Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid (1)

Nimisponsor

Soudal

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 03.12.2022 07:40.
Kokku: 160
I start - M/N8, M/N10: 12
II start - M/N12: 32
III start - M/N14: 19
IV start - M/N16: 24
V start - OPEN mehed põhisõit: 30
VI start - NAISED + SEENIORID: 43
mees: 136
naine: 24
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Sander Aavik
Ujumise Spordiklubi
III start - M/N14
Gabriel Helmut Aduson
CFC Spordiklubi
III start - M/N14
Mirle-Neora Adusoo
Peloton
I start - M/N8, M/N10
Hannes Ahman
II start - M/N12
Markku Ainsalu
Saksa Automaatika ProShop Team
VI start - NAISED + SEENIORID
Janno Aksin
HAWAII EXPRESS
VI start - NAISED + SEENIORID
Martin Anier
martin
IV start - M/N16
Meelis Anipai
II start - M/N12
Gevert Aola
SK Pärnu Kalev
II start - M/N12
Rait Ärm
Porter Racing
V start - OPEN mehed põhisõit
Janek Arme
Põltsamaa Jalgrattaklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Aaron Aus
III start - M/N14
Caspar Austa
TÜASK
V start - OPEN mehed põhisõit
Ruta Baltpurvina
I start - M/N8, M/N10
Linda Elizabete Brilte
I start - M/N8, M/N10
Kristers Celitans
Garam ejot
II start - M/N12
Tatjana Dobolina
Klubi Spordipartner
VI start - NAISED + SEENIORID
Elisabeth Ebras
KJK
IV start - M/N16
Kristo Ebras
VI start - NAISED + SEENIORID
Indrek Eelmets
Spordipartner
V start - OPEN mehed põhisõit
Avo Eljas
VI start - NAISED + SEENIORID
Nikolai Fjodorov
VI start - NAISED + SEENIORID
Andris Gavrikovs
V start - OPEN mehed põhisõit
Harro Hoog
VI start - NAISED + SEENIORID
Ralf Hürden
CFC
II start - M/N12
Arti Ilves
Peloton
IV start - M/N16
Tim Ingo
RTR
III start - M/N14
Richard Ivainen
Peloton
II start - M/N12
Liis Jääger
Kalevi Jalgrattakool
VI start - NAISED + SEENIORID
Joonas Jaht
Rein Taaramäe Rattaklubi
II start - M/N12
Valdur Jaht
V start - OPEN mehed põhisõit
Priit Järvloo
VI start - NAISED + SEENIORID
Stefan Johanson
Viljandi RK
III start - M/N14
Mihkel Jüri
VI start - NAISED + SEENIORID
Maria Jürisaar
Haanja Rattaklubi
I start - M/N8, M/N10
Tauri Jürisaar
Haanja Rattaklubi
III start - M/N14
Ruben Käärst
Kuusalu Rattaklubi
II start - M/N12
Herlen Kajo
Kuusalu Rattaklubi
II start - M/N12
Edgars Kalninš
V start - OPEN mehed põhisõit
Helvijs Kancers
BELO Cycling Project
II start - M/N12
Kristaps Kancers
Spoertland Bottecchia
VI start - NAISED + SEENIORID
Martin Karki
IV start - M/N16
Georg Karlep
Rein Taaramäe Rattaklubi
III start - M/N14
Kaarel Kerge
III start - M/N14
Jaanus Kertsman
Kose AMK
VI start - NAISED + SEENIORID
Kaarel Kiho
TÜASK
IV start - M/N16
Gert Kivistik
Hawaii Express
V start - OPEN mehed põhisõit
Eliise Kivistu
SK Rakke
III start - M/N14
Karl Kiviväli
TÜASK
I start - M/N8, M/N10
Oskar Kontus
IV start - M/N16
Tarmo Kopli
Hawaii Express
VI start - NAISED + SEENIORID
Mihkel Kõrgesaar
TÜASK
III start - M/N14
Oskar Kõrgesaar
III start - M/N14
Joosep Kreimin
TÜASK
I start - M/N8, M/N10
Magnus Krusemann
V start - OPEN mehed põhisõit
Martin Krusemann
III start - M/N14
Kert Kubilius
II start - M/N12
Kevin Kubilius
Pärnu Kalevi Spordikool
V start - OPEN mehed põhisõit
Kaupo Kuhlap
Cosmos
VI start - NAISED + SEENIORID
Janek-Robin Kukk
IV start - M/N16
Viljar Kuljus
Rein Taaramäe Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Joonas Kurits
IV start - M/N16
Karl Kurits
RTR
III start - M/N14
Aleksei Kušnir
VI start - NAISED + SEENIORID
Tanel Kuusk
VI start - NAISED + SEENIORID
Märt Küüt
Spordipartner
V start - OPEN mehed põhisõit
Elvis Leon Laanjõe
Kalevi Jalgrattakool
V start - OPEN mehed põhisõit
Arseni Laidinen
Narva SK Energia
II start - M/N12
Mae Lang
VI start - NAISED + SEENIORID
Tea Lang
VI start - NAISED + SEENIORID
Vladimir Lapshin
VI start - NAISED + SEENIORID
Joonas Latik
Kuusalu Rattaklubi
III start - M/N14
Robert Lepik
Peloton
II start - M/N12
Maario Libek
TÜ ASK
IV start - M/N16
Jaanus Linkgreim
KALEVI JALGRATTAKOOL
VI start - NAISED + SEENIORID
Liisi Lohk
II start - M/N12
Stefan Lootus
Kuusalu Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Joonas Maanurm
Saksa Automaatika ProShop Team
V start - OPEN mehed põhisõit
Oskar Maidre
CFC Spordiklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Margus Merisalu
Tartu SK Velo
VI start - NAISED + SEENIORID
Ottomar Metslind
RTR
V start - OPEN mehed põhisõit
Dareli Michelis
Nõmme Rattaklubi
I start - M/N8, M/N10
Daren Michelis
Nõmme Rattaklubi
I start - M/N8, M/N10
Madis Mihkels
TÜ ASK
IV start - M/N16
Margus Mikson
Valio Eesti AS
VI start - NAISED + SEENIORID
Virgo Mitt
Pärnu Spordiselts Kalev
III start - M/N14
Juri Molev
Kalevi Jalgrattakool
VI start - NAISED + SEENIORID
Mari-Liis Mõttus
Haanja Rattaklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Marta Mõttus
Haanja Rattaklubi
I start - M/N8, M/N10
Matthias Mõttus
Haanja Rattaklubi
II start - M/N12
Tarmo Mõttus
Haanja Rattaklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Henry Närap
TÜASK
IV start - M/N16
Alar Nigul
CFC Spordiklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Natali Nora Nigul
CFC Spordiklubi
II start - M/N12
Rauno Notton
Cfc
IV start - M/N16
Joosep-Mattias Õun
CFC
IV start - M/N16
Helari Pallas
Spordipartner
VI start - NAISED + SEENIORID
Peeter Parmask
VI start - NAISED + SEENIORID
Aleksandr Patrenkin
Narva SK Energia
V start - OPEN mehed põhisõit
Oskar Pau
RTR
IV start - M/N16
Aimar Pedari
VI start - NAISED + SEENIORID
Erkki Peedumäe
Peloton
II start - M/N12
Lauri Peil
CX Eesti/Rein Taaramäe rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Morten Peil
CX Eesti
I start - M/N8, M/N10
Nora Peil
CX Eesti
I start - M/N8, M/N10
Riko-Sander Pensa
RTR
III start - M/N14
Henri Põldma
TÜ ASK
II start - M/N12
Annabrit Prants
KJK
III start - M/N14
Rainer Pungar
mehikoorma
VI start - NAISED + SEENIORID
Sven Puusepp
VI start - NAISED + SEENIORID
Priit Rahnel
VI start - NAISED + SEENIORID
Risto Raid
RTR
V start - OPEN mehed põhisõit
Kristjan Randma
VO2 Specialized CC
V start - OPEN mehed põhisõit
Maribel Rannala
CFC
II start - M/N12
Raul Rätsep
V start - OPEN mehed põhisõit
Rudolfs Raudzin
VALMIERAS VELO VIENIBA
II start - M/N12
Mirjam Raun
RTR/Velo/TÜASK
II start - M/N12
Karel Gustav Rei
II start - M/N12
Kirke Reier
Viljandi RK
IV start - M/N16
Kusti Reier
Viljandi RK
IV start - M/N16
Alar Reiska
Haanja RK
VI start - NAISED + SEENIORID
Janek Resev
VI start - NAISED + SEENIORID
Andre Roos
TÜ ASK
IV start - M/N16
Reiko Rosenthal
RTR
VI start - NAISED + SEENIORID
Richard Ründva
Nõmme Rattaklubi
II start - M/N12
Oliver Rüster
Peloton
III start - M/N14
Markus Aleksander Saar
Kuusalu Rattaklubi
II start - M/N12
Mauro Erik Saar
Kuusalu Rattaklubi
II start - M/N12
Romans Sadretdinovs
V start - OPEN mehed põhisõit
Cristen-Evary Sarapuu-Sikka
Peloton
V start - OPEN mehed põhisõit
Rainer Sildvee
VI start - NAISED + SEENIORID
Stig-Tristan Sillat
TÜASK
II start - M/N12
Maario Silm
Rattabaas
VI start - NAISED + SEENIORID
Simo Sohkanen
Team EVOC Finland
V start - OPEN mehed põhisõit
Remo Somelar
TÜASK
II start - M/N12
Harri Sügis
Spordipartner
VI start - NAISED + SEENIORID
Jüri Suluste
SJK Viiking
VI start - NAISED + SEENIORID
Jürgen Surva
I start - M/N8, M/N10
Karolin Surva
III start - M/N14
Kaspar Tamm
SK Keremeister
V start - OPEN mehed põhisõit
Lauri Tamm
Kalevi Jalgrattakool
IV start - M/N16
Igor Tarassov
VI start - NAISED + SEENIORID
Kirill Tarassov
KJK
V start - OPEN mehed põhisõit
Matvei Tarassov
Nõmme Rattaklubi
IV start - M/N16
Peeter Tarvis
Veloplus
V start - OPEN mehed põhisõit
Elina Tasane
Viljandi RK
IV start - M/N16
Kristjan Terro
II start - M/N12
Johannes Tiirats
Viljandi RK
IV start - M/N16
Tõnu Tõnov
Spordipartner
V start - OPEN mehed põhisõit
Janno Tosmin
TÜASK
IV start - M/N16
Maria Treier
CFC
II start - M/N12
Aidi Gerde Tuisk
CFC Spordiklubi
IV start - M/N16
Priit Tuisk
SK Keremeister
VI start - NAISED + SEENIORID
Mathias Tukk
Rein Taaramäe Rattaklubi
II start - M/N12
Aimur Uuk
Rakvere Rattaklubi Siplased
VI start - NAISED + SEENIORID
Ats Uulimaa
viko
V start - OPEN mehed põhisõit
Pärtel Valge
SK Velo
II start - M/N12
Vahur Valvas
V start - OPEN mehed põhisõit
Lauri Verliin
Tartu Akateemiline Spordiklubi
IV start - M/N16
Andreas Vilbaste
Kuusalu Rattaklubi
II start - M/N12

...