Et En

Stardinimekirjad

Stardinimekiri seisuga 24.05.2024 23:56.

Tallinna Sinilillejooks 2023 stardinimekiri

Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
1 Melani Adrat 1999 naine N Eesti, Järva maakond
2 Eda Ahi 1990 naine N Eesti, Harju maakond
3 Merilin Algma 1984 naine N35 Eesti, Harju maakond
4 Sten Aljas 2009 mees P16 Eesti, Harju maakond
Nõmme KJK
5 Helen Alliksoo 1982 naine N35 Eesti, Harju maakond
6 Kaspar Alliksoo 2015 mees P16 Eesti, Harju maakond
7 Mattis Alliksoo 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
8 Svea Anijago 1987 naine N35 Eesti, Harju maakond
NAISKODUKAITSE
9 Ivo Bachmann 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
10 Sirle Baldesport-Märss 1975 naine N35 Eesti, Harju maakond
11 Agne Bauman 2006 naine N Eesti, Harju maakond
SK Elite Sport
Viimsi Gümnaasium
12 Mariliis Beger 1981 naine N35 Eesti, Harju maakond
13 Aivar Engel 1966 mees M40 Eesti, Harju maakond
Kaitseliidu Tallinna Malev
14 Oskar Engel 2001 mees M Eesti, Harju maakond
15 Indrek Guitor 1995 mees M Eesti, Harju maakond
16 Rita Gullord 1974 naine N35 Eesti, Harju maakond
NKK
47407046042
17 Aivo Haljasmäe 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
18 Anne Haljasmäe 1975 naine N35 Eesti, Harju maakond
19 Erki Haljasmäe 2005 mees M Eesti, Harju maakond
20 Hendrik Haljasmäe 2006 mees M Eesti, Harju maakond
21 Kristjan Haljasmäe 1997 mees M Eesti, Harju maakond
22 Leor Halmann 2006 mees M Eesti, Harju maakond
23 Ragnar Halmann 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
24 Sedric Halmann 2009 mees P16 Eesti, Harju maakond
25 Minna-Liisa Herman 2001 naine N Eesti, Harju maakond
26 Einar Hillep 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
Justiitsministeerium
27 Kristine Hindriks 1972 naine N35 Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
Maaeluministeerium
28 Kirsti Hinno 1991 naine N Eesti, Harju maakond
29 Toomas Hirmat 1967 mees M40 Eesti, Harju maakond
Täppsportlased
Liwathon E.O.S.
30 Katrin Hämäläinen 1985 naine N35 Eesti, Harju maakond
31 Maari Idnurm 1970 naine N35 Eesti, Harju maakond
NAISKODUKAITSE
32 Karmel Jano 2007 naine N Eesti, Harju maakond
Rapla jooksuklubi
33 Tõnu Janter 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
34 Remy Jõgi 2014 mees P16 Eesti, Harju maakond
SK FORTIS / FC FLORA
35 Tarmo Jõgi 1982 mees M40 Eesti, Harju maakond
Kuldne Tervis Jooksugrupp
36 Jaanika Jõgiste 1968 naine N35 Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
37 Katrin Järv 1975 naine N35 Eesti, Harju maakond
38 Signe Kadak 1992 naine N Eesti, Harju maakond
39 Kaarel-Paulus Kaeramaa 1996 mees M Eesti, Harju maakond
iDeal Group AS
40 Arne Kalda 2021 mees P16 Eesti, Harju maakond
41 Meelis Kalda 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
G4S Spordiklubi & Abipoliteinike Spordiklubi
EE272200001104434335
42 Pille Kalda 1982 naine N35 Eesti, Harju maakond
Tripassion Triatloniklubi
Tervise Arengu Instituut
43 Külli Kaldma 1982 naine N35 Eesti, Harju maakond
44 Aile Kaljumäe 1974 naine N35 Eesti, Harju maakond
Sparta
45 Kaja Kallas 1977 naine N35 Eesti, Harju maakond
46 Robin Kalpus 2004 mees M Eesti, Võru maakond
47 Erlend Kanarbik 1995 mees M Eesti, Harju maakond
48 Berit Kant 2008 naine T16 Eesti, Harju maakond
Rapla JK
49 Grete Kant 2010 naine T16 Eesti, Harju maakond
Tallinna Jahtklubi Purjetamiskool
50 Kaja Karlson 1991 naine N Eesti, Harju maakond
51 Risto Kask 1985 mees M Eesti, Harju maakond
52 Camilla Kastein 1992 naine N Eesti, Harju maakond
NAISKODUKAITSE
53 Merli Kaunissaar 1991 naine N Eesti, Harju maakond
54 Richard Johan Kaup-Lapõnin 2005 mees M Eesti, Harju maakond
SK Lindon
55 Kadi Kaupmees 1973 naine N35 Eesti, Harju maakond
56 Kätlin Kaupmees 1975 naine N35 Eesti, Harju maakond
57 Pärja Kesküla 1953 naine N35 Eesti, Harju maakond
58 Mait Kiigemägi 1988 mees M Eesti, Harju maakond
59 Liis Kilk 1985 naine N35 Eesti, Harju maakond
60 Kaire Kivi 1983 naine N35 Eesti, Harju maakond
SK Jooksupartner
Kindluse Kool
61 Mart Kivi 1983 mees M40 Eesti, Harju maakond
62 Martti Klesment 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
63 Ellen Kobin 2008 naine T16 Eesti, Harju maakond
Tallinna Kalevi Kergejõustikukool
64 Mari Koks 1987 naine N35 Eesti, Harju maakond
65 Hendrik Koolmeister 2011 mees P16 Eesti, Harju maakond
Audentese Spordiklubi
66 Ilmar Koolmeister 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
SK ProRunner
67 Elis Koor 1993 naine N Eesti, Harju maakond
68 Evelin Kose 1974 naine N35 Eesti, Harju maakond
UP Sport
69 Mairit Krabbi 1999 naine N Eesti, Harju maakond
70 Evelin Krekker 1978 naine N35 Eesti, Harju maakond
71 Tanel Kuusk 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
Spordipartner Rattapood
72 Darvet Kõdar 1981 mees M40 Eesti, Harju maakond
73 Henri Laanemets 2006 mees M Eesti, Harju maakond
74 Tuuli Laats Rösberg 1967 naine N35 Eesti, Harju maakond
75 Franco Lasn 2011 mees P16 Eesti, Harju maakond
S/K Fortis
76 Kristi Lasn 1980 naine N35 Eesti, Harju maakond
77 Annika Lauk 1983 naine N35 Eesti, Harju maakond
78 Herkki Leemet 1988 mees M Eesti, Saare maakond
KJK Saare
PPA
79 Kadri Lees-Leesmaa 1988 naine N35 Eesti, Harju maakond
Naiskodukaitse, Tallinna ringkond
80 Kristel Leppik 1998 naine N Eesti, Harju maakond
81 Priit Lopsik 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
Swedbank SK
82 Reet Luhaäär 1953 naine N35 Eesti, Harju maakond
83 Pavlo Lukash 1987 mees M Eesti, Harju maakond
OIXIO
Marine Digital Ltd.
84 Kaidi Lõo 1987 naine N35 Eesti, Harju maakond
85 Mart Maasikrand 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
EUT/Pulss
Forus
86 Madis Meimre 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
87 Margus Mullamaa 1998 mees M Eesti, Harju maakond
88 Emma Sofia Murrut 2009 naine T16 Eesti, Harju maakond
89 Enar Mustonen 1996 mees M Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
90 Jaanus Mäekivi 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
Fysioline Eesti OÜ
91 Mihkel Mäemat 1986 mees M Eesti, Harju maakond
Tallinn Trail jooksugrupp
92 Jannes Mäeots 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
SK Prorunner
SSAB
93 Ülo Mürk 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
94 Erki Müür 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
Kaitsevägi
95 Maris Neeno 1998 naine N Eesti, Põlva maakond
96 Triin Neeno 2008 naine T16 Eesti, Põlva maakond
97 Felix Neutal 1987 mees M Eesti, Harju maakond
98 Maarja Nigol 1990 naine N Eesti, Harju maakond
99 Liisi Niisuke 1989 naine N Eesti, Harju maakond
Brandem
100 Andres Nikopensius 1987 mees M Eesti, Harju maakond
101 Janar Novitski 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
Vaela Spordiselts
102 Ilona Nurk 1987 naine N35 Eesti, Harju maakond
103 Katrin Nurk 1972 naine N35 Eesti, Harju maakond
104 Keiro Nurme 1998 mees M Eesti, Harju maakond
105 Melani Oidram 1982 naine N35 Eesti, Harju maakond
106 Alar Ojalill 1991 mees M Eesti, Harju maakond
107 Kristjan Ojasaar 1997 mees M Eesti, Harju maakond
108 Eliis Paas 1997 naine N Eesti, Saare maakond
109 Lisli Pak 1985 naine N35 Eesti, Harju maakond
Risti SK
110 Liisa Pedassaar 1980 naine N35 Eesti, Harju maakond
111 Jekaterina Pihlak 1970 naine N35 Eesti, Järva maakond
112 Maire Piho 1969 naine N35 Eesti, Harju maakond
113 Toomas Piigli 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
UP Sport
Audi Eesti
114 Triinu Pits 1977 naine N35 Eesti, Harju maakond
115 Taavi Ploompuu 1989 mees M Eesti, Harju maakond
116 Kaido Plovits 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
TEHIK
117 Mary Pommer 1982 naine N35 Eesti, Harju maakond
118 Niki Porcari 1970 mees M40
MyFitness
RunNick BCN
119 Janika Praks 1987 naine N35 Eesti, Harju maakond
120 Kaspar Praks 2011 mees P16 Eesti, Harju maakond
121 Peeter Puio 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
122 Ragnar Puio 2006 mees M Eesti, Harju maakond
123 Krislin Pärt 1984 naine N35 Eesti, Rapla maakond
Baltosport
124 Alice Päärmann 1979 naine N35 Eesti, Harju maakond
125 Rasmus Kristian Rammul 2010 mees P16 Eesti, Harju maakond
126 Grete Lisann Randveer 2012 naine T16 Eesti, Harju maakond
Vk Janika Tallinn
127 Remi Rasmus Randveer 2006 mees M Eesti, Harju maakond
Elva spordiliidu kergejõustikukool
128 Linda Ranne 1997 naine N Eesti, Harju maakond
129 Uku Paul Ranne 2010 mees P16 Eesti, Harju maakond
130 Liis Reimand 1982 naine N35 Eesti, Harju maakond
SK ProRunner
131 Liise Marie Reinik 1999 naine N Eesti, Harju maakond
132 Evelyn Reinov 1994 naine N Eesti, Harju maakond
133 Karmen Rikkonen 1976 naine N35 Eesti, Harju maakond
134 Kadri Roos 1976 naine N35 Eesti, Harju maakond
Naiskodukaitse
135 Robert Rösberg 2003 mees M Eesti, Harju maakond
136 Sille Saamer 1971 naine N35 Eesti, Harju maakond
137 Laur Saar 1966 mees M40 Eesti, Harju maakond
MyFitness
138 Merle Sagur 1983 naine N35 Eesti, Harju maakond
Luik Triplets Team
139 Marta Sarapuu 1994 naine N Eesti, Harju maakond
140 Georg Schkiperov 2010 mees P16 Eesti, Harju maakond
FC Flora, SK Twister
Tallinna Arte Gümnaasium
141 Sirle Seilenthal 1975 naine N35 Eesti, Harju maakond
Grupeerunud spordilaiskurid
Tallinna NKK
142 Aleksei Sentšak 1989 mees M Eesti, Harju maakond
143 Piret Sepp 2009 naine T16 Eesti, Harju maakond
144 Haron Sepper 1997 mees M Eesti, Harju maakond
145 Eva Sepping 1978 naine N35 Eesti, Harju maakond
146 Heli Sepping 1987 naine N35 Eesti, Harju maakond
147 Signe Sergienko 1977 naine N35 Eesti, Harju maakond
148 Hanna Siirmann 1996 naine N Eesti, Rapla maakond
149 Erlend Sild 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
Eesti NATO Ühing
150 Martin Siller 1994 mees M Eesti, Harju maakond
151 Priit Simson 1977 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Riigikontroll
152 Jaanus Smirnov 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
Scoutspataljon
153 Hanno Soans 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
154 Uma Silvia Soans 2023 naine T16 Eesti, Harju maakond
155 Viktor Soldatov 1986 mees M Eesti, Harju maakond
156 Emily Soldatova 2013 naine T16 Eesti, Harju maakond
Tallinna Tehnikagümnaasium
157 Erki Soo 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
Team Kaitsevägi
Kaitsevägi
158 Johanna Soover 2001 naine N Eesti, Harju maakond
Audentese Spordiklubi
Päästeamet
159 Silvia Sosaar 1979 naine N35 Eesti, Harju maakond
160 Vladimir Svet 1992 mees M Eesti, Harju maakond
Tallinna Linnavalitsus
161 Mailis Štrik 1985 naine N35 Eesti, Harju maakond
162 Kärt Tallinn 1998 naine N Eesti, Harju maakond
PPA
163 Karl-Erik Talvet 1991 mees M Eesti, Harju maakond
164 Kevin Tammearu 1993 mees M Eesti, Harju maakond
165 Triin Teppe 1997 naine N Eesti, Harju maakond
166 Priidik Tiksmann 1988 mees M Eesti, Harju maakond
Hissmekano estonia oü
167 Romet Tooding 2005 mees M Eesti, Harju maakond
168 Merilin Tuisk 1997 naine N Eesti, Harju maakond
169 Tarmo Tähiste 1991 mees M Eesti, Harju maakond
170 Õnne Täht 1999 naine N Eesti, Harju maakond
24-7FITNESS
171 Maarja Tänav 1996 naine N Eesti, Harju maakond
172 Nikita Umov 1998 mees M Eesti, Harju maakond
173 Hektor Uustalo 1983 mees M40 Eesti, Harju maakond
Vana Peetri noored
174 Elvira Uustalu 1987 naine N35 Eesti, Harju maakond
Põhja-Tallinna JK Volta
175 Reelika Vaaderpass 1977 naine N35 Eesti, Harju maakond
176 Kristo Enn Vaga 1997 mees M Eesti, Harju maakond
177 Raune Vahemaa 2010 naine T16 Eesti, Harju maakond
178 Ivar Vaht 1990 mees M Eesti, Harju maakond
179 Karl-Oliver Vahtra 2009 mees P16 Eesti, Harju maakond
180 Sirje Vainu 1979 naine N35 Eesti, Harju maakond
181 Kersti Valdmann 1986 naine N35 Eesti, Harju maakond
NAISKODUKAITSE
182 Janek Valge 1978 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
Walge reisiklubi
183 Katrin Valkna 1970 naine N35 Eesti, Harju maakond
NAISKODUKAITSE
184 Berit Vals 1986 naine N35 Eesti, Harju maakond
Veriff OÜ
185 Vivian Vardja 2010 naine T16 Eesti, Harju maakond
Sparta
186 Villu Veel 1971 mees M40 Eesti, Saare maakond
SJK Sarma / SK Maailmarändurid / ISAMAA
Spordiklubi Maailmarändurid
187 Veronika Verš 1977 naine N35 Eesti, Harju maakond
188 Fredi Viidik 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
189 Loore-Liis Viidik 2010 naine T16 Eesti, Harju maakond
SK Elite Sport
190 Oliver Viidik 2008 mees P16 Eesti, Harju maakond
SK Elite Sport
191 Liisa Volkmann 1985 naine N35 Eesti, Harju maakond
192 Kristi Võhmar 1984 naine N35 Eesti, Harju maakond
193 Peeter Võsu 1958 mees M40 Eesti, Harju maakond
Eesti Nato Ühing
194 Reigo Väli 1968 mees M40 Eesti, Harju maakond
Meriton Spordiklubi
195 Maikel Magnus Välja 2011 mees P16 Eesti, Harju maakond
196 Kait Värat 1994 mees M Eesti, Harju maakond
197 Piret Õun 1979 naine N35 Eesti, Harju maakond
198 Anu Ärm 1970 naine N35 Eesti, Järva maakond
199 Urmas Ärm 1966 mees M40 Eesti, Järva maakond
200 Maret Ülenõmm 1987 naine N35 Eesti, Harju maakond
ProRunner

...