Et En

Stardinimekirjad

Stardinimekiri seisuga 17.04.2024 09:56.

Sinilillejooks TALLINN 2024 stardinimekiri

Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
1 Raul Aasa 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
OÜ GoCraft
2 Aivar Aasma 1990 mees M Eesti, Harju maakond
Geodeesia24 OÜ
3 Taali Aasmäe 1994 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
4 Vladimir Adamski 1998 mees M Eesti, Harju maakond
5 Silver Ader 1989 mees M Eesti, Harju maakond
Maru Ehitus AS
6 Merilin Algma 1984 naine N35 Eesti, Harju maakond
7 Kirke Aljas 2009 naine T16 Eesti, Harju maakond
Sparta spordiselts
8 Rene Aljas 1986 mees M Eesti, Harju maakond
NORDECON AS
9 Sten Aljas 2009 mees P16 Eesti, Harju maakond
Nõmme KJK
10 Anneli Alpius 1972 naine N35 Eesti, Harju maakond
OÜ GoCraft
11 Svea Anijago 1987 naine N35 Eesti, Harju maakond
Naiskodukaitse
12 Andres Aro 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
Ce-trading oy
13 Matthew Barnard 2000 mees M Ühendkuningriik, TAPA
14 Andreas Beger 1983 mees M40 Eesti, Harju maakond
15 Piret Bossack 1976 naine N35 Eesti, Harju maakond
Naiskodukaitse
16 Anastassia Bukovskaja 1985 naine N35 Eesti, Harju maakond
Maru Ehitus AS
17 Margo Dengo 1982 mees M40 Eesti, Harju maakond
Maru Ehitus AS
18 Elerin Eelmäe 1998 naine N Eesti, Harju maakond
19 Aivar Engel 1966 mees M40 Eesti, Harju maakond
Kaitseliit, EROK
20 Ivika Enula 1984 naine N35 Eesti, Harju maakond
21 Mikk Erit 1998 mees M Eesti, Harju maakond
22 Jüri Etverk 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
OÜ GoCraft
23 Raili Evartson 1987 naine N35 Eesti, Harju maakond
24 Maria Evert 1990 naine N Eesti, Harju maakond
25 Graham Flanagan 1990 mees M Ühendkuningriik, Bootle
26 Kersti Gorstov 1974 naine N35 Eesti, Harju maakond
OÜ GoCraft
27 Makar Grebenyuk 2005 mees M Eesti, Harju maakond
28 Jüri Grigorjan 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
29 Igor Grigorjev 1985 mees M Eesti, Harju maakond
Igor Grigorjev
30 Maarja Haamer 1986 naine N35 Eesti, Harju maakond
31 Arne Haas 1995 mees M Eesti, Rapla maakond
32 Aivo Haljasmäe 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
33 Anne Haljasmäe 1975 naine N35 Eesti, Harju maakond
34 Rain Hallimäe 1957 mees M40 Eesti, Harju maakond
35 Natali Hanni 1979 naine N35 Eesti, Harju maakond
36 Triin Heinla 1973 naine N35 Eesti, Harju maakond
37 Peeter Heinsaar 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
38 Mathilda Heinsoo 2003 naine N Eesti, Harju maakond
39 Einar Hillep 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
Justiitsministeerium
40 Kristina Hinrikus 1970 naine N35 Eesti, Harju maakond
41 Triin Hommuk 1980 naine N35 Eesti, Harju maakond
42 Zoe Hughes 1992 naine N Eesti, Harju maakond
43 Katrin Hämäläinen 1985 naine N35 Eesti, Harju maakond
44 Carol Illak 1979 naine N35 Eesti, Harju maakond
45 Piret Jaamul 1975 naine N35 Eesti, Harju maakond
46 Aivar Jakobson 1978 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
Bonava Eesti OÜ
47 Karmel Jano 2007 naine N Eesti, Harju maakond
Rapla Jooksuklubi
Keila Kool
48 Alika Jeršovski 2000 naine N Eesti, Harju maakond
49 Ben Jones 1987 mees M Eesti, Saare maakond
50 Maire Joost 1957 naine N35 Eesti, Harju maakond
51 Kai Kaarelson 1974 naine N35 Eesti, Harju maakond
52 Maria Kaber 1993 naine N Eesti, Harju maakond
53 Jüri Kahn 1953 mees M40 Eesti, Harju maakond
MFA of Estonia
54 Kristiina Kahur 1971 naine N35 Eesti, Harju maakond
55 Romet Kakko 1997 mees M Eesti, Harju maakond
56 Pille Kalda 1982 naine N35 Eesti, Harju maakond
Tripassion Triatloniklubi
57 Kersti Kaljulaid 1969 naine N35 Eesti, Harju maakond
Spordiklubi IKS
58 Urmo Kallakas 1984 mees M40 Eesti, Harju maakond
Sparta
59 Keiu Kallis 2010 naine T16 Eesti, Harju maakond
60 Mariia Kamenskikh 1993 naine N Eesti, Harju maakond
61 Berit Kant 2008 naine T16 Eesti, Harju maakond
Rapla JK
62 Grete Kant 2010 naine T16 Eesti, Harju maakond
Tallinna Jahtklubi Purjetamiskool
63 Alfred Karu 2012 mees P16 Eesti, Harju maakond
Tallinna Reaalkool
64 Hektor Karu 2014 mees P16 Eesti, Harju maakond
Tallinna Reaalkool
65 Käthlin Karu 1984 naine N35 Eesti, Harju maakond
66 Reigo Karula 1981 mees M40 Eesti, Harju maakond
Nordecon AS
67 Kristjan Kask 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
68 Merli Kaunissaar 1991 naine N Eesti, Harju maakond
Sparta
69 Richard Kaup-Lapõnin 2005 mees M Eesti, Harju maakond
SK Lindon
70 Liis Kilk 1985 naine N35 Eesti, Harju maakond
SK ProRunner
71 Lea Kimber 1970 naine N35 Eesti, Harju maakond
72 Liina Kirs 1973 naine N35 Eesti, Lääne-Viru maakond
Viru NKK
73 Riho Kirsipuu 1996 mees M Eesti, Harju maakond
Sparta SS
74 Urmas Kirsman 1989 mees M Eesti, Harju maakond
Tripassion Triatloniklubi
75 Henrik Johan Kitt 2005 mees M Eesti, Harju maakond
21CC triatloniklubi
76 Nicole Maria Klais 1996 naine N Eesti, Harju maakond
UP Sport
SA Tallinna Lastehaigla
77 Margus Klementsov 1989 mees M Eesti, Harju maakond
Maru Ehitus AS
78 Joel Knight 2003 mees M Ühendkuningriik, Oxfordshire
79 Alfred Kolk 2014 mees P16 Eesti, Harju maakond
80 Merlin Kolk 1979 naine N35 Eesti, Harju maakond
81 Merike Kraam 1975 naine N35 Eesti, Harju maakond
82 Victoria Kraam 2011 naine T16 Eesti, Harju maakond
21CC Triatloniklubi
83 Sandra Kreim 2006 naine N Eesti, Harju maakond
84 Kalmer Kreisman 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
85 Linda Katariina Krisp 2002 naine N Eesti, Harju maakond
86 Anett Kruus 2005 naine N Eesti, Harju maakond
87 Karmen-Kelsi Kruut 2002 naine N Eesti, Harju maakond
88 Edvard Krõman 2007 mees M Eesti, Harju maakond
89 Rea Kukk 1975 naine N35 Eesti, Harju maakond
MTÜ Guide Running Estonia
90 Piret Kuldner 1984 naine N35 Eesti, Harju maakond
91 Daniil Kurakin 1998 mees M Eesti, Harju maakond
Avatud Vabariik
92 Minna-Mirjam Kurvits 1991 naine N Eesti, Harju maakond
93 Vladimir Kuznetsov 1983 mees M40 Eesti, Harju maakond
Kaitsevägi
94 Gaily Kuusik 1983 naine N35 Eesti, Harju maakond
Grant Thornton Baltic OÜ
95 Darvet Kõdar 1981 mees M40 Eesti, Harju maakond
96 Kaitis Kõllamets 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
SK WellRun
97 Kättlin Köst 1989 naine N35 Eesti, Harju maakond
98 Maik Kütsen 1992 mees M Eesti, Harju maakond
99 Kristiina Kütt 1980 naine N35 Eesti, Harju maakond
100 Kadi Laansoo 1982 naine N35 Eesti, Harju maakond
Kaitsevägi
101 Kaspar Adam Laht 1994 mees M Eesti, Harju maakond
OÜ GoCraft
102 Arvo Laidam 1981 mees M40 Eesti, Harju maakond
103 Helen Lants 1983 naine N35 Eesti, Harju maakond
Naiskodukaitse Tallinna Malev Kalevi jaoskond
104 Franco Lasn 2011 mees P16 Eesti, Harju maakond
S/K Fortis
105 Helena Laumets 1978 naine N35 Eesti, Harju maakond
106 Marten Lauri 1989 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
107 Kadri Lees-Leesmaa 1988 naine N35 Eesti, Harju maakond
Naiskodukaitse, Tallinna ringkond
108 Hannes Liivak 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
Tallinna Vangla
Vanglateenistus
109 Kaspar Liivak 2009 mees P16 Eesti, Harju maakond
110 Ago Lilleorg 1969 mees M40 Eesti, Harju maakond
Ago Lilleorg
Eesti Kaitsevägi
111 Tristan Link 2009 mees P16 Eesti, Harju maakond
112 Marek Listmann 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
Saumasters OY
113 Viktor Ljovin 1990 mees M Eesti, Harju maakond
114 Bogdan Ljutjuk 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
115 Karoliina Lorenz 1999 naine N Eesti, Harju maakond
Kultuuriministeerium
116 Elis Luhaäär 1991 naine N Eesti, Harju maakond
117 Kristi Luigelaht 1977 naine N35 Eesti, Harju maakond
OK Kobras
118 Simon Lukka 1994 mees M Eesti, Harju maakond
119 Kaspar Lõhmus 1989 mees M Eesti, Harju maakond
120 Mart Maasikrand 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
EUT/Pulss
KL
121 Kaur Georg Maksimovski 2005 mees M Eesti, Harju maakond
122 Johanna Maksing 1997 naine N Eesti, Harju maakond
123 Anne Malk 1965 naine N35 Eesti, Harju maakond
124 Berit Merivaik 1987 naine N35 Eesti, Harju maakond
125 Hannes Metssalu 1993 mees M Eesti, Tartu maakond
Tri Poloski
126 Signe Mirka 1978 naine N35 Eesti, Harju maakond
127 Caroline Marie Constance Mounier 2013 naine T16 Eesti, Harju maakond
128 Karl Louis Jean Mounier 2013 mees P16 Eesti, Harju maakond
129 Jaanus Mäekivi 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
130 Jannes Mäeots 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
SK Prorunner
SSAB
131 Cedric Sebastien Mäeväli 2006 mees M Eesti, Harju maakond
132 Diana Mäeväli 1972 naine N35 Eesti, Harju maakond
133 Markus Mäeväli 1982 mees M40 Eesti, Harju maakond
Triathlon Estonia
134 Ronald Oliver Mäeväli 2010 mees P16 Eesti, Harju maakond
135 Tristan Fabien Mäeväli 2010 mees P16 Eesti, Harju maakond
136 Eda Müürsepp 1961 naine N35 Eesti, Harju maakond
137 Marek Müürsepp 2015 mees P16 Eesti, Harju maakond
138 Christof Nichterlein 1988 mees M Eesti, Harju maakond
Yellow Arrow OÜ
139 Anders Niimeister 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
esport
140 Andres Nikopensius 1987 mees M Eesti, Harju maakond
141 Aire Nilb 1968 naine N35 Eesti, Harju maakond
142 Ahti Nurme 1984 mees M40 Eesti, Harju maakond
Tripassion Triatloniklubi
Path OÜ
143 Marge Nõmm 1969 naine N35 Eesti, Harju maakond
Täppsportlased
144 Kristjan Ojavee 1992 mees M Eesti, Rapla maakond
145 Marita Ojavee 1995 naine N Eesti, Rapla maakond
146 Victoria Orav 1990 naine N Eesti, Harju maakond
PPA
147 Kristiina Katrina Otstavel 2000 naine N Eesti, Harju maakond
148 Antonio Padurets 2000 mees M Eesti, Harju maakond
149 Eneli Pall 1974 naine N35 Eesti, Harju maakond
Sparta
150 Anu-Maaja Pallok 1972 naine N35 Eesti, Harju maakond
Kultuuriministeerium
151 Anne-Ly Palm 1976 naine N35 Eesti, Harju maakond
152 Oriol Parella Urban 2000 mees M Hispaania, Barcelona
153 Daniel Pearce 1993 mees M Ühendkuningriik, Merseyside
154 Kadri Peeters 1980 naine N35 Eesti, Harju maakond
155 Samuel James Pierce Cesena 2001 mees M Eesti, Harju maakond
156 Diego Sebastian Pierce-Cesena 2005 mees M Eesti, Harju maakond
157 Ave-Lii Piirsalu 1993 naine N Eesti, Harju maakond
158 Triinu Pits 1977 naine N35 Eesti, Harju maakond
159 Taavi Pleiats 1997 mees M Eesti, Harju maakond
Tallinna Vangla
160 Mariana Praakel 1992 naine N Eesti, Harju maakond
1office
161 Karmen Privoi 1974 naine N35 Eesti, Harju maakond
162 Peeter Puio 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
TREENINGPARTNER
163 Ragnar Puio 2006 mees M Eesti, Harju maakond
TREENINGPARTNER
164 Rainis Puio 2014 mees P16 Eesti, Harju maakond
165 Evelin Põld 1979 naine N35 Eesti, Harju maakond
166 Natalja Põlkina 1982 naine N35 Eesti, Harju maakond
167 Joonas Päärmann 2012 mees P16 Eesti, Harju maakond
Fortis
168 Margus Rajaver 1989 mees M Eesti, Harju maakond
Nordecon AS
169 Rainer Randmaa 2000 mees M Eesti, Harju maakond
170 Grete Lisann Randveer 2012 naine T16 Eesti, Harju maakond
Vk Janika Tallinn
171 Enely Rannas 1987 naine N35 Eesti, Harju maakond
Kaitseressursside Amet
172 Liisi Rannast-Kask 1982 naine N35 Eesti, Harju maakond
Naiskodukaitse
173 Rigo Rebane 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
Maru Ehitus AS
174 Kadri-Liis Rehtla 1995 naine N Eesti, Harju maakond
175 Richard Reiles 1994 mees M Eesti, Harju maakond
Nordecon
176 Liise Marie Reinik 1999 naine N Eesti, Harju maakond
177 Evelyn Reinov 1994 naine N Eesti, Harju maakond
178 Frederik Riisalo 2011 mees P16 Eesti, Harju maakond
179 Kätlyn Rink 2010 naine T16 Eesti, Rapla maakond
180 Ingrid Roball-Tomson 1982 naine N35 Eesti, Harju maakond
181 Kadri Roos 1976 naine N35 Eesti, Harju maakond
Naiskodukaitse
182 Mia Mai Roose 2003 naine N Eesti, Harju maakond
183 Anett Roosipuu 1993 naine N Eesti, Harju maakond
184 Kaido Rosin 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
KK
RKK
185 Irina Rozanova 1976 naine N35 Eesti, Harju maakond
Naiskodukaitse
186 Siim Rätsep 1990 mees M Eesti, Harju maakond
Krattworks OÜ
187 Kristjan Saar 1981 mees M40 Eesti, Harju maakond
Prorunner
188 Mari-Ann Saar 1985 naine N35 Eesti, Harju maakond
189 Tormis Saar 1983 mees M40 Eesti, Harju maakond
OÜ GoCraft
190 Indrek Saarepera 1968 mees M40 Eesti, Harju maakond
191 Alexander Stefan Safjanov 2018 mees P16 Eesti, Harju maakond
192 Irina Safjanov 1983 naine N35 Eesti, Harju maakond
193 Grete Sammal 1997 naine N Eesti, Lääne maakond
194 Marii-Helee Sammal 2004 naine N Eesti, Harju maakond
195 Lauri Sardis 1984 mees M40 Eesti, Harju maakond
Kaitseliit
196 Aleksandra Savelieva 1990 naine N Eesti, Harju maakond
197 Aleksei Sentšak 1989 mees M Eesti, Harju maakond
JTK Power Finmec Estonia AS
198 Johanna Sepp 2007 naine N Eesti, Harju maakond
199 Mart Sepp 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
200 Piret Sepp 2009 naine T16 Eesti, Harju maakond
201 Silver Sepp 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
OÜ GoCraft
202 Eva Sepping 1978 naine N35 Eesti, Harju maakond
Up43 Triatloniklubi
203 Ulvi Siik 1974 naine N35 Eesti, Harju maakond
204 Viktor Siik 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
205 Erlend Sild 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
Tartu Malev
Eesti NATO Ühing
206 Ruth Simpson 1986 naine N35 Eesti, Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi
207 Birgit Sinisalu-Pihlak 1988 naine N35 Eesti, Harju maakond
208 Andres Siplane 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
välisministeerium
209 Katharina Hedwig Maria Sowa 1989 naine N35 Eesti, Harju maakond
KS Running
210 Jarmo Sulg 1989 mees M Eesti, Harju maakond
211 Geiri Suur 2001 naine N Eesti, Harju maakond
212 Vladimir Svet 1992 mees M Eesti, Harju maakond
213 Sofia Šapran 2009 naine T16 Eesti, Harju maakond
214 Triin Škubel 1988 naine N35 Eesti, Harju maakond
Politsei- ja Piirivalveamet
215 Aleksandra Zahharova 2007 naine N Eesti, Harju maakond
216 Irina Zahharova 1969 naine N35 Eesti, Harju maakond
217 Karl-Erik Talvet 1991 mees M Eesti, Harju maakond
218 Tarvi Tameri 1984 mees M40 Eesti, Harju maakond
Täppsportlased
219 Heliise Tamm 2001 naine N Eesti, Harju maakond
220 Marit Tarm 2011 naine T16 Eesti, Harju maakond
Sparta SS
Saku Gümnaasium
221 Rain Tasane 1999 mees M Eesti, Harju maakond
Fysioton
222 Triin Tepner 1999 naine N Eesti, Harju maakond
223 Marek Tiidrus 1981 mees M40 Eesti, Harju maakond
Team Kaitsevägi
Kaitsevägi
224 Laura Heleene Tirkkonen 2001 naine N Eesti, Harju maakond
225 Mari-Epp Tirkkonen 1977 naine N35 Eesti, Harju maakond
226 Merlin Toirk 2011 naine T16 Eesti, Rapla maakond
Kohila jalgpallikool/ Rapla jooksuklubi
227 Andreas Tomson 2008 mees P16 Eesti, Harju maakond
228 Indrek Trei 1984 mees M40 Eesti, Harju maakond
229 Erkko Treialt 2006 mees M Eesti, Harju maakond
230 Elenor Truuts 2012 naine T16 Eesti, Harju maakond
231 Roosi Truuts 2014 naine T16 Eesti, Harju maakond
232 Vilmar Truuts 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
233 Katrin Tuuksam 1970 naine N35 Eesti, Harju maakond
Naiskodukaitse
234 Rait Tõnnori 1988 mees M Eesti, Harju maakond
235 Silver Täht 1988 mees M Eesti, Harju maakond
236 Maarja Tänav 1996 naine N Eesti, Harju maakond
MATKaSPORT OÜ
237 Ketlin Tölp 2004 naine N Eesti, Harju maakond
238 Mardin Ubaleht 1996 mees M Eesti, Harju maakond
OÜ GoCraft
239 Viktoria Helena Ubar 2006 naine N Eesti, Harju maakond
Tallinna Kalev
240 Voldemar Hans Ubar 2011 mees P16 Eesti, Harju maakond
Tallinna Kalev
241 Rauno Uljas 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
242 Anette Univer 2011 naine T16 Eesti, Harju maakond
243 Maarja Uulits 1980 naine N35 Eesti, Harju maakond
244 Hektor Uustalo 1983 mees M40 Eesti, Harju maakond
#teamuustalo
245 Dyre Vaa 1990 mees M Eesti, Harju maakond
Mikkeller Running Club
Dyre Vaa OÜ
246 Andres Vaher 1981 mees M40 Eesti, Harju maakond
Maru Ehitus AS
247 Ivar Vaht 1990 mees M Eesti, Harju maakond
Fumiteam
248 Marko Vaik 1990 mees M Eesti, Harju maakond
249 Karolin Valdmann 1995 naine N Eesti, Harju maakond
Nordecon AS
250 Endre Varik 1981 mees M40 Eesti, Jõgeva maakond
SK ProRunner
251 Villu Veel 1971 mees M40 Eesti, Saare maakond
SK Prorunner / SK Maailmarändurid / ISAMAA
Spordiklubi MAAILMARÄNDURID
252 Rain Vellerind 1965 mees M40 Eesti, Harju maakond
Gustav Adolfi Gümnaasium
253 Hendrik Veltri 2005 mees M Eesti, Lääne maakond
SK WellRun
Tallinna Reaalkool
254 Veronika Verš 1977 naine N35 Eesti, Harju maakond
255 Kris-Martin Viigisalu 2008 mees P16 Eesti, Harju maakond
256 Ramil Viirsalu 2008 mees P16 Eesti, Harju maakond
Noored Kotkad
257 Helina Villem 1976 naine N35 Eesti, Harju maakond
258 Anneli Villemson 1985 naine N35 Eesti, Harju maakond
SK ProRunner
Bonava Eesti OÜ
259 Arja Johanna Vironmäki 1968 naine N35 Eesti, Harju maakond
Sparta
260 Pille Visser 1981 naine N35 Eesti, Rapla maakond
JK Kohila Püsivus
261 Anna Maria Võsu 1984 naine N35 Eesti, Harju maakond
Nordecon AS
262 Peeter Võsu 1958 mees M40 Eesti, Harju maakond
Eesti Nato Ühing
263 Maikel Magnus Välja 2011 mees P16 Eesti, Harju maakond
Arenculle
264 Carol Väljaots 1998 naine N Eesti, Harju maakond
Zero Rec OÜ
265 Triin Väljataga 1981 naine N35 Eesti, Harju maakond
266 Kait Värat 1994 mees M Eesti, Harju maakond
267 Natalie Waddington 1991 naine N Ühendkuningriik, Devon
5 Rifles
British Army
268 Meelika Õismaa 1987 naine N35 Eesti, Harju maakond
MTÜ Swedbanki Spordiklubi
Swedbank AS
269 Ragner Õispuu 1981 mees M40 Eesti, Harju maakond
Prorunner
Kavamar oü
270 Annika Ülem 1983 naine N35 Eesti, Harju maakond
271 Reine Ülem-Truuts 1981 naine N35 Eesti, Harju maakond

...