Et En
Ava võistluse menüü

Peasponsorid

Vöimalus

Toetajad

ETL
KULKA
Tere
enervit

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 04.12.2021 12:01.

Saaremaa Lasteduatlon stardinimekiri

Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
1 Kalmer Kiiver 2009 mees Lapsed D (P) Eesti, Tartu maakond
TUK
2 Arseni Loginov 2007 mees Lapsed C (P) Eesti, Tartu maakond
YESS
3 Holger Vitsur 2007 mees Lapsed C (P) Eesti, Harju maakond
4 Anna Helene Rauk 2012 naine Lapsed E (T) Eesti, Harju maakond
Triathlon Estonia
5 Helena Maddison 2009 naine Lapsed D (T) Eesti, Tartu maakond
Ujumise Spordiklubi
6 Rasmus Maddison 2011 mees Lapsed E (P) Eesti, Tartu maakond
Ujumise Spordiklubi
7 Aaron Karu 2009 mees Lapsed D (P) Eesti, Tartu maakond
Ujumise Spordiklubi
8 Rafael Karu 2010 mees Lapsed D (P) Eesti, Tartu maakond
Ujumise Spordiklubi
9 Christine Teder 2007 naine Lapsed C (T) Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
10 Sander Teder 2011 mees Lapsed E (P) Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
11 Sebastian Michelson 2010 mees Lapsed D (P) Eesti, Tartu maakond
Ujumise Spordiklubi
12 Markus Allika 2010 mees Lapsed D (P) Eesti, Tartu maakond
Ujumise Spordiklubi
13 Mattias Allika 2008 mees Lapsed C (P) Eesti, Tartu maakond
Ujumise Spordiklubi
14 Karl-Eric Ott 2008 mees Lapsed C (P) Eesti, Tartu maakond
Ujumise Spordiklubi
15 Jako-Kaur Ott 2009 mees Lapsed D (P) Eesti, Tartu maakond
Ujumise Spordiklubi
16 Arabella Raie 2011 naine Lapsed E (T) Eesti, Harju maakond
Triathlon Estonia
17 Triinu Paejärv 2011 naine Lapsed E (T) Eesti, Harju maakond
Triathlon Estonia
18 Emili Mannine 2007 naine Lapsed C (T) Eesti, Harju maakond
Tabasalu Triatloniklubi
19 Maru Mäesepp 2011 mees Lapsed E (P) Eesti, Tartu maakond
Yess
20 Minna Li Mäesepp 2010 naine Lapsed D (T) Eesti, Tartu maakond
Yess
21 Anna Kiiker 2010 naine Lapsed D (T) Eesti, Tartu maakond
Yess
22 Emma Kiiker 2010 naine Lapsed D (T) Eesti, Tartu maakond
Yess
23 Siim Kesküla 2007 mees Lapsed C (P) Eesti, Tartu maakond
Ujumise Spordiklubi
24 Karola Viinapuu 2009 naine Lapsed D (T) Eesti, Harju maakond
Audentes
25 Mirtel-Madlen Siimar 2007 naine Lapsed C (T) Eesti, Harju maakond
21CC Triatloniklubi
26 Erik Mäesepp 2009 mees Lapsed D (P) Eesti, Tartu maakond
Ujumise Spordiklubi
27 Kristo Timuska 2008 mees Lapsed C (P) Eesti, Harju maakond
SK Fortuna
28 Gerd Johan Lessing 2009 mees Lapsed D (P) Eesti, Tartu maakond
Ujumise Spordiklubi
29 Hanna Palloson 2010 naine Lapsed D (T) Eesti, Tartu maakond
Ujumise Spordiklubi
30 Mirtel Toomsalu 2011 naine Lapsed E (T) Eesti, Tartu maakond
Ujumise Spordiklubi
31 Andre Kulak 2010 mees Lapsed D (P) Eesti, Tartu maakond
Ujumise Spordiklubi
32 Artur Abras 2008 mees Lapsed C (P) Eesti, Tartu maakond
Ujumise Spordiklubi
33 Pärtel Abras 2011 mees Lapsed E (P) Eesti, Tartu maakond
Ujumise Spordiklubi
34 Helen Veede 2007 naine Lapsed C (T) Eesti, Tartu maakond
Ujumise Spordiklubi
35 Liis Väljamäe 2011 naine Lapsed E (T) Eesti, Tartu maakond
Ujumise Spordiklubi
36 Berit Petti 2010 naine Lapsed D (T) Eesti, Tartu maakond
Ujumise Spordiklubi
37 Heleriin Haljaste 2007 naine Lapsed C (T) Eesti, Tartu maakond
Ujumise Spordiklubi
38 Isabel Annus 2008 naine Lapsed C (T) Eesti, Tartu maakond
Ujumise Spordiklubi
39 Robin Priks 2010 mees Lapsed D (P) Eesti, Tartu maakond
Ujumise Spordiklubi
40 Kristofer Koger 2012 mees Lapsed E (P) Eesti, Tartu maakond
Ujumise Spordiklubi
41 Karina Shkitskaja 2009 naine Lapsed D (T) Eesti, Tartu maakond
Ujumise Spordiklubi
42 Johannes Rohiväli 2008 mees Lapsed C (P) Eesti, Tartu maakond
Ujumise Spordiklubi
43 Markus Tätte 2008 mees Lapsed C (P) Eesti, Tartu maakond
Ujumise Spordiklubi
44 Marii Malva 2007 naine Lapsed C (T) Eesti, Tartu maakond
Ujumise Spordiklubi
45 Emma Elise Neier 2009 naine Lapsed D (T) Eesti, Tartu maakond
Ujumise Spordiklubi
46 Adele Roop 2009 naine Lapsed D (T) Eesti, Tartu maakond
Ujumise Spordiklubi
47 Mikk Mihkel Ruus 2010 mees Lapsed D (P) Eesti, Tartu maakond
Ujumise Spordiklubi
48 Juuli Marie Mikker 2007 naine Lapsed C (T) Eesti, Tartu maakond
YESS
49 Laur Välja 2007 mees Lapsed C (P) Eesti, Harju maakond
Tabasalu Triatloniklubi
50 Nora Lehtme 2009 naine Lapsed D (T) Eesti, Harju maakond
Tabasalu Triatloniklubi
51 Kris Sirk 2007 mees Lapsed C (P) Eesti, Tartu maakond
Tartu ujumisklubi
52 Gustav Karl Metspalu 2009 mees Lapsed D (P) Eesti, Tartu maakond
Yess
53 Etriin Etverk 2007 naine Lapsed C (T) Eesti, Lääne-Viru maakond
Vinni VAK
54 Arabel Pedoson 2009 naine Lapsed D (T) Eesti, Tartu maakond
Yess
55 Gregor Laht 2009 mees Lapsed D (P) Eesti, Tartu maakond
Yess
56 Elis Mikkonen 2011 naine Lapsed E (T) Eesti, Pärnu maakond
Tootsi
57 Mehto Mäe 2012 mees Lapsed E (P) Eesti, Pärnu maakond
Tootsi LPK
58 Liisa Mikkonen 2010 naine Lapsed D (T) Eesti, Pärnu maakond
Tootsi
59 Regardo Ozola 2009 mees Lapsed D (P) Eesti, Pärnu maakond
Tootsi LPK
60 Lisandra Mäe 2009 naine Lapsed D (T) Eesti, Pärnu maakond
Tootsi LPK
61 Kirke Mõtsnik 2007 naine Lapsed C (T) Eesti, Harju maakond
21CC Triatloniklubi
62 Tau Sebastian Mölder 2008 mees Lapsed C (P) Eesti, Harju maakond
63 Tim Ringo Mölder 2010 mees Lapsed D (P) Eesti, Harju maakond
64 Andreas Kaljumäe 2007 mees Lapsed C (P) Eesti, Harju maakond
Audentes
65 Sander Kaljumäe 2010 mees Lapsed D (P) Eesti, Harju maakond
JK Nõmme Kalju
66 Robert Kaljumäe 2012 mees Lapsed E (P) Eesti, Harju maakond
JK Nõmme Kalju
67 Alexandro Romantsuk 2010 mees Lapsed D (P) Eesti, Harju maakond
Tabasalu triatloniklubi
68 Marten Lauri Anderson 2010 mees Lapsed D (P) Eesti, Harju maakond
Tabasalu triatloniklubi

...