Et En

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 20.09.2020 17:02.
Kokku: 782
Põhisõit: 474
Noorte- ja matkasõit: 140
Lastesõit - sündinud 2014 ja hiljem: 14
Lastesõit - M8/N8: 5
Lastesõit - M10/N10: 5
XXL-sõit: 144
mees: 677
naine: 105
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Marko Aalik
Mikitamäe Aironmään Klubi
Spordiklubi
Põhisõit
Lisandra Aardma
Lastesõit - M10/N10
Lisette Aardma
Lastesõit - sündinud 2014 ja hiljem
Andres Aas
Flexoil
Põhisõit
Jürgen Aas
Flexoil
Noorte- ja matkasõit
Meelis Aasla
Škoda Laagri
Põhisõit
Erko Aasma
Põhisõit
Tarvo Aasver
Põhisõit
Karl Aavik
ONNINEN III
Äriettevõte
Põhisõit
Hanno Abras
Põhisõit
Urmas Adamson
XXL-sõit
Rauno Agu
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI
XXL-sõit
Margus Agur
OÜ Tallinna Katus
Põhisõit
Allan Ahman
Noorte- ja matkasõit
Hannes Ahman
TÜASK
Noorte- ja matkasõit
Taavi Ahman
Hokiklubi Kajakas
Noorte- ja matkasõit
Ülo Ahu
Põhisõit
Ain Ainsaar
Põhisõit
Tarmo Alasoo
SAQ SC
Põhisõit
Ülari Alaväli
XXL-sõit
Andre Albri
RedBike
Lastesõit - sündinud 2014 ja hiljem
Kalev Albri
ONNINEN
Äriettevõte
XXL-sõit
Ricardo Almeida Lima
VELOPLUS 2
Põhisõit
Rain Altosaar
HAUKA VELOKLUBI 2
Põhisõit
Matis Alusalu
MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit
Jaan Alvela
Põhisõit
Meelis Anipai
Noorte- ja matkasõit
Atter Annus
Schenker
Äriettevõte
Põhisõit
Marina Annus
Schenker
Äriettevõte
Põhisõit
Aivar Arik
Ruuveni spordiklubi
Põhisõit
Adeele Arnek
RR SIPLASED / VITAX
Põhisõit
Marko Aro
RAE RATTAKLUBI
Spordiklubi
Põhisõit
Mihkel Arro
Mapri Ehitus
Põhisõit
Ingrid Arroküll
Noorte- ja matkasõit
Veiko Artel
DSV Spordiklubi
Põhisõit
Tambet Aru
Mapri Ehitus
Põhisõit
Anti Arumägi
REDBIKE TEAM I
Spordiklubi
Põhisõit
Hanno Aua
ONNINEN III
Äriettevõte
Põhisõit
Tarmo Aupaju
Eesti Post As
Põhisõit
Jonathan Austa
Noorte- ja matkasõit
Raul Bachmann
Põhisõit
Anton Bazõlev
XXL-sõit
Vladimir Beljajev
Tartu SK Velo
XXL-sõit
Gunnar Bergvald
SPORDIPARTNER
XXL-sõit
Raiki Bulak
Põhisõit
Dan Chagall
Põhisõit
Tatjana Dobolina
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Spordiklubi
Põhisõit
Carl Peeter Dooner
CFC
Noorte- ja matkasõit
Teet Dooner
SPORDIPARTNER RATTAPOOD
Spordiklubi
Põhisõit
Einar Dubrov
Põhisõit
Andrus Ebber
RR Siplased
XXL-sõit
Tõnu Eelma
Rattabaas
XXL-sõit
Alar Eelsaar
Põhisõit
Agris Eensalu
REDBIKE TEAM III
Spordiklubi
Põhisõit
Ott Eensalu
REDBIKE TEAM III
Spordiklubi
Põhisõit
Indrek Eeriksoo
101.KK
Põhisõit
Hanno Eerme
Põhisõit
Enno Eilo
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Noorte- ja matkasõit
Mihkel Einblau
REDBIKE TEAM II
Spordiklubi
Põhisõit
Marek Einla
Põhisõit
Tiit Einmaa
AMBLA SK
Põhisõit
Evert Einroos
CCRM 1
Põhisõit
Raino Einroos
CCRM 1
Spordiklubi
XXL-sõit
Mauro Elbre
SPORDIKLUBI RAKKE
Noorte- ja matkasõit
Paavo Eliste
Põhisõit
Janno Ellermaa
XXL-sõit
Toomas Elling
RAE RATTAKLUBI
Spordiklubi
Põhisõit
Toomas Ellmann
Enervit
Põhisõit
Alexandra Elo
Noorte- ja matkasõit
Armas Elo
kruvid.ee
XXL-sõit
Lukas Elo
Noorte- ja matkasõit
Margus Elu
Põhisõit
Tarmo Ennok
CCRM 1
Spordiklubi
Põhisõit
Indrek Epner
ProShop Team
XXL-sõit
Risto Erik
Sportlove
Spordiklubi
XXL-sõit
Toomas Erikson
REDBIKE TEAM I
Spordiklubi
Põhisõit
Ardu Ernits
Servant
Põhisõit
Anti Eskla
Haanja Rattaklubi
Põhisõit
Riho Ever
velo clubbers
XXL-sõit
Maksim Fazõlov
Spordipartner
Põhisõit
Nikolai Fjodorov
MTÜ OMNIVA SPORDIKLUBI
OMNIVA
Põhisõit
Vahur Fuks
DreamClub
Põhisõit
Siim Gontmacher
Rae Rattaklubi
Põhisõit
Konstantin Gorbunov
Põhisõit
Oliver Gorbunov
Lastesõit - sündinud 2014 ja hiljem
Eliina Grünberg
Noorte- ja matkasõit
Harry Grünberg
Põhisõit
Henry Grünberg
Porter Racing
Põhisõit
Steve Haas
Vanad Kärsad SK
Põhisõit
Henno Haava
Saint Gobain Glass Estonia SE
XXL-sõit
Peeter Hagen
Radius
Põhisõit
Margo Haljand
Põhisõit
Üllar Hallik
Põhisõit
Allan Harand
ProShop Team
XXL-sõit
Rene Hein
BOSCH TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Villem Heinsalu
REDBIKE TEAM III
Spordiklubi
Põhisõit
Hardi Heinsar
2. jalaväebrigaad
Põhisõit
Robert Sebastian Heinsar
Noorte- ja matkasõit
Sander Heinsoo
Põhisõit
Hellika Helü
Barrelstar OÜ
Noorte- ja matkasõit
Kaspar Helü
Barrelstar OÜ
Lastesõit - M10/N10
Kuldar Helü
Barrelstar OÜ
Noorte- ja matkasõit
Rait Helü
Barrelstar OÜ
Noorte- ja matkasõit
Kaido Hermat
Sportlove
XXL-sõit
Markus Himma
Maanteeamet
Põhisõit
Ahti Hinnov
XXL-sõit
Karl-Oskar Hinnov
Noorte- ja matkasõit
Kaur-Gustav Hinnov
Noorte- ja matkasõit
Susanna Hinnov
Lastesõit - sündinud 2014 ja hiljem
Siim Holtsmann
Põhisõit
Riho Hommik
HAUKA VELOKLUBI 2
Spordiklubi
Põhisõit
Martti Hoop
KSV
Põhisõit
Ralf Hürden
CFC
Noorte- ja matkasõit
Taivo Hürden
VIIMSI RATTAKLUBI
Spordiklubi
Põhisõit
Kristo Hütt
2. jalaväebrigaad
Põhisõit
Janno Idavain
ProCoating Kostivere Rattatiim
Põhisõit
Sirje Igel
ONNINEN III
Äriettevõte
Noorte- ja matkasõit
Filipp Ilves
VELOPLUS 2
Põhisõit
Sander Ilves
KSV
Põhisõit
Taavi Ilves
KSV
Põhisõit
Vallo Isop
Põhisõit
Veiko Isop
Põhisõit
Brett Issak
Lastesõit - sündinud 2014 ja hiljem
Indrek Issak
Põhisõit
Mati Jaaku
Põhisõit
Age Jaanimets
VELO CLUBBERS
XXL-sõit
Bruno Kaarel Jaanson
Kadrioru Tennisekool
Noorte- ja matkasõit
Erki Jaanson
Kadrioru Tennisekool
Noorte- ja matkasõit
Joonas Jaht
Rein Taaramäe Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Valdur Jaht
XXL-sõit
Eero Jakobson
XXL-sõit
Õnne-Liina Jakobson
MTÜ Spordiselts
XXL-sõit
Margus Jamnes
Põhisõit
Endel Jänes
KSV
Põhisõit
Ander Janno
RR Siplased
Noorte- ja matkasõit
Brent Janno
RR SIPLASED / LATER GR
Põhisõit
Jaak Janno
RR Siplased
Noorte- ja matkasõit
Janar Janno
RR SIPLASED / LATER GR
RR Siplased
XXL-sõit
Janar Janno
RR SIPLASED / LATER GR
Põhisõit
Marek Järve
Põhisõit
Mihkel Järve
KULGUR TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit
Aaron Parker Järveoja
KoMo
Noorte- ja matkasõit
Helje Järveoja
Põhisõit
Jaanus Järveoja
Põhisõit
Priit Järvloo
ASTRO BALTICS
Astro Baltics OÜ
Põhisõit
Kristel Jaska
Noorte- ja matkasõit
Tanel Jermann
Põhisõit
Gert Jõeäär
VELOPLUS
Spordiklubi
XXL-sõit
Egert Johanson
VELOPLUS
Spordiklubi
Põhisõit
Sergei Johanson
VELO CLUBBERS
XXL-sõit
Kulvo Jõõger
Põhisõit
Kalev Joonas
Valio Eesti AS
Põhisõit
Andero Joorits
lebo racing
XXL-sõit
Erol Jürgenson
SAQ SC
Põhisõit
Rainer Jürgenson
Põhisõit
Maria Jürisaar
Haanja Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Tauri Jürisaar
Haanja Rattaklubi
Põhisõit
Janis Jüriso
Z Racing Team
MTÜ Spordiselts
XXL-sõit
Mairit Kaarjärv
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
Noorte- ja matkasõit
Maris Kaarjärv
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
Põhisõit
Jallo Kaasik
Kärgpere
Noorte- ja matkasõit
Kaspar Kaasla
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Põhisõit
Aare Kährik
Põhisõit
Herlen Kajo
Kuusalu Rattaklubi
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Kaspar Kajo
Lastesõit - sündinud 2014 ja hiljem
Urmas Kajo
Noorte- ja matkasõit
Romet Kalanepp
Põhisõit
Kalev Kalda
Suusasemud
Põhisõit
Kristjan Kalda
Põhisõit
Raul Kaldre
Porter Racing
Põhisõit
Raido Kaljurand
Põhisõit
Teet Kallakmaa
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI
Spordiklubi
Põhisõit
Lauri Kallari
Põhisõit
Taimar Kallari
ASTRO BALTICS
Astro Baltics OÜ
XXL-sõit
Karl Kallas
DNF Cycling Team
Põhisõit
Tarmo Kallaste
Cyclon
Põhisõit
Kalmer Kallion
Hauka Veloklubi
Põhisõit
Veiko Kalliste
Mikitamäe Aironmään Klubi
Spordiklubi
Põhisõit
Kenerth Kalm
CFC
Lastesõit - M8/N8
Grete-Liis Kändma
Noorte- ja matkasõit
Kevin Kändma
Noorte- ja matkasõit
Marko Kändma
Noorte- ja matkasõit
Kadri Kangur
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Spordiklubi
Põhisõit
Karli Kannenberg
RAE RATTAKLUBI
Spordiklubi
Põhisõit
Janar Kannimäe
HAUKA VELOKLUBI 1
Spordiklubi
Põhisõit
Mihkel Kannimäe
TEAM ANSTLA
Spordiklubi
Põhisõit
Taavi Kannimäe
TEAM ANSTLA
Spordiklubi
Põhisõit
Viljar Kannimäe
TEAM ANSTLA
Spordiklubi
XXL-sõit
Erkki Käo
Põhisõit
Krista Karing
RedBike NAISED
Spordiklubi
Põhisõit
Kenert Karner
Lastesõit - sündinud 2014 ja hiljem
Kenert Karner
Lastesõit - sündinud 2014 ja hiljem
Kuido Karner
SHOPROLLER KOSE AMK CT3
Spordiklubi
Põhisõit
Kaido Kaschan
VELO CLUBBERS
XXL-sõit
Andres Kase
Andres Kase
Opstar Profit OÜ
XXL-sõit
Janno Kasemaa
AS SEB Pank
Põhisõit
Priit Kasenõmm
XXL-sõit
Hendri Kask
RedBike
Põhisõit
Holger Kask
Noorte- ja matkasõit
Indrek Kask
SPORDIPARTNER RATTAPOOD
Spordiklubi
Põhisõit
Jaanus Kask
Põhisõit
Railand Kask
Noorte- ja matkasõit
Vladimir Katin
Põhisõit
Ulvar Kaubi
Põhisõit
Anti Kauk
CCRM 3
Spordiklubi
Põhisõit
Siim Kaukver
Põhisõit
Sten Kaun
REDBIKE TEAM IV
Spordiklubi
Põhisõit
Kermo Kaupmees
Lastesõit - M8/N8
Viesturs Kazainis
Põhisõit
Jaanus Keerberg
AMBLA SK
Põhisõit
Kasper Keerberg
AMBLA SK
Põhisõit
Karmo Keerd
REDBIKE TEAM II
Spordiklubi
Põhisõit
Kristen Kelement
Noorte- ja matkasõit
Tiit Keppart
Noorte- ja matkasõit
Aldor Kerner
SHOPROLLER KOSE AMK CT1
Spordiklubi
Põhisõit
Anabel-Carmen Kerner
SHOPROLLER KOSE AMK CT3
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Andrus Kerner
SHOPROLLER KOSE AMK CT2
Spordiklubi
Põhisõit
Argo Kerner
velo clubbers
Põhisõit
Jaanus Kertsman
SHOPROLLER KOSE AMK CT1
Spordiklubi
Põhisõit
Kevin Kertsman
CFC
Noorte- ja matkasõit
Andres Kesvatera
Põhisõit
Andres Kiigemägi
Põhisõit
Hans Andre Kiigemägi
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Põhisõit
Marto Kiisk
Schenker
Äriettevõte
Põhisõit
Lauri Kiivit
KULGUR TEAM 1
Spordiklubi
XXL-sõit
Reelika Kiivit
Kulgur Team
Noorte- ja matkasõit
Andrus Kikkas
VIIMSI RATTAKLUBI
Spordiklubi
Põhisõit
Riho Kikkas
Valio Eesti AS
Põhisõit
Keito Killing
Kalakuningad
Põhisõit
Marko Kilp
Põhisõit
Robert Kimmel
XXL-sõit
Heiki Kink
Põhisõit
Margo Kippasto
AT SPORT TEAM
XXL-sõit
Erik Kirikmäe
Põhisõit
Ailar Kiristaja
VELO CLUBBERS
XXL-sõit
Avo Kirsipuu
SK Kirss
Spordiklubi
Põhisõit
Karol Kisant
Põhisõit
Jaanus Kitse
Ei
Põhisõit
Eero Kivikas
Põhisõit
Henrik Kivilo
REDBIKE TEAM I
Spordiklubi
Põhisõit
Ivar Kivimäe
ONNINEN II
Äriettevõte
XXL-sõit
Raul Kivimäe
KULGUR TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit
Veiko Kivipõld
Põhisõit
Margus Kivirüüt
XXL-sõit
Kauni Kiviste
Põhisõit
Gert Kivistik
Põhisõit
Eliise Kivistu
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
Noorte- ja matkasõit
Karl Kiviväli
TÜASK
Noorte- ja matkasõit
Indrek Klaos
Z Racing Team
XXL-sõit
Meelis Kleinson
KULGUR TEAM 2
Spordiklubi
Põhisõit
Sergei Kljujev
Broadcom
Põhisõit
Madis Kogermann
SAQ SC
XXL-sõit
Meelis Kogermann
SAQ SC
XXL-sõit
Kaire Koik
Porter Racing
Põhisõit
Kristjan Koik
Põhisõit
Mariann Koik
Porter Racing
Noorte- ja matkasõit
Meelis Koik
Porter Racing
Põhisõit
Kaspar Kõiv
Redbike TEAM II
Spordiklubi
Põhisõit
Kristiina Kõll-Grünberg
Porter Racing
Põhisõit
Kalmer Kongo
Põhisõit
Raimo Koppel
Shoproller Kose AMK ct 1
Spordiklubi
Põhisõit
Heigo Kopso
SAQ SC
XXL-sõit
Toomas Kõrge
PROSHOP TEAM
Spordiklubi
XXL-sõit
Indrek Kõster
XXL-sõit
Andrea Kotkas
Shoproller Kose AMK ct 3
Spordiklubi
Põhisõit
Pavel Kotkin
Põhisõit
Kristers Kovgers
XXL-sõit
Raul Kozlov
Põhisõit
Ivar Kraan
Noorte- ja matkasõit
Ottomar Kranich
Lastesõit - sündinud 2014 ja hiljem
Karin Kriis
AT Sport Team
Põhisõit
Viljar Kriis
Põhisõit
Helar Kriisa
RR SIPLASED / LATER GR
Põhisõit
Kaido Kriisa
CCRM 3
Spordiklubi
Põhisõit
Tiina Kriisa
RR SIPLASED / VITAX
Põhisõit
Kaspar Kristal
SHOPROLLER KOSE AMK CT2
Spordiklubi
XXL-sõit
Tõnis Kristal
SHOPROLLER KOSE AMK CT1
Spordiklubi
XXL-sõit
Ragnar Krooni
Raisten Ehitus OÜ
Põhisõit
Kaupo Krull
Põhisõit
Magnus Krusemann
KULGUR TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit
Merle Kruusamägi
MTÜ spordiselts
Selver
Noorte- ja matkasõit
Ahto Kruusmann
CCRM 3
Spordiklubi
Põhisõit
Janno Kruustük
SAQ SC
Põhisõit
Aivar Kubjas
ABC Grupp
Põhisõit
Robertino Kuik
Põhisõit
Agnes Kukk
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Spordiklubi
Põhisõit
Erki Kukk
vo2 specialized
XXL-sõit
Margus Kukk
TEAM ANSTLA
Spordiklubi
Põhisõit
Sigvard Kukk
SPORDIPARTNER
Põhisõit
Karolina Kull
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
Noorte- ja matkasõit
Ketlin Kull
Spordiklubi Rakke
Lastesõit - M8/N8
Markus Kull
SPORDIKLUBI RAKKE
Noorte- ja matkasõit
Rait Kull
MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit
Rait Külm
KSV
Põhisõit
Alar Kulp
METSAHAKE
Noorte- ja matkasõit
Elo Kulp
METSAHAKE
Noorte- ja matkasõit
Kasper Kulp
METSAHAKE
Noorte- ja matkasõit
Siim Kulp
METSAHAKE
Noorte- ja matkasõit
Marie Külvik
Põhisõit
Käti Kummets
Adduco kolimisteenused oü
Noorte- ja matkasõit
Rain Kuresoo
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI
Spordiklubi
Põhisõit
Rauno Kurusk
velloklubi
Põhisõit
Aleksei Kušnir
ABB
Põhisõit
Ago Kütt
Põhisõit
Andre Kütt
Põhisõit
Andres Kütt
Põhisõit
Otto Voldemar Kütt
Noorte- ja matkasõit
Sven Küttis
REDBIKE TEAM IV
Spordiklubi
Põhisõit
Arette Kuuseväli
RedBike
Põhisõit
Kevin Kuusik
XXL-sõit
Keijo Kuusk
Rattabaas
Spordiklubi
Põhisõit
Tanel Kuusk
SPORDIPARTNER RATTAPOOD
Spordiklubi
XXL-sõit
Jaak Lääne
Põhisõit
Andres Laaniste
Järva-Jaani RSK
Põhisõit
Mart Laaniste
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI
Spordiklubi
Põhisõit
Janek Laanisto
Põhisõit
Elvis Leon Laanjõe
Kalevi Jalgrattakool
Põhisõit
Lauri Laanoja
Põhisõit
Priit Laansalu
Jõelähtme Singel
XXL-sõit
Ailar Ladva
Haapsalu Kergejõustikuklubi MTÜ
Põhisõit
Marek Ladva
BOSCH TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Aivar Lagenõmm
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI
Spordiklubi
Põhisõit
Mirtel Laht
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
Noorte- ja matkasõit
Olavi Laht
SPORDIKLUBI RAKKE
Noorte- ja matkasõit
Reno Laht
SPORDIKLUBI RAKKE
Noorte- ja matkasõit
Kristjan Laid
Noorte- ja matkasõit
Arseni Laidinen
Narva SK Energia
Narva Pruulikoda OU
Noorte- ja matkasõit
Leho Laidver
HAUKA VELOKLUBI 2
Spordiklubi
Põhisõit
Heiki Lainevee
REDBIKE TEAM II
Spordiklubi
Põhisõit
Ivika Lainevee
REDBIKE TEAM NAISED
Spordiklubi
Põhisõit
Janek Laisaar
AC RACING
Spordiklubi
Põhisõit
Joosep Laos
KSV
Põhisõit
Vladimir Lapšin
Specialized VO2
Põhisõit
Viljar Lätt
Põhisõit
Mati Laur
Haanja RK
Põhisõit
Janek Leer
CCRM 3
Spordiklubi
Põhisõit
Agu Lehemaa
jalgrattaklubi Paralepa
Põhisõit
Silvia Lehemets
Põhisõit
Mehis Leigri
RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS
Põhisõit
Linda Lensment
Kalevi Jalgrattakool
Noorte- ja matkasõit
Tõnu Lensment
KJK
Noorte- ja matkasõit
Avo Leo
SHOPROLLER KOSE AMK CT2
Spordiklubi
Põhisõit
Hillar Lepik
SHOPROLLER KOSE AMK CT3
Spordiklubi
Põhisõit
Janek Lepik
TAIVOSTER
Äriettevõte
Põhisõit
Toomas Lepik
ASTRO BALTICS
Astro Baltics OÜ
Põhisõit
Markus Lepmets
Põhisõit
Emeri Lepp
KULGUR TEAM 1
Spordiklubi
XXL-sõit
Andro Lichtfeldt
AC RACING
Spordiklubi
Põhisõit
Tanel Liiker
Põhisõit
Alar Liin
XXL-sõit
Lembit Liis
Põhisõit
Madis Liiv
Põhisõit
Sven Liivamägi
Rein Taaramäe Rattaklubi
Põhisõit
Lauri Liivet
ATEA
Äriettevõte
Põhisõit
Feliks Lilenbach
Spordipartner
Spordiklubi
Põhisõit
Aali Lill
RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS
XXL-sõit
Lee-Helen Lill
REDBIKE TEAM NAISED
Spordiklubi
Põhisõit
Heikki Lillemäe
Redbike TEAM III
Spordiklubi
Põhisõit
Sirle Lilleoja
RedBike
Põhisõit
Maris Lillep
REDBIKE TEAM NAISED
Spordiklubi
Põhisõit
Kaspar Lind
Põhisõit
Aivar Lipp
AT SPORT TEAM
XXL-sõit
Jane Lohk
Noorte- ja matkasõit
Kenet Lohk
Lastesõit - sündinud 2014 ja hiljem
Liisi Lohk
Noorte- ja matkasõit
Nele Lohk
Noorte- ja matkasõit
Elar Lomp
AC RACING
Spordiklubi
Põhisõit
Martin Loo
XXL-sõit
Olev Lõsov
Põhisõit
Tiit Lubi
Põhisõit
Liivo Luidre
Põhisõit
Einar Luiga
Põhisõit
Meelis Luiks
Telia Spordiklubi
Telia
XXL-sõit
Margus Lukken
KSV
Põhisõit
Sven Luks
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Põhisõit
Taavi Luts
AC Racing
XXL-sõit
Villu Lüüsalu
Püha Loomaaed
Spordiklubi
Põhisõit
Kelli Maar
Noorte- ja matkasõit
Andres Maarits
XXL-sõit
Argo Maasikmäe
RR SIPLASED / VERX
Põhisõit
Marek Maasikmets
SHOPROLLER KOSE AMK CT1
Spordiklubi
XXL-sõit
Peeter Madisson
Sportlove
Telia Spordiklubi
Põhisõit
Kaido Mäepea
Schenker
Äriettevõte
XXL-sõit
Johanna Mäestu
Lastesõit - sündinud 2014 ja hiljem
Martin Mäggi
Sportlove
XXL-sõit
Allan Mägi
Kagu Biathlon
Põhisõit
Priit Maidla
Põhisõit
Rene Mainsoo
ProShop Team
Spordiklubi
Põhisõit
Margus Maiste
Põhisõit
Aleksei Maksimenko
Põhisõit
Mait Malsroos
MTÜ Spordiselts
XXL-sõit
Taavi Malsroos
Sportlove
Põhisõit
Leila Malva
ProCoating Kostivere Rattatiim
Põhisõit
Margus Malva
ProCoating Kostivere Rattatiim
Põhisõit
Margus Mängel
Põhisõit
Janno Mangelsoo
Põhisõit
Madis Mangmann
Põhisõit
Marko Männiste
Jk Paralepa
Noorte- ja matkasõit
Helena Mardim
Noorte- ja matkasõit
Mario Mardim
Viljandi Rattaklubi
Spordiklubi
XXL-sõit
Talis Marja
HAUKA VELOKLUBI 1
Spordiklubi
Põhisõit
Jane Medar
Põhisõit
Marten Meeling
Lastesõit - M8/N8
Margus Meidla
ONNINEN II
Äriettevõte
XXL-sõit
Martin Mihkel Meidla
XXL-sõit
Mait Meltsov
Lohja Trails
Põhisõit
Merike Meriküla
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Spordiklubi
XXL-sõit
Dmitri Mesteljainen
Põhisõit
Are Mets
Cosmos
Põhisõit
Stewe Mets
RR Siplased
Põhisõit
Merilin Metsalu
XXL-sõit
Martin Metsmaaker
AC RACING
Spordiklubi
Põhisõit
Veiko Mettis
BOSCH TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Kaspar Mihailov
SK Telia
Põhisõit
Erkki Mikenberg
RR SIPLASED / VERX
Põhisõit
Karin Mikk
Rattasõbrad
Põhisõit
Mait Mikk
Põhisõit
Margus Mikson
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Põhisõit
Jan Minski
KULGUR TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit
Henri Mitt
SPORDIKLUBI RAKKE
Noorte- ja matkasõit
Kertu Mitt
Pärnu kalev
Lastesõit - M10/N10
Kertu Mitt
pärnu kalev
Noorte- ja matkasõit
Virgo Mitt
Pärnu kalev
Põhisõit
Tarmo Mooste
XXL-sõit
Ülar Morel
HAUKA VELOKLUBI 2
Spordiklubi
Põhisõit
Timofei Morgun
Põhisõit
Kät Mõttus
BOSCH TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Mari-Liis Mõttus
Haanja Rattaklubi
Põhisõit
Marta Mõttus
Haanja Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Matthias Mõttus
Haanja Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Ainar Münt
Iv Pluss
XXL-sõit
Rain Murmann
KULGUR TEAM 2
Spordiklubi
XXL-sõit
Mirko Muruoja
HAUKA VELOKLUBI 1
Spordiklubi
Põhisõit
Marek Musting
Schenker
Äriettevõte
XXL-sõit
Ole Musting
Eesti Tõukerattaliit
Põhisõit
Elikar Mustonen
Tasasõuadkaugelejõuad
Noorte- ja matkasõit
Tiina Muts
Tervisesport
Põhisõit
Madis Müürsepp
VIIMSI RATTAKLUBI
Spordiklubi
Põhisõit
Alar Nääme
Põhisõit
Rainer Nagel
KULGUR TEAM 2
Spordiklubi
XXL-sõit
Einar Näks
RAE RATTAKLUBI
Spordiklubi
Põhisõit
Margo Näss
Põhisõit
Martin Nassar
Päidre Puukool
Põhisõit
Tarmo Neemela
REDBIKE TEAM I
Põhisõit
Kaspar Neemesto
PROSHOP TEAM
Põhisõit
Rainer Neidra
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Põhisõit
Margus Nerman
Paralepa JK
Põhisõit
Ott Niggulis
XXL-sõit
Margo Nigul
Põhisõit
Harles Nigulas
KULGUR TEAM 2
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Romet Niilus
HAUKA VELOKLUBI 1
Spordiklubi
Põhisõit
Igor Nikiforov
Põhisõit
Siim Nirgi
RR SIPLASED / VERX
Põhisõit
Sten Eric Nirgi
RR SIPLASED / VERX
Põhisõit
Aarne Nirk
KSV
Procad
Põhisõit
Eiko Nõgols
SK Kamus
Põhisõit
Lasse Nõlvik
CCRM 2
Spordiklubi
Põhisõit
Alar Nõmmik
XXL-sõit
Jaanus Nõmmisto
JK Paralepa
Põhisõit
Tiina Noodla
Noorte- ja matkasõit
Alar Noormets
Põhisõit
Eero Oja
MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit
Siim Ojaver
ASTRO BALTICS
Astro Baltics OÜ
XXL-sõit
Imre Ojavere
CCRM 1
Spordiklubi
Põhisõit
Raul Olesk
Põhisõit
Tarvi Olli
Põhisõit
Antti Ööbik
RAE RATTAKLUBI
Spordiklubi
Põhisõit
Katrin Oolmets
REDBIKE TEAM NAISED
Spordiklubi
Põhisõit
Anti Oot
Team Amps
Põhisõit
Erki Orav
ONNINEN III
Äriettevõte
Põhisõit
Hugo Hendrik Orav
Porter Racing
Noorte- ja matkasõit
Ingmar Orav
Haanja Rattaklubi
Põhisõit
Ott Orav
Viljandi Tulevik 06
Noorte- ja matkasõit
Maario Orgla
Škoda Laagri
Põhisõit
Jarno Orujõe
Põhisõit
Andrus Oruste
XXL-sõit
Arne Otsa
Põhisõit
Grigori Ovtšarenko
Põhisõit
Peet Paal
XXL-sõit
Raigo Paas
SAQ SC
XXL-sõit
Robin Padosepp
Lastesõit - sündinud 2014 ja hiljem
Siim Padosepp
XXL-sõit
Karl Pae
Proshop Team
Põhisõit
Andres Paju
Põhisõit
Jaanus Paju
AT SPORT TEAM
Põhisõit
Maris Paju
AC RACING
Spordiklubi
Põhisõit
Teet Paju
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Põhisõit
Thristan Paju
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Noorte- ja matkasõit
Thristo Paju
SPORDIKLUBI RAKKE
Noorte- ja matkasõit
Raido Pajur
Noorte- ja matkasõit
Marek Pani
Team Stokker
XXL-sõit
Ergo Pank
XXL-sõit
Tanel Pappel
Noorte- ja matkasõit
Ants Parik
Noorte- ja matkasõit
Anar Park
Põhisõit
Aare Pärn
Põltsamaa Jalgrattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Greg-Emil Pärn
Põltsamaa Jalgrattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Meelis Pärn
Põhisõit
Aivar Pärnamets
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Põhisõit
Rasmus Pärsim
XXL-sõit
Martin Parv
VELOPLUS
Spordiklubi
Põhisõit
Aleksandr Patrenkin
Narva Sk Energia
Põhisõit
Artur Patrenkin
Narva SK Energia
Noorte- ja matkasõit
Roland Pauklin
XXL-sõit
Aimar Pedari
RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS
Põhisõit
Heiki Pensa
Valio Eesti AS
Põhisõit
Kaido Pesor
Raplamaa Rattaklubi KoMo
Põhisõit
Juhan Piilberg
Põhisõit
Kalle Piirioja
Põhisõit
Aivo Piirsalu
ONNINEN II
Äriettevõte
XXL-sõit
Andris Pikkat
XXL-sõit
Priit Pikker
SHOPROLLER KOSE AMK CT3
Spordiklubi
Põhisõit
Roomet Pikkor
Sami Masinakeskus
XXL-sõit
Ivar Pilv
ONNINEN
Äriettevõte
XXL-sõit
Meelis Pilv
REDBIKE TEAM I
Spordiklubi
Põhisõit
Marvin Pirnipuu
Põhisõit
Agnar Pirnpuu
Võru Lauatennise Selts
Põhisõit
Greta-Maria Pisarev
MTÜ spordiselts
Selver
Põhisõit
Kaido Plovits
RIA
XXL-sõit
Lauren Pohl
CFC
Noorte- ja matkasõit
Marko Pohl
AT SPORT TEAM
Spordiklubi
XXL-sõit
Marko Pohl
AT SPORT TEAM
Põhisõit
Rauno Pohlak
VELOPLUS
Spordiklubi
Põhisõit
Egon Põldma
Noorte- ja matkasõit
Henri Põldma
TYSK
Noorte- ja matkasõit
Alo Põldmaa
RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST
Põhisõit
Ellen Anett Põldmaa
RR SIPLASED / VITAX
Põhisõit
Koit Põldmaa
RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST
Põhisõit
Alar Põldoja
Põhisõit
Martin Põldoja
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
XXL-sõit
Olaf Põldoja
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
XXL-sõit
Tauno Põldoja
vk Velron
XXL-sõit
Peeter Poopuu
REDBIKE TEAM I
Spordiklubi
Põhisõit
Ken Post
Põhisõit
Aivar Prants
Põhisõit
Annabrit Prants
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Noorte- ja matkasõit
Raivo Prants
Põhisõit
Paavo Prii
RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST
Põhisõit
Hanno Priks
korpus racing team
Põhisõit
Keijo Priks
Korpus racing team
Põhisõit
Jaanus Prits
Kunda MTB
Noorte- ja matkasõit
Robin Pruul
AT SPORT TEAM
Põhisõit
Jaanus Pruuli
HAUKA VELOKLUBI 2
Spordiklubi
Põhisõit
Karl Pruuli
HAUKA VELOKLUBI 1
Spordiklubi
Põhisõit
Paul Pruuli
HAUKA VELOKLUBI 1
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Peeter Puhke
AMBLA SK
Põhisõit
Rauno Puhke
AMBLA SK
Põhisõit
Andre Pukk
VIIMSI RATTAKLUBI
Spordiklubi
Põhisõit
Marian Punane
Porter Racing
Põhisõit
Rainer Punga
Jõhvi Motoklubi
Põhisõit
Rainer Pungar
CYCLON
Põhisõit
Anneliis Puu
Põhisõit
Karlis Puusepp
SPORDIPARTNER RATTAPOOD
Spordiklubi
Põhisõit
Sven Puusepp
SPORDIPARTNER
Põhisõit
Karl Raadla
JK Paralepa
Põhisõit
Virgo Raadla
JK Paralepa
Põhisõit
Priit Rahnel
XXL-sõit
Rauno Raidma
2.jalaväebrigaad
Põhisõit
Eldur Raiesmaa
Põhisõit
Remo Raiesmaa
Paikuse PK
Põhisõit
Naima Raiv-Altosaar
HAUKA VELOKLUBI 2
Spordiklubi
Põhisõit
Kristjan Randma
ASTRO BALTICS
Astro Baltics OÜ
XXL-sõit
Madis Randpõld
Raplamaa Rattaklubi Komo
Põhisõit
Priit Randpõld
SPORDIPARTNER
Spordiklubi
XXL-sõit
Gisele Rang
CFC Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Joel Rang
REDBIKE TEAM IV
Spordiklubi
Põhisõit
Jonathan Räni
lebo racing
Põhisõit
Riho Räni
Põhisõit
Maribel Rannala
CFC
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Ain Rätsep
SPORDIPARTNER
Põhisõit
Kaili Rätsep
Noorte- ja matkasõit
Raul Rätsep
Nordnet
Põhisõit
Kaido Rätsepp
Karateklubi Tengu MTÜ
Põhisõit
Kristjan Raud
Valga-Valka Spordiklubi
XXL-sõit
Meelis Rebane
AT SPORT TEAM
Põhisõit
Maila Rehi
Põhisõit
Karel Gustav Rei
CFC
Noorte- ja matkasõit
Tarmo Rei
CFC
XXL-sõit
Rivo Reila
MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit
Kuldar Reiljan
VELO CLUBBERS
XXL-sõit
Gea Reimann
REDBIKE TEAM NAISED
Spordiklubi
Põhisõit
Janno Reinkort
Põhisõit
Rauno Reinoja
Raunest OÜ
Põhisõit
Alar Reiska
Haanja RK
XXL-sõit
Kristi Rembel-Tõnisson
Activitas OÜ
Noorte- ja matkasõit
Alari Remmelg
Schenker
Äriettevõte
Põhisõit
Liis Remmelg
Hiiumaa jooksugrupp
Põhisõit
Janek Resev
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI
Spordiklubi
Põhisõit
Märt Riiner
MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit
Leho Rips
XXL-sõit
Kaspar Rohtla
REDBIKE TEAM II
REDBIKE TEAM
Põhisõit
Rihard Rohtla
Põhisõit
Katrin Rohtma
Noorte- ja matkasõit
Valdek Rohtma
Enervit
Team Enervit Estonia
Põhisõit
Kristjan Roosild
Transferwise
Põhisõit
Reiko Rosenthal
ASTRO BALTICS
Astro Baltics OÜ
XXL-sõit
Andres Rozalka
Kalevi jalgrattaklubi
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Gunars Rozenbergs
Põhisõit
Gunars Rozenbergs
XXL-sõit
Marta-Katarina Ruder
Milky Way
Noorte- ja matkasõit
Oskar-Martin Ruder
Milky Way
Noorte- ja matkasõit
Tarmo Ruder
Milky Way
Noorte- ja matkasõit
Ain Rünk
RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST
Põhisõit
Joonas Rünk
Põhisõit
Dmitri Rusovitš
XXL-sõit
Sven Ruukholm
XXL-sõit
Alo Rüütel
Põhisõit
Liivar Saaremäe
XXL-sõit
Janek Saareoks
Schenker
Äriettevõte
XXL-sõit
Peeter Saarep
Fixus VIP
Põhisõit
Henrik Saarna
Põhisõit
Silver Saarva
XXL-sõit
Liina Sadam
Noorte- ja matkasõit
Priit Saksniit
ONNINEN
Äriettevõte
XXL-sõit
Alar Sala
Extrahaus
XXL-sõit
Guido Salumäe
RedBike
XXL-sõit
Koit Sammel
Cosmos
Spordiklubi
Põhisõit
Jüri Sankman
Põhisõit
Leili Särg
Noorte- ja matkasõit
Chris Savitski
SPORDIPARTNER RATTAPOOD
Spordiklubi
Põhisõit
Jüri Savitski
SPORDIPARTNER RATTAPOOD
Spordiklubi
Põhisõit
Marten Seesmaa
SK Velo
Noorte- ja matkasõit
Avo Sein
Põhisõit
Silver Semjonov
Viljandi Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Veiko Semjonov
Põhisõit
Kristjan Sepp
KSV
Põhisõit
Kristo Sepp
ProShop Team
Põhisõit
Marika Sepp
VIIMSI RATTAKLUBI
Spordiklubi
Põhisõit
Tiiu Sepp
Corrigo OÜ
Noorte- ja matkasõit
Tõnis Sepp
VIIMSI RATTAKLUBI
Spordiklubi
Põhisõit
Vladimir Sidorov
Põhisõit
Aivo Siimar
GrayZ team
Põhisõit
Juli-Ann Siimpoeg
Kirss
Noorte- ja matkasõit
Reijo Sikk
Põhisõit
Aidi Sildaru
lebo racing
Noorte- ja matkasõit
Andrus Sildaru
Noorte- ja matkasõit
Henry Sildaru
lebo racing
Noorte- ja matkasõit
Kalev Sildaru
lebo racing
Spordiklubi
Põhisõit
Ken Sildaru
Noorte- ja matkasõit
Madis Sildvee
RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS
XXL-sõit
Märt Sildvee
RR Siplased
Põhisõit
Siim Silland
REDBIKE TEAM III
RedBike
XXL-sõit
Maario Silm
RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS
Põhisõit
Sten Silm
Rattabaas
Lastesõit - sündinud 2014 ja hiljem
Merli Sims
TAIVOSTER
Äriettevõte
Põhisõit
Erki Sing
XXL-sõit
Merili Sirvel
RR SIPLASED / VITAX
Põhisõit
Ivar Siska
REDBIKE TEAM III
Spordiklubi
Põhisõit
Siim Siska
XXL-sõit
Margus Soidla
RR SIPLASED / VERX
Põhisõit
Andres Soojärv
KULGUR TEAM 2
Spordiklubi
Põhisõit
Karen Soosalu
velo clubbers
Põhisõit
Siim Sootalu
Põhisõit
Indrek Sootla
ASTRO BALTICS
Astro Baltics OÜ
XXL-sõit
Tair Stalberg
Põhisõit
Valmer Stalkov
XXL-sõit
Greete Steinburg
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
Spordiklubi
Põhisõit
Erkki Stüf
XXL-sõit
Sergo Stüf
Lastesõit - M8/N8
Timmo Sults
Põhisõit
Jüri Suluste
SJK Viiking
XXL-sõit
Tiit Šumanov
RR SIPLASED / VERX
Põhisõit
Steven Sumberg
Porter Racing
Lastesõit - M10/N10
Heikki Suokas
Wõrnu
XXL-sõit
Sebastian Suppi
Nõmme rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Simon Suppi
Nõmme rattaklubi
Lastesõit - M10/N10
Endel Susi
Voore mets
Noorte- ja matkasõit
Jaan Susi
Põhisõit
Rainer Tagel
ProShop Team
XXL-sõit
Erki Täht
EWK
Põhisõit
Iiris Takel
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Spordiklubi
Põhisõit
Kalle Takel
Põhisõit
Tarmo Tamkivi
Põhisõit
Bruno Tamm
CCRM 2
Spordiklubi
Põhisõit
Erki Tamm
Noorte- ja matkasõit
Lauri Tamm
VELOPLUS
Spordiklubi
Põhisõit
Rauno Tamm
Põhisõit
Reimo Tamm
Põhisõit
Taago Tamm
Cyclon
XXL-sõit
Vaido Tamm
SHOPROLLER KOSE AMK CT2
Spordiklubi
Põhisõit
Egert Tammeleht
Porter Racing
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Jaak Tammemägi
Põhisõit
Kaupo Tammepuu
Sparta
Noorte- ja matkasõit
Riko Tammepuu
PROSHOP TEAM
NRK
Noorte- ja matkasõit
Laur Tammin
Porter Racing
Noorte- ja matkasõit
Raul Tammin
Tripassion
Põhisõit
Erkki Tammisaar
Põhisõit
Marko Tammist
Marko Tammist
XXL-sõit
Mihkel Tammsalu
RedBike
Põhisõit
Tamur Täpsi
TAIVOSTER
Äriettevõte
Põhisõit
Peeter Tarvis
VELOPLUS
Spordiklubi
Põhisõit
Anette Teder
Tartu ujumisklubi
Noorte- ja matkasõit
Christine Teder
Tartu ujumisklubi
Noorte- ja matkasõit
Feeliks Teder
Tartu ujumisklubi
Põhisõit
Hardi Teder
Haaslava MTB
XXL-sõit
Piret Teder
Noorte- ja matkasõit
Rinaldo Teder
Liivimaa Rattaklubi
XXL-sõit
Roobert Teder
Tartu ujumisklubi
Noorte- ja matkasõit
Sander Teder
Tartu ujumisklubi
Noorte- ja matkasõit
Karl Teearu
Mis ei tapa teeb tugevaks
XXL-sõit
Paul Teearu
OÜ Valga Puu
XXL-sõit
Tiina Teearu
Noorte- ja matkasõit
Tavo Tenson
ONNINEN
Äriettevõte
XXL-sõit
Viljar Teppo
Master Sport
Põhisõit
Raivo Terve
Omniva Spordiklubi
XXL-sõit
Tarvi Thomberg
MyBody.ee
Põhisõit
Toomas Tiismaa
ficontec
Põhisõit
Taivo Tiivoja
Noorte- ja matkasõit
Taikki Tillemann
CCRM 2
Spordiklubi
XXL-sõit
Tarmo Timmi
Navi Külaselts
Põhisõit
Tõnis Timmi
Navi Külaselts
Põhisõit
Taavi Tint
Sportlove
XXL-sõit
Richard Tipner
Noorte- ja matkasõit
Tanel Tobreluts
Noorte- ja matkasõit
Ats Tõnisson
Maxolen
Noorte- ja matkasõit
Tõnu Tõnov
Põhisõit
Rita Toome
RR SIPLASED / VITAX
Põhisõit
Roland Toome
RR SIPLASED / LATER GR
XXL-sõit
Kaido Toonekurg
RAE RATTAKLUBI
Spordiklubi
Põhisõit
Maria Treier
CFC
Noorte- ja matkasõit
Janete Trestip
Noorte- ja matkasõit
Kermo Tsäro
ONNINEN
Äriettevõte
XXL-sõit
Martin Tunder
Põhisõit
Ivo Tupits
RR SIPLASED / LATER GR
Põhisõit
Reigo Türk
Viljandi Rattaklubi
XXL-sõit
Indrek Turu
Noorte- ja matkasõit
Herki Tuttelberg
SHOPROLLER KOSE AMK CT2
Spordiklubi
Põhisõit
Anne-Liis Tuusis
Noorte- ja matkasõit
Janelle Uibokand
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Põhisõit
Kadri Ukrainski
Põhisõit
Risto Ülem
Põhisõit
Timo Undla
ONNINEN II
Äriettevõte
Põhisõit
Fred Üprus
KULGUR TEAM 2
Spordiklubi
Põhisõit
Andres Ütt
Sportland Team
Põhisõit
Riina Ütt
Sportland Team
Noorte- ja matkasõit
Kristi Uudeberg
Noorte- ja matkasõit
Tanel Uudeberg
SuusaAkadeemia
XXL-sõit
Romet Uudeküll
Rrsuusaklubi
Põhisõit
Aimur Uuk
RR SIPLASED / LATER GR
Põhisõit
Aivar Uutar
XXL-sõit
Ivar Vaab
RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS
XXL-sõit
Mattias Vadam
REDBIKE TEAM II
Spordiklubi
Põhisõit
Markus Vähi
REDBIKE TEAM II
Spordiklubi
Põhisõit
Josten Vaidem
FIXUS
XXL-sõit
Marko Vainu
Põhisõit
Erik Valdmaa
XXL-sõit
Marek Valdner
ProShop Team
Põhisõit
Pärtel Valge
Noorte- ja matkasõit
Hedvi Valgemäe
REDBIKE TEAM NAISED
Spordiklubi
Põhisõit
Raini Valgma
SAQ SC
XXL-sõit
Taavi Valgmäe
RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST
Põhisõit
Maikel Magnus Välja
Noorte- ja matkasõit
Martti Välk
Viljandi Rattaklubi
Põhisõit
Kenneth Vallik
Telia Spordiklubi
XXL-sõit
Esko Välling
Põhisõit
Henri Valmsen
Viljandi rattaklubi
Põhisõit
Karmen Valmsen
Viljandi rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Kai Valt
Põhisõit
Alo Vare
Põhisõit
Ahti Vares
ONNINEN II
Äriettevõte
Põhisõit
Meelis Varik
REDBIKE TEAM IV
Redbike
Spordiklubi
Põhisõit
Dmitri Vavilov
XXL-sõit
Frederik Vavilov
Lastesõit - sündinud 2014 ja hiljem
Lauri Veenpere
Põhisõit
Siim Veiler
XXL-sõit
Sven Vene
Ketspeetrid
Põhisõit
Priit Veski
TAIVOSTER
Äriettevõte
Põhisõit
Heigo Veskiväli
RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST
Põhisõit
Kaido Vetevoog
Põhisõit
Toomas Viigipuu
Põhisõit
Veiko Vilu
Rixratas
Noorte- ja matkasõit
Tarmo Visnapuu
VIIMSI SPORT
Põhisõit
Jürjo Voitka
Graanul Invest AS
Põhisõit
Andrus Volk
Spordipartner Rattapood
Spordiklubi
Põhisõit
Liina Volmerson
RedBike
Põhisõit
Ainars Volts
Põhisõit
Jaan Võsu
Põhisõit
Steve Võsu
MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit
Mihkel Vunk
Põhisõit
Kristo Zacek
Põhisõit
Andrejs Zacests
Noorte- ja matkasõit
Juri Zobnitsev
Operail
Põhisõit

...