Et En

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 04.06.2023 23:56.

10 km ajavõtuga jooks - kõnd stardinimekiri

Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
1 Martin Tarkpea 1982 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
Treeningtiim
Politsei- ja Piirivalveamet
2 Kalle Koop 1967 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
SK Saarde
Päästeamet
3 Marko Teinburk 1987 mees Mehed Eesti, Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid
4 Rainis Saar 1968 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid
5 Valeri Kääpa 1958 mees M60 Eesti, Lääne maakond
Jooksuklubi VII&VA
6 Liis Siimar 1995 naine Naised Eesti, Harju maakond
Sparta
7 Vahur Luik 1986 mees Mehed Eesti, Pärnu maakond
8 Reet Luhaäär 1953 naine N60 Eesti, Harju maakond
9 Karol Pert 1983 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
Vändra Maadlusklubi Suure Karu Pojad
10 Rein Sõõrd 1983 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
Alfapower oü
11 Ants Gustavson 2005 mees U18M Eesti, Pärnu maakond
kOIDULA GÜMNAASIUM
12 Raido Puust 1978 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
Sparta
13 Jaak Vaiknemets 1979 mees M40 Eesti, Tartu maakond
14 Kaido Kirsimäe 1984 mees Mehed Eesti, Pärnu maakond
15 Ago Aluste 1985 mees Mehed Eesti, Pärnu maakond
Rauray
16 Anni Tomson 1989 naine Naised Eesti, Pärnu maakond
17 Jonas Nõukas 1971 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
18 Toivo Tomingas 1961 mees M60 Eesti, Pärnu maakond
Viking Security AS
19 Karl Alex Tõnismäe 2007 mees U18M Eesti, Pärnu maakond
20 Märt Pilme 1989 mees Mehed Eesti, Pärnu maakond
Postimees Grupp
21 Marge Nõmm 1969 naine N50 Eesti, Pärnu maakond
Täppsportlased
22 Viivi Kääpa 1962 naine N60 Eesti, Lääne maakond
Jooksuklubi VII&VA
23 Krista Elmet 1971 naine N50 Eesti, Harju maakond
Tallinna Kiirabi
24 Allan Kartau 1983 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
Allra Ehitus OÜ
25 Tiina Toomela 1989 naine Naised Eesti, Pärnu maakond
Run4Fun
26 Annika Mander 1985 naine Naised Eesti, Pärnu maakond
27 Gerly Milvek 1992 naine Naised Eesti, Pärnu maakond
28 Kairit Kaasik-Valtonen 1969 naine N50 Eesti, Pärnu maakond
29 Jaanus Piilmann 1983 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
30 Mari Tasane 1990 naine Naised Eesti, Pärnu maakond
31 Laura Leinus 2007 naine U18N Eesti, Pärnu maakond
32 Triinu Lepiku 1981 naine N40 Eesti, Pärnu maakond
33 Margus Käsper 1984 mees Mehed Eesti, Pärnu maakond
Intrac Eesti AS
34 Robin Hunt 2006 mees U18M Eesti, Pärnu maakond
Pärnu Sõudeklubi
35 Külli Hunt 1987 naine Naised Eesti, Pärnu maakond
36 Reimu Saaremaa 1992 mees Mehed Eesti, Harju maakond
37 Argo Miller 1986 mees Mehed Eesti, Harju maakond
38 Üllar Vill 1969 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
Run4Fun
Topauto Pärnu
39 Roel Van Den Heuvel 1980 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
40 Kätlin Küünemäe 1978 naine N40 Eesti, Harju maakond
41 Rainer Orav 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
42 Liisa Marie Printsmann 2002 naine Naised Eesti, Viljandi maakond
43 Silver Paur 1983 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
44 Indrek Oja 1987 mees Mehed Eesti, Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid
45 Aron Ott 2002 mees Mehed Eesti, Järva maakond
RR Suusaklubi
46 Annelii Stolts 1968 naine N50 Eesti, Pärnu maakond
47 Taavi Pentma 1980 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid
48 Kadri Ojaste 1998 naine Naised Eesti, Pärnu maakond
49 Romet Nurming 2004 mees Mehed Eesti, Rapla maakond
50 Anne Vaisma 1977 naine N40 Eesti, Pärnu maakond
51 Andra Aavik 2004 naine Naised Eesti, Viljandi maakond
ES Põhjakotkas
52 Helina Andresen 1994 naine Naised Eesti, Pärnu maakond
53 Andres Andresen 1992 mees Mehed Eesti, Pärnu maakond
54 Liisbeth Kose 1991 naine Naised Eesti, Pärnu maakond
LSS
55 Eero Heinmets 1982 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid
56 Anu Piiroja 1982 naine N40 Eesti, Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid
57 Tõnis Harjaks 1976 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
58 Jaan Lehismets 1987 mees Mehed Eesti, Pärnu maakond
59 Elvis Rüütel 1982 mees M40 Eesti, Harju maakond
Alexela
60 Jüri Leesmäe 1946 mees M60 Eesti, Pärnu maakond
OK West
61 Ester Leiten-Kukk 1976 naine N40 Eesti, Harju maakond
Alexela
62 Eve Kartau 1984 naine Naised Eesti, Pärnu maakond
Trimtex Dreamteam
63 Lembit Künnapas 1966 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid
64 Kadi Ruut 1973 naine N50 Eesti, Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid
65 Artur Kim 1971 mees M50 Eesti, Harju maakond
Alexela
66 Christie Kitsing 1992 naine Naised Eesti, Harju maakond
Alexela
67 Olga Kaareste 1965 naine N50 Eesti, Pärnu maakond
Alexela
68 Kaido Heero 1988 mees Mehed Eesti, Harju maakond
Alexela
69 Elina Tamm 1987 naine Naised Eesti, Pärnu maakond
70 Ege-Ry Rõõmussar 1983 naine N40 Eesti, Pärnu maakond
71 Taavi Tammik 1993 mees Mehed Eesti, Pärnu maakond
Suusaklubi Jõulu
Pärnu Spordikool
72 Margus Vinnal 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
Alexela
73 Sven Vene 1968 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
Ketspeetrid
74 Eleriin Švans 1987 naine Naised Eesti, Pärnu maakond

...