Et En

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 28.10.2020 02:01.

5 km stardinimekiri

Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
2001 Mardo Lundver 1992 mees M Eesti, Rapla maakond
Rapla Jooksuklubi
2002 Mario Markus 1991 mees M Eesti, Rapla maakond
Rapla Jooksuklubi
2003 Risto Ütsmüts 1968 mees M50 Eesti, Rapla maakond
Rapla Jooksuklubi
Rapla Vesiroosi Kool
2004 Ralph Rupert Nigul 2003 mees P Eesti, Harju maakond
UpSport
2005 Margus Tähepõld 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
MKM Jooksuklubi
2006 Sander Visser 2004 mees P Eesti, Rapla maakond
Rapla korvpallikool
2007 Anette Peltser 2003 naine T Eesti, Viljandi maakond
Sakala Suusaklubi
2008 Märten Laurimaa 2004 mees P Eesti, Rapla maakond
2009 Henri Kaarma 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
Swedbank Spordiklubi MTÜ
Swedbank AS
2010 Rain Saar 1985 mees M Eesti, Rapla maakond
2011 Renar Asi 2005 mees P Eesti, Rapla maakond
Rapla Vesiroosi Kool
2012 Nikolas Lahno 2005 mees P Eesti, Ida-Viru maakond
Treeningpartner-Eviko Noortetiim
2013 Gabriel Velberg 2006 mees P Eesti, Rapla maakond
2014 Marko Kaska 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
2015 Elevi Piperal 1975 naine N40 Eesti, Harju maakond
2016 Karl Suuroja 2007 mees P Eesti, Rapla maakond
2017 Ragnar Pregel 2005 mees P Eesti, Rapla maakond
Rapla Vesiroosi Kool
2018 Karol Hanga 2000 mees M Eesti, Harju maakond
Rapla Jooksuklubi
2019 Mike-Cameron Simon 2001 mees M Eesti, Rapla maakond
2020 Tiit Kivisild 1954 mees M60 Eesti, Rapla maakond
Rapla JK Atli
2021 Carmen Kazantseva 2007 naine T Eesti, Viljandi maakond
2022 Hendrik Niklus 2004 mees P Eesti, Rapla maakond
Rapla Vesiroosi Kool
2023 Ott Aasma 2007 mees P Eesti, Harju maakond
2024 Ralf Suiste 2005 mees P Eesti, Rapla maakond
Rapla Vesiroosi Kool
2025 Pille Valk 1965 naine N50 Eesti, Järva maakond
2026 Janne Õunap 1993 naine N Eesti, Rapla maakond
2027 Mihkel Malv 2008 mees P Eesti, Rapla maakond
2028 Tõnu Leinmets 1968 mees M50 Eesti, Saare maakond
Kaitseliidu Rapla Malev
2029 Lauri Lipp 1960 mees M60 Eesti, Järva maakond
Kaitseliit
2030 Janar Loorents 2006 mees P Eesti, Rapla maakond
Rapla Vesiroosi Kool
2031 Rico-Robin Rikk 2006 mees P Eesti, Rapla maakond
Rapla Vesiroosi Kool
2032 Liisa Maalder 1984 naine N Eesti, Harju maakond
Tallinna Tuule Lasteaed
2033 Dominik Samuel 2010 mees P Eesti, Rapla maakond
Valtu Põhikool
2034 Kristo Parisvä 2010 mees P Eesti, Rapla maakond
Valtu Põhikool
2035 Eveli Olo 1980 naine N40 Eesti, Rapla maakond
2036 Reida Pähklemäe 1982 naine N Eesti, Harju maakond
2037 Madis Kõrtsini 2004 mees P Eesti, Rapla maakond
2038 Reigo Roasto 1983 mees M Eesti, Harju maakond
2039 Rainer Priidel 1993 mees M Eesti, Rapla maakond
2040 Roger Purtsak 2004 mees P Eesti, Rapla maakond
2041 Iti Marii Varik 2002 naine T Eesti, Viljandi maakond
Perekond Varik
-
2042 Lili Kesa 1987 naine N Eesti, Rapla maakond
Rapla malev
2043 Egon Sinijõe 2006 mees P Eesti, Rapla maakond
Eidapere Kool
2044 Igor Zahharov 1990 mees M Eesti, Viljandi maakond
2045 Kenneth Andreas Masing 2004 mees P Eesti, Rapla maakond
2046 Monika Michelson 1985 naine N Eesti, Harju maakond
Spordiselts
2047 Greete Kazimirov 2003 naine T Eesti, Rapla maakond
2048 Mariia Panchenko 2003 naine T Eesti, Rapla maakond
2049 Modestas Meškauskas 1994 mees M Leedu, Panevežys
2050 Andri Laak 2005 mees P Eesti, Rapla maakond
Rapla Vesiroosi Kool
2051 Aron Terras 2007 mees P Eesti, Rapla maakond
Rapla Vesiroosi Kool
2052 Kelvin Kärp 2007 mees P Eesti, Rapla maakond
Rapla Jooksuklubi
Rapla Vesiroosi Kool
2053 Anneli Velberg 1979 naine N40 Eesti, Rapla maakond
2054 Saara Sofiia Tammepuu 2009 naine T Eesti, Rapla maakond
2055 Romet Rättel 2004 mees P Eesti, Rapla maakond
2056 Leonid Homin 1987 mees M Eesti, Harju maakond
Sparta / MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
2057 Ege-Liis Sinijõe 2005 naine T Eesti, Rapla maakond
Eidapere Kool
2058 Viljar Hiienõmm 1969 mees M50 Eesti, Harju maakond
Täppsportlased
Sunorek AS
2059 Ulduz Järve 1981 naine N Eesti, Harju maakond
HC Betoon AS
2060 Frances Fuchs 2004 naine T Eesti, Rapla maakond
2061 Getter Iris Näkk 2002 naine T Eesti, Rapla maakond
2062 Kaisa Paeorg 2004 naine T Eesti, Rapla maakond
2063 Kristjan Sinijõe 2001 mees M Eesti, Rapla maakond
Kehtna KHK
2064 Agnes Pärnamägi 1980 naine N40 Eesti, Harju maakond
2065 Markus Mutli 2004 mees P Eesti, Rapla maakond
2066 Martten Põhjala 2003 mees P Eesti, Rapla maakond
2067 Eve Varik 1957 naine N60 Eesti, Viljandi maakond
Perekond Varik
-
2068 Sander Suurtalu 2007 mees P Eesti, Rapla maakond
Rapla Vesiroosi Kool
2069 Triinu Tuttenpal 1984 naine N Eesti, Rapla maakond
TREV-2 Grupp AS
2070 Andrei Smagin 1999 mees M Eesti, Harju maakond
2071 Aili Münt 1983 naine N Eesti, Järva maakond
2072 Marilin Trump-Viikmäe 1984 naine N Eesti, Rapla maakond
2073 Oskar Malv 2011 mees P Eesti, Rapla maakond
2074 Gregor Tammik 2007 mees P Eesti, Rapla maakond
Rapla Vesiroosi Kool
2075 Maribel Laidmets 2009 naine T Eesti, Rapla maakond
Valtu Põhikool
2076 Karol Pert 1983 mees M Eesti, Pärnu maakond
2077 Erki Ütsmüts 2006 mees P Eesti, Rapla maakond
Rapla Vesiroosi Kool
2078 Sten Ütsmüts 1994 mees M Eesti, Harju maakond
Tartu Ü. ASK
2079 Otto Hans Mölder 2007 mees P Eesti, Rapla maakond
Rapla Vesiroosi Kool
2080 Kadi Sutter 1980 naine N40 Eesti, Rapla maakond
2081 Kristo Ehrenpreis 2006 mees P Eesti, Rapla maakond
Rapla Vesiroosi Kool
2082 Markus Ojavee 2003 mees P Eesti, Rapla maakond
Kehtna KHK
2083 Lili Boom 1970 naine N50 Eesti, Lääne-Viru maakond
2084 Mark Mets 1998 mees M Eesti, Harju maakond
Tallinna Ehituskool
2085 Janne Volga 2006 naine T Eesti, Rapla maakond
2086 Mia Liis Lindal 2007 naine T Eesti, Rapla maakond
Rapla Kesklinna Kool
2087 Karl Jaan Rahula 2006 mees P Eesti, Rapla maakond
Rapla Vesiroosi Kool
2088 Romet Valting 2008 mees P Eesti, Järva maakond
2089 Urve Arukaevu 1966 naine N50 Eesti, Harju maakond
2090 Dominick Simon 2007 mees P Eesti, Rapla maakond
Rapla Vesiroosi Kool
2091 Merili Burmeister 2002 naine T Eesti, Rapla maakond
2092 Katre Paeorg 2002 naine T Eesti, Rapla maakond
2093 Maret Metsaäär 2003 naine T Eesti, Rapla maakond
2094 Merje Uueni 1978 naine N40 Eesti, Harju maakond
2095 Eleri Sinijõe 2004 naine T Eesti, Rapla maakond
Eidapere Kool
2096 Sirje Hallap 1959 naine N60 Eesti, Rapla maakond
2097 Marju Tiisler 1971 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
Eesti Höövelliist OÜ
2098 Taimi Kontaveit 1970 naine N50 Eesti, Rapla maakond
O-I Estonia AS
2099 Egert Eek 1980 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
2100 Osvald Käbin 2007 mees P Eesti, Rapla maakond
Rapla Vesiroosi Kool
2101 Ketter Silt 2009 naine T Eesti, Rapla maakond
Valtu Põhikool
2102 Terje Kinksep 1973 naine N40 Eesti, Harju maakond
2103 Birgit Rooväli 2003 naine T Eesti, Rapla maakond
2104 Nelli Zahharova 1963 naine N50 Eesti, Viljandi maakond
2105 Mariliis Ojavee 2005 naine T Eesti, Rapla maakond
Rapla Vesiroosi Kool
2106 Ene-Liis Lundver 2011 naine T Eesti, Rapla maakond
Valtu Põhikool
2107 Kaur Andreas Tammepuu 2012 mees P Eesti, Rapla maakond
2108 Janete Kitsapea 2007 naine T Eesti, Rapla maakond
2109 Kerli Kadak 1991 naine N Eesti, Harju maakond
2110 Hele Järv 1979 naine N40 Eesti, Harju maakond
2111 Marget Stamm 1967 naine N50 Eesti, Lääne-Viru maakond
2112 Sirje Boom 1948 naine N60 Eesti, Lääne-Viru maakond
2113 Annika Lundver 2007 naine T Eesti, Rapla maakond
Valtu Põhikool
2114 Diana Bažanov 2002 naine T Eesti, Rapla maakond
2115 Einar Hillep 1970 mees M50 Eesti, Harju maakond
Justiitsministeerium
2116 Kati Pärn 1987 naine N Eesti, Harju maakond
2117 Kaie Pärn 1964 naine N Eesti, Rapla maakond
2118 Kersti Puhk 1953 naine N60 Eesti, Harju maakond
2119 Marika Kitsapea 1950 naine N60 Eesti, Rapla maakond
2120 Katrin Antonova 1974 naine N40 Eesti, Rapla maakond
Omniva spordiklubi
2121 Tristan Lumiste 2005 mees P Eesti, Rapla maakond
Rapla Vesiroosi Kool
2122 Marten Laidmets 2009 mees P Eesti, Rapla maakond
Valtu Põhikool
2123 Tiina Buht 1960 naine N60 Eesti, Harju maakond
2124 Evi Roosimaa 1959 naine N60 Eesti, Harju maakond
2125 Angela Lundver 2009 naine T Eesti, Rapla maakond
Valtu Põhikool
2126 Tanel Ärm 1994 mees M Eesti, Harju maakond
2127 Emma Kuusela 2004 naine T Eesti, Rapla maakond
2128 Kristiin Talviste 2004 naine T Eesti, Rapla maakond
2129 Markus Kaljund 2005 mees P Eesti, Rapla maakond
Rapla Vesiroosi Kool
2130 Mihkel Roogna 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
Bolter OÜ
2131 Kadri Mumm 1970 naine N50 Eesti, Harju maakond
2132 Brait Kaare 2011 mees P Eesti, Rapla maakond
2133 Rico Ojasalu 2004 mees P Eesti, Rapla maakond
2134 Jaanika Kuuspalu 1995 naine N Eesti, Rapla maakond
2135 Ander Leiste 2002 mees P Eesti, Rapla maakond
2136 Kristina Pärg 1987 naine N Eesti, Rapla maakond
2137 Hanna Lotta Kadarpik 2003 naine T Eesti, Rapla maakond
2138 Jarmo Kaare 1985 mees M Eesti, Rapla maakond
2139 Stenar Allert 2007 mees P Eesti, Rapla maakond
2140 Isabella Raiendik 2006 naine N Eesti, Harju maakond
2141 Ira Münter 1961 naine N50 Eesti, Lääne-Viru maakond
Kiltsi Tööjõureservid
2142 Tiina Teidla 1981 naine N Eesti, Harju maakond
2143 Ene Rooväli 1974 naine N40 Eesti, Rapla maakond
2144 Aare Villem 1962 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
2145 Reno Padjus 2003 mees P Eesti, Rapla maakond
2146 Martin Penter 2003 mees P Eesti, Rapla maakond
2147 Kertu Sassi 1996 naine N Eesti, Harju maakond
2148 Tiina Juhani 1974 naine N40 Eesti, Harju maakond
2149 Triin Kõiv 1978 naine N40 Eesti, Rapla maakond
2150 Mirgit Nõmmsalu 2003 naine T Eesti, Rapla maakond
2151 Ave Rostin 1989 naine N Eesti, Harju maakond
2152 Liis Köörna 1983 naine N Eesti, Harju maakond
SK Prorunner
2153 Liselle Karjane 2005 naine T Eesti, Rapla maakond
2154 Eve Kitvel 1973 naine N40 Eesti, Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi
2155 Anneli Aru 1975 naine N40 Eesti, Rapla maakond
2156 Jaanus Arukaevu 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
2157 Külli Sangla 1972 naine N40 Eesti, Harju maakond
2158 Marten Holter 2006 mees P Eesti, Pärnu maakond
2159 Marian Raag 1980 naine N40 Eesti, Harju maakond
2160 Richard Johan Kaup-Lapõnin 2005 mees P Eesti, Harju maakond
Fiscaladmin
2161 Aare Lapõnin 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
Fiscaladmin
2162 Katre Vallner 1975 naine N40 Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
2163 Daniel Puhk 2008 mees P Eesti, Harju maakond
2164 Uliana Startseva 2005 naine T Eesti, Harju maakond
docura.net
2165 Rob Anderson 1955 mees M60 Eesti, Harju maakond
2166 Marleen Kesamaa 2005 naine T Eesti, Harju maakond
2167 Viivika Kasuk 1974 naine N40 Eesti, Tartu maakond
2168 Agnes Kasela 1982 naine N Eesti, Rapla maakond
2169 Kristella Kadak 2008 naine T Eesti, Rapla maakond
2170 Tristan Elvak 2009 mees P Eesti, Harju maakond
2171 Reili Elvak 1985 naine N Eesti, Harju maakond
2172 Susan Keedus 1990 naine N Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
2173 Anu Ärm 1970 naine N50 Eesti, Järva maakond
2174 Egle Eek 1977 naine N40 Eesti, Pärnu maakond
2175 Elise-Marleen Eek 2007 naine T Eesti, Pärnu maakond
2176 Viire-Katrin Vaino 1978 naine N40 Eesti, Harju maakond
2177 Mari Aasma 1975 naine N40 Eesti, Harju maakond
RTK
2178 Rauno Nurmsalu 1989 mees M Eesti, Järva maakond
2179 Kadri Siim 1988 naine N Eesti, Järva maakond
2180 Õnnela Prigo 1970 naine N50 Eesti, Pärnu maakond
2181 Mirjam Olo 2010 naine T Eesti, Rapla maakond
Kohila Gümnaasium
2182 Margit Pokrovski 1984 naine N Eesti, Rapla maakond
2183 Dmitri Nadivski 1985 mees M Eesti, Viljandi maakond
2184 Evely Tarre 1977 naine N40 Eesti, Harju maakond
Bondora
2185 Jaana Schwede 1975 naine N40 Eesti, Harju maakond
2186 Merike Orgmäe 1992 naine N Eesti, Rapla maakond
2187 Heiki Pruul 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
Täppsportlased
2188 Markus-Marten Murd 2005 mees P Eesti, Rapla maakond
Rapla Vesiroosi Kool
2189 Riko Karjus 2006 mees P Eesti, Rapla maakond
Rapla Vesiroosi Kool
2190 Steven Viigand 2006 mees P Eesti, Rapla maakond
Rapla Vesiroosi Kool
2191 Patrick Tserr 2005 mees P Eesti, Rapla maakond
Rapla Vesiroosi Kool
2192 Egert Soovik 2001 mees M Eesti, Rapla maakond
2193 Ketter Sassi 2010 naine T Eesti, Harju maakond
2194 Piret Bart 1985 naine N Eesti, Pärnu maakond
2195 Eerika Sarapuu 2006 naine T Eesti, Pärnu maakond
Pärnu kalevi kjk
2196 Jaanus Eglit 1960 mees M60 Eesti, Harju maakond
2197 Diana Ošur 1971 naine N40 Eesti, Harju maakond
2198 Kristel Kraus 1981 naine N Eesti, Rapla maakond
Rapla Jooksuklubi
2199 Anete Randma 2003 naine T Eesti, Harju maakond
SK Fortis
2200 Jarmo Mõik 1984 mees M Eesti, Harju maakond
2201 Maris Maasalu 1999 naine N Eesti, Rapla maakond
Rapla Vesiroosi Kool
2202 Joonas Kruusimägi 2007 mees P Eesti, Rapla maakond
Rapla Vesiroosi Kool
2203 Eva-Lena Raenok 1983 naine N Eesti, Harju maakond
2204 Eke Tooming 2004 mees P Eesti, Harju maakond
2205 Ott Tooming 2011 mees P Eesti, Harju maakond
Tallinna Reaalkool
2206 Marit Tarm 2011 naine T Eesti, Harju maakond
Sparta SS
Saku Gümnaasium
2207 Mattias Stražev 2005 mees P Eesti, Rapla maakond
Rapla Vesiroosi Kool
2208 Mikk Vaarmari 2005 mees P Eesti, Rapla maakond
Rapla Vesiroosi Kool
2209 Eveli Kurg 1985 naine N Eesti, Harju maakond
Maret Sport
2210 Heike Kasesalu 1957 naine N60 Eesti, Harju maakond
2211 Tommy Vasserman 2007 mees P Eesti, Harju maakond
JK Must Puudel
2212 Eigo Õis 1990 mees M Eesti, Rapla maakond
2213 Daniel Samuel 2013 mees P Eesti, Rapla maakond
Valtu Põhikool
2214 Ruuben Joonatan Roosi 2009 mees P Eesti, Rapla maakond
Valtu Põhikool
2215 Kristof Kasepõld 2012 mees P Eesti, Rapla maakond
Valtu Põhikool
2216 Markus Kasepõld 2011 mees P Eesti, Rapla maakond
Valtu Põhikool
2217 Daili Eliise Tall 2007 naine T Eesti, Rapla maakond
2218 Tauri Bachmann 2004 mees P Eesti, Rapla maakond
2219 Diana Tall 2000 naine N Eesti, Rapla maakond
2220 Anni Kangrumägi 2009 naine T Eesti, Rapla maakond
2221 Aleks Sotnitšenko 2008 mees P Eesti, Rapla maakond
2222 Miia Grete Metsma 2010 naine T Eesti, Rapla maakond
2223 Joonas Romulus 2005 mees P Eesti, Rapla maakond
2224 Rebeka Riis 2009 naine T Eesti, Rapla maakond
2225 Mia-Marta Luhtoja 2005 naine T Eesti, Rapla maakond
2226 Jette Vangonen 2003 naine T Eesti, Rapla maakond
2227 Stella Paeste 2002 naine T Eesti, Rapla maakond
2228 Hannabel Reinvart 2003 naine T Eesti, Rapla maakond
2229 Eliise Tiido 2003 naine T Eesti, Rapla maakond
2230 Marliis Siniallik 2003 naine T Eesti, Rapla maakond
2231 Melissa Elizabeth Kaldaru 2004 naine T Eesti, Rapla maakond
2232 Marilin Vaher 2003 naine T Eesti, Rapla maakond
2233 Kaisa Kurvits 2004 naine T Eesti, Rapla maakond
2234 Pille-Riin Kruus 2004 naine T Eesti, Rapla maakond
2235 Monika Merje Meinberg 2004 naine T Eesti, Rapla maakond
2236 Andra Reidla 2002 naine T Eesti, Rapla maakond
2237 Kärolin Hamburg 2003 naine T Eesti, Rapla maakond
2238 Hanna-Lotta Vanaveski 2004 naine T Eesti, Rapla maakond
2239 Hailely Vinter 2003 naine T Eesti, Rapla maakond
2240 Meribel Jõgisoo 2004 naine T Eesti, Rapla maakond
2241 Agnely Järvela 2003 naine T Eesti, Rapla maakond
2242 Annamar Pesor 2004 naine T Eesti, Rapla maakond
2243 Romi-Liis Poobus 2003 naine T Eesti, Rapla maakond
2244 Maarja-Liis Maasikas 2004 naine T Eesti, Rapla maakond
2245 Gertrud Vesinurm 2003 naine T Eesti, Rapla maakond
2246 Karola Riis 2002 naine T Eesti, Rapla maakond
2247 Laura Düüna 2002 naine T Eesti, Rapla maakond
2248 Johanna Kuusemäe 2002 naine T Eesti, Rapla maakond
2249 Angeelika Rüütalu 2003 naine T Eesti, Rapla maakond
2250 Karl-Thomas Zink 2002 mees P Eesti, Rapla maakond
2251 Roland Pavlovski 2004 mees P Eesti, Rapla maakond
2252 Cristian Tkatš 2004 mees P Eesti, Rapla maakond
2253 Gregor Sutri 2004 mees P Eesti, Rapla maakond
2254 Mihkel Jõulu 2004 mees P Eesti, Rapla maakond
2255 Anne Marie Marta Bartelt 2004 naine T Eesti, Rapla maakond
2256 Ragnar Rand 2004 mees P Eesti, Rapla maakond

...