Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid

Nimisponsor

Soudal Eesti

Toetajad

Eesti Kultuurkapital
Hasartmängumaksu Nõukogu

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 18.09.2021 07:06.
Kokku: 166
I start - M/N8, M/N10: 10
II start - M/N12: 26
III start - M/N14: 34
IV start - M/N16: 20
V start - VABA RATTAKLASS: 6
VI start - OPEN Elite mehed: 27
VII start - NAISED + SEENIORID: 43
mees: 137
naine: 29
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Raul Aarma
KoMo
VII start - NAISED + SEENIORID
Hannes Ahman
Tartu SK Velo
I start - M/N8, M/N10
Markku Ainsalu
Saksa Automaatika ProTeam
VI start - OPEN Elite mehed
Janno Aksin
Hawaii Express
VII start - NAISED + SEENIORID
Riho Alaru
Peloton
VII start - NAISED + SEENIORID
Kaur-Aron Alaväli
Tartu SK Velo
II start - M/N12
Leho Allekand
Kalevi jalgrattakool
VII start - NAISED + SEENIORID
Martin Anier
III start - M/N14
Gevert Aola
SK Pärnu Kalev
II start - M/N12
Rait Ärm
Porter Racing
VI start - OPEN Elite mehed
Aaron Aus
RTR
III start - M/N14
Caspar Austa
TÜ ASK
VI start - OPEN Elite mehed
Ekaterina Borilkevich
Petrogradets SPb
VII start - NAISED + SEENIORID
Vilnis Brauns
DAKO
V start - VABA RATTAKLASS
Tatjana Dobolina
Klubi Spordipartner
VII start - NAISED + SEENIORID
Kaido Dreimann
Pühaloomaaed
V start - VABA RATTAKLASS
Elisabeth Ebras
KJK
III start - M/N14
Ann Helen Eelmets
II start - M/N12
Indrek Eelmets
Spordipartner
VII start - NAISED + SEENIORID
Mihkel Eelmets
I start - M/N8, M/N10
Avo Eljas
VII start - NAISED + SEENIORID
Maksim Fazõlov
Spordipartner
VII start - NAISED + SEENIORID
Harro Hoog
VII start - NAISED + SEENIORID
Arti Ilves
Peloton
IV start - M/N16
Tim Ingo
Rein Taaramäe Rattaklubi
III start - M/N14
Liis Jääger
KJK
VII start - NAISED + SEENIORID
Joonas Jaht
Rein Taaramäe Rattaklubi
II start - M/N12
Valdur Jaht
VI start - OPEN Elite mehed
Maria Jänese
Jooksupartner
VII start - NAISED + SEENIORID
Reinis Jaslins
VII start - NAISED + SEENIORID
Egert Johanson
KJK
III start - M/N14
Stefan Johanson
Viljandi RK
III start - M/N14
Mihkel Jüri
Tartu SK Velo
VI start - OPEN Elite mehed
Ken Kaljas
VII start - NAISED + SEENIORID
Martin Karki
TÜ ASK
III start - M/N14
Georg Karlep
Rein Taaramäe Rattaklubi
III start - M/N14
Gleb Karpenko
KJK
IV start - M/N16
Kristen Kibe
Viljandi RK
II start - M/N12
Kaarel Kiho
TÜ ASK
III start - M/N14
Eero Kiskonen
KJK
VII start - NAISED + SEENIORID
Gert Kivistik
Jalgrattaklubi VIKO
VI start - OPEN Elite mehed
Eliise Kivistu
Rakke spordiklubi
II start - M/N12
Karl Kiviväli
TÜ ASK
I start - M/N8, M/N10
Oskar Kontus
Smart Sport
IV start - M/N16
Arthur Kooser
CFC
VI start - OPEN Elite mehed
Tarmo Kopli
Hawaii Express
VII start - NAISED + SEENIORID
Oskar Kõrgesaar
TÜ ASK
III start - M/N14
Ebras Kristo
VII start - NAISED + SEENIORID
Magnus Krusemann
VII start - NAISED + SEENIORID
Martin Krusemann
KJK
III start - M/N14
Kaupo Kuhlap
Cosmos Sport
VII start - NAISED + SEENIORID
Antti Kuitto
Team EVOC Finland
VI start - OPEN Elite mehed
Janek-Robin Kukk
KJK
III start - M/N14
Kätlin Kukk
KJK
IV start - M/N16
Viljar Kuljus
Rein Taaramäe Rattaklubi
VI start - OPEN Elite mehed
Andro Kurg
Jalgrattaklubi VIKO
I start - M/N8, M/N10
Martin Kurg
Jalgrattaklubi VIKO
II start - M/N12
Jaanika Kurgjärv
VII start - NAISED + SEENIORID
Kevin Kütt
TÜ ASK
III start - M/N14
Erki Laanemäe
Viljandi RK
IV start - M/N16
Elvis Leon Laanjõe
KJK
IV start - M/N16
Mae Lang
TÜ ASK
VII start - NAISED + SEENIORID
Tea Lang
TÜ ASK
VII start - NAISED + SEENIORID
Patrick Lepik
Jalgrattaklubi VIKO
II start - M/N12
Rasmus Leppik
III start - M/N14
Ints Lerme
DAKO
V start - VABA RATTAKLASS
Maario Libek
TÜ ASK
III start - M/N14
Sven Liivamägi
Rein Taaramäe Rattaklubi
VI start - OPEN Elite mehed
Jaanus Linkgreim
KJK
VII start - NAISED + SEENIORID
Joonas Maanurm
VI start - OPEN Elite mehed
Jakob Maaten
Tartu SK Velo
I start - M/N8, M/N10
Mik Madisson
Jalgrattaklubi VIKO
II start - M/N12
Jarek Mäestu
Tartu Rulluisuklubi
VI start - OPEN Elite mehed
Indrek Mägi
VI start - OPEN Elite mehed
Marten Malmre
Peloton
II start - M/N12
Margus Merisalu
Tartu SK Velo
VII start - NAISED + SEENIORID
Joosep Mesi
Pärnu Kalev
IV start - M/N16
Madis Mihkels
TÜ ASK
III start - M/N14
Karin Mikk
Viljand
V start - VABA RATTAKLASS
Mairo Mikk
Viljandi rattaklubi
II start - M/N12
Paul Mikk
Viljandi RK
IV start - M/N16
Mairon Milistver
Pärnu Kalev
IV start - M/N16
Meelis Milistver
VII start - NAISED + SEENIORID
Artjom Mirzojev
CFC Spordiklubi
IV start - M/N16
Harrot Mitt
Cosmos Sport
I start - M/N8, M/N10
Virgo Mitt
Pärnu Kalev
II start - M/N12
Juri Molev
VI start - OPEN Elite mehed
Anne Mõttus
Viljandi RK
III start - M/N14
Mari-Liis Mõttus
Haanja Rattaklubi
VII start - NAISED + SEENIORID
Marko Mõttus
Viljandi RK
IV start - M/N16
Marta Mõttus
Haanja Rattaklubi
I start - M/N8, M/N10
Matthias Mõttus
Haanja Rattaklubi
II start - M/N12
Tarmo Mõttus
Haanja Rattaklubi
VII start - NAISED + SEENIORID
Henry Närap
TÜ ASK
III start - M/N14
Robin Nirgi
KJK
VI start - OPEN Elite mehed
Karel Georg Nõmm
CFC Spordiklubi
VI start - OPEN Elite mehed
Rauno Notton
CFC Spordiklubi
III start - M/N14
Kaarina Nurminen
IV start - M/N16
Vladimir Oleinik
Petrogradets
VI start - OPEN Elite mehed
Joosep Mattias Õun
CFC Spordiklubi
III start - M/N14
Helari Pallas
VII start - NAISED + SEENIORID
Bert Palts
CFC
VI start - OPEN Elite mehed
Peeter Parmask
Tartu SK Velo
VII start - NAISED + SEENIORID
Oskar Pau
III start - M/N14
Aimar Pedari
VII start - NAISED + SEENIORID
Lauri Peil
Rein Taaramäe rattaklubi/CX Eesti
VI start - OPEN Elite mehed
Riko-Sander Pensa
II start - M/N12
Robin Pihelgas
Pärnu Kalev
IV start - M/N16
Annabrit Prants
KJK
III start - M/N14
Robin Pruul
KJK
VI start - OPEN Elite mehed
Rainer Pungar
VII start - NAISED + SEENIORID
Krišjanis Justs Ratnieks
II start - M/N12
Mirjam Raun
II start - M/N12
Kirke Reier
Viljandi RK
III start - M/N14
Kusti Reier
Viljandi RK
III start - M/N14
Neeme Reiman
Viljandi RK
II start - M/N12
Karel Reintop
KOMO
II start - M/N12
Alar Reiska
VII start - NAISED + SEENIORID
Janek Resev
VII start - NAISED + SEENIORID
Remi Rikolas
CFC Spordiklubi
III start - M/N14
Andre Roos
TÜ ASK
IV start - M/N16
Kristina Roots
TÜ ASK
V start - VABA RATTAKLASS
Reiko Rosenthal
Rein Taaramäe Rattaklubi
VI start - OPEN Elite mehed
Jan Rullingo
Jalgrattaklubi VIKO
III start - M/N14
Rainer Rullingo
Jalgrattaklubi VIKO
I start - M/N8, M/N10
Rasmus Ründva
Nõmme Rattaklubi
III start - M/N14
Richard Ründva
Nõmme Rattaklubi
II start - M/N12
Oliver Rüster
Peloton
II start - M/N12
Marek Säälik
CFC
VII start - NAISED + SEENIORID
Mailis Salla
Pärnu Kalev
IV start - M/N16
Stefano Salvatori
VII start - NAISED + SEENIORID
Joosep Sankmann
Viljandi RK
VI start - OPEN Elite mehed
Johannes Sarapuu
V start - VABA RATTAKLASS
Merilyn Sarikas
Viljandi RK
III start - M/N14
Rainer Sildvee
VII start - NAISED + SEENIORID
Stig Tristan Sillat
TÜ ASK
II start - M/N12
Anet Sirvel
KJK
IV start - M/N16
Merili Sirvel
KJK
VII start - NAISED + SEENIORID
Simo Sohkanen
Team EVOC Finland
VI start - OPEN Elite mehed
Remo Somelar
TÜ ASK
I start - M/N8, M/N10
Kristel Soonik
Viljandi RK
IV start - M/N16
Karolin Surva
SMARTSPORT
II start - M/N12
Kermo Tamm
KJK
II start - M/N12
Tony Tamm
Viljandi RK
III start - M/N14
Revon Tammur
TÜ ASK
III start - M/N14
Ragnar Tarmu
Hawaii Express
VII start - NAISED + SEENIORID
Elina Tasane
Viljandi RK
III start - M/N14
Mia Sandra Taur
Jalgrattaklubi VIKO
III start - M/N14
Kristjan Terro
TÜ ASK
II start - M/N12
Johannes Tiirats
Viljandi RK
III start - M/N14
Tõnu Tõnov
Spordipartner
VII start - NAISED + SEENIORID
Tauri Toom
Viljandi RK
III start - M/N14
Janno Tosmin
TÜ ASK
IV start - M/N16
Maria Treier
CFC Spordiklubi
II start - M/N12
Henri Treimuth
Viljandi RK
IV start - M/N16
Priit Tuisk
SK Keremeister
VII start - NAISED + SEENIORID
Margus Tukia
Spordipartner
VII start - NAISED + SEENIORID
Aimur Uuk
VII start - NAISED + SEENIORID
Ats Uulimaa
Jalgrattaklubi VIKO
VI start - OPEN Elite mehed
Josten Vaidem
Viljandi RK
VI start - OPEN Elite mehed
Pärtel Valge
Tartu SK Velo
I start - M/N8, M/N10
Henri Valmsen
Viljandi RK
II start - M/N12
Vahur Valvas
Rein Taaramäe Rattaklubi
VI start - OPEN Elite mehed
Karl Mihkel Vent
TÜ ASK
VI start - OPEN Elite mehed
Andrus Volk
VII start - NAISED + SEENIORID
Toomas Vool
Viljandi RK
IV start - M/N16

...