Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Registreerunud Kommentaarid

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 26.09.2021 06:00.
Kokku: 495
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad): 99
2. start (Lapsed C, D, E): 84
3. start (N/M 20-80+): 303
3. start (võistkonnad): 9
mees: 343
naine: 143
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Kaksiktäht
Natalia Dankevits, Anastasia Dankevits
3. start (võistkonnad)
AK me suudame
Merle Kamarik, Mai-Liis Riimaa, Evelina Metskovska-Krosmann
3. start (võistkonnad)
Kodu Team
Risto Raaper, Kristiina Ott-Rätsepp, Kaupo Rätsepp
3. start (võistkonnad)
Leek’s Open
Hele Leek-Ambur, Mart Ambur, Karl Laas
3. start (võistkonnad)
Bulls and the Butterfly
Marko Aigro, Laura Nuudi, Kaspar Kuuse
3. start (võistkonnad)
Kolmvedu
Valev Sisov, Heli Hiiemäe
3. start (võistkonnad)
MARA
Sergey Vorozhun, Kazimir Herchykau, Uladzislau Herchykau
3. start (võistkonnad)
AKT
Katrin Kirn, Triin Tuur, Anu Peri-Leopard
3. start (võistkonnad)
Triatlona Akademija
Aleksejs Laidinens, Maksims Lukasevics, Miks Meijers
3. start (võistkonnad)
Helena-Paula Aava
3. start (N/M 20-80+)
Sander Aavik
Ujumise Spordiklubi
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Liisi Alamaa
TriPassion Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Kadi Alber
TriVAteam
3. start (N/M 20-80+)
Joakim Albert
Yess
2. start (Lapsed C, D, E)
Markus Allika
Ujumise Spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Mattias Allika
Ujumise spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Marti Alt
Ujumise Spordiklubi
3. start (N/M 20-80+)
Andrei Alteberg
Ujumise Spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Artjom Alteberg
Ujumise Spordiklubi
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Matis Alusalu
3. start (N/M 20-80+)
Ilja Andrejev
Pääasteamet
3. start (N/M 20-80+)
Franz Andresson
TOP Ujumisklubi
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Frode Andresson
TOP Ujumisklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Raul Andresson
21 CC Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Armin Angerjarv
Tr1hards/ Yess
3. start (N/M 20-80+)
Merikene Annuk
ProRunner
3. start (N/M 20-80+)
Tair Anton
A2K Spordiklubi
Pärnu Spordikeskus/ Pärnu Rannastaadion
3. start (N/M 20-80+)
Lars Sebastian Antoniak
21CC Triatloniklubi
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Marek Antoniak
21cc Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Kasparas Apkevicius
R.Sargūno SG/ Panevėžio SC/ Panevėžio triatlono klubas
Team Lithuania
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Egert-Priit Arus
Raadius Arhitektid
3. start (N/M 20-80+)
Jevgeni Astafjev
WalleniumSPORT
3. start (N/M 20-80+)
Aho Augasmägi
21CC Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Justinas Babkin
VMSC RUONIAI
2. start (Lapsed C, D, E)
Nojus Balkevicius
Ignalinos plaukimo klubas
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Sergei Baranovski
3. start (N/M 20-80+)
Indrek Bauer
Tripassion Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Erik Bauman
3. start (N/M 20-80+)
Liis Berendsen Rametta
3. start (N/M 20-80+)
Rasmus Boisen
Ujumise Spordiklubi
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Fred Peter Boldin
3. start (N/M 20-80+)
Mihhail Bõtškov
3. start (N/M 20-80+)
Beate Bula
AQUATICS
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Andrians Bulko
AQUATICS
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Karolina Bulko
AQUATICS
2. start (Lapsed C, D, E)
Konstantins Buravcovs
3. start (N/M 20-80+)
Tadas Cesevicius
Panevėžio triatlono klubas
3. start (N/M 20-80+)
Jennifer Marisse Cohen
njom.ee
3. start (N/M 20-80+)
Jennifer Marisse Cohen
3. start (N/M 20-80+)
Sergejs Culnovs
Triatlona Akademija
mob +371 29354930
3. start (N/M 20-80+)
Andrei Dankevits
3. start (N/M 20-80+)
Pijus Dapkus
Panevėžio SC/ Panevėžio triatlono klubas
Team Lithuania
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Artis Davidnieks
EMU Malpils sporta klubs
3. start (N/M 20-80+)
Margus Dintsenko
3. start (N/M 20-80+)
Daniels Dolgovs
AQUATICS
2. start (Lapsed C, D, E)
Asko Drobet
3. start (N/M 20-80+)
Dmitry Dudorin
3. start (N/M 20-80+)
Anders Eensalu
Metek OÜ
3. start (N/M 20-80+)
Indrek Eensalu
3. start (N/M 20-80+)
Linda Eihmane
AQUATICS
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Hendrik Ellam
Tabasalu triatloniklubi
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Toomas Ellmann
Team Enervit Estonia
Enervit
3. start (N/M 20-80+)
Mall Eltermaa
3. start (N/M 20-80+)
Edijs Endols
Triatlona Akadēmija
3. start (N/M 20-80+)
Mikk-Mihkel Engel
21CC Triatloniklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Etriin Etverk
Vinni VAK
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Sergei Falgot
3. start (N/M 20-80+)
Artjom Fjodorov
3. start (N/M 20-80+)
Vladimir Galkin
I Love SuperSport Tallinn
3. start (N/M 20-80+)
Raimonds Garenciks
3. start (N/M 20-80+)
Robertas Geguzis
R.Sargūno SG/ Panevėžio SC/ Panevėžio triatlono klubas
Team Lithuania
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Rugile Girstautaite
Panevėžio SC/ TSK
Team Lithuania
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Deniss Gorba
LSC/tripower.lv
3. start (N/M 20-80+)
Natalia Gribovskaya
MULTISPORT ESTONIA
3. start (N/M 20-80+)
Oskaras Grigonis
VMSC Ruoniai
Team Lithuania
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Ron Gritsenko
3. start (N/M 20-80+)
Stanislav Gurba
Tripassion Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Üllar Gustavson
3. start (N/M 20-80+)
Eliza Gustina
AQUATICS
2. start (Lapsed C, D, E)
Marta Gustina
AQUATICS
2. start (Lapsed C, D, E)
Krister Haav
3. start (N/M 20-80+)
Aleksei Haigonen
Eesti Energia Spordiklubi
3. start (N/M 20-80+)
Robin Hansen
YESS
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Hanne Grete Hanvere
21.CC Tr1Hards
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Kaarel Hauk
3. start (N/M 20-80+)
Danel Hein
Tabasalu Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Oskar Hein
Tabasalu Triatloniklubi
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Hannes Hermaküla
Sparta
ERR
3. start (N/M 20-80+)
Erika Hiiemäe
Yess
2. start (Lapsed C, D, E)
Ingrid Hiiemäe
Yess
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Lenna Hingla
Valga-Valka SK
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Emilia Holmila
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Oleg Ignatjev
Team ZOOT Europe
3. start (N/M 20-80+)
Lilia Iljina
3. start (N/M 20-80+)
Taavi Ilp
3. start (N/M 20-80+)
Rasmus Jaagant
3. start (N/M 20-80+)
Andrus Jaamul
3. start (N/M 20-80+)
Liis Jaanson
3. start (N/M 20-80+)
Fredy Jäätes
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Tarmo Jänes
3. start (N/M 20-80+)
Beate Jansone
AQUATICS
2. start (Lapsed C, D, E)
Mikus Jansons
AQUATICS
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Aleksis Jarockis
3. start (N/M 20-80+)
Andzejs Jirgensons
AQUATICS
2. start (Lapsed C, D, E)
Reti Joandi
Viljandi Sõudeklubi
3. start (N/M 20-80+)
Andri Jõgi
3. start (N/M 20-80+)
Eddi Joost
3. start (N/M 20-80+)
Laura-Liis Juursalu
SK Endla
3. start (N/M 20-80+)
Christopher Kaare
3. start (N/M 20-80+)
Krete Kaasik
SK KATI
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Siiri Kaaver
KEVEK
3. start (N/M 20-80+)
Maili Kahu
3. start (N/M 20-80+)
Elo Liina Kaivo
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Liisa-Lota Kaivo
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Kaspar Kala
21CC Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Merle Kale
3. start (N/M 20-80+)
Karl-Thomas Kallasmaa
Wise
3. start (N/M 20-80+)
Rein Kane
Loksa RSK
3. start (N/M 20-80+)
Liis Kapten
21CC Triatloniklubi/Tr1Hards
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Janek Karbe
21CC Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Juri Karjagin
Trismile
3. start (N/M 20-80+)
Dziugas Karklelis
R.Sargūno SG/ Panevėžio SC/ Panevėžio triatlono klubas/ Ignalino plaukimo klubas
Team Lithuania
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Erko Karo
Metek OÜ
3. start (N/M 20-80+)
Sofja Kartašova
Tabasalu triatloniklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Saana Karttunen
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Aaron Karu
Ujumise Spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Rafael Karu
Ujumise Spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Viktor Kassatkin
3. start (N/M 20-80+)
Robin Kattel
Kalevi Ujumiskool
2. start (Lapsed C, D, E)
Mait Kaup
Warmeston
3. start (N/M 20-80+)
Jaanus Kaur
Liigutaja
Kikkoman
3. start (N/M 20-80+)
Karel Keis
YESS
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Hugo Markus Kelk
Yess
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Sten-Henrik Kendaru
3. start (N/M 20-80+)
Kaisa Keränen
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Jürgen Kerstna
Järfälla Triathlon
3. start (N/M 20-80+)
Leo Kervinen
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Eric Keskpaik
3. start (N/M 20-80+)
Siim Kesküla
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Rain Kesperi
Ujumise spordiklubi
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Raiko Kiik
3. start (N/M 20-80+)
Anna Kiiker
YESS
2. start (Lapsed C, D, E)
Emma Kiiker
YESS
2. start (Lapsed C, D, E)
Raido Kiipsaar
21 CC Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Kalmer Kiiver
Yess
2. start (Lapsed C, D, E)
Eduard Kimask
MeRun
OMEGA LAEN AS
3. start (N/M 20-80+)
Priit Kingo
Swedbank
3. start (N/M 20-80+)
Hillar Kirs
3. start (N/M 20-80+)
Moonika Kitt
Treeningpartner/Sportland
3. start (N/M 20-80+)
Robert Kitt
TriSmile
3. start (N/M 20-80+)
Oskar Kivinurk
3. start (N/M 20-80+)
Kristofer Koger
Ujumise Spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Toomas Kogger
3. start (N/M 20-80+)
Dmitrijs Kolesniks
3. start (N/M 20-80+)
Eerik Kompus
TriPassion Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Maarja Kompus
Tripassion Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Kristjan Kongo
3. start (N/M 20-80+)
Ida Kontkanen
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Mart Kooser
3. start (N/M 20-80+)
Harli Koppelmann
3. start (N/M 20-80+)
Kaspar Kotli
21CC TRIATLONIKLUBI
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Priit Kotli
21CC TRIATLONIKLUBI
3. start (N/M 20-80+)
Igor Kozlovskij
TRItonas
Team Lithuania
3. start (N/M 20-80+)
Victoria Kraam
2. start (Lapsed C, D, E)
Karl Johan Krasilnikov
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Sirli Kredemann
3. start (N/M 20-80+)
Ander Markus Kroon
YESS
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Tanel Kroonberg
21CC Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Kalev Kruus
3. start (N/M 20-80+)
Sofia Kruusalu
Tripassion Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Zinaida Kruusalu
Trismile
3. start (N/M 20-80+)
Joel Kukemelk
LHV
3. start (N/M 20-80+)
Andre Kulak
Ujumise spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Vjatseslav Kulak
Ujumise spordiklubi
3. start (N/M 20-80+)
Kristjan Kuljus
3. start (N/M 20-80+)
Liisa Kull
Team Liisa Kull
3. start (N/M 20-80+)
Keidi Kullerkupp
3. start (N/M 20-80+)
Margus Kullerkupp
3. start (N/M 20-80+)
Preedik Kulli
21CC Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Vladimir Kunitsõn
Spordiklubi Fortuna
3. start (N/M 20-80+)
Rauno Kurg
3. start (N/M 20-80+)
Karl Kristofer Kurruk
YESS
3. start (N/M 20-80+)
Aleksandra Kurs
Orca
2. start (Lapsed C, D, E)
Ljubov Kutovaja
kalev jalgrattakool
3. start (N/M 20-80+)
Ago Kütt
3. start (N/M 20-80+)
Andres Kütt
3. start (N/M 20-80+)
Kaur Erik Kuum
Yess
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Mait Kuusalu
Alexela
3. start (N/M 20-80+)
Marta Kvisvika
3. start (N/M 20-80+)
Aivo Laaneväli
Metek
3. start (N/M 20-80+)
Alan Laaneväli
Keila
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Agne Laansalu
3. start (N/M 20-80+)
Märt Lääts
Run4Fun
3. start (N/M 20-80+)
Gregor Laht
YESS Spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Mart Laid
Intrac Eesti AS
3. start (N/M 20-80+)
Aleksejs Laidinens
Triatlona Akademija
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Andres Laineste
Koidu suusaklubi
3. start (N/M 20-80+)
Teodor Läll
21CC Triatloniklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Juri Lapko
3. start (N/M 20-80+)
Ivan Lavrentjev
3. start (N/M 20-80+)
Dmitry Lazarev
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Elis Leetmaa
21cc
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Gundel Lehes
Treener Liisa Kull
3. start (N/M 20-80+)
Peep Leino
3. start (N/M 20-80+)
Johannes Lepik
Yess
2. start (Lapsed C, D, E)
Robert Lepikson
2. start (Lapsed C, D, E)
Kaspar Lepp
Tabasalu Triatloniklubi
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Gerd Johan Lessing
Ujumise Spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Kalle Liebert
3. start (N/M 20-80+)
Jürgen Ligi
21cc
3. start (N/M 20-80+)
Helen Liis
Raadius Arhitektid
3. start (N/M 20-80+)
Merlin Liis
3. start (N/M 20-80+)
Kimmo Lillipuu
3. start (N/M 20-80+)
Luize Limanane
AQUATICS
2. start (Lapsed C, D, E)
Anneli Lind
Respo Haagised AS
3. start (N/M 20-80+)
Ingrid Lindenberg
21CC Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Aleksandrs Lobanovskis
Triatlona Akademija
3. start (N/M 20-80+)
Arseni Loginov
YESS
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Toomas Loho
3. start (N/M 20-80+)
Rando Luhaorg
Tripassion Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Kristel Lusikas
Tripassion Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Kristin Luts
Yess
2. start (Lapsed C, D, E)
Vello Luts
Trismile
3. start (N/M 20-80+)
Raido Luuk
3. start (N/M 20-80+)
Jekaterina Luzik
3. start (N/M 20-80+)
Karl Maasen
3. start (N/M 20-80+)
Helena Maddison
Ujumise Spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Martin Maddison
Ujumise Spordiklubi
3. start (N/M 20-80+)
Rasmus Maddison
Ujumise Spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Lisandra Mäe
Tootsi LPK
2. start (Lapsed C, D, E)
Mehis Mäe
Tootsi
3. start (N/M 20-80+)
Erik Mäesepp
Ujumise Spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Maru Mäesepp
2. start (Lapsed C, D, E)
Minna Li Mäesepp
Yess
2. start (Lapsed C, D, E)
Sverre Mäesepp
Tripassion Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Margit Maidla
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Margus Maidla
Treeningpartner
3. start (N/M 20-80+)
Ivan Maiorov
3. start (N/M 20-80+)
Ustina Malinina
Multisport Estonia
2. start (Lapsed C, D, E)
Viljar Mangelsoo
3. start (N/M 20-80+)
Markus Marandi
3. start (N/M 20-80+)
Erkki Sven Margna
3. start (N/M 20-80+)
Rokas Martinaitis
VMSC RUONIAI
2. start (Lapsed C, D, E)
Jevgeni Martjušev
Paxful
3. start (N/M 20-80+)
Andrejs Masalskis
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Tiit Matvejev
Tripassion Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Dmitrijs Matvejevs
AK GYM
Magnetic MRO
3. start (N/M 20-80+)
Kalle Meigas
3. start (N/M 20-80+)
Miks Meijers
Triathlon Academy
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Karl Mell
Tr1hards/21cc Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Rudolf Mets
Rakvere RR Siplased
3. start (N/M 20-80+)
Janno Metsapool
Trismile
3. start (N/M 20-80+)
Andres Metsmägi
Kuren Projekt OÜ
3. start (N/M 20-80+)
Grete Metspalu
2. start (Lapsed C, D, E)
Gustav Karl Metspalu
2. start (Lapsed C, D, E)
Hannes Metssalu
3. start (N/M 20-80+)
Tea Mey
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Sebastian Michelson
Ujumise Spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Alar Mihhailov
Swedbank spordiklubi MTÜ
3. start (N/M 20-80+)
Mikk Johann Mikker
YESS
2. start (Lapsed C, D, E)
Marten Miljukov
2. start (Lapsed C, D, E)
Argo Miller
3. start (N/M 20-80+)
Mait Miller
21CC Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Marika Minlibajeva
Gamm oü
3. start (N/M 20-80+)
Tau Sebastian Mölder
2. start (Lapsed C, D, E)
Pille Muni
Traitloniklubi Tripassion
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Kamile Murnevaite
VMSC
Team Lithuania
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Marek Mustonen
3. start (N/M 20-80+)
Kalle Naarits
3. start (N/M 20-80+)
Emma Elise Neier
Ujumise Spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Aleksandr Nikitin
Multisport Eesti
3. start (N/M 20-80+)
Martin Nõmmik
Rae Rattaklubi
3. start (N/M 20-80+)
Ants Nõmper
EllexRaidla
3. start (N/M 20-80+)
Tarmo Nork
CC 21 Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Mart Norman
3. start (N/M 20-80+)
Pille Nurmis
21CC
3. start (N/M 20-80+)
Janek Oblikas
Marathon100
3. start (N/M 20-80+)
Jane Oidekivi
21CC Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Tiit Oja
3. start (N/M 20-80+)
Erje Okas
Tripassion Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Irina Oleinits
I LOVE SUPERSPORT Tallinn
MTÜ Tugikeskus POWER
3. start (N/M 20-80+)
Raivo Olgo
Tripassion Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Jako-Kaur Ott
Ujumise Spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Karl-Eric Ott
Ujumise Spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Kristo Õunap
21CC Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Maano Päeren
3. start (N/M 20-80+)
Roger Pajur
2. start (Lapsed C, D, E)
Rene Pajus
Rae Rattaklubi
3. start (N/M 20-80+)
Mihails Paladijs
Triatlona Akadēmija
3. start (N/M 20-80+)
Kert Pallo
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Hanna Palloson
USK
2. start (Lapsed C, D, E)
Triinu Palo
Ujumise Spordiklubi
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Inga Paplauske
TRItonas
Team Lithuania
3. start (N/M 20-80+)
Raino Parder
Tripassion triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Kaarel Pari
3. start (N/M 20-80+)
Risto Pärnapuu
3. start (N/M 20-80+)
Artur Part
T3 Triathlon Team
3. start (N/M 20-80+)
Karin Pärtelpoeg
Ujumise Spordiklubi
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Jaanika Parts
Elisa Spordiklubi
3. start (N/M 20-80+)
Anton Pashenkov
YESS
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Anna Pashenkova
YESS
2. start (Lapsed C, D, E)
Ugne Pauryte
R.Sargūno SG/ Panevėžio SC/ Panevėžio triatlono klubas
Team Lithuania
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Rain Peerandi
Rae Spordikool
Bering Sport OÜ
3. start (N/M 20-80+)
Tõnis Peil
3. start (N/M 20-80+)
Berit Petti
Ujumise Spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Gerli Piik
Tripassion Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Laura Piiper
3. start (N/M 20-80+)
Oliver Piller
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Janno Pilviste
HC Saku
3. start (N/M 20-80+)
Denis Piskunov
3. start (N/M 20-80+)
Keita Pitka
AQUATICS
2. start (Lapsed C, D, E)
Rinel Pius
Viimsi Veeklubi/Tr1Hards
3. start (N/M 20-80+)
Meri-Lill Plagnaud
HiKoTri
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Ardis Platkajis
3. start (N/M 20-80+)
Jaanus Põder
21CC Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Kaisa Poller
3. start (N/M 20-80+)
Peep Poller
3. start (N/M 20-80+)
Ersto Põlluaas
3. start (N/M 20-80+)
Taavi Porkveli
3. start (N/M 20-80+)
Kadri Possul
Triatloniklubi 21CC
3. start (N/M 20-80+)
Kristo Prangel
Tripassion Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Andrus Prangli
Suusaakadeemia
Hobbiton OÜ
3. start (N/M 20-80+)
Jomile Pribusauskaite
Panevėžio SC/ Panevėžio
Team Lithuania
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Robin Priks
Ujumise Spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Lukas Prokopavicius
BTT Cloud Team
Team Lithuania
3. start (N/M 20-80+)
Luise Puu
Yes
3. start (N/M 20-80+)
Karlis Puusepp
Glamox
3. start (N/M 20-80+)
Ilmar Raap
meie
3. start (N/M 20-80+)
Rait Raidma
Tripassion Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Arabella Raie
2. start (Lapsed C, D, E)
Rein Raikna
Tripassion Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Merli Randoja
T3 Triathlon Team
3. start (N/M 20-80+)
Robin Randoja
T3 Triathlon Team
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Kertu Rannik
Ujumise Spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Kristo Rannik
Ujumise Spordiklubi
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Hugo Rask
21cc
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Gregor Rasva
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Anneli Ratassepp
Trismile
3. start (N/M 20-80+)
Kaspar Rätsep
3. start (N/M 20-80+)
Silver Rätsep
3. start (N/M 20-80+)
Klen Rätsepp
Kalevi ujumisklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Taavi Raudsaar
TriPassion Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Liv Grete Raudsepp
Tabasalu Ujumisklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Arlene Raudva
YESS
2. start (Lapsed C, D, E)
Anna Helene Rauk
Triathlon Estonia
2. start (Lapsed C, D, E)
Raul Reiljan
Tripassion Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Inge Reiman
HiKoTri
3. start (N/M 20-80+)
Indrek Reinbach
21 CC Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Zigmas Reisas
VMSC Ruoniai
Team Lithuania
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Kirke Reivart
Yess
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Tiia Riis
Meisterujumise U - klubi
3. start (N/M 20-80+)
Saule Rimkeviciute
VMSC Ruoniai
2. start (Lapsed C, D, E)
Kristupas Rimkus
Panevėžio SC/ Panevėžio
Team Lithuania
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Janis Riza
Valmieras bērnu sporta skola
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Liisa Rohila
Tripassion Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Johannes Rohiväli
Ujumise Spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Sven Rohlin
3. start (N/M 20-80+)
Helari Rohtla
YESS
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Alexandro Romantšuk
2. start (Lapsed C, D, E)
Margot Roodi
Tripassion Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Adele Roop
Ujumise Spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Austin Roose
Yess
3. start (N/M 20-80+)
Raul Roots
21CC Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Hannes Rootsi
21 CC Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Mari Mai Ruus
Ujumise Spordiklubi
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Mart Leo Ruus
Ujumise Spordiklubi
3. start (N/M 20-80+)
Mikk Mihkel Ruus
Ujumise Spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Adele Ruutel
3. start (N/M 20-80+)
Kristjan Saar
21 CC triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Sven Sabas
3. start (N/M 20-80+)
Robert Sammel
Vinni VAK
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Dagmar Samon
DS Training
3. start (N/M 20-80+)
Marco Sang
3. start (N/M 20-80+)
Mihkel Sarv
Triatloniklubi 21CC
3. start (N/M 20-80+)
Gert Martin Savitsch
Tabasalu Triatloniklubi
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Grete Maria Savitsch
Tabasalu Triatloniklubi
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Raido Schmidt
TriPassion Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Martin Seiler
3. start (N/M 20-80+)
Erko Selde
3. start (N/M 20-80+)
Artjoms Semjonovs
3. start (N/M 20-80+)
Aleksandr Sepp
Team Zoot Europe
3. start (N/M 20-80+)
Karina Shkitskaja
Ujumise Spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Ditas Sidlauskas
Ignalinos plaukimo klubas
Team Lithuania
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Mirtel-Madlen Siimar
21CC Triatloniklubi
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Paula-Brit Siimar
Ujumise spordiklubi / 21CC Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Martin Siimer
3. start (N/M 20-80+)
Linda Siimon
21CC Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Tarmo Siimsaare
21CC Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Ula Sijaviciute
VMSC Ruoniai
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Johannes Sikk
21CC Triatlohiklubi / Tr1Hards
3. start (N/M 20-80+)
Erik Silas
3. start (N/M 20-80+)
Kristjan Silvet
LCB Race Team / njom.ee
3. start (N/M 20-80+)
Andri Sirk
Yess
2. start (Lapsed C, D, E)
Kris Sirk
Yess
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Georg Sirman
USK ujumise spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Dominik Skljarov
3. start (N/M 20-80+)
Oleksandr Skolozhabskyy
3. start (N/M 20-80+)
Dmitri Smorodin
Dolgovas
3. start (N/M 20-80+)
Olesja Smorodina
Smorodinka
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Brigita Sniukstaite
Panevėžio SC/ Panevėžio triatlono klubas
Team Lithuania
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Victoriia Sokolova
2. start (Lapsed C, D, E)
Laura-Liza Sööt
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Jaunius Strazdas
BTT Cloud Team
Lithuanian triathlon federation
3. start (N/M 20-80+)
Talis Susi
Päästeamet
3. start (N/M 20-80+)
Mart Suurkivi
T3 Triathlon Team
3. start (N/M 20-80+)
Kätrin Suvi
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Tanel Taal
3. start (N/M 20-80+)
Merle Sirje Tael
Yess
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Taavi Tali
3. start (N/M 20-80+)
Are Tallmeister
3. start (N/M 20-80+)
Pirmin Tamm
Tabasalu Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Raivo E. Tamm
TriSmile
3. start (N/M 20-80+)
Richard Toomas Tammaru
YESS
2. start (Lapsed C, D, E)
Robin Mihkel Tammaru
YESS
2. start (Lapsed C, D, E)
Kristjan Tamme
TriPassion Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Raul Tammin
Tripassion
3. start (N/M 20-80+)
Kristjan Tammsaar
Saint Gobain Eesti AS
3. start (N/M 20-80+)
Kristupas Tamutis
VMSC Ruoniai
2. start (Lapsed C, D, E)
Liepa Tamutyte
VMSC Ruoniai
2. start (Lapsed C, D, E)
Mikk Teelahk
Tripassion Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Martin Teetsov
3. start (N/M 20-80+)
Lauri Teorein
3. start (N/M 20-80+)
Äly Teras
3. start (N/M 20-80+)
Andero Teras
3. start (N/M 20-80+)
Martin Teras
Tripassion Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Stanislav Tervinski
3. start (N/M 20-80+)
Martin Tiisler
3. start (N/M 20-80+)
Mihkel Tikerpalu
Triathlon Estonia
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Kristian-Danel Tilk
3. start (N/M 20-80+)
Kristo Timuska
SK Fortuna
2. start (Lapsed C, D, E)
Kristel Tohu
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Tiit Tõnismäe
3. start (N/M 20-80+)
Relika Toome
Tripassion Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Kristi Toommägi
Tripassion Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Janek Trepp
TriSmile
3. start (N/M 20-80+)
Aleksei Trunin
3. start (N/M 20-80+)
Anneli Tühis
21CC Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Taago Tulf
TriKona
3. start (N/M 20-80+)
Heiki Tulk
Tripassion triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Alexander Türn
YESS
2. start (Lapsed C, D, E)
Annabel Türn
Tartu KALEV
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Karoli Türn
Yess
2. start (Lapsed C, D, E)
Tõnis Türn
3. start (N/M 20-80+)
Toomas Türn
TriSmile
3. start (N/M 20-80+)
Elina Turunen
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Liisa Uibo
TriPassion Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Madis Uibo
3. start (N/M 20-80+)
Signe Uibo
Tripassion Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Raimo Ülavere
3. start (N/M 20-80+)
Loreen Ulp
Tabasalu Triatloniklubi
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Rain Unga
3. start (N/M 20-80+)
Kairi Ustav
3. start (N/M 20-80+)
Madis Ütt
Trismile
3. start (N/M 20-80+)
Maianžely Uutar
TriPassion Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Jaak Vaabel
Rahvusvaheline Alpi - ja Kõrgmägedegolfiklubi REP
3. start (N/M 20-80+)
Vladimir Vaher
3. start (N/M 20-80+)
Indrek Vahtra
3. start (N/M 20-80+)
Tõnu Vahtra
TriSmile
Playtech
3. start (N/M 20-80+)
Reelika Vaiksaar
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Gregor Vainu
Kalevi Ujumiskool
2. start (Lapsed C, D, E)
Patrik Vainu
Kalevi Ujumiskool
2. start (Lapsed C, D, E)
Urmo Väizanen
3. start (N/M 20-80+)
Kadri Valdre
Ujumise Spordiklubi
3. start (N/M 20-80+)
Laur Välja
Tabasalu Triatloniklubi
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Maarika Vällik
Tabivere Põhikool
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Rasmus Välling
21CC Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Rein Vares
Päästeamet
3. start (N/M 20-80+)
Hanna-Liisa Värik
Tabasalu Triatloniklubi
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Ville Markus Varik
Yess
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Rainis Värv
Tripassion Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Rica Veevo
Yess
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Aksels Vegeris
BTK
2. start (Lapsed C, D, E)
Francis Daniels Vegeris
BTK
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Marko Veidemann
3. start (N/M 20-80+)
Vallo Veinthal
Tripassion Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Dante Veldemann
2. start (Lapsed C, D, E)
Ursel Velve
3. start (N/M 20-80+)
Antti Ventsel
3. start (N/M 20-80+)
Aivar Veri
Vooremaa Centrum Rattabaas
3. start (N/M 20-80+)
Raili Vesberg-Pikk
3. start (N/M 20-80+)
Karel Veski
Tripassion Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Hannes Viherpuu
3. start (N/M 20-80+)
Karola Viinapuu
Audentes
2. start (Lapsed C, D, E)
Gustavs Viksne
Piramida triathlon club
2. start (Lapsed C, D, E)
Vladimir Vinogradov
3. start (N/M 20-80+)
Cristo Virunurm
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Ralfs Vistins
AQUATICS
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Kaido Voogla
Kalevi Jalgrattakool
3. start (N/M 20-80+)
Viljar Vooremäe
Tripassion triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Sergei Voronichev
21CC Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Rene Vuorio
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)
Ingmar Vutt
3. start (N/M 20-80+)
Rudolfs Zidens
Aquatics
2. start (Lapsed C, D, E)
Vjaceslav Zunda
piramīda triathlon club
Rpp
3. start (N/M 20-80+)
Rainers Zviedris
1. start (noored B, noored A, juuniorid, harrastajad)

...