Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid

Nimisponsor

Soudal

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 01.12.2022 07:40.
Kokku: 141
I start - M/N8, M/N10: 6
II start - M/N12: 23
III start - M/N14: 15
IV start - M/N16: 26
V start - OPEN mehed põhisõit: 26
VI start - NAISED + SEENIORID: 45
mees: 118
naine: 23
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Raul Aarma
Raplamaa Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Gabriel Helmut Aduson
CFC Spordiklubi
III start - M/N14
Markku Ainsalu
Saksa Automaatika ProShop Team
V start - OPEN mehed põhisõit
Sergeeva Anastasia
Team Petrogradets
III start - M/N14
Martin Anier
IV start - M/N16
Gevert Aola
SK Pärnu Kalev
II start - M/N12
Trevor Aola
SK Pärnu Kalev
I start - M/N8, M/N10
Rait Ärm
Porter Racing
V start - OPEN mehed põhisõit
Caspar Austa
Tüsk
V start - OPEN mehed põhisõit
Ekaterina Borilkevich
VI start - NAISED + SEENIORID
Kristers Celitans
Garam ejot
II start - M/N12
Anton Davydov
V start - OPEN mehed põhisõit
Elagina Diana
Team Petrogradets
II start - M/N12
Tatjana Dobolina
Klubi Spordipartner
VI start - NAISED + SEENIORID
Indrek Eelmets
Spordipartner
V start - OPEN mehed põhisõit
Avo Eljas
VI start - NAISED + SEENIORID
Nikolai Fjodorov
VI start - NAISED + SEENIORID
Harro Hoog
VI start - NAISED + SEENIORID
Liis Jääger
Kalevi Jalgrattakool
VI start - NAISED + SEENIORID
Valdur Jaht
V start - OPEN mehed põhisõit
Priit Järvloo
VI start - NAISED + SEENIORID
Stefan Johanson
Viljandi RK
III start - M/N14
Mihkel Jüri
VI start - NAISED + SEENIORID
Mairit Kaarjärv
SK Rakke
II start - M/N12
Maris Kaarjärv
SK Rakke
VI start - NAISED + SEENIORID
Revo Käärst
Kuusalu Rattaklubi
I start - M/N8, M/N10
Helvijs Kancers
BELO Cycling project
II start - M/N12
Kristaps Kancers
Sportlabd Bottecchia
VI start - NAISED + SEENIORID
Jaak Karjane
Spordipartner
VI start - NAISED + SEENIORID
Martin Karki
IV start - M/N16
Georg Karlep
Rein Taaramäe Rattaklubi
III start - M/N14
Gleb Karpenko
KJK
V start - OPEN mehed põhisõit
Jaanus Kertsman
Kose AMK
VI start - NAISED + SEENIORID
Eliise Kivistu
III start - M/N14
Karl Kiviväli
TÜASK
I start - M/N8, M/N10
Oskar Kontus
IV start - M/N16
Tarmo Kopli
Hawaii Express
VI start - NAISED + SEENIORID
Mihkel Kõrgesaar
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
III start - M/N14
Oskar Kõrgesaar
TY ASK
III start - M/N14
Magnus Krusemann
V start - OPEN mehed põhisõit
Martin Krusemann
III start - M/N14
Kevin Kubilius
Pärnu Kalevi Spordikool
V start - OPEN mehed põhisõit
Kaupo Kuhlap
Cosmos
VI start - NAISED + SEENIORID
Antti Kuitto
Team EVOC Finland
V start - OPEN mehed põhisõit
Janek-Robin Kukk
IV start - M/N16
Kätlin Kukk
KJK
VI start - NAISED + SEENIORID
Viljar Kuljus
Rein Taaramäe Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Joonas Kurits
IV start - M/N16
Aleksei Kusnir
VI start - NAISED + SEENIORID
Märt Küüt
VI start - NAISED + SEENIORID
Oskar Küüt
CFC
III start - M/N14
Elvis Leon Laanjõe
Kalevi Jalgrattakool
V start - OPEN mehed põhisõit
Arseni Laidinen
Narva SK Energia
II start - M/N12
Mae Lang
VI start - NAISED + SEENIORID
Tea Lang
VI start - NAISED + SEENIORID
Vladimir Lapshin
VI start - NAISED + SEENIORID
Joonas Latik
Kuusalu Rattaklubi
III start - M/N14
Kristo Latik
Kuusalu Rattaklubi
II start - M/N12
Robert Lepik
Peloton
II start - M/N12
Rasmus Leppik
Viljandi RK
IV start - M/N16
Jaanus Linkgreim
KALEVI JALGRATTAKOOL
VI start - NAISED + SEENIORID
Anton Litvintsev
CFC spordiklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Liisi Lohk
Pärnu Kalev Spordikool
II start - M/N12
Joonas Maanurm
Saksa Automaatika ProShop Team
V start - OPEN mehed põhisõit
Markus Mäeuibo
Haanja rattaklubi
III start - M/N14
Oskar Maidre
CFC spordiklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Anatoli Männi
VI start - NAISED + SEENIORID
Ottomar Metslind
RTR
V start - OPEN mehed põhisõit
Madis Mihkels
TÜASK
IV start - M/N16
Paul Mikk
Viljandi RK
IV start - M/N16
Margus Mikson
Valio Eesti AS
VI start - NAISED + SEENIORID
Mairon Milistver
Pärnu Kalevi SK
IV start - M/N16
Virgo Mitt
SK Pärnu Kalev
III start - M/N14
Juri Molev
Kalevi Jalgrattakool
VI start - NAISED + SEENIORID
Marko Mõttus
Viljandi RK
IV start - M/N16
Marta Mõttus
Haanja Rattaklubi
I start - M/N8, M/N10
Matthias Mõttus
Haanja Rattaklubi
II start - M/N12
Tarmo Mõttus
Haanja Rattaklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Henry Närap
TÜASK
IV start - M/N16
Alar Nigul
CFC Spordiklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Mathilde Manuela Nigul
CFC Spordiiklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Tobias Nirgi
Siplaswd
II start - M/N12
Rauno Notton
Cfc
IV start - M/N16
Joosep-Mattias Õun
CFC
IV start - M/N16
Helari Pallas
Spordipartner
VI start - NAISED + SEENIORID
Peeter Parmask
VI start - NAISED + SEENIORID
Aleksandr Patrenkin
Narva SK Energia
V start - OPEN mehed põhisõit
Artur Patrenkin
Narva SK Energia
II start - M/N12
Oskar Pau
RTR
IV start - M/N16
Aimar Pedari
VI start - NAISED + SEENIORID
Lauri Peil
CX Eesti/Rein Taaramäe rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Riko-Sander Pensa
RTR
III start - M/N14
Henri Põldma
II start - M/N12
Annabrit Prants
kjk
IV start - M/N16
Robin Pruul
KJK
V start - OPEN mehed põhisõit
Sven Puusepp
VI start - NAISED + SEENIORID
Maribel Rannala
CFC
II start - M/N12
Krišjanis Justs Ratnieks
III start - M/N14
Raul Rätsep
V start - OPEN mehed põhisõit
Mirjam Raun
RTR/Velo
II start - M/N12
Kirke Reier
Viljandi RK
IV start - M/N16
Kusti Reier
Viljandi RK
IV start - M/N16
Alar Reiska
Haanja RK
VI start - NAISED + SEENIORID
Janek Resev
VI start - NAISED + SEENIORID
Ron Rooni
CFC spordiklubi
II start - M/N12
Andre Roos
TÜASK
IV start - M/N16
Reiko Rosenthal
RTR
VI start - NAISED + SEENIORID
Richard Ründva
Nõmme Rattaklubi
II start - M/N12
Markus Aleksander Saar
Kuusalu Rattaklubi
II start - M/N12
Mauro Erik Saar
Kuusalu Rattaklubi
II start - M/N12
Stefano Salvatori
FLOWRIDE TSILLI
VI start - NAISED + SEENIORID
Silver Semjonov
I start - M/N8, M/N10
Rainer Sildvee
VI start - NAISED + SEENIORID
Stig-Tristan Sillat
TÜASK
II start - M/N12
Maario Silm
Rattabaas
VI start - NAISED + SEENIORID
Merili Sirvel
VI start - NAISED + SEENIORID
Simo Sohkanen
Team EVOC Finland
V start - OPEN mehed põhisõit
Harri Sügis
Spordipartner
VI start - NAISED + SEENIORID
Jüri Suluste
SJK Viiking
VI start - NAISED + SEENIORID
Jürgen Surva
I start - M/N8, M/N10
Karolin Surva
III start - M/N14
Kaspar Tamm
SK Keremeister
V start - OPEN mehed põhisõit
Lauri Tamm
Kalevi Jalgrattakool
IV start - M/N16
Igor Tarassov
VI start - NAISED + SEENIORID
Matvei Tarassov
Nõmme Rattaklubi
IV start - M/N16
Elina Tasane
Viljandi RK
IV start - M/N16
Kristjan Terro
II start - M/N12
Johannes Tiirats
Viljandi RK
IV start - M/N16
Tõnu Tõnov
Spordipartner
VI start - NAISED + SEENIORID
Tauri Toom
Viljandi RK
IV start - M/N16
Janno Tosmin
TÜASK
IV start - M/N16
Aidi Gerde Tuisk
CFC Spordiklubi
IV start - M/N16
Priit Tuisk
SK Keremeister
VI start - NAISED + SEENIORID
Aimur Uuk
Rakvere Rattaklubi Siplased
VI start - NAISED + SEENIORID
Ats Uulimaa
viko
V start - OPEN mehed põhisõit
Marek Valdner
SAKSA AUTOMAATIKA PROTEAM
VI start - NAISED + SEENIORID
Vahur Valvas
V start - OPEN mehed põhisõit
Kirill Vasilyev
V start - OPEN mehed põhisõit
Lauri Verliin
Tartu Akateemiline Spordiklubi
IV start - M/N16
Andreas Vilbaste
Kuusalu Rattaklubi
II start - M/N12
Jane Želtova
Nõmme Rattaklubi
II start - M/N12

...