Et En

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 24.09.2021 18:01.
Kokku: 755
Põhisõit: 456
Noorte- ja matkasõit: 127
XXL-sõit: 119
Lastesõit-sündinud 2013 ja hiljem: 32
Lastesõit- M8/N8: 12
Lastesõit- M10/N10: 9
mees: 639
naine: 116
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Marko Aalik
Mikitamäe Aironmään Klubi
Spordiklubi
Põhisõit
Andres Aas
FLEXOIL
Äriettevõte
XXL-sõit
Jürgen Aas
Viljandi HC
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Meelis Aasla
Škoda Laagri
Põhisõit
Erko Aasma
Põhisõit
Hanno Abras
Noorte- ja matkasõit
Rauno Agu
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI
Spordiklubi
XXL-sõit
Allan Ahman
Noorte- ja matkasõit
Aune Ahman
Noorte- ja matkasõit
Hannes Ahman
SK Velo
Noorte- ja matkasõit
Taavi Ahman
Hokiklubi Kajakas
Noorte- ja matkasõit
Laila Ahu
Noorte- ja matkasõit
Ülo Ahu
Põhisõit
Marko Aigro
Põhisõit
Ülari Alaväli
XXL-sõit
Kalev Albri
ONNINEN I
XXL-sõit
Sander Aljas
Shoproller Kose AMK ct
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Karel Allaje
Lastesõit-sündinud 2013 ja hiljem
Karel Allaje
Lastesõit- M8/N8
Marko Allik
RedBike Team 4
Spordiklubi
Põhisõit
Rain Altosaar
Põhisõit
Priit Alumaa
XXL-sõit
Matis Alusalu
MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Jaan Alvela
VELOPLUS
Spordiklubi
Põhisõit
Riivo Ambos
Põhisõit
Matvei Amelin
Lastesõit- M8/N8
Jana Amelina
Lastesõit- M8/N8
Meelis Angerma
Põhisõit
Maido Animägi
Viljandi Rattaklubi 2
Põhisõit
Meelis Anipai
Noorte- ja matkasõit
Adeele Arnek
RR SIPLASED / VITAX
Spordiklubi
Põhisõit
Marko Aro
RAE RATTAKLUBI I
Spordiklubi
Põhisõit
Anti Arumägi
REDBIKE / HIIEKO
Spordiklubi
Põhisõit
Jaanus Arumägi
Põhisõit
Meelis Arumägi
Põhisõit
Sander Arumägi
Põhisõit
Hanno Aua
Põhisõit
Tarmo Aupaju
Omniva spordiklubi
Põhisõit
Anton Bazõlev
AT Spordiklubi
Spordiklubi
Põhisõit
Vladimir Beljajev
Tartu SK Velo
XXL-sõit
Gunnar Bergvald
SPORDIPARTNER
Põhisõit
Edgar Blok
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Zlata Broniševskaja
Noorte- ja matkasõit
Jüri Broniševski
Noorte- ja matkasõit
Hans Markus Danilas
Otepää Rattaklubi
Põhisõit
Meelis Danilas
Otepää Rattaklubi
Põhisõit
Annika Deedin
Põhisõit
Tatjana Dobolina
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Põhisõit
Carl Peeter Dooner
Nõmme Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Teet Dooner
Põhisõit
Einar Dubrov
Põhisõit
Andrus Ebber
XXL-sõit
Andrey Edemskiy
XXL-sõit
Tõnu Eelma
Põhisõit
Agris Eensalu
Redbike Team
Põhisõit
Ardi Eensoo
Põhisõit
Sandra Eensoo
Lastesõit-sündinud 2013 ja hiljem
Enno Eilo
SK RAKKE
Spordiklubi
Põhisõit
Mihkel Einblau
REDBIKE / HIIEKO
Spordiklubi
Põhisõit
Tiit Einmaa
AMBLA SK
Põhisõit
Raino Einroos
CCRM TEAM 1
Spordiklubi
XXL-sõit
Toomas Elling
RAE RATTAKLUBI I
Spordiklubi
Põhisõit
Toomas Ellmann
Enervit
Põhisõit
Armas Elo
Põhisõit
Risto Erik
Sportlove
XXL-sõit
Toomas Erikson
REDBIKE / HIIEKO
Spordiklubi
Põhisõit
Ardu Ernits
Põhisõit
Indrek Ester
SHOPROLLER KOSE AMK CT 1
Spordiklubi
Põhisõit
Kristi Evendi
Noorte- ja matkasõit
Rando Marten Evendi
Põhisõit
Lauri Freivald
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM II
Spordiklubi
Põhisõit
Kristjan Fuks
Põhisõit
Vahur Fuks
Põhisõit
Galina Gladõseva
Põhisõit
Siim Gontmacher
RAE RATTAKLUBI II
Spordiklubi
Põhisõit
Konstantin Gorbunov
Põhisõit
Oliver Gorbunov
Lastesõit-sündinud 2013 ja hiljem
Marko Greenbaum
XXL-sõit
Leino Gromov
Põhisõit
Eliina Grünberg
Noorte- ja matkasõit
Mihkel Gull
Põhisõit
Marco Haas
SAQ SC
XXL-sõit
Steve Haas
Põhisõit
Margo Haljand
Põhisõit
Ülar Hallikivi
RAE RATTAKLUBI II
Spordiklubi
Põhisõit
Greg Hallop
Viljandi Rattaklubi 1
Spordiklubi
XXL-sõit
Aivar Haniotti
SHOPROLLER KOSE AMK CT 2
Spordiklubi
Põhisõit
Keijo Hännikäinen
Põhisõit
Kerrit Hansen
Noorte- ja matkasõit
Madis Hein
Põhisõit
Rene Hein
BOSCH TEAM
XXL-sõit
Hardi Heinsar
SCOUTSPATALJON TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Kaido Hermat
XXL-sõit
Ahti Hinnov
XXL-sõit
Kaur-Gustav Hinnov
Noorte- ja matkasõit
Susanna Hinnov
Lastesõit-sündinud 2013 ja hiljem
Mikk Holst
Põhisõit
Taavi Hommuk
Roomik OÜ
Põhisõit
Janno Idavain
ProCoating Kostivere Rattatiim
Põhisõit
Indrek Issak
Põhisõit
Piia Jaaksoo
Noorte- ja matkasõit
Mati Jaaku
Põhisõit
Age Jaanimets
VELO CLUBBERS
XXL-sõit
Eero Jakobson
XXL-sõit
Õnne-Liina Jakobson
MTÜ Spordiselts
Põhisõit
Rasmus Jammer
Noorte- ja matkasõit
Margus Jamnes
Põhisõit
Ander Janno
KF Suusaklubi
Noorte- ja matkasõit
Brent Janno
KF Suusaklubi
Põhisõit
Janar Janno
RR SIPLASED / METSAHAKE
Spordiklubi
XXL-sõit
Katrina Jansone
Lastesõit- M10/N10
Rudolfs Jansons
Lastesõit-sündinud 2013 ja hiljem
Karl-Sander Januško
Noorte- ja matkasõit
Mihkel Järv
Põhisõit
Marek Järve
H100 testtiim
Põhisõit
Mihkel Järve
KULGUR TEAM 2
Spordiklubi
XXL-sõit
Aaron Parker Järveoja
KOMO
Noorte- ja matkasõit
Helje Järveoja
Põhisõit
Jaanus Järveoja
Põhisõit
Priit Järvloo
ASTRO BALTICS
Äriettevõte
Põhisõit
Janno Järvsoo
Sindi SK KALJU
Põhisõit
Markus Järvsoo
Sindi SK KALJU
Noorte- ja matkasõit
Kristel Jaska
Noorte- ja matkasõit
Gert Jõeäär
VELOPLUS
XXL-sõit
Raimo Johanson
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Spordiklubi
Põhisõit
Sergei Johanson
REDBIKE TEAM 3
RedBike
XXL-sõit
Andero Joorits
XXL-sõit
Joel Jõul
Noorte- ja matkasõit
Batrisia Jullinen
Noorte- ja matkasõit
Tarmo Jullinen
Noorte- ja matkasõit
Rainer Jürgenson
Põhisõit
Tauri Jürisaar
Haanja Rattaklubi
Põhisõit
Janis Jüriso
MTÜ Spordiselts
Põhisõit
Tanel Käär
Nortal
XXL-sõit
Mairit Kaarjärv
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Maris Kaarjärv
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
Spordiklubi
Põhisõit
Marius Kaarjärv
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND I
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Kaspar Kaasla
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM II
Spordiklubi
Põhisõit
Andre Kaer
Noorte- ja matkasõit
Indrek Kajakas
Z Racing team
Põhisõit
Lauri Kaldoja
Põhisõit
Raiko Kaldoja
CCRM TEAM 2
Spordiklubi
Põhisõit
Raido Kaljurand
Põhisõit
Teet Kallakmaa
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI
Spordiklubi
XXL-sõit
Lauri Kallari
Noorte- ja matkasõit
Taimar Kallari
ASTRO BALTICS
Äriettevõte
XXL-sõit
Ott Kallas
vk Velron
XXL-sõit
Kalmer Kallasmaa
SPORDIPARTNER RATTAPOOD 1
Spordiklubi
Põhisõit
Tarmo Kallaste
CYCLON
Põhisõit
Mart Kalle
Põhisõit
Veiko Kalliste
Mikitamäe Aironmään Klubi
Spordiklubi
Põhisõit
Kalvo Kalmu
SAKU SUUSAKLUBI
Spordiklubi
Põhisõit
Grete-Liis Kändma
Noorte- ja matkasõit
Kevin Kändma
Noorte- ja matkasõit
Marko Kändma
Noorte- ja matkasõit
Kadri Kangur
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Spordiklubi
Põhisõit
Tanel Kangur
Põhisõit
Karli Kannenberg
RAE RATTAKLUBI II
Spordiklubi
Põhisõit
Anne Kannimäe
TEAM ANTSLA NAISED
Põhisõit
Janar Kannimäe
TEAM HAUKA VELOKLUBI
Põhisõit
Mihkel Kannimäe
TEAM ANTSLA
Spordiklubi
Põhisõit
Taavi Kannimäe
TEAM ANTSLA
Spordiklubi
Põhisõit
Viljar Kannimäe
TEAM ANTSLA
Spordiklubi
Põhisõit
Krista Karing
REDBIKE TEAM NAISED
Spordiklubi
Põhisõit
Kuido Karner
SHOPROLLER KOSE AMK CT 2
Spordiklubi
Põhisõit
Ergo Karu
Põhisõit
Markko Karu
Põhisõit
Kaido Kaschan
VELO CLUBBERS
XXL-sõit
Andrus Kasekamp
CYCLON
Põhisõit
Tõnis Kasekamp
Põhisõit
Janno Kasemaa
ONNINEN I
XXL-sõit
Vladimir Katin
Põhisõit
Andre Kauk
CC Rota Mobilis
Põhisõit
Anti Kauk
CC Rota Mobilis
Spordiklubi
Põhisõit
Sten Kaun
REDBIKE TEAM 3
Spordiklubi
Põhisõit
Väino Kaur
XXL-sõit
Jaanus Keerberg
AMBLA SK
Põhisõit
Andrus Keerd
Noorte- ja matkasõit
Madis Kerna
XXL-sõit
Aldor Kerner
SHOPROLLER KOSE AMK CT 1
Spordiklubi
Põhisõit
Anabel-Carmen Kerner
SHOPROLLER KOSE AMK CT 2
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Andrus Kerner
SHOPROLLER KOSE AMK CT 2
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Jaanus Kertsman
Spordipartner
Põhisõit
Jaanus Kertsman
Shoproller Kose AMK ct
Spordiklubi
XXL-sõit
Indrek Kesküla
Põhisõit
Urmet Kesküla
RR SIPLASED / SIMUNA SK
Põhisõit
Allan Kibin
Põhisõit
Hans Andre Kiigemägi
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Tiit Kiigemägi
Põhisõit
Sander Kiil
Team Olybet
Põhisõit
Lauri Kiivit
KULGUR TEAM 2
Spordiklubi
Põhisõit
Keito Killing
Kalakuningad
Põhisõit
Marko Kilp
Põhisõit
Raian Kimmel
Sindi Spordiklubi KALJU
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Raiko Kimmel
Sindi Spordiklubi KALJU
Spordiklubi
Põhisõit
Robert Kimmel
XXL-sõit
Margo Kippasto
AT Sport Team
XXL-sõit
Ailar Kiristaja
VELO CLUBBERS
XXL-sõit
Kalle Kiristaja
Põhisõit
Tiit Kirsipuu
TEAM AMPS
Spordiklubi
Põhisõit
Monika Kirss
Noorte- ja matkasõit
Henrik Kivilo
REDBIKE / HIIEKO
Spordiklubi
Põhisõit
Ivar Kivimäe
ONNINEN II
XXL-sõit
Raul Kivimäe
KULGUR TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit
Veiko Kivipõld
Põhisõit
Ramon Kivisild
Lastesõit- M8/N8
Gert Kivistik
Hawaii Express
Põhisõit
Eliise Kivistu
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Karl Kiviväli
TÜASK
Noorte- ja matkasõit
Gert Klaaser
SPORDIPARTNER RATTAPOOD
Põhisõit
Aiko Klaos
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM II
Spordiklubi
Põhisõit
Indrek Klaos
Z Racing Team
Põhisõit
Meelis Kleinson
KULGUR TEAM 2
Spordiklubi
Põhisõit
Andrei Klimuk
Noorte- ja matkasõit
Sergei Kljujev
Põhisõit
Meelis Kogermann
SAQ
Põhisõit
Kristjan Koik
Põhisõit
Carlos Kõiv
Lastesõit- M8/N8
Croliina Kõiv
Lastesõit- M10/N10
Glen Gregory Kõiv
CFC
Noorte- ja matkasõit
Kardo Kõiv
REDBIKE TEAM 2
RedBike
Põhisõit
Kaspar Kõiv
REDBIKE TEAM 3
Spordiklubi
XXL-sõit
Kevin Kardo Kõiv
CFC
Põhisõit
Sander Kõivuste
Team Sangaste
Põhisõit
Karl Martin Kõllamägi
Noorte- ja matkasõit
Ats Konsap
RR SIPLASED / SIMUNA SK
Põhisõit
Kaupo Kõrgesaar
Peetri Sport
Spordiklubi
Põhisõit
Janek Kornõsev
Noorte- ja matkasõit
Markus Kornõsev
Noorte- ja matkasõit
Marten Kornõsev
Noorte- ja matkasõit
Pavel Kotkin
Põhisõit
Raul Kotov
VELO CLUBBERS
Põhisõit
Raul Kozlov
Põhisõit
Helar Kriisa
RR SIPLASED / METSAHAKE
Spordiklubi
XXL-sõit
Tiina Kriisa
RR SIPLASED / VITAX
Spordiklubi
Põhisõit
Kaspar Kristal
SHOPROLLER KOSE AMK CT 2
Spordiklubi
XXL-sõit
Tõnis Kristal
SHOPROLLER KOSE AMK CT 1
Spordiklubi
XXL-sõit
Kait Krull
Põhisõit
Magnus Krusemann
KULGUR TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit
Ahto Kruusmann
CCRM TEAM 2
Spordiklubi
XXL-sõit
Merle Kruustok
Põhisõit
Sven Kruustok
Põhisõit
Janno Kruustük
SAQ SC
Põhisõit
Marko Kruustük
Põhisõit
Rene Kübar
XXL-sõit
Rene Kuik
FLEXOIL
Äriettevõte
Põhisõit
Robertino Kuik
AT Sport Team
Põhisõit
Agnes Kukk
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Põhisõit
Andres Kukk
Jalgrattaklubi Paralepa
Põhisõit
Janek-Robin Kukk
SPORDIPARTNER
Põhisõit
Kätlin Kukk
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Põhisõit
Margus Kukk
CERBOS
Põhisõit
Sigvard Kukk
SPORDIPARTNER RATTAPOOD
Põhisõit
Sigrid Külaots
Noorte- ja matkasõit
Kajar Kuldsepp
Sportlove
Põhisõit
Andre Kull
CCRM TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit
Karolina Kull
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Ketlin Kull
Lastesõit- M8/N8
Markus Kull
SK RAKKE
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Oliver Kull
SK RAKKE
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Rait Kull
MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Teet Kullas
Cooltec
Põhisõit
Alar Kulp
METSAHAKE
Noorte- ja matkasõit
Elo Kulp
METSAHAKE
Noorte- ja matkasõit
Kasper Kulp
METSAHAKE
Noorte- ja matkasõit
Siim Kulp
METSAHAKE
Noorte- ja matkasõit
Rain Kuresoo
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI
Spordiklubi
Põhisõit
Johanna Kuresson
Lastesõit- M8/N8
Konrad Kuresson
Lastesõit-sündinud 2013 ja hiljem
Saskia Kuresson
Lastesõit-sündinud 2013 ja hiljem
Rauno Kurg
Põhisõit
Toomas Kurg
SK Parksi
XXL-sõit
Rauno Kurusk
Põhisõit
Aleksei Kušnir
ABB
Põhisõit
Karmo Kutser
Põhisõit
Ago Kütt
Põhisõit
Andre Kütt
AT Spordiklubi
Spordiklubi
Põhisõit
Sven Küttis
REDBIKE TEAM 4
Spordiklubi
Põhisõit
Kevin Kuusik
Põhisõit
Aadu Kuusk
Pambu
Äriettevõte
Põhisõit
Keijo Kuusk
Põhisõit
Tanel Kuusk
SPORDIPARTNER RATTAPOOD
XXL-sõit
Liis Kuusnõmm
REDBIKE TEAM NAISED
Spordiklubi
Põhisõit
Laura Lääne
Lastesõit-sündinud 2013 ja hiljem
Max Sander Laane
Põhisõit
Siim Lääne
Põhisõit
Ako Laanemäe
Põhisõit
Andres Laaniste
Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2
Spordiklubi
Põhisõit
Mart Laaniste
Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi
Spordiklubi
Põhisõit
Elvis Leon Laanjõe
VELOPLUS
Spordiklubi
Põhisõit
Janek Laansalu
Põhisõit
Marek Ladva
BOSCH TEAM
Äriettevõte
Põhisõit
Mirtel Laht
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND I
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Olavi Laht
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND I
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Reno Laht
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND I
Noorte- ja matkasõit
Aive Laidver
TEAM ANTSLA NAISED
Põhisõit
Leho Laidver
TEAM HAUKA VELOKLUBI
Põhisõit
Ivika Lainevee
REDBIKE TEAM NAISED
Spordiklubi
Põhisõit
Evelin Lappalainen
Noorte- ja matkasõit
Vladimir Lapshin
Põhisõit
Janek Leer
CCRM TEAM 2
Spordiklubi
Põhisõit
Alexya Lehis
Lastesõit-sündinud 2013 ja hiljem
Amelya Lehis
Lastesõit-sündinud 2013 ja hiljem
Avo Leo
SHOPROLLER KOSE AMK CT 1
Spordiklubi
Põhisõit
Hillar Lepik
SHOPROLLER KOSE AMK CT 2
Spordiklubi
Põhisõit
Toomas Lepik
ASTRO BALTICS
Äriettevõte
XXL-sõit
Emeri Lepp
KULGUR TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit
Ragnar Lepp
Egesten Metallehitused/BGM
Põhisõit
Andro Lichtfeldt
Põhisõit
Alar Liin
XXL-sõit
Madis Liiv
Põhisõit
Feliks Lilenbach
SPORDIPARTNER RATTAPOOD
Spordiklubi
Põhisõit
Aali Lill
VIIMSI SPORT
Spordiklubi Viimsi Sport
Põhisõit
Lee-Helen Lill
REDBIKE TEAM NAISED
Spordiklubi
Põhisõit
Oliver Lill
REDBIKE TEAM 2
RedBike
Põhisõit
Heiki Lillemäe
REDBIKE TEAM 3
Spordiklubi
Põhisõit
Maris Lillep
RedBike
Spordiklubi
Põhisõit
Aivar Lipp
XXL-sõit
Jaanus Lipvars
RTS
Põhisõit
Kenet Lohk
Lastesõit-sündinud 2013 ja hiljem
Liisi Lohk
Noorte- ja matkasõit
Nele Lohk
Lastesõit- M10/N10
Laura Lomp
Lastesõit- M8/N8
Oliver Lomp
Lastesõit-sündinud 2013 ja hiljem
Priit Lomp
Saint Gobain Glass Estonia SE
Põhisõit
Alo Lõoke
SA Eesti Terviserajad
Spordiklubi
Põhisõit
Olev Lõsov
Põhisõit
Liis Lõune
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
Spordiklubi
Põhisõit
Tiit Lubi
Põhisõit
Kristo Luhaäär
Põhisõit
Ranel Luht
Lastesõit- M8/N8
Liivo Luidre
Põhisõit
Einar Luiga
Põhisõit
Sven Luks
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM I
Spordiklubi
Põhisõit
Helin Lung
PorterRacing
XXL-sõit
Villu Lüüsalu
Püha Loomaaed
Põhisõit
Andres Maarits
XXL-sõit
Argo Maasikmäe
RR SIPLASED / VERX
Spordiklubi
Põhisõit
Alges Maasikmets
TEAM AMPS
Spordiklubi
Põhisõit
Marek Maasikmets
SHOPROLLER KOSE AMK CT 1
Spordiklubi
XXL-sõit
Peeter Madisson
Telia Eesti AS
Põhisõit
Markus Mäeuibo
Haanja rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Martin Mäggi
Sportlove
XXL-sõit
Rene Mainsoo
FLEXOIL
Äriettevõte
XXL-sõit
Margus Maiste
Põhisõit
Aleksei Maksimenko
Põhisõit
Mait Malsroos
XXL-sõit
Taavi Malsroos
Põhisõit
Leila Malva
ProCoating Kostivere Rattatiim
Põhisõit
Margus Malva
ProCoating Kostivere Rattatiim
Põhisõit
Marius Mängel
Põhisõit
Markus Mängel
Põhisõit
Anatoli Männi
KJK
Põhisõit
Markus Männik
Lastesõit-sündinud 2013 ja hiljem
Mario Mardim
Viljandi Rattaklubi 1
Põhisõit
Ahti Mardo
TEAM AMPS
Spordiklubi
Põhisõit
Kätlin Mardo
TEAM AMPS
Spordiklubi
Põhisõit
Andres Martson
Põhisõit
Jane Medar
Põhisõit
Margus Meidla
ONNINEN II
XXL-sõit
Tauno Meier
XXL-sõit
Hannes Meimre
SCOUTSPATALJON TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Veiko Meltsas
Põhisõit
Merike Meriküla
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Põhisõit
Joel Meringo
REDBIKE TEAM 3
RedBike
XXL-sõit
Joosep Mesi
Põhisõit
Dmitri Mesteljainen
RR SIPLASED / SIMUNA SK
Põhisõit
Are Mets
cosmos
XXL-sõit
Merilin Metsalu
Põhisõit
Martin Metsmaaker
AC Racing
Põhisõit
Veiko Mettis
BOSCH TEAM
XXL-sõit
Erki Michelson
XXL-sõit
Erkki Mikenberg
RR SIPLASED / VERX
Spordiklubi
Põhisõit
Kaido Mikk
Põhisõit
Margus Mikson
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM I
Spordiklubi
Põhisõit
Jan Minski
KULGUR TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit
Argo Mitt
Põhisõit
Henri Mitt
Lastesõit- M10/N10
Hugo Mitt
Lastesõit-sündinud 2013 ja hiljem
Virgo Mitt
pärnu kalev
Noorte- ja matkasõit
Ivo Mölder
Põhisõit
Koidu Moor
Noorte- ja matkasõit
Ülar Morel
TEAM HAUKA VELOKLUBI
Põhisõit
Timofei Morgun
Росома́ха
Põhisõit
Jaan Mõtsnik
Noorte- ja matkasõit
Kät Mõttus
BOSCH TEAM
Äriettevõte
Põhisõit
Matthias Mõttus
Haanja Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Tarmo Mõttus
TEAM ANTSLA
Spordiklubi
Põhisõit
Ainar Münt
ONNINEN II
XXL-sõit
Karl Oskar Mürk
Sportlove
Põhisõit
Rain Murmann
KULGUR TEAM 2
Spordiklubi
XXL-sõit
Rait Murumets
Fixus Team
Noorte- ja matkasõit
Mirko Muruoja
Põhisõit
Tauri Must
Türi Rattaklubi
Põhisõit
Indrek Müürsep
Egesten Metallehitused/BGM
Põhisõit
Einar Näks
RAE RATTAKLUBI I
Spordiklubi
Põhisõit
Martin Nassar
VILJANDI RATTAKLUBI 1
Spordiklubi
Põhisõit
Tarmo Neemela
TEAM AMPS
Spordiklubi
Põhisõit
Lukas Neidra
Lastesõit-sündinud 2013 ja hiljem
Rainer Neidra
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Spordiklubi
Põhisõit
Rasmus Neidra
Lastesõit-sündinud 2013 ja hiljem
Kristjan Nelis
RAE RATTAKLUBI II
Spordiklubi
Põhisõit
Ott Niggulis
XXL-sõit
Harles Nigulas
KULGUR TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit
Romet Niilus
TEAM HAUKA VELOKLUBI
Põhisõit
Martin Niin
Põhisõit
Ave Nilson
Noorte- ja matkasõit
Ahti Nirgi
RR SIPLASED / TARVAS
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Siim Nirgi
RR Siplased
Põhisõit
Tobias Nirgi
RR SIPLASED / TARVAS
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Lasse Nõlvik
CCRM TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit
Alar Nõmmik
XXL-sõit
Tiina Noodla
Noorte- ja matkasõit
Ivo Nool
Põhisõit
Alar Noormets
Põhisõit
Keidi Nurme
Enervit
Noorte- ja matkasõit
Sven Nurmse
Põhisõit
Eero Oja
MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Siim Ojaver
ASTRO BALTICS
Äriettevõte
XXL-sõit
Imre Ojavere
CCRM TEAM 1
Spordiklubi
XXL-sõit
Antti Ööbik
RAE RATTAKLUBI I
Spordiklubi
Põhisõit
Anti Oot
Team Amps
Spordiklubi
Põhisõit
Erki Orav
ONNINEN II
Põhisõit
Maario Orgla
Škoda Laagri
Põhisõit
Jarno Orujõe
Põhisõit
Andrus Oruste
XXL-sõit
Kaupo Ots
SCOUTSPATALJON TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Sten Ots
Lastesõit-sündinud 2013 ja hiljem
Sten-Erik Ottender
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM I
Spordiklubi
Põhisõit
Deivil Õun
TVJ
Põhisõit
Piret Õun
Radisson Blu Sky Hotel
Noorte- ja matkasõit
Vahur Ounpuu
Põhisõit
Grigori Ovtsarenko
Põhisõit
Peet Paal
XXL-sõit
Eha Maria Paas
Noorte- ja matkasõit
Olari Paas
Noorte- ja matkasõit
Raigo Paas
Põhisõit
Jürgen Paat
VIIMSI SPORT
Spordiklubi Viimsi Sport
Põhisõit
Robin Padosepp
Lastesõit-sündinud 2013 ja hiljem
Siim Padosepp
VELOPLUS
Spordiklubi
Põhisõit
Andres Paju
Põhisõit
Teet Paju
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Spordiklubi
Põhisõit
Thristan Paju
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Thristo Paju
SK Rakke
Spordiklubi Viimsi Sport
Noorte- ja matkasõit
Raido Pajur
Noorte- ja matkasõit
Rene Pajus
RAE RATTAKLUBI I
Spordiklubi
XXL-sõit
Helari Pallas
SPORDIPARTNER
Põhisõit
Janek Pallase
Põhisõit
Veiko Palm
Põhisõit
Ranno Paosalu
Põhisõit
Arno Pärna
Põhisõit
Kristjan Pärna
XXL-sõit
Aivar Pärnamets
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND I
Spordiklubi
Põhisõit
Martin Parv
VELOPLUS
Spordiklubi
Põhisõit
Aleksandr Patrenkin
Narva SK Energia
Põhisõit
Artur Patrenkin
Narva SK Energia
Noorte- ja matkasõit
Roland Pauklin
Telia Spordiklubi
Põhisõit
Aimar Pedari
RR SIPLASED / LAADA CAFE
Spordiklubi
Põhisõit
Egon Pentjärv
Põhisõit
Katrin Pihlakas
Põhisõit
Richard Piho
CFC
Noorte- ja matkasõit
Kalle Piirioja
Põhisõit
Adeele Piirsalu
Lastesõit- M8/N8
Aivo Piirsalu
ONNINEN II
XXL-sõit
Anni Pauliine Piirsalu
Lastesõit-sündinud 2013 ja hiljem
Joosep Johann Pikker
Noorte- ja matkasõit
Priit Pikker
Shoproller Kose AMK ct
MTÜ Kose AMK
Põhisõit
Armin Pilv
TEAM ANTSLA
Spordiklubi
Põhisõit
Ivar Pilv
ONNINEN I
XXL-sõit
Marvin Pirnipuu
Saint Gobain Glass Estonia SE
Põhisõit
Oliver Plaado
Põhisõit
Dmitrii Pleshkan
Lastesõit- M10/N10
Raino Pobbol
Põhisõit
Raivo Põder
Põhisõit
Lauren Pohl
Noorte- ja matkasõit
Marko Pohl
AT Sport Team
Põhisõit
Britta Lisete Pohlak
Lastesõit-sündinud 2013 ja hiljem
Rauno Pohlak
VELOPLUS
Spordiklubi
Põhisõit
Mait Pokkinen
SCOUTSPATALJON TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Henri Põldma
MTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Johanna Põldma
Lastesõit-sündinud 2013 ja hiljem
Mirko Põldma
RR SIPLASED / LAADA CAFE
Spordiklubi
Põhisõit
Alo Põldmaa
RR SIPLASED / LAADA CAFE
Spordiklubi
Põhisõit
Erki Põldmaa
Noorte- ja matkasõit
Koit Põldmaa
RR SIPLASED / SIMUNA SK
Põhisõit
Martin Põldoja
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM II
Spordiklubi
XXL-sõit
Olaf Põldoja
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM II
Spordiklubi
XXL-sõit
Tauno Põldoja
vk Velron
XXL-sõit
Peeter Poopuu
REDBIKE / HIIEKO
Spordiklubi
XXL-sõit
Annabrit Prants
Kalevi Jalgrattakool
Noorte- ja matkasõit
Paavo Prii
RR SIPLASED / SIMUNA SK
Spordiklubi
XXL-sõit
Keijo Priks
Korpus racing team
Põhisõit
Kadri Prinken
Põhisõit
Priit Printsmann
SCOUTSPATALJON TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Jaanus Prits
Noorte- ja matkasõit
Robin Pruul
AT Sport Team
XXL-sõit
Jaanus Pruuli
TEAM HAUKA VELOKLUBI
Põhisõit
Kaia Pruuli
TEAM ANTSLA NAISED
Noorte- ja matkasõit
Karl Pruuli
TEAM HAUKA VELOKLUBI
Põhisõit
Paul Pruuli
Hauka Veloklubi
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Peeter Puhke
AMBLA SK
Põhisõit
Rauno Puhke
AMBLA SK
Põhisõit
Sille Puhu
Fun Timez Hawaii Cyclon
XXL-sõit
Priit Pullerits
Põhisõit
Raivo Pulst
REDBIKE TEAM 2
Spordiklubi
Põhisõit
Rainer Pungar
CYCLON
Põhisõit
Karlis Puusepp
SPORDIPARTNER RATTAPOOD 1
Spordiklubi
Põhisõit
Sven Puusepp
SPORDIPARTNER
Põhisõit
Peeter Püvi
Põhisõit
Kadri Raadla
Jalgrattaklubi Paralepa
Noorte- ja matkasõit
Karl Raadla
Jalgrattaklubi Paralepa
Põhisõit
Rivo Raadla
Lastesõit-sündinud 2013 ja hiljem
Rünno Raadla
Jalgrattaklubi Paralepa
Noorte- ja matkasõit
Virgo Raadla
Jalgrattaklubi Paralepa
Põhisõit
Kaupo Raag
VELO CLUBBERS
XXL-sõit
Tõnis Raamets
Põhisõit
Ahti Raasuke
Hawaii Express Kuressaare
Põhisõit
Ermo Rae
XXL-sõit
Priit Rahnel
Põhisõit
Priit Raid
Tripassion Triatloniklubi
Põhisõit
Eldur Raiesmaa
Auto Stock Team
Põhisõit
Remo Raiesmaa
Paikuse PK
Põhisõit
Triin Rait
Põhisõit
Naima Raiv-Altosaar
TEAM ANTSLA NAISED
Põhisõit
Piret Rajasaar
Noorte- ja matkasõit
Kristjan Randma
ASTRO BALTICS
Äriettevõte
XXL-sõit
Rando Randmaa
Noorte- ja matkasõit
Madis Randpõld
Raplamaa Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Priit Randpõld
KOMO
Põhisõit
Joel Rang
REDBIKE TEAM 4
Spordiklubi
Põhisõit
Riho Räni
Põhisõit
Ivar Rannala
Malmerk Klaasium
Põhisõit
Maribel Rannala
CFC
Noorte- ja matkasõit
Ain Rätsep
SPORDIPARTNER
Põhisõit
Raul Rätsep
Põhisõit
Kaido Rätsepp
Tengu
Põhisõit
Oliver Raudsik
Lastesõit-sündinud 2013 ja hiljem
Meelis Rebane
AT Sport Team
Põhisõit
Priit Rebane
MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Karel Gustav Rei
CFC
Noorte- ja matkasõit
Tarmo Rei
CFC
XXL-sõit
Rivo Reila
MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Kuldar Reiljan
VELO CLUBBERS
XXL-sõit
Andrus Reimaa
FLEXOIL
Äriettevõte
Põhisõit
Gea Reimann
REDBIKE TEAM NAISED
Spordiklubi
Põhisõit
Rauno Reinoja
Põhisõit
Alar Reiska
Haanja RK
XXL-sõit
Egon Rembla
Sportlove
XXL-sõit
Janek Resev
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI
Spordiklubi
Põhisõit
Kristelle Riigor
Lastesõit- M8/N8
Kristofer Riigor
Lastesõit-sündinud 2013 ja hiljem
Janek Riiner
Viljandi Rattaklubi 2
Põhisõit
Märt Riiner
MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Andres Riismann
Põhisõit
Oksana Rodbaver
Tartu Ujumisklubi
Noorte- ja matkasõit
Kaspar Rohtla
REDBIKE TEAM 2
Põhisõit
Valdek Rohtma
VIIMSI SPORT
Spordiklubi Viimsi Sport
Põhisõit
Märt Rooden
Põhisõit
Roger Rooma
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM II
Spordiklubi
Põhisõit
Tõnu Roosaar
ONNINEN II
XXL-sõit
Kristjan Roosild
Transferwise
Põhisõit
Reiko Rosenthal
RTR
XXL-sõit
Alexandra-Mariah Rõuk
Lastesõit- M10/N10
Kristella Rõuk
Lastesõit-sündinud 2013 ja hiljem
Gunars Rozenbergs
Põhisõit
Kristina Ruder
MILKY WAY
Noorte- ja matkasõit
Marta-Katarina Ruder
MILKY WAY
Noorte- ja matkasõit
Oskar-Martin Ruder
MILKY WAY
Noorte- ja matkasõit
Tarmo Ruder
MILKY WAY
Noorte- ja matkasõit
Sander Rüngenen
Põhisõit
Dmitri Rusovitš
XXL-sõit
Alo Rüütel
Põhisõit
Meelis Rüütli
Noorte- ja matkasõit
Raido Saar
REDBIKE / HIIEKO
Spordiklubi
Põhisõit
Sander Saar
VELOPLUS
Spordiklubi
Põhisõit
Tõnis Saar
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM I
Spordiklubi
Põhisõit
Henri Saare
Lastesõit-sündinud 2013 ja hiljem
Peeter Saarep
Põhisõit
Reigo Saarmas
Haaslava MTB
Põhisõit
Priit Saksniit
Põhisõit
Alar Sala
ONNINEN I
Põhisõit
Priit Saluste
Põhisõit
Koit Sammel
Cosmos
Spordiklubi
Põhisõit
Jüri Sankman
Põhisõit
Margus Sarapuu
Põhisõit
Urmas Sarri
Põhisõit
Indrek Sauväli
Sindi SK KALJU
XXL-sõit
Chris Savitski
SPORDIPARTNER RATTAPOOD
Põhisõit
Jüri Savitski
SPORDIPARTNER RATTAPOOD
XXL-sõit
Heikki Savolainen
FLEXOIL
Äriettevõte
Põhisõit
Kaspar Semm
Vooremaa Centrum Rattabaas
Põhisõit
Kristo Sepp
FLEXOIL
Äriettevõte
XXL-sõit
Marika Sepp
Põhisõit
Tõnis Sepp
Viimsi Rattaklubi
Põhisõit
Valentina Sergejeva
Põhisõit
Nikolay Shavela
Põhisõit
Nikolay Shikhov
Põhisõit
Marko Sigus
KULGUR TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit
Jan Siim
Noorte- ja matkasõit
Reijo Sikk
Põhisõit
Aidi Sildaru
Noorte- ja matkasõit
Kalev Sildaru
lebo racing
XXL-sõit
Martin Sildre
XXL-sõit
Madis Sildvee
RR SIPLASED / LAADA CAFE
Spordiklubi
XXL-sõit
Märt Sildvee
RR SIPLASED / VERX
Spordiklubi
Põhisõit
Janar Sillaots
Viljandi Rattaklubi 1
Põhisõit
Stig-Tristan Sillat
TÜASK
Noorte- ja matkasõit
Dener Silm
Lastesõit-sündinud 2013 ja hiljem
Doris Silm
Lastesõit-sündinud 2013 ja hiljem
Maario Silm
RR SIPLASED / METSAHAKE
Spordiklubi
Põhisõit
Sten Silm
Lastesõit-sündinud 2013 ja hiljem
Agu Simulask
Põhisõit
Erki Sing
XXL-sõit
Margus Sirvel
RR SIPLASED / LAADA CAFE
Spordiklubi
Põhisõit
Merili Sirvel
RR SIPLASED / VITAX
Spordiklubi
Põhisõit
Ivar Siska
REDBIKE TEAM 4
RedBike
Põhisõit
Tanel Siska
Lastesõit- M8/N8
Aare Sõber
Põhisõit
Margus Soidla
RR SIPLASED / VERX
Spordiklubi
Põhisõit
Mia-Liisa Soo
Lastesõit-sündinud 2013 ja hiljem
Oole Soodla
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI
Spordiklubi
Põhisõit
Andres Soojärv
KULGUR TEAM 2
Spordiklubi
XXL-sõit
Indrek Sootla
ASTRO BALTICS
Äriettevõte
XXL-sõit
Sergey Spitsyn
XXL-sõit
Greete Steinburg
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
Spordiklubi
Põhisõit
Jane Stern
Noorte- ja matkasõit
Harri Sügis
SPORDIPARTNER
Põhisõit
Tarmo Sulg
Kondimootorid
Põhisõit
Jüri Suluste
SJK Viiking
Põhisõit
Tiit Šumanov
RR SIPLASED / VERX
Spordiklubi
Põhisõit
Heikki Suokas
XXL-sõit
Kristina Suokas
Põhisõit
Endel Susi
Põhisõit
Toivo Suvi
Raplamaa Rattaklubi KOMO
Põhisõit
Regina Suzi
Põhisõit
Iiris Takel
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Põhisõit
Kalle Takel
VIIMSI SPORT
Spordiklubi Viimsi Sport
Põhisõit
Tarvi Talv
vk Velron
XXL-sõit
Tarmo Tamkivi
Põhisõit
Helmet Tamkõrv
TEAM AMPS
Spordiklubi
Põhisõit
Andrus Tamm
Raplamaa KoMo
Põhisõit
Bruno Tamm
CCRM TEAM 2
Spordiklubi
Põhisõit
Erki Tamm
Põhisõit
Hando Tamm
Kalakuningad
Põhisõit
Kaspar Tamm
SK Keremeister
Põhisõit
Romet Tamm
Lastesõit-sündinud 2013 ja hiljem
Taago Tamm
CYCLON
Põhisõit
Olari Tammel
XXL-sõit
Jaak Tammemägi
Põhisõit
Markus Tammistu
Lastesõit- M10/N10
Mihkel Tammsalu
Rõuge Racing Team
Spordiklubi
Põhisõit
Tarvi Tara
SPORDIPARTNER RATTAPOOD 1
Spordiklubi
Põhisõit
Kirill Tarassov
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM I
Spordiklubi
Põhisõit
Peeter Tarvis
VELOPLUS
Spordiklubi
Põhisõit
Peeter Tarvis
KoMo
Põhisõit
Raul Taul
Põhisõit
Anette Teder
Tartu Ujumisklubi
Noorte- ja matkasõit
Christine Teder
Tartu Ujumisklubi
Noorte- ja matkasõit
Feeliks Teder
Tartu Ujumisklubi
Põhisõit
Roobert Teder
Tartu Ujumisklubi
Noorte- ja matkasõit
Sander Teder
Tartu Ujumisklubi
Noorte- ja matkasõit
Hans Teearu
Karupesa tiim
XXL-sõit
Karl Teearu
XXL-sõit
Paul Teearu
OÜ Valga Puu
XXL-sõit
Tiina Teearu
Noorte- ja matkasõit
Mairold Teede
Spordiklubi rakke
Noorte- ja matkasõit
Tanel Rasmus Teesalu
Noorte- ja matkasõit
Tavo Tenson
ONNINEN I
XXL-sõit
Sten Teppan
Põhisõit
Taikki Tillemann
CCRM TEAM 1
CC Rota Mobilis
Põhisõit
Taavi Ting
AT Spordiklubi
Spordiklubi
Põhisõit
Valmar Tobonik
Põhisõit
Rainer Tokko
Põhisõit
Tauri-Dag Tõnov
Põhisõit
Rita Toome
RR SIPLASED / VITAX
Spordiklubi
Põhisõit
Roland Toome
RR SIPLASED / METSAHAKE
Spordiklubi
XXL-sõit
Anu Toomjõe
TEAM ANTSLA NAISED
Põhisõit
Kaido Toonekurg
RAE RATTAKLUBI II
Spordiklubi
Põhisõit
Ave Treier
Tervisesport
Noorte- ja matkasõit
Maria Treier
CFC
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Toomas Treier
Põhisõit
Janek Trepp
RR Siplased
Põhisõit
Rauno Treufeldt
Põhisõit
Kermo Tsäro
ONNINEN I
XXL-sõit
Priit Tuisk
TEAM ANTSLA
Spordiklubi
Põhisõit
Tõnis Tulp
Milrem Robotics
XXL-sõit
Martin Tunder
Põhisõit
Tarmo Tunder
Põhisõit
Viljar Tunder
Põhisõit
Ivo Tupits
RR SIPLASED / METSAHAKE
Spordiklubi
XXL-sõit
Aimar Türbsal
Põhisõit
Reigo Türk
VILJANDI RATTAKLUBI 1
XXL-sõit
Herki Tuttelberg
Shoproller Kose AMK ct
Spordiklubi
Põhisõit
Reeda Tuula-Fjodorov
REDBIKE TEAM NAISED
Spordiklubi
XXL-sõit
Toomas Tuuna
RR SIPLASED / TARVAS
Spordiklubi
Põhisõit
Hermo Uibo
RAE RATTAKLUBI II
Spordiklubi
Põhisõit
Janelle Uibokand
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM I
Spordiklubi
Põhisõit
Kadri Ukrainski
Põhisõit
Timo Undla
Põhisõit
Fred Üprus
KULGUR TEAM 2
Spordiklubi
Põhisõit
Liivo Uueni
Põhisõit
Aimur Uuk
RR SIPLASED / METSAHAKE
Spordiklubi
Põhisõit
Ivar Vaab
RR SIPLASED / LAADA CAFE
Spordiklubi
XXL-sõit
Mattias Vadam
REDBIKE TEAM 2
Spordiklubi
Põhisõit
Markus Vähi
REDBIKE TEAM 2
Spordiklubi
Põhisõit
Nikolai Vähi
Põhisõit
Josten Vaidem
VILJANDI RATTAKLUBI 1
Spordiklubi
XXL-sõit
Ermet Vain
RAE RATTAKLUBI I
Spordiklubi
Põhisõit
Gregor Vain
Porter Racing
Noorte- ja matkasõit
Christopher Väinola
Põhisõit
Pärtel Valge
SK Velo
Noorte- ja matkasõit
Marlen Veronika Valgma
SAQ SC
Noorte- ja matkasõit
Raini Valgma
SAQSC
XXL-sõit
Taavi Valgmäe
VIIMSI SPORT
Spordiklubi Viimsi Sport
Põhisõit
Maikel Magnus Välja
Noorte- ja matkasõit
Martti Välk
VILJANDI RATTAKLUBI 1
Põhisõit
Kristjan Vallimäe
Noorte- ja matkasõit
Henri Valmsen
VILJANDI RATTAKLUBI 1
Viljandi Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Kai Valt
Noorte- ja matkasõit
Kaido Vanaveski
SEB
Põhisõit
Alo Vare
Põhisõit
Joonatan Varep
SK Velo
Noorte- ja matkasõit
Rivo Varep
Noorte- ja matkasõit
Ahti Vares
Põhisõit
Marko Varik
Rekord CC
Spordiklubi
XXL-sõit
Meelis Varik
REDBIKE TEAM 4
Spordiklubi
Põhisõit
Jarrmo Varuson
Põhisõit
Dmitri Vavilov
XXL-sõit
Joosep Veelmaa
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND I
Spordiklubi
XXL-sõit
Raul Veesalu
Noorte- ja matkasõit
Siim Veiler
Põhisõit
Valdek Venno
Shoproller Kose AMK ct 2
Spordiklubi
Põhisõit
Aivar Veri
Põhisõit
Kairit Veri
Põhisõit
Erik Vesiloik
Põhisõit
Triin Veske
Sindi Spordiklubi KALJU
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Holger Veskilt
Lastesõit- M10/N10
Holger Veskilt
Lastesõit- M10/N10
Heigo Veskiväli
RR SIPLASED / SIMUNA SK
Spordiklubi
Põhisõit
Toomas Viigipuu
Põhisõit
Marek Viikoja
Sindi SK KALJU
Põhisõit
Rauno Viitmann
SCOUTSPATALJON TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Tarvi Viks
Põhisõit
Veiko Vilu
Noorte- ja matkasõit
Tarmo Visnapuu
VIIMSI SPORT
Spordiklubi Viimsi Sport
Põhisõit
Aire Võidula
Noorte- ja matkasõit
Andrus Volk
SPORDIPARTNER RATTAPOOD
Põhisõit
Ainars Volts
Põhisõit
Argo Vooremaa
AT Spordiklubi
Spordiklubi
Põhisõit
Jaan Võsu
Põhisõit
Vladimir Vsivtsev
Põhisõit
Argen Vulla
Lastesõit-sündinud 2013 ja hiljem
Yuriy Yakushev
XXL-sõit
Victoria Zdeblovskaya
Põhisõit
Alexey Zdeblovskiy
XXL-sõit

...