Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid

Karikasarja nimisponsor

Lezyne

Toetajad

Eesti Kultuurkapital

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 18.09.2021 06:01.

II start - M/N12 stardinimekiri

Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
183 Linda Lensment 2009 naine N12 Eesti, Harju maakond
Kalevi Jalgrattakool
184 Marta Mõttus 2010 naine N12 Eesti, Võru maakond
Haanja Rattaklubi
185 Georg Salupuu 2010 mees M12 Eesti, Harju maakond
Kuusalu Rattaklubi
186 Kristo Õruste 2009 mees M12 Eesti, Harju maakond
Porter Racing
187 Uku Järv 2010 mees M12 Eesti, Harju maakond
CFC
188 Egert Tammeleht 2009 mees M12 Eesti, Harju maakond
Porter Racing
189 Karl-Henrik Mollberg 2009 mees M12 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
190 Kaur Kannel 2010 mees M12 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
191 Frida Mia Ragilo 2009 naine N12 Eesti, Harju maakond
192 Richard Hynninen 2009 mees M12 Eesti, Harju maakond
Kalevi Jalgrattakool
193 Märt Laansoo 2009 mees M12 Eesti, Harju maakond
KJK
194 Elvis Ormus 2010 mees M12 Eesti, Harju maakond
NRK
195 Silver Semjonov 2010 mees M12 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
196 Maksim Ziborov 2010 mees M12 Eesti, Harju maakond
Maardu Kalevi Jalgrattakool
197 Oskar Jakobson 2010 mees M12 Eesti, Tartu maakond
Spordiklubi Velo
198 Pauliine Pesor 2010 naine N12 Eesti, Rapla maakond
Raplamaa Rattaklubi KoMo
199 Joonas Kiho 2009 mees M12 Eesti, Tartu maakond
Spordiklubi Velo
200 Markus Mõttus 2009 mees M12 Eesti, Tartu maakond
Spordiklubi Velo
201 Argo Järve 2009 mees M12 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
202 Nikita Kulikov 2009 mees M12 Eesti, Harju maakond
Maardu Kalevi Jalgrattakool
203 Berit Grünberg 2009 naine N12 Eesti, Harju maakond
Porter Racing
204 Mirt Ärm 2009 naine N12 Eesti, Harju maakond
Porter Racing
205 Nikita Valashas 2009 mees M12 Eesti, Harju maakond
Maardu Kalevi Jalgrattakool
206 Roosmarii Pesor 2010 naine N12 Eesti, Rapla maakond
Raplamaa Rattaklubi KoMo
207 Lauri Uibo 2009 mees M12 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
208 Hugo Bergson 2009 mees M12 Eesti, Harju maakond
Kalevi Jalgrattakool
209 Josten Toomsalu 2010 mees M12 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
210 Jasper Haava 2010 mees M12 Eesti, Harju maakond
Kalev
211 Leander Tammistu 2009 mees M12 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
212 Hardy Grünberg 2010 mees M12 Eesti, Harju maakond
Porter Racing
213 Rasmus Rebane 2010 mees M12 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
214 Simon Suppi 2011 mees M12 Eesti, Harju maakond
Nõmme rattaklubi
215 Ottomar Karu 2010 mees M12 Eesti, Tartu maakond
Tüask
216 Kristo Ilp 2010 mees M12 Eesti, Tartu maakond
Tüask
217 Kaspar Kostin 2009 mees M12 Eesti, Harju maakond
Kalevi Jalgrattakool
218 Rihard Mägi 2009 mees M12 Eesti, Harju maakond
219 Rander-Verner Rullingo 2010 mees M12 Eesti, Pärnu maakond
VIKO

...