karjane
KoMo
Põhisõit
Georg Karlep
Rein Taaramäe Rattaklubi
Põhisõit
Kuido Karner
SHOPROLLER KOSE AMK CT 3
Põhisõit
Markko Karu
Rekord CC / EST.1918
Põhisõit
Ragnar Karumaa
Põhisõit
Tiit Karus
Poolmaraton
Kaido Kaschan
velo clubbers
Põhisõit
Janno Kasemaa
AS SEB Pank
Põhisõit
Ants Kask
Redbike Team
Põhisõit
Hendri Kask
REDBIKE TEAM III
Põhisõit
Holger Kask
Põhisõit
Indrek Kask
SPORDIPARTNER-REHVID24
Põhisõit
Mikko Kask
-
Põhisõit
Toomas Kask
Põhisõit
Kait Kasumets
Ruuvenispordiklubi
Põhisõit
Vladimir Katin
Fie Vladimir Katin
Põhisõit
Anti Kauk
CCRM 3
Põhisõit
Sten Kaun
REDBIKE TEAM IV
Põhisõit
Kermo Kaupmees
MTÜ JK TAMMEKA
Lastesõit - M8/N8
Margus Kaupmees
Velopete
Põhisõit
Väino Kaur
FREESPORT
Põhisõit
Raigo Kebja
Põhisõit
Rando Kebja
CFC
Lastesõit - M8/N8
Risto Kebja
CFC
Lastesõit - sündinud 2015 ja hiljem
Jaanus Keerberg
AMBLA SK
Põhisõit
Karmo Keerd
REDBIKE TEAM II
Põhisõit
Martin Kelement
Õhuvägi
Põhisõit
Priit Kello
R-FIX
Põhisõit
Tiit Keppart
Poolmaraton
Aldor Kerner
SHOPROLLER KOSE AMK CT 1
Põhisõit
Anabel-Carmen Kerner
SHOPROLLER KOSE AMK CT 3
Poolmaraton
Andrus Kerner
SHOPROLLER KOSE AMK CT 2
Põhisõit
Argo Kerner
velo clubbers
Põhisõit
Oliver Kerner
Kose AMKct
Poolmaraton
Jaanus Kertsman
SHOPROLLER KOSE AMK CT 1
Põhisõit
Kevin Kertsman
CFC
Poolmaraton
Urmet Kesküla
RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST
Põhisõit
Sirje Keskülla
BALTIC AGRO 3
Poolmaraton
Andres Kesvatera
Põhisõit
Hans Andre Kiigemägi
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Põhisõit
Raido Kiipsaar
21 CC Triatloniklubi
Põhisõit
Kaukko Kiisk
Põhisõit
Marto Kiisk
DB SCHENKER PRO 2
Poolmaraton
Lauri Kiivit
KULGUR TEAM 1
Põhisõit
Keito Killing
Kalakuningad
Põhisõit
Robert Kimmel
Põhisõit
Margo Kippasto
AT SPORT VIKING MOTORS
Põhisõit
Ailar Kiristaja
velo clubbers
Põhisõit
Katrin Kirn
Kalevi Jalgrattakool
Poolmaraton
Mia Kirn
Lastesõit - sündinud 2015 ja hiljem
Renat Kirsipuu
Kalev
Lastesõit - M10/N10
Eero Kiskonen
ONNINEN
Põhisõit
Jaanus Kitse
Põhisõit
Eero Kivikas
Põhisõit
Henrik Kivilo
REDBIKE TEAM I
Põhisõit
Ivar Kivimäe
ONNINEN III
Põhisõit
Raul Kivimäe
KULGUR TEAM 1
Põhisõit
Veiko Kivipõld
Põhisõit
Margus Kivirüüt
Simuna SK
Kuubik Projekt OÜ
Põhisõit
Ramon Kivisild
Lastesõit - M10/N10
Oskar Kivisiv
Põhisõit
Eliise Kivistu
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
Poolmaraton
Gert Klaaser
Põhisõit
Ardo Klaos
ABB AS
Põhisõit
Einar Klaos
KoMo
Põhisõit
Indrek Klaos
Z RACING TEAM
Põhisõit
Meelis Kleinson
KULGUR TEAM 2
Põhisõit
Sergei Kljujev
Broadcom
Põhisõit
Lauri Koger
OTEPÄÄ VANDAD
Põhisõit
Siim Koger
Poolmaraton
Madis Kogermann
SAQ SC 1
Põhisõit
Meelis Kogermann
SAQ SC 1
Põhisõit
Kaire Koik
PORTER RACING NAISED
Põhisõit
Kristjan Koik
Põhisõit
Mariann Koik
PORTER RACING NAISED
Poolmaraton
Meelis Koik
Porter Racing
Põhisõit
Kardo Kõiv
Team Kodar
Põhisõit
Riho Kokk
Nelson
Põhisõit
Kristiina Kõll-Grünberg
PORTER RACING NAISED
Põhisõit
Anu Konga
PORTER RACING NAISED
Põhisõit
Marten Konga
Porter Racing
Poolmaraton
Kalmer Kongo
BALTIC AGRO 1
Põhisõit
Ats Konsap
Simuna SK
Põhisõit
Priidu Kooskora
Roadplan
Poolmaraton
Anžela Koppana
Poolmaraton
Mia Koppana
Lastesõit - sündinud 2015 ja hiljem
Raimo Koppel
AT SPORT VIKING MOTORS
Põhisõit
Liina Koppelmann
Poolmaraton
Heigo Kopso
SAQ SC 1
Põhisõit
Kadi Kõresaar
Ensto
Poolmaraton
Kaupo Kõrgesaar
Shore Link OÜ
Poolmaraton
Kalev Kornet
Sensoline OÜ
Põhisõit
Indrek Kõster
Põhisõit
Pavel Kotkin
Põhisõit
Raul Kotov
Põhisõit
Beate Kovgere
Põhisõit
Kristers Kovgers
Põhisõit
Raul Kozlov
Põhisõit
Karin Kriis
REDBIKE NAISED
Põhisõit
Helar Kriisa
RR SIPLASED / LATER GR
Põhisõit
Kaido Kriisa
CCRM 3
Põhisõit
Kirke Kriisa
RR SIPLASED / VITAX
Poolmaraton
Tiina Kriisa
RR SIPLASED / VITAX
Põhisõit
Kaspar Kristal
SHOPROLLER KOSE AMK CT 2
Põhisõit
Tõnis Kristal
SHOPROLLER KOSE AMK CT 1
Põhisõit
Kaupo Krull
Põhisõit
Magnus Krusemann
KULGUR TEAM 1
Põhisõit
Kaupo Kruus
CFC
Põhisõit
Karel Kruuser
Hawaii
Põhisõit
Mari Kruuser
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Põhisõit
Ahto Kruusmann
CCRM 2
Põhisõit
Janno Kruustük
SAQ SC 1
Põhisõit
Kaur Kruve
CFC
Põhisõit
Robertino Kuik
AT SPORT KIA
Põhisõit
Agnes Kukk
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Põhisõit
Erki Kukk
VIIMSI SPORT
Põhisõit
Erki Kukk
VIIMSI SPORT
Põhisõit
Sigvard Kukk
BIKE FANATICS CC
CC Bikefanatics
Põhisõit
Marko Kukuškin
Põhisõit
Kristi Kuldkepp
Kristi Kuldkepp
PELOTON
Põhisõit
Kajar Kuldsepp
SPORTLOVE
Põhisõit
Andre Kull
CCRM 1
Põhisõit
Karolina Kull
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Poolmaraton
Kaspar Kull
DB SCHENKER PRO 2
Põhisõit
Markus Kull
SPORDIKLUBI RAKKE
Poolmaraton
Rait Kull
Mamily MTB Pro
Põhisõit
Karel Kullimaa
Põhisõit
Marie Külvik
HAWAII EXPRESS
Põhisõit
Karl-Erik Kumm
CYCLON
Põhisõit
Käti Kummets
ADDUCO KOLIMISTEENUSED / AT SPORT
Põhisõit
Ragnar Künnapas
Põhisõit
Steven Künnapas
Poolmaraton
Rain Kuresoo
Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi
Põhisõit
Toomas Kurg
SK Parksi
Põhisõit
Jaanika Kurgjärv
HAWAII EXPRESS
Põhisõit
Peeter Kurm
Põhisõit
Avo Kuslap
Põhisõit
Aleksei Kušnir
ABB
Põhisõit
Janek Kutsch
Põhisõit
Andres Kutser
Poolmaraton
Indrek Kutser
Põhisõit
Andre Kütt
ADDUCO KOLIMISTEENUSED / AT SPORT
Põhisõit
Andres Kütt
Põhisõit
Erik Kütt
Amps Team
Põhisõit
Rivo Kütt
ENTRO OÜ
Poolmaraton
Ronaldo Kütt
AMPS TEAM
Lastesõit - M8/N8
Rasmus Kuum
CFC Spordiklubi
Poolmaraton
Jürgen Kuus
Sportlove
Põhisõit
Arette Kuuseväli
RedBike
Põhisõit
Leho Kuusik
FREESPORT
Põhisõit
Keijo Kuusk
Põhisõit
Tanel Kuusk
SPORDIPARTNER-REHVID24
Põhisõit
Kevin Kuutma
TEAM ENERVIT ESTONIA
Põhisõit
Jaak Lääne
Põhisõit
Siim Läänelaid
Põhisõit
Kristjan Laanemaa
Viimsi Rattaklubi
Põhisõit
Rait Läänemets
Põhisõit
Andres Laaniste
Järva-Jaani RSK
Põhisõit
Mart Laaniste
Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi
Põhisõit
Elvis Leon Laanjõe
Kalevi Jalgrattakool
Põhisõit
Lauri Laanoja
Põhisõit
Risto Laanoja
Metsapeatus
Põhisõit
Lauri Laanson
Põhisõit
Anto Laarmaa
Põhisõit
Liisa Laarmaa
Poolmaraton
Indrek Lääts
KÜVJ
Põhisõit
Kristiin Lääts
Lastesõit - M8/N8
Kimmo Ladvas
Eesti BMW Klubi
Põhisõit
Aivar Lagenõmm
Järva-Jaani RSK
Põhisõit
Mirtel Laht
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
Poolmaraton
Olavi Laht
SPORDIKLUBI RAKKE
Poolmaraton
Andrei Laidinen
Narva Pruulikoda OU
Põhisõit
Arseni Laidinen
Narva Spordikool Energia
Põhisõit
Viljar Laidvee
ENSTO ENSEK AS
Poolmaraton
Leho Laidver
HAUKA VELOKLUBI
Põhisõit
Heiki Lainevee
RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS
Põhisõit
Joosep Laos
Põhisõit
Vladimir Lapšin
VO2 Specialized
Põhisõit
Anneli Lätt
Poolmaraton
Jeteli Lätt
Lastesõit - sündinud 2015 ja hiljem
Jeteli Lätt
Lastesõit - sündinud 2015 ja hiljem
Viljar Lätt
RR Siplased / KARTUL SIMUNAST
Põhisõit
Janek Leer
CCRM 3
Põhisõit
Anneliis Leht
HeliosM
Lastesõit - M10/N10
Kaupo Leht
HeliosM
Poolmaraton
Tarmo Leht
HeliosM
Poolmaraton
Kadri Lehtme
HRK
Põhisõit
Tõnis Leier
KOMO
Põhisõit
Aivo Lelle
Põhisõit
Oskar Lemloch
Poolmaraton
Linda Lensment
Kalevi Jalgrattakool
Poolmaraton
Tõnu Lensment
Kalevi Jalgrattakool
Põhisõit
Alvar Leola
Liputehas.ee
Põhisõit
Laura Lepasalu
Simuna SK
Põhisõit
Hillar Lepik
SHOPROLLER KOSE AMK CT 3
Poolmaraton
Janek Lepik
TAIVOSTER / BOSCH
Põhisõit
Urmas Lepik
Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Energia
Põhisõit
Emeri Lepp
KULGUR TEAM 1
Põhisõit
Andri Leppik
BMF spordiklubi
Põhisõit
Roman Lesihhin
akke
Põhisõit
Laura Lest
Baltic Agro
Poolmaraton
Lauri Lestal
Saunaguru OÜ
Poolmaraton
Alar Liin
Põhisõit
Madis Liiv
Põhisõit
Peeter Liiv
Pinifer Endurance team
Põhisõit
Ülle Liiv
Põhisõit
Lauri Liivet
Atea AS
Põhisõit
Feliks Lilenbach
SPORDIPARTNER-REHVID24
Põhisõit
Lee-Helen Lill
REDBIKE NAISED
Põhisõit
Heikki Lillemäe
REDBIKE TEAM III
Põhisõit
Maris Lillep
REDBIKE NAISED
Põhisõit
Tanel Lillesaar
EESTI ENERGIA SPORDIKLUBI
Põhisõit
Andi Linn
Linna Tantsustuudio UÜ
Põhisõit
Mart Linna
Transpordiameti Spordiklubi
Põhisõit
Veljo Liplap
Põhisõit
Aivar Lipp
AT SPORT VIKING MOTORS
Põhisõit
Joosep Lippus
Põhisõit
Jaanus Lipvars
Põhisõit
Kenet Lohk
Lastesõit - M8/N8
Liisi Lohk
Pärnu Kalev Spordikool
Poolmaraton
Nele Lohk
Jõulu suusaklubi
Poolmaraton
Hannu Loik
Põhisõit
Tauri Lõiv
BALTIC AGRO 2
Poolmaraton
Avo Lomp
BALTIC AGRO 2
Poolmaraton
Martin Loo
REDBIKE TEAM I
Põhisõit
Anti Looskari
REDBIKE TEAM III
Põhisõit
Olev Lõsov
Põhisõit
Andrei Lossev
Deck Marine Systems
Põhisõit
Lauri Lõugas
Columna OÜ
Põhisõit
Tiit Lubi
Põhisõit
Liivo Luidre
Põhisõit
Einar Luiga
Aima SK
Põhisõit
Alar Luik
Põhisõit
Karl Luik
BALTIC AGRO 2
Poolmaraton
Meelis Luiks
Telia Spordiklubi
Telia SK MTÜ
Põhisõit
Riivo Lukmann
Põhisõit
Sven Luks
Sportland Eesti AS
Põhisõit
Taavi Luts
Henkel
Põhisõit
Erkki Luuk
CFC
Põhisõit
Villu Lüüsalu
Püha Loomaaed
Põhisõit
Joonas Maanurm
GTonic
Worx OÜ
Põhisõit
Andres Maarits
Põhisõit
Marek Maasikmets
SHOPROLLER KOSE AMK CT 1
Põhisõit
Peeter Madisson
SPORTLOVE 2
Põhisõit
Kaido Mäepea
DB SCHENKER PRO 1
Põhisõit
Markus Mäeuibo
Põhisõit
Riko Mäeuibo
Poolmaraton
Martin Mäggi
SPORTLOVE
Põhisõit
Madis Mägi
Põhisõit
Marko Mägi
DB SCHENKER PRO 2
Poolmaraton
Margus Magnus
Velohunt ProTeam II
Põhisõit
Priit Maidla
Põhisõit
Remo Maimets
Ensto
Poolmaraton
Rene Mainsoo
VELOHUNT PROTEAM
Põhisõit
Margus Maiste
Hansa Grupp
Põhisõit
Jaanus Maksim
Vanad vändad
Põhisõit
Aleksei Maksimenko
Põhisõit
Gregor Malberg
Põhisõit
Kriste Malberg
Põhisõit
Mait Malsroos
Spordiselts
Põhisõit
Taavi Malsroos
Sportlove
Põhisõit
Leila Malva
CCRM 2
Põhisõit
Margus Malva
CCRM 1
Põhisõit
Hannes Mänd
Tabasalu CC
Põhisõit
Kaupo Mändla
Põhisõit
Margus Mängel
Põhisõit
Janno Mangelsoo
Põhisõit
Kerli Mangelsoo
Poolmaraton
Anatoli Männi
KALEVI JK
Poolmaraton
Sander Männigo
BALTIC AGRO 2
Poolmaraton
Kristiina Männik
Poolmaraton
Frank Maripuu
CFC
Poolmaraton
Hedi Maripuu
Ensto Building Systems OÜ
Poolmaraton
Talis Marja
HAUKA VELOKLUBI
Põhisõit
Kristi Märtin
Rae Rattaklubi II
Põhisõit
Oliver Mätik
Kalevi Jalgrattakool
Põhisõit
Margus Meidla
ONNINEN III
Põhisõit
Merike Meriküla
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Põhisõit
Tõnu Mertsina
Põhisõit
Meelis Mesi
Päästeamet
Põhisõit
Marek Mets
Kakumäe Kullid
Põhisõit
Marko Mets
Põhisõit
Rudolf Mets
Põhisõit
Jörgen Metsalu
Põhisõit
Merilin Metsalu
HAWAII EXPRESS
Põhisõit
Veiko Mettis
TAIVOSTER / BOSCH
Põhisõit
Erkki Mikenberg
RR SIPLASED / VERX
Põhisõit
Karin Mikk
Põhisõit
Mait Mikk
Põhisõit
Mart Mikkelsaar
Cardiac Athletes
Põhisõit
Margus Mikson
Valio Eesti AS
Põhisõit
Jan Minski
KULGUR TEAM 1
Põhisõit
Henri Mitt
SPORDIKLUBI RAKKE
Poolmaraton
Kertu Mitt
Pärnu kalev
Poolmaraton
Virgo Mitt
pärnu kalev
Põhisõit
Veiko Mölder
Põhisõit
Juri Molev
Kalevi Jalgrattakool
Põhisõit
Koidu Moor
Poolmaraton
Tarmo Mooste
VIIMSI SPORT
Põhisõit
Taavi Mõts
Põhisõit
Mari-Liis Mõttus
Haanja Rattaklubi
Põhisõit
Mihkel Muistla
BALTIC AGRO 1
Põhisõit
Helari Muld
Põhisõit
Rain Murmann
KULGUR TEAM 2
Põhisõit
Marek Musting
DB SCHENKER PRO 1
Põhisõit
Tiina Muts
Tervisesport
Poolmaraton
Renee Muugamäe
Lastesõit - M10/N10
Renee Muugamäe
Lastesõit - M10/N10
Risto Müürsepp
MÜRTO
Poolmaraton
Alar Nääme
AT SPORT KIA
Põhisõit
Taavi Nagel
TTG Racing
Põhisõit
Einar Näks
Rae Rattaklubi
Põhisõit
Martin Nassar
VILJANDI RATTAKLUBI
Põhisõit
Tarmo Neemela
AT SPORT RAMUDDEN
Põhisõit
Kaspar Neemesto
TEAM ANTSLA
Põhisõit
Kristi Neidra
MTÜ Spordiselts
Poolmaraton
Rainer Neidra
Rae Rattaklubi I
Põhisõit
Kristjan Nelis
Rae Rattaklubi II
Põhisõit
Ott Niggulis
Põhisõit
Armin Aleks Nigul
CFC Spordiklubi
Poolmaraton
Margo Nigul
Põhisõit
Harles Nigulas
KULGUR TEAM 2
Põhisõit
Romet Niilus
HAUKA VELOKLUBI
Põhisõit
Taaro Niin
Põhisõit
Ilmar Niitov
Põhisõit
Jarmo Nikolai
Velohunt ProTeam
Põhisõit
Raul Richard Nirk
Poolmaraton
Lasse Nõlvik
CCRM 3
Põhisõit
Margus Nomm
Põhisõit
Aksel Nõmmela
VELOPLUS
Põhisõit
Jürgen Nool
BALTIC AGRO 1
Põhisõit
Ando Noormets
HANSAB MTB TEAM
Põhisõit
Lars Oberg
Lastesõit - sündinud 2015 ja hiljem
Rein Oder
21CC Triatloniklubi
Põhisõit
Mairis Õispuu
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
Põhisõit
Eero Oja
Mamily mtb Racing
Põhisõit
Arno Ojamets
Põhisõit
Siim Ojaver
ASTRO BALTICS
Astro Baltics OÜ
Põhisõit
Imre Ojavere
CCRM 1
Põhisõit
Oliver Olt
Põhisõit
Antti Ööbik
Rae Rattaklubi I
Põhisõit
Oliver Oolup
Viiking
Põhisõit
Marko Ööman
REDBIKE TEAM III
Põhisõit
Anti Oot
SK Velo
Poolmaraton
Raul Opikov
Jk Paralepa
Poolmaraton
Mati Oras
Poolmaraton
Hugo Hendrik Orav
Porter Racing
Poolmaraton
Maario Orgla
Škoda Laagri
Põhisõit
Jarno Orujõe
RR SIPLASED / VERX
Põhisõit
Andrus Oruste
Põhisõit
Kristo Õruste
Porter Racing
Poolmaraton
Raul Ošur
Poolmaraton
Arlina Otsa
Lastesõit - sündinud 2015 ja hiljem
Arne Otsa
Põhisõit
Henry Otsa
Lastesõit - M8/N8
Henri Õun
Poolmaraton
Isabel Õun
Lastesõit - sündinud 2015 ja hiljem
Oscar Õun
Poolmaraton
Grigori Ovtsarenko
Põhisõit
Peet Paal
Põhisõit
Priit Pääso
Põhisõit
Siim Padosepp
ReCycling Team
Põhisõit
Heigo Paglant
Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi
Põhisõit
Andres Paju
Põhisõit
Teet Paju
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Põhisõit
Thristan Paju
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Põhisõit
Thristo Paju
SPORDIKLUBI RAKKE
Poolmaraton
Rene Pajus
Rae Rattaklubi
Põhisõit
Helari Pallas
Bike Fanatics CC
Põhisõit
Janek Pallase
K.Pätsi Vabaõhukool
Põhisõit
Rait Pallo
AT SPORT RAMUDDEN
Põhisõit
Angelika Palm
-
Poolmaraton
Veiko Palm
Põhisõit
Marek Pani
Team Stokker
Põhisõit
Ergo Pank
ĢTonic
Põhisõit
Ranno Paosalu
Põhisõit
Ralf Rasmus Pappel
Põhisõit
Aare Pärn
Põltsamaa Jalgrattaklubi
Põhisõit
Greg-Emil Pärn
Põltsamaa Jalgrattaklubi
Poolmaraton
Aivar Pärnamets
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Põhisõit
Varno Pärnoja
FREESPORT
Põhisõit
Rasmus Pärsim
Haaslava MTB
Põhisõit
Roland Pauklin
Põhisõit
Aimar Pedari
RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS
Põhisõit
Andres Peets
Põhisõit
Mirelle Pensa
Poolmaraton
Riko-Sander Pensa
Rein Taaramäe Rattaklubi
Põhisõit
Kaido Pern
Põhisõit
Kaido Pesor
Raplamaa Rattaklubi KoMo
KoMo
Põhisõit
Pauliine Pesor
Raplamaa Rattaklubi KoMo
Poolmaraton
Roosmarii Pesor
Raplamaa Rattaklubi KoMo
Poolmaraton
Marko Peterson
Põhisõit
Janek Pihtjõe
VIIMSI SPORT
Poolmaraton
Juhan Piilberg
SPORTLOVE 2
Põhisõit
Kalle Piirioja
Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi
Põhisõit
Aivo Piirsalu
ONNINEN III
Põhisõit
Andrus Pikas
Päästeamet
Põhisõit
Andris Pikkat
Põhisõit
Joosep Johann Pikker
Kose AMK
Poolmaraton
Priit Pikker
SHOPROLLER KOSE AMK CT 3
Põhisõit
Lars-Erik Pilar
Sportlove
Põhisõit
Andrus Pilt
SPORTLOVE
Põhisõit
Henri Markus Pilt
Sportlove
Lastesõit - sündinud 2015 ja hiljem
Armin Pilv
TEAM ANTSLA
Põhisõit
Ivar Pilv
ONNINEN
Põhisõit
Meelis Pilv
REDBIKE TEAM I
Põhisõit
Jukko Pirn
Põhisõit
Marvin Pirnipuu
OTEPÄÄ VANDAD
Põhisõit
Raivo Põder
ABB Spordiklubi
Põhisõit
Tanel Põder
BALTIC AGRO 3
Poolmaraton
Lauren Pohl
CFC
Poolmaraton
Marko Pohl
AT SPORT RAMUDDEN
Põhisõit
Rauno Pohlak
VELOPLUS
Põhisõit
Mirko Põldma
RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS
Põhisõit
Alo Põldmaa
RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST
Põhisõit
Koit Põldmaa
RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST
Põhisõit
Hendrik Põldoja
Põhisõit
Martin Põldoja
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Olaf Põldoja
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Tauno Põldoja
vk Velron
Põhisõit
Günther Põllumäe
Põhisõit
Vahur Pops
BIKE FANATICS CC
Põhisõit
Ken Post
Bioracer Estonia
Põhisõit
Aleksandr Povaljuhhin
Oü JOT Eesti
Põhisõit
Aivar Prants
Põhisõit
Radu Prekup
Poolmaraton
Keijo Priks
VILJANDI RATTAKLUBI
Põhisõit
Ahti Prits
Poolmaraton
Jaanus Prits
Kunda MTB
Poolmaraton
Jaanus Pruuli
HAUKA VELOKLUBI
Põhisõit
Karl Pruuli
TEAM ANTSLA
Põhisõit
Paul Pruuli
HAUKA VELOKLUBI
Põhisõit
Marcus-Heinrich Puhke
Filter
Põhisõit
Peeter Puhke
AMBLA SK
Põhisõit
Rauno Puhke
AMBLA SK
Põhisõit
Sille Puhu
HAWAII EXPRESS
Põhisõit
Viljar Puik
Põhisõit
Ago Pukspuu
Õhuvägi
Põhisõit
Raivo Pulst
REDBIKE TEAM II
Põhisõit
Rainer Punga
Jõhvi Motoklubi
Põhisõit
Helina Puuorg
Poolmaraton
Johann Mattias Puuorg
Porter Racing
Põhisõit
Jaak Puuraid
Põhisõit
Algo Puusepp
Hansab
Põhisõit
Ants Puusta
BALTIC AGRO 3
Poolmaraton
Brigitta Puusta
BALTIC AGRO 3
Poolmaraton
Beatrice Püvi
RedBike
Poolmaraton
Patrick Püvi
REDBIKE TEAM IV
Põhisõit
Rünno Raadla
Jalgrattaklubi Paralepa
Poolmaraton
Kaupo Raag
velo clubbers
Põhisõit
Frida Mia Ragilo
Poolmaraton
Madis Rahu
Põhisõit
Triin Rait
Põhisõit
Erik Raitviir
velo clubbers
Põhisõit
Naima Raiv-Altosaar
HAUKA VELOKLUBI
Põhisõit
Aigar Raja
FREESPORT
Põhisõit
Roven Rajaväli
Kuusalu Rattaklubi
Poolmaraton
Oliver Rand
Poolmaraton
Kristjan Randma
ASTRO BALTICS
Astro Baltics OÜ
Põhisõit
Jarmo Randmaa
Baltic Agro
Poolmaraton
Rando Randmaa
Poolmaraton
Madis Randpõld
KOMO RAPLAMAA RATTAKLUBI POISID
Põhisõit
Priit Randpõld
BIKE FANATICS CC
Põhisõit
Eleanor Rang
CFC Jalgrattaklubi
Poolmaraton
Gisele Rang
CFC Jalgrattaklubi
Poolmaraton
Riho Räni
Põhisõit
Maribel Rannala
Poolmaraton
Urmas Rannu
Põhisõit
Kalle Rassadkin
RedBike
Põhisõit
Anni Ratas
Päidre Puukool
Poolmaraton
Kaili Rätsep
SK Velo
Poolmaraton
Raul Rätsep
Põhisõit
Kaido Rätsepp
Karateklubi Tengu MTÜ
Põhisõit
Kristjan Raudsepp
EstEmploy OÜ
Põhisõit
Taavo Raun
Ensto
Põhisõit
Meelis Rebane
AT SPORT RAMUDDEN
Põhisõit
Raido Rebas
Tabasalu CC
Põhisõit
Karel Gustav Rei
Poolmaraton
Tarmo Rei
CFC
Põhisõit
Rivo Reila
Põhisõit
Kuldar Reiljan
velo clubbers
Põhisõit
Kevin Reim
Poolmaraton
Gea Reimann
REDBIKE NAISED
Põhisõit
Mart Reinson
SPORTLOVE
Põhisõit
Alar Reiska
Haanja RK
Põhisõit
Egon Rembla
SPORTLOVE
Põhisõit
Alari Remmelg
DB SCHENKER PRO 1
Põhisõit
Liis Remmelg
Hiiumaa jooksugrupp
Poolmaraton
Janek Resev
SPORDIPARTNER-REHVID24
Põhisõit
Märt Riiner
Mamily MTB Racing
Põhisõit
Lars Riisalu
Merevägi
Põhisõit
Henrik Rikkas
Põhisõit
Tarmo Rikkinen
VAHANEN
Põhisõit
Sten Markus Ringi
Kalevi Jalgrattakool
Poolmaraton
Veiko Rist
Poolmaraton
Risto Ristisaar
Põhisõit
Margus Ristmets
Põhisõit
Janno Rodendau
RR Suusaklubi
Põhisõit
Gert Rohtla
Tõrva
Poolmaraton
Kaspar Rohtla
REDBIKE TEAM II
Põhisõit
Rihard Rohtla
Valio Eesti AS
Põhisõit
Robert Rohtla
Tõrva
Poolmaraton
Valdek Rohtma
TEAM ENERVIT ESTONIA
Võnnu Keskkool
Põhisõit
Argo Rohtmets
Rattabaas
Põhisõit
Indrek Roio
DB SCHENKER PRO 1
Põhisõit
Arvi Romandi
Rae Rattaklubi I
Põhisõit
Ruttar Ronimois
Põhisõit
Roger Rooma
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Martti Roomet
Fantic Bike
Põhisõit
Kristjan Roosild
Wise
Põhisõit
Reigo Roosimets
CFC Spordiklubi
Põhisõit
Reiko Rosenthal
ASTRO BALTICS
Astro Baltics OÜ
Põhisõit
Keerrit Rossohha
Poolmaraton
Gunars Rozenbergs
Põhisõit
Oskar-Martin Ruder
Milky Way
Poolmaraton
Richard Ründva
Kalevi Jalgrattakool
Põhisõit
Vello Ründva
Poolmaraton
Marko Runthal
Põhisõit
Sven Ruukholm
ReCycling Team
Põhisõit
Alo Rüütel
Põhisõit
Meelis Rüütli
Poolmaraton
Elari Saal
Poolmaraton
Markus Aleksander Saar
Kuusalu Rattaklubi
Poolmaraton
Mauro Erik Saar
Kuusalu Rattaklubi
Põhisõit
Raido Saar
REDBIKE TEAM I
Põhisõit
Liivar Saaremäe
SHOPROLLER KOSE AMK CT 2
Põhisõit
Leho Saaremägi
REDBIKE TEAM III
Põhisõit
Janek Saareoks
DB SCHENKER PRO 1
Põhisõit
Peeter Saarep
Põhisõit
Henrik Saarna
Põhisõit
Silver Saarva
Surnud mereröövlid
Põhisõit
Priit Saksniit
ONNINEN II
Põhisõit
Alar Sala
Põhisõit
Guido Salumäe
Tag Ehitus oü
Põhisõit
Seidy Salundi
BALTIC AGRO 3
Poolmaraton
Georg Salupuu
Kuusalu Rattaklubi
Poolmaraton
Ardi Salus
Põhisõit
Siim Samarin
Põhisõit
Arne Sammel
Põhisõit
Jüri Sankman
Põhisõit
Leili Särg
HAWAII EXPRESS
Särg AA
Poolmaraton
Urmas Sarri
Põhisõit
Evar Saul
Kuusalu Rattaklubi
Põhisõit
Indrek Sauväli
Sindi Spordiklubi KALJU
Põhisõit
Ander Schmidt
CFC
Poolmaraton
Kaarel Schmidt
Sk IKS
Põhisõit
Merit Seeba
Põhisõit
Raul Seegel
HANSAB MTB TEAM
Põhisõit
Ronny Selg
Kitman Thulema AS
Poolmaraton
Jette Louise Sell
Lastesõit - sündinud 2015 ja hiljem
Jette Louise Sell
Lastesõit - sündinud 2015 ja hiljem
Lumi-Lee Sell
Lastesõit - sündinud 2015 ja hiljem
Lumi-Lee Sell
Lastesõit - sündinud 2015 ja hiljem
Silver Semjonov
Viljandi Rattaklubi
Poolmaraton
Veiko Semjonov
Põhisõit
Marika Sepp
Viimsi Rattaklubi
Põhisõit
Romeo Sepp
Poolmaraton
Tiiu Sepp
Poolmaraton
Tõnis Sepp
Viimsi Rattaklubi
Põhisõit
Dmitri Šerstjuk
Põhisõit
Jevgeni Šerstjuk
Mürsikud
Põhisõit
Vladimir Sidorov
Põhisõit
Marko Sigus
KULGUR TEAM 2
Põhisõit
Alex Siim
TEAM ENERVIT ESTONIA
Põhisõit
Martti Siimsen
Ensto
Poolmaraton
Nevo Sild
BALTIC AGRO 1
Poolmaraton
Aidi Sildaru
lebo racing
Poolmaraton
Andrus Sildaru
Poolmaraton
Henry Sildaru
lebo racing
Poolmaraton
Kalev Sildaru
lebo racing
Põhisõit
Tõnis Sildaru
Poolmaraton
Madis Sildvee
RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS
Põhisõit
Märt Sildvee
RR Siplased
Põhisõit
Lisell Sildver
Lastesõit - sündinud 2015 ja hiljem
Dener Silm
Lastesõit - sündinud 2015 ja hiljem
Doris Silm
Lastesõit - sündinud 2015 ja hiljem
Maario Silm
RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS
Põhisõit
Sten Silm
Lastesõit - sündinud 2015 ja hiljem
Merli Sims
TAIVOSTER / BOSCH
Põhisõit
Agu Simulask
JK Paralepa
Põhisõit
Joosep Oskar Sirg
Transferwise LTD Eesti Filiaal
Poolmaraton
Merili Sirvel
RR SIPLASED / VITAX
Põhisõit
Ivar Siska
REDBIKE TEAM IV
Põhisõit
Elar Smirnov
Jk Paralepa
Põhisõit
Janek Soe
Ensto
Poolmaraton
Kristjan Soidla
RR Siplased
Poolmaraton
Margus Soidla
RR SIPLASED / VERX
Põhisõit
Sten Erik Soiver
Kuusalu rattaklubi
Poolmaraton
Andres Soojärv
KULGUR TEAM 2
Põhisõit
Silver Soosaar
Seljametsa Peetrikesed
Põhisõit
Veronika Soosaar
EAS
Poolmaraton
Indrek Sootla
Astro Baltics
Põhisõit
Dmitri Sõptšenko
REDBIKE TEAM I
Põhisõit
Lukas Herman Staškevitš
Tartu SK Velo
Poolmaraton
Aleksandr Stepušin
Lilleküla Päästekomando
Põhisõit
Peeter Strikholm
Klubi Püha Loomaaed
Põhisõit
Erkki Stüf
Põhisõit
Sergo Stüf
Aidu spordiklubi
Lastesõit - M8/N8
Tiit Šumanov
RR SIPLASED / VERX
Põhisõit
Heikki Suokas
Põhisõit
Endel Susi
Voore mets
Poolmaraton
Tauno Suurkivi
Päästeamet
Põhisõit
Toivo Suvi
Raplamaa Rattaklubi KOMO
MTÜ Raplamaa Rattaklubi
Põhisõit
Tauri-Tristan Taal
Poolmaraton
Veiko Taal
Poolmaraton
Raul Talumaa
CCRM 3
Põhisõit
Sten Talumaa
Tallinna Kiiruisuklubi
Poolmaraton
Toomas Talumaa
Poolmaraton
Tarvi Talv
vk Velron
Põhisõit
Tauno Talv
Capital Atlantic OÜ
Põhisõit
Saaga Talvik
Põhisõit
Tarmo Tamkivi
Põhisõit
Bruno Tamm
CCRM 2
Põhisõit
Hando Tamm
Kalakuningad
Põhisõit
Ilmar Tamm
Põhisõit
Kermo Tamm
Kalevi jalgratta klubi
Põhisõit
Romet Tamm
CC Rota Mobilis
Lastesõit - M8/N8
Vaido Tamm
SHOPROLLER KOSE AMK CT 2
Põhisõit
Olari Tammel
Põhisõit
Priit Tammelaan
Ensto
Poolmaraton
Egert Tammeleht
Porter Racing
Poolmaraton
Jaak Tammemägi
Põhisõit
Riko Tammepuu
CFC
Poolmaraton
Laur Tammin
Porter Racing
Poolmaraton
Raul Tammin
Tripassion
Põhisõit
Erkki Tammisaar
Põhisõit
Marko Tammist
Põhisõit
Mihkel Tammsalu
REDBIKE TEAM III
Põhisõit
Tamur Täpsi
TAIVOSTER / BOSCH
Põhisõit
Tenno Tarikas
Kliimaseade
Poolmaraton
Allan Tartu
Päästeamet
Põhisõit
Peeter Tarvis
VELOPLUS
Põhisõit
Aleksander Teder
NoClub
Põhisõit
Anette Teder
Tartu Ujumisklubi
Poolmaraton
Christine Teder
Tartu Ujumisklubi
Poolmaraton
Feeliks Teder
Tartu Ujumisklubi
Põhisõit
Hardi Teder
Põhisõit
Piret Teder
Poolmaraton
Roobert Teder
Tartu Ujumisklubi
Poolmaraton
Sander Teder
Tartu Ujumisklubi
Poolmaraton
Hans Teearu
OTEPÄÄ VANDAD
Põhisõit
Karl Teearu
OTEPÄÄ VANDAD
Põhisõit
Paul Teearu
OTEPÄÄ VANDAD
Põhisõit
Elmo Teesaar
Põhisõit
Kevin Teinfeldt
Poolmaraton
Taavi Tell
Areal Team
Põhisõit
Ville Tell
Areal Team
Poolmaraton
Margus Tenslind
Jõelähtme Singel
Põhisõit
Tavo Tenson
ONNINEN
Põhisõit
Raivo Terve
Omniva Spordiklubi
Põhisõit
Tarvi Thomberg
Maadlusklubi Juhan
Põhisõit
Deivis Tihovski
Põhisõit
Marko Tiisler
Põhisõit
Toomas Tiismaa
ficontec
Põhisõit
Jaanus Tiisvend
Eesti Sportlane/Torpado
Põhisõit
Simon Tiitson
Poolmaraton
Taikki Tillemann
CCRM 2
Põhisõit
Richard Tipner
Poolmaraton
Birgit Tito
Peloton
Põhisõit
Tanel Tobreluts
Otepää Jalgrattaklubi
-
Poolmaraton
Karol Tohvrel
Poolmaraton
Rego Tohvrel
Põhisõit
Mart Tomson
MTÜ KALEVI JALGRATTAKOOL
Põhisõit
Marek Tõnismäe
Põhisõit
Tauri-Dag Tõnov
Põhisõit
Raido Tonts
Haaslava MTB
Põhisõit
Rita Toome
RR SIPLASED / VITAX
Põhisõit
Roland Toome
RR SIPLASED / LATER GR
Põhisõit
Kaido Toonekurg
Rae Rattaklubi II
Põhisõit
Tanel Toots
Vanad Vändad
Põhisõit
Vahur Trei
VIIMSI SPORT
Põhisõit
Reimo Treier
BALTIC AGRO 2
Poolmaraton
Janete Trestip
RR Siplased / VITAX
Põhisõit
Evgeni Trofimov
Põhisõit
Joel Truusa
Poolmaraton
Peeter Tsanev
kjk
Põhisõit
Kermo Tsäro
ONNINEN II
Põhisõit
Danek Tšuskin
Freesport
Põhisõit
Roman Tsvetkov
Põhisõit
Maive Tummeltau
RedBike
Poolmaraton
Ivo Tupits
RR SIPLASED / LATER GR
Põhisõit
Raido Türk
Põhisõit
Reigo Türk
VILJANDI RATTAKLUBI
Põhisõit
Toomas Türkson
Põhisõit
Indrek Turu
Poolmaraton
Herki Tuttelberg
SHOPROLLER KOSE AMK CT 3
Põhisõit
Kaisi Udumäe
GTonic
Põhisõit
Janelle Uibokand
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Timo Undla
ONNINEN II
Põhisõit
Fred Üprus
KULGUR TEAM 2
Põhisõit
Johannes Ütsik
Põhisõit
Andres Ütt
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Aivo Uude
Põhisõit
Kaarel Uude
Poolmaraton
Tanel Uudeberg
OTEPÄÄ VANDAD
Põhisõit
Liivo Uueni
Puumarket
Põhisõit
Aimur Uuk
RR SIPLASED / LATER GR
Põhisõit
Ivar Vaab
RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS
Põhisõit
Alar Vaarend
Liivimaa Rattaklubi
Põhisõit
Annabel Vaarpuu
Lastesõit - M8/N8
Annemari Vaarpuu
Lastesõit - sündinud 2015 ja hiljem
Eero Vabamägi
Postimees
Põhisõit
Jaanus Vagel
Poolmaraton
Kristen Vagel
Poolmaraton
Vallo Vahesaar
Põhisõit
Markus Vähi
REDBIKE TEAM II
Põhisõit
Sigrid Vahtra
Poolmaraton
Sven Vahtramäe
Põhisõit
Josten Vaidem
Fixus
Põhisõit
Priidik Vaikla
Põhisõit
Ermet Vain
Rae Rattaklubi I
Põhisõit
Gregor Vain
Porter Racing
Poolmaraton
Marko Vain
KOMO RAPLAMAA RATTAKLUBI POISID
Raplamaa Rattaklubi KoMo
Poolmaraton
Raul Vaindlo
Poolmaraton
Marko Vainu
Põhisõit
Jaanus Valdmaa
MKM
Põhisõit
Marek Valdner
Velohunt Proteam
Põhisõit
Kristjan Valge
Poolmaraton
Pärtel Valge
Poolmaraton
Gerle Valgenberg
Poolmaraton
Raini Valgma
SAQ SC 1
Põhisõit
Taavi Valgmäe
RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST
Põhisõit
Gunnar Valgur
BALTIC AGRO 2
Põhisõit
Margus Väli
Põhisõit
Reigo Väli
Tallinn
Põhisõit
Maikel Magnus Välja
Aruküla sk
Poolmaraton
Martti Välk
VILJANDI RATTAKLUBI
Põhisõit
Kenneth Vallik
Põhisõit
Kristjan Vällik
Põhisõit
Kristjan Vallimäe
Põhisõit
Kai Valt
Põhisõit
Vahur Valvas
ASTRO BALTICS
Astro Baltics OÜ
Põhisõit
Alo Vare
Põhisõit
Ahti Vares
ONNINEN II
Põhisõit
Joan Markus Varik
HANSAB MTB TEAM
Põhisõit
Meelis Varik
Redbike
Põhisõit
Vahur Värk
Poolmaraton
Sander Värv
Põhisõit
Uku Värv
Lastesõit - sündinud 2015 ja hiljem
Dmitri Vavilov
Itelec Consult OÜ
Põhisõit
Ilja Vdovin
Põhisõit
Lauri Veenpere
Põhisõit
Toomas Veidemann
10827930
Põhisõit
Siim Veiler
Põhisõit
Rainer Velbri
Põhisõit
Valdek Venno
Kose AMK
Põhisõit
Henri Ventmann
Põhisõit
Arnold Verev
Põhisõit
Raul Vesinurm
Poolmaraton
Priit Veski
TAIVOSTER / BOSCH
Põhisõit
Heigo Veskiväli
RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST
Põhisõit
Toomas Viigipuu
Tartu SK Velo
Põhisõit
Ott Viirmann
Hansab
Põhisõit
Jaak Viitmann
Põhisõit
Andreas Vilbaste
Poolmaraton
Henri Vilmre
Põhisõit
Veiko Vilu
RixRatas
Põhisõit
Mihkel Virkepuu
Põhisõit
Tarmo Visnapuu
VIIMSI SPORT
Põhisõit
Andrus Volk
SPORDIPARTNER-REHVID24
Põhisõit
Liina Volmerson
REDBIKE NAISED
Põhisõit
Ainars Volts
Põhisõit
Epp Voolma
Sportlove
Poolmaraton
Toomas Võso
BALTIC AGRO 1
Põhisõit
Jaan Võsu
Põhisõit
Indrek Vuin
VELOPLUS
Põhisõit
Maarja Vuin
VELOPLUS 2
Põhisõit
Elar Vulla
Keskkonnaamet
Põhisõit
Mihkel Vunk
Põhisõit
Siur Rasmus Willadsen
Kalevi jalgrattakool
Põhisõit
Kristo Zacek
Põhisõit
Inger Zaletajev
Porter Racing
Lastesõit - M10/N10
Serena Zaletajev
Porter Racing
Lastesõit - M10/N10
Toomas Zaletajev
Põhisõit
Tomas Zdanavicius
Kitas Reikalas
Põhisõit
Sergei Želtov
Bodyvision.ee
Põhisõit
Juri Zobnitsev
JZ
Põhisõit

...