Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 04.12.2021 12:01.

Rulluisumaraton stardinimekiri

Nr. Grupp Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
1 1-50 Marten Liiv 1996 mees M Eesti, Jõgeva maakond
Albe Team/Bont
2 1-50 Kert Keskpaik 1983 mees M Eesti, Harju maakond
Albe Team/Bont
3 1-50 Danila Ruusu 1988 mees M Eesti, Harju maakond
RULLIBAAS
4 1-50 Mart Markus 1990 mees M Eesti, Jõgeva maakond
Albe Team/Bont
5 1-50 Kaur Meressaar 1992 mees M Eesti, Harju maakond
Uus Maa Team
6 1-50 Aleks Luik 1995 mees M Eesti, Jõgeva maakond
Albe Team/Bont
7 1-50 Ansis Eljasans 1985 mees M Läti, Latvia
SkiBox/Filter
8 1-50 Roberts Pundurs 1984 mees M Läti, Riga
POWERSLIDE LATVIA
9 1-50 Robert Brandt 1982 mees M Soome, Uusimaa
10 1-50 Jaanus Ritson 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
ABEC/40+
Rulluisuklubi ABEC
11 1-50 Lauri Koort 1981 mees M Eesti, Harju maakond
Albe Team/Bont 2
Albe Team/Bont
12 1-50 Kaspar Kaljuvee 1998 mees M Eesti, Harju maakond
Albe Team/Bont 2
13 1-50 Reinis Znotins 1997 mees M Läti, Riga
POWERSLIDE LATVIA
14 1-50 Teemu Ylänen 1979 mees M Soome, Uusimaa
HTL
15 1-50 Jaagup Lehes 1995 mees M Eesti, Valga maakond
Kuldsed Käed / Team
16 1-50 Amper Savelyev 1963 mees M50 Venemaa, Sankt-Peterburg
Neva Racing Team
17 1-50 Jani Suihkonen 1981 mees M Soome, Finland
HTL
18 1-50 Toomas Prangli 1976 mees M Eesti, Harju maakond
SORAINEN Adventure Team
19 1-50 Jarek Mäestu 1977 mees M Eesti, Tartu maakond
Tartu Inline Team Unistajad
20 1-50 Andrus Kuusk 1987 mees M Eesti, Harju maakond
Rulluisuklubi 8R
21 1-50 Vasiliy Karnatsky 1979 mees M Venemaa, Leningradskaya
Neva Racing Team
22 1-50 Margo Renter 1972 mees M40 Soome, Vantaa
Tartu Inline Team Unistajad
23 1-50 Egor Abalakin 1970 mees M40 Venemaa, St. Petersburg
Neva Racing Team
24 1-50 Andrei Predtechenskii 1984 mees M Venemaa, Russia
Neva Racing Team
25 1-50 Janno Luik 1974 mees M40 Eesti, Saare maakond
AT Spordiklubi/Saarlased
26 1-50 Meelis Tammre 1978 mees M Eesti, Harju maakond
27 1-50 Meelis Aasla 1983 mees M Eesti, Harju maakond
Albe Team/Bont 2
Albe Team/Bont
28 1-50 Jaanus Laugus 1969 mees M40 Eesti, Harju maakond
Uus Maa Team
29 1-50 Alar Nigul 1965 mees M40 Eesti, Harju maakond
Rullibaas
30 1-50 Dzintars Sarmulis 1970 mees M40 Läti, Riga
SKI BOX/FILTER
31 1-50 Rauno Kamenjuk 1991 mees M Eesti, Jõgeva maakond
Rullibaas
32 1-50 Kuido Koppel 1966 mees M40 Eesti, Saare maakond
AT Spordiklubi/Saarlased
at sport saarlased
33 1-50 Kert Rungi 1978 mees M Eesti, Rapla maakond
34 1-50 Aivar Hirmo 1963 mees M50 Eesti, Põlva maakond
Tartu Inline Team Unistajad
35 1-50 Märt Kuus 1979 mees M Eesti, Võru maakond
36 1-50 Ahti Oks 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
37 1-50 Tõnu Koppel 1966 mees M40 Eesti, Harju maakond
AT Spordiklubi/Saarlased
38 1-50 Indrek Aarna 1969 mees M40 Eesti, Harju maakond
AT Spordiklubi/Saarlased
Eesti Energia SK
39 1-50 Randar Ivanov 1996 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Rakvere Bont
40 1-50 Mikhail Zhilin 1977 mees M Venemaa, Sankt-Peterburg
Neva Racing Team
41 1-50 Margus Pedaste 1976 mees M Eesti, Tartu maakond
Tartu Inline Team Arctica
Tartu Inline Team
42 1-50 Mart Roosimaa 1986 mees M Eesti, Tartu maakond
Tartu Inline Team Unistajad
43 1-50 Ats Kallais 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
Albe Team/Bont 2
44 1-50 Toomas Silluste 1964 mees M50 Eesti, Saare maakond
at sport
45 1-50 Aleksander Tilba 1957 mees M50 Eesti, Harju maakond
46 1-50 Arbo Maisa 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
ABEC/40+
47 1-50 Heiki Roomet 1977 mees M Eesti, Harju maakond
48 1-50 Frid Kaljas 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
ABEC/40+
RULLUISUKLUBI ABEC
49 1-50 Boris Meldre 1978 mees M Eesti, Tartu maakond
Tartu Inline Team Siredad Sääred
50 1-50 Hannes Roomet 1953 mees M60 Eesti, Rapla maakond
51 51-100 Aivar Kamenjuk 1960 mees M50 Eesti, Jõgeva maakond
Rullibaas
52 51-100 Sandris Snore 1997 mees M Läti, vidzeme
Laimite
53 51-100 Lennart Raudsepp 1967 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Tartu Inline Team Arctica
Tartu Rulluisuklubi
54 51-100 Priit Kaasik 1969 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
Jõhvi RS Team
Jõhvi RS
55 51-100 Toivo Tomingas 1961 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
56 51-100 Kaupo Kaljuvee 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
57 51-100 Heinz Kask 1965 mees M40 Eesti, Harju maakond
8R
58 51-100 Argo Sõõru 1969 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Tartu Inline Team Siredad Sääred
MTÜ Tartu Rulluisuklubi
59 51-100 Mairo Pukk 1973 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
60 51-100 Elmer Taim 1976 mees M Eesti, Harju maakond
Rulluisuklubi 8R
Mittetulundusühing Kaheksarattalised
61 51-100 Vladimir Baskakov 1956 mees M50 Eesti, Harju maakond
62 51-100 Raul Krooni 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
Rulluisuklubi ABEC/CHILLI.ee
Rulluisklubi ABEC
63 51-100 Anatoli Sevastjanov 1949 mees M60 Eesti, Tartu maakond
Tartu Inline Team Siredad Sääred
64 51-100 Aleksei Romanov 1962 mees M50 Soome, uusi maa
65 51-100 Ants Kuusik 1949 mees M60 Eesti, Viljandi maakond
VAK Staier
66 51-100 Andrek Sikka 1986 mees M Eesti, Harju maakond
8R
67 51-100 Raivo Tatrik 1962 mees M50 Eesti, Järva maakond
68 51-100 Taivo Päärson 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
69 51-100 Alar Ivanov 1972 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
Rakvere Bont mehed
Rakvere Bont
70 51-100 Peeter Kruusement 1950 mees M60 Eesti, Järva maakond
71 51-100 Aleksandr Vasjagin 1978 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
Jõhvi RS Team
72 51-100 Veiko Germann 1977 mees M Eesti, Harju maakond
Rulluisuklubi 8R
73 51-100 Jako Tempel 1976 mees M Eesti, Harju maakond
Rulluisuklubi 8R
74 51-100 Ain Parve 1948 mees M60 Eesti, Harju maakond
75 51-100 Jaakko Ajanki 1952 mees M60 Soome, Uusimaa
HTL
76 51-100 Tarmo Fimberg 1961 mees M50 Eesti, Harju maakond
Rulluisuklubi ABEC/CHILLI.ee
Rulluisuklubi ABEC
77 51-100 Torbjörn Köhler 1952 mees M60 Eesti, Tartu maakond
Tartu Inline Team Siredad Sääred
78 51-100 Veiko Tammik 1963 mees M50 Eesti, Järva maakond
79 51-100 Sergey Borisov 1964 mees M50 Eesti, Ida-Viru maakond
Jõhvi RS Team
80 51-100 Urmas Grüning 1970 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
Jõhvi RS Team
81 51-100 Marek Ilves 1975 mees M Eesti, Tartu maakond
Tartu Inline Team Siredad Sääred
82 51-100 Raido Raudsepp 1986 mees M Eesti, Tartu maakond
83 51-100 Magnar Meinart 1981 mees M Eesti, Harju maakond
84 51-100 Olev Kroon 1959 mees M50 Eesti, Harju maakond
85 51-100 Toomas Kibus 1981 mees M Eesti, Harju maakond
86 51-100 Holger Mägi 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
Rulluisuklubi ABEC/CHILLI.ee
87 51-100 Taivo Kutser 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
88 51-100 Jaan Oder 1979 mees M Eesti, Tartu maakond
89 51-100 Tarmo Oidjärv 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
90 51-100 Lembit Saart 1958 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
91 51-100 Alexander Kuchkov 1965 mees M40 Venemaa, Sankt-Peterburg
92 51-100 Gunars Lauris 1954 mees M60 Läti, Latvia
Asi-Skibox
93 51-100 Margus Leet 1976 mees M Eesti, Harju maakond
Rulluisuklubi 8R
94 51-100 Boriss Teder 1953 mees M60 Eesti, Rapla maakond
95 51-100 Neeme Nõlvak 1974 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
Rakvere Bont
96 51-100 Andre Tühane 1975 mees M Eesti, Harju maakond
Kuldsed Käed / Team
97 51-100 Hando Tamm 1982 mees M Eesti, Pärnu maakond
98 51-100 Raido Raagmaa 1990 mees M Eesti, Tartu maakond
99 51-100 Rene Tühane 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
Kuldsed Käed / Team
100 51-100 Ants Hendrikson 1967 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
101 101-200 Mart Kainel 1945 mees M60 Eesti, Tartu maakond
Tartu Rulluisuklubi
102 101-200 Tanel Ojala 1986 mees M Eesti, Harju maakond
Kuldsed Käed / Team
103 101-200 Indrek Lepiksaar 1971 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
104 101-200 Siim Mägi 1989 mees M Eesti, Järva maakond
105 101-200 Aavo Kergand 1951 mees M60 Eesti, Rapla maakond
106 101-200 Jaan Küünal 1961 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
107 101-200 Koit Veeorg 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
108 101-200 Toomas Uueküla 1961 mees M50 Eesti, Ida-Viru maakond
109 101-200 Kaido Kahar 1977 mees M Eesti, Harju maakond
110 101-200 Ilya Belyakov 1990 mees M Venemaa, Russia
iQ Comfort
111 101-200 Aleksei Grigorev 1980 mees M Venemaa, Sankt-Peterburg
112 101-200 Sergei Fedorchuk 1975 mees M Venemaa, Sankt-Peterburg
113 101-200 Hannu Korkiakoski 1954 mees M60 Soome, 87250
HTL
114 101-200 Anssi Niukkanen 1976 mees M Soome, uusimaa
HTL
115 101-200 Sten-Mark Virro 1997 mees M Eesti, Harju maakond
Kuldsed Käed / Team
116 101-200 Aivar Soo 1965 mees M40 Eesti, Harju maakond
Kuldsed Käed / Team
117 101-200 Heigo Klaos 1984 mees M Eesti, Tartu maakond
Võimlemisklubi Akros
118 101-200 Kari Vuorinen 1965 mees M40 Soome, länsi-suomi
119 101-200 Timo Sollo 1959 mees M50 Soome, länsi-suomi
120 101-200 Valdeko Vesterblom 1989 mees M Eesti, Harju maakond
121 101-200 Lauris Bitenieks 1982 mees M Läti, Riga
Powerslide Latvia
122 101-200 Maksim Visotsky 1984 mees M Venemaa, Moskov
POWERSLIDE LATVIA
123 101-200 Viktoras Cesulis 1985 mees M Leedu, ignalina
124 101-200 Aarne Annamaa 1971 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
125 101-200 Peteris Petersons 1978 mees M Läti, Riga
126 101-200 Meelis Täht 1962 mees M50 Eesti, Harju maakond
127 101-200 Toomas Teesaar 1075 mees M Eesti, Harju maakond
EMT

...