Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid (1)

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 18.10.2021 17:01.

Rahvasõit stardinimekiri

Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
2001 Reio Vill 2002 mees M Eesti, Valga maakond
2002 Jaanus Prükkel 1966 mees M Eesti, Harju maakond
2003 Ahto Pärt 1962 mees M Eesti, Viljandi maakond
2004 Piret Pung 2001 naine N Eesti, Tartu maakond
Vooremaa Centrum/Rattabaas
2005 Ülar Morel 1976 mees M Eesti, Võru maakond
Hauka Veloklubi
2006 Marko Tiisler 1969 mees M Eesti, Põlva maakond
2007 Oliver Rüster 2005 mees M14 Eesti, Tartu maakond
MTÜ Peloton
2008 Annikki Lugenberg 2005 naine N14 Eesti, Harju maakond
CFC
2009 Enriko Eelmäe 1981 mees M Eesti, Põlva maakond
2010 Arvi Lugenberg 1970 mees M Eesti, Harju maakond
2011 Kristian Eenkivi 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
2012 Margus Kesner 1965 mees M Eesti, Valga maakond
2013 Marten Malmre 2005 mees M14 Eesti, Tartu maakond
MTÜ Peloton
2014 Hugo Markus Kelk 2005 mees M14 Eesti, Tartu maakond
TUK
2015 Margus Kelk 1967 mees M Eesti, Tartu maakond
TUK
2016 Pärtel Valge 2007 mees M12 Eesti, Tartu maakond
SK Velo
2017 Kristjan Valge 1977 mees M Eesti, Tartu maakond
2018 Aleksandr Butorin 1978 mees M Eesti, Pärnu maakond
2019 Andres Roio 1992 mees M Eesti, Valga maakond
Armets Eesti OÜ
2020 Epp Heckmann 1973 naine N Eesti, Võru maakond
2021 Sven Berg 1970 mees M Eesti, Võru maakond
2022 Kaarel Vent 1997 mees M Eesti, Tartu maakond
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
2023 Edik Must 1991 mees M Eesti, Valga maakond
Digifi Eesti
Digifi Eesti OÜ
2024 Mihkel Uffert 1993 mees M Eesti, Valga maakond
2025 Ahti Värnik 1970 mees M Eesti, Tartu maakond
Velomaniakid
2026 Markus Ravva 2006 mees M14 Eesti, Tartu maakond
MTÜ Peloton
2027 Robert Lepik 2006 mees M14 Eesti, Tartu maakond
MTÜ Peloton
2028 Robin Luht 2007 mees M12 Eesti, Tartu maakond
MTÜ Peloton
2029 Erkki Peedumäe 2006 mees M14 Eesti, Tartu maakond
MTÜ Peloton
2030 Madis Kirt 1991 mees M Eesti, Valga maakond
2031 Henri Teder 2003 mees M Eesti, Valga maakond
Liivimaa Rattaklubi
2032 Ragnar Tarmu 1980 mees M Eesti, Harju maakond
2033 Ardy Utar 1990 mees M Eesti, Tartu maakond
2034 Erki Keel 1964 mees M Eesti, Võru maakond
2035 Maria Treier 2006 naine N14 Eesti, Harju maakond
CFC
2036 Ave Treier 1978 naine N Eesti, Harju maakond
Tervisesport

...