Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Tulemused Kommentaarid

Tulemused, 8,3 km

Tulemused detailsemalt
KohtN. kohtNr.AegNimiSünniaastaPiirkondVKLVKL kohtVõiskond
1100:27:45.0Roman Fosti1983PärnuM1
Stamina ArcoTransport Running Team
238300:28:40.9Argo Jõesoo1988TartuM2
EMÜ SK
3200:29:05.3Hasso Paap1982TartuM3
TÜ ASK
4700:29:23.9Karl Mäe1994PärnuMJ1
SK Altius
532500:30:09.9Heinar Vaine1993ViljandiM4
Viljandi VAK Staier
6300:31:18.8Deniss Košelev1989Ida-ViruM5
TÜ ASK
7600:31:46.9Tamor Bakhoff1989PärnuM6
Pärnu Sõudeklubi
814900:31:48.0Marten Jõevee1995LääneMJ2
Kullamaa Spordiklubi
942100:31:56.9Lauri Luik1982M7
Läänemaa KJK
101000:32:21.1Robertas Pošela1996PärnuPA1
111300:32:30.8Siim-Sander Pihu1997PärnuPA2
SK Jõulu
126100:32:33.1Rasmus Sutt1994PärnuMJ3
SK Jõulu
13800:32:38.1Teet Kokk1995PärnuMJ4
Pärnumaa SL
14500:32:44.9Paavo Vaher1974PärnuM8
SK Saarde
151200:32:45.0Enari Tõnström1994PärnuMJ5
KJS Sakala
1634500:32:56.0Olav Paris1979ViljandiM9
Vak Staier
171400:33:02.8Andres Lelov1973PärnuMV401
181600:33:12.0Kajar Tilga1967ValgaMV402
192300:33:15.2Üllar Pärnat1990PärnuM10
SK Audru
201400:33:21.8Olga Andrejeva1985RaplaN1
G4S SK
2139700:33:25.1Jaanus Mäe1987PärnuM11
2 Silla Klubi
221500:33:28.7Priit Talu1972PärnuMV403
Westline Team
232000:33:57.4Taavi Tammik1993PärnuM12
SK Jõulu
241900:34:00.9Martin Tarkpea1982PärnuM13
Pärnu Sõudekeskus Kalev
252500:34:02.8Taavi Kala1986HarjuM14
2635300:34:12.2Kaspar Rätsep1994PärnuMJ6
KK Pärnu
2725100:34:18.4Erki Maling1992ViljandiM15
KJS Sakala
283500:34:21.8Rauno Merila1995PärnuMJ7
Pärnu Sõudeklubi
292200:34:30.6Romet Sutt1995PärnuMJ8
SK Jõulu
301700:34:42.5Janar Pähn1976ViljandiM16
Vak Staier
3122900:34:50.0Birgit Pihelgas1995PärnuNJ1
3235000:34:52.5Viktor Lääts1952RaplaMV601
332600:35:05.1Risto Vaher1998PärnuPB1
SK Jõulu
3440100:35:14.2Jaanus Aus1974PärnuM17
A2K sport
354100:35:18.0Kalle Koop1967PärnuMV404
SK Saarde
361100:35:19.8Jüri Jaanson1965PärnuMV405
Kahe Silla Klubi
372400:35:21.7Tiit Palu1970PärnuMV406
3825200:35:24.0Sander Salusoo1999PärnuPB2
SK Jõulu
3938700:35:25.4Mikhail Suslov1998Ida-ViruPB3
KJK Kalev Sillamäe
403300:35:33.1Neeme Teearu1970PärnuMV407
SK Saarde
4136900:35:39.7Franko Reinhold1997PärnuPA3
Pärnu JK Vaprus
421800:35:39.8Andreas Baum1995PärnuMJ9
Pärnu Aerutajate Klubi
432700:35:42.9Mirko Nurk1990PärnuM18
4421200:35:49.6Jakob Tarkpea1991PärnuM19
456000:35:49.8Taavi Valter Taveter1997PärnuPA4
SK Jõulu
4628800:35:52.8Alari Lumberg1982PärnuM20
Tori Spordiklubi
479800:35:58.7Risto Lass1973PärnuMV408
SK Saarde
483600:35:59.7Janek Ollep1970PärnuMV409
SK Saarde
493000:36:07.1Karl Jõumees1995PärnuMJ10
SK Jõulu
5030000:36:18.0Deniss Salmijanov1998Ida-ViruPB4
SK SILBOXING
5134600:36:19.6Hannes Oja1973HarjuMV4010
Hansa SK
5231400:36:20.9Urmas Kaljurand1961HarjuMV501
SK Stamina
5311100:36:22.4Karl-Louis Laasmäe1997PärnuPA5
Kahe Silla Klubi jooksusõbrad
542800:36:25.0Raido Krimm1982HarjuM21
554000:36:29.8Andero Sopp1981PärnuM22
Pärnu TK
563800:36:45.1Andreas Lünekund1995PärnuMJ11
Pärnu Sõudeklubi
5727000:36:45.2Maido Kaljur1960PärnuMV502
KEK RSK
5822300:36:50.6Timo Loorits1974PärnuM23
Pärnu Sõudeklubi
5916700:36:52.9Silver Köster1988PärnuM24
6032400:36:55.6Raido Luhaorg1989HarjuM25
6142300:37:00.4Ragnar Hõbemägi1994MJ12
SUKL Jõulu
6235200:37:16.0Maario Koplus1984PärnuM26
A2K Sport
6334200:37:16.7Vambo Oolberg1971HarjuMV4011
643700:37:31.2Steve Villmann1972PõlvaMV4012
6511400:37:37.6Ago Kärema1969HarjuMV4013
Asics Team 2013
6634700:37:37.8Andrus Pajur1960RaplaMV503
6737700:37:44.4Henry Leppnurm1982TartuM27
684400:38:04.4Meelis Kukk1959PärnuMV504
SK Jõulu
6933900:38:06.1Ksenia Savtšenko1997Ida-ViruTA1
KJK Kalev Sillamäe
7037900:38:07.0Meelis Merenäkk1974TartuM28
SK Metsasõbrad
7136200:38:11.1Andres Sõlg2001RaplaPC1
724900:38:13.2Meelis Kokk1961PärnuMV505
7310000:38:26.7Rivo Habakuk1993PärnuM29
7434100:38:29.3Sander Tamme1989PärnuM30
7534800:38:35.7Ats Kütt1950RaplaMV602
7615900:38:37.6Martin Viktorovits1987PärnuM31
775100:38:37.9Kenneth Koort2000PärnuPC2
Pärnu Kalevi tenniseklubi
7819900:38:38.6Silver Soosaar1981PärnuM32
Seljametsa Peetrikesed Sportimas
796300:38:39.9Jüri Leesmäe1946PärnuMV603
OK West
804700:38:42.6Laurits Puust1990PärnuM33
Pärnu Sõudeklubi
8135100:38:44.5Toomas Moor1965RaplaMV4014
8228300:38:45.6Rait Ermann1980HarjuM34
8328900:38:46.9Hargo Kalaus1974HarjuM35
846600:38:49.8Jaanus Erm1981PärnuM36
8535600:38:51.1Jaanus Laimets1978PärnuM37
SK Tervis
8617600:38:55.1Margus Nisuma1984PärnuM38
877400:39:05.9Aavo Sempelson1968PärnuMV4015
889900:39:07.8Indrek Jürgenstein1967PärnuMV4016
Stamina SK
8920000:39:12.6Neeme Ponder1958ViljandiMV506
90413300:39:12.9Margarete Merenäkk1982TartuN2
FB jooksmine
914600:39:13.3Mirko Volmer1983PärnuM39
925200:39:14.7Dag Kivila1964PärnuMV4017
Endla SK
933100:39:21.9Tarvo Rõõmussar1979PärnuM40
944800:39:24.3Ardo Nõmm1986PärnuM41
Mai Squash
958500:39:35.5Rando Kristal2002RaplaPC3
Märjamaa Korvpalliklubi
9642200:39:37.1Tauri Tiks1988TallinnM42
9739600:39:41.9Andres Metsaoja1978M43
9841000:39:43.2Marek Mustonen1973PärnuMV4018
9921600:39:45.7Henry Kõvatomase1996PärnuPA6
Pärnu Kesklinna Tenniseklubi
10019800:40:08.7Janek Tomast1974PärnuM44
10156200:40:13.9Kerti Kesküla1993RaplaN3
Raudmees
10265700:40:15.7Anu Taveter1972PärnuNV351
SK Jõulu
1035300:40:20.1Arno Bester1985PärnuM45
1044300:40:25.1Simo Teearu2001PärnuPC4
SK Saarde
1056400:40:28.6Andres Reimann1997PärnuPA7
Pärnu Sõudeklubi
106738600:40:29.6Kaire Matson1980HarjuN4
Elujooks
10717000:40:31.3Ivo Orav1993PärnuM46
Pärnu "Kalevi" KJK
10833100:40:36.0Paavo Heil1974HarjuM47
Chill Out Sport
10924100:40:36.9Taavi Kunder1982PärnuM48
11032100:40:40.0Andris Tammela1975PärnuM49
11110400:40:42.7Margo Post1977PärnuM50
Kahe Silla Klubi jooksusõbrad
11287600:40:43.6Catry Kiipus1981PärnuN5
11394500:40:45.6Kaidi Keir Kukk1994PärnuNJ2
SK Jõulu
11411700:40:46.0Markus Joonas Palu1999PärnuPB5
Pärnu Sõudeklubi
11526000:40:49.6Lennart Pulk1973PärnuMV4019
11632600:40:51.1Erkki Penu1971PärnuMV4020
OK West
1175500:40:55.1Vallo-Peedu Lubi1964PärnuMV4021
Samotar
11811000:40:57.1Pirko Palu1981PärnuM51
Kahe Silla Klubi jooksusõbrad
119900:40:59.4Oliver Kask1995PärnuMJ13
SK Jõulu
1207100:40:59.5Karl-Sander Sempelson1996PärnuPA8
12116100:41:00.6Janno Randpere1974ViljandiM52
1225000:41:01.4Allan Jõgi1981PärnuM53
12340400:41:04.7Hendrik Pajuväli1995PärnuMJ14
SUKL Jõulu
1241017500:41:05.2Marge Nõmm1969HarjuNV352
1251138400:41:07.8Kristel Kaubi1973HarjuNV353
Pärnu Surfiklubi
12623400:41:08.1Annes Dreimann1975PärnuM54
1279600:41:10.7Ragnar Lelle2001PärnuPC5
Ujumisklubi UCA
12850000:41:11.5Indriko Nurmoja1979M55
2 Silda
129127200:41:11.7Kairi Kesküla1987RaplaN6
1306500:41:11.7Jaan Kesküla1957RaplaMV507
Raudmees
13110900:41:13.2Janek Saar1972PärnuMV4022
Kahe Silla Klubi jooksusõbrad
13227600:41:15.4Tõnis Kalmu1986PärnuM56
133136800:41:17.8Marilin Riives2000TartuTC1
Tartu Kalev
1341422200:41:19.2Kaari Tilga1994ValgaNJ3
13515000:41:23.0Maanus Jõevee1974LääneM57
Kullamaa Spordiklubi
1362100:41:26.0Ahto Tatter1974HiiuM58
sportkeskus.ee
13740200:41:33.7Ivar Murrik1967PärnuMV4023
1388100:41:37.2Martin Pärn1997PärnuPA9
SK Altius
13918900:41:42.0Silver Sepp1997PärnuPA10
Ujumise Spordiklubi UCA
1407700:41:48.8Andres Bester1985PärnuM59
14141100:41:51.8Caspar Kodar1998PärnuPB6
SK Altius
14228100:41:53.6Janar Jürgens1975PärnuM60
1433400:41:59.1Margus Randmäe1981HarjuM61
Kahe Silla Klubi
1448600:42:02.9Jaan Lehismets1987PärnuM62
14514500:42:05.9Kristo Kaukver1979PärnuM63
14642500:42:06.7Andre Salundi1993M64
14728400:42:09.9Eero Heinmets1982PärnuM65
Maadlusklubi Leo
14821700:42:13.7Ander Pabo1998PärnuPB7
Pärnu Kesklinna Tenniseklubi
14912000:42:18.2Roman Jõerand1984PärnuM66
15015400:42:19.8Toomas Holm1968PärnuMV4024
15138500:42:21.3Mirko Känd1983HarjuM67
Valusate Jalgade Spordiklubi
15224700:42:24.5Vahur Mägi1981HarjuM68
153157900:42:26.8Marie Mädli Kivimäe1996HarjuTA2
SK Altius
1541635800:42:30.9Kristi Hõrrak1977HarjuNV354
Elujooks
15521900:42:41.6Madis Mihklepp1996PärnuPA11
SK Altius
15611800:42:45.1Janno Rebane1980PärnuM69
15711300:42:49.1Imre Toodu1979PärnuM70
158177500:42:51.6Sirje Kõresaar1959PärnuNV451
15922400:43:03.8Sander Prisk2000PärnuPC6
Pärnu Kalevi tenniseklubi
16019200:43:06.0Silver Tamme1997PärnuPA12
16117300:43:08.5Toivo Tomingas1961PärnuMV508
16236300:43:11.7Mehis Heinla2000RaplaPC7
16317200:43:16.9Jakob Jääger2001PärnuPC8
16430500:43:17.0Aivar Trumm1984PärnuM71
16535700:43:17.5Ermo Haas1985PärnuM72
16613700:43:18.7Henrik Jogenbro1970PärnuMV4025
1679300:43:20.2Päär Suursild2003PärnuPC9
Pärnu Kalevi tenniseklubi
16830200:43:21.2Margus Mironov1970PärnuMV4026
16941700:43:25.2Toivo Tinast1992PärnuM73
OÜ Halinga
17029800:43:28.8Hans Robin Pelisaar2002PärnuPC10
SK Audru
17113500:43:33.3Kaido Aaslaid1967PärnuMV4027
17217100:43:35.2Marek Jääger1976PärnuM74
1738700:43:36.2Sven Gnezdov1999PärnuPB8
SK Audru
1748400:43:42.3Kristjan Puusild1980PärnuM75
Elujooks
17513100:43:48.6Tiit Hallikma1980PärnuM76
17627700:43:53.9Tiit Jüriöö1955HarjuMV509
17724800:43:55.4Marko Laigna1978PärnuM77
17833600:43:55.9Martin Maripuu1985PärnuM78
Kahe Silla Klubi jooksusõbrad
1791839500:43:56.9Gea Taalvelt1984PärnuN7
Fitlife
18031300:43:57.7Allvar Väli1991PärnuM79
Pärnu SK
18142600:43:58.7Rein Toodu1963PärnuMV5010
Triger
1828200:43:59.6Herman Pärn2001PärnuPC11
SK Altius
1838900:44:00.7Jaanek Puu1975HarjuM80
JK Jalgpallihaigla
18431800:44:07.3Joosep Mesi2001PärnuPC12
1857800:44:09.2Priit Põder1963PärnuMV5011
Endla SK
18639300:44:10.5Marko Tõll1983PärnuM81
1871912600:44:10.8Dagmar Pärn1981PärnuN8
Kahe Silla Klubi jooksusõbrad
188206700:44:16.2Kairit Paju1996PärnuTA3
SK Jõulu
189219700:44:31.8Kethe Ana Põldma2000PärnuTC2
1905600:44:32.1Andres Tinkus1985PärnuM82
Kahe Silla Klubi
19127200:44:39.3Madis Kuuskmann1981PärnuM83
Pereauto Sõprade jooksuklubi
19225700:44:46.5Jaanus Grossmann1972PärnuMV4028
19336000:44:49.6Ringo Lips1995PärnuMJ15
19440300:44:51.0Janno Tüli1981PärnuM84
19519300:44:51.3Siim Ots1982PärnuM85
19618200:44:54.5Rivo Kristal2000RaplaPC13
Märjamaa Korvpalliklubi
19713400:44:55.7Tarmo Pool1983PärnuM86
1982214800:44:56.6Ingrit Ernits1965JõgevaNV452
Tabasalu Triatloniklubi
19939400:45:09.4Ronald Rohde1975PärnuM87
20039000:45:10.5Carmine Wintrstein1997SaksamaaPA13
20141300:45:12.5Andres Trink1967TallinnMV4029
20223900:45:13.1Peeter Hansen1999PärnuPB9
OK West
2032334000:45:14.1Sjuzana Solonenkova1990HarjuN9
2042429100:45:16.2Kristel Lusikas1996PärnuTA4
Pärnu UCA ujumisklubi
20538100:45:20.3Oskar Aru1999PärnuPB10
SK UCA
20641800:45:21.5Karel Lillenthal1982TallinnM88
United Motors
2072529200:45:22.1Heidi Võsu-Tatter1985HarjuN10
20821800:45:22.7Erik-Jörgen Sempelson1994PärnuMJ16
2092621100:45:24.8Silja Paulus1988HarjuN11
Elujooks
21014400:45:25.3Rein Volt1984PärnuM89
21126100:45:27.5Avo Puusepp1973PärnuMV4030
21225500:45:27.9Timo Arula1982PärnuM90
21341400:45:29.7Sander Pajanen1982M91
21434300:45:31.5Aleksei Tereštšenkov1963HarjuMV5012
U-Club
2152730300:45:33.4Keiu Pirnpuu1990PärnuN12
2162821000:45:34.2Gelli Lainet2000PärnuTC3
21714600:45:36.0Margus Kontus1978JärvaM92
2182940900:45:39.7Margit Kärp1971PärnuNV355
Meremetsa külaselts
21923200:45:44.9Raini Reinhold1965PärnuMV4031
A2K Sport
2203029600:45:45.6Ilona Afinogenova1980HarjuN13
22133500:45:46.3Marko Rits1985PärnuM93
22236700:45:54.2Oskar Soosalu1971PärnuMV4032
22317800:46:00.9Evert Saarnak1999PärnuPB11
SK Jõulu
22412900:46:01.9Janek Teinlum1979HarjuM94
22526500:46:11.8Erko Pajus1983PärnuM95
Pereauto Sõprade jooksuklubi
2263123700:46:15.5Anette Baum1998PärnuTB1
Pärnu Aerutajate Klubi
2273235900:46:17.0Katrin Tamsar1966HarjuNV453
2283310300:46:23.0Külly Selberg1978PärnuNV356
Kahe Silla Klubi jooksusõbrad
22933000:46:37.2Siim Talts1986PärnuM96
SK Kalju
23039900:46:41.1Marno Maasikas1982PärnuM97
Riegler Grupp OÜ
23136100:46:42.3Bruno Born1967PärnuMV4033
23238800:46:44.5Harmo Rukki1975PärnuM98
23317900:46:48.3Volli Raudsepp1951PärnuMV604
2343418800:46:55.1Eva-Maria Rand1985PärnuN14
23540500:46:58.0Andrus Stimmer1986PärnuM99
23614200:47:02.6Raimo Muinaste1985PärnuM100
2373510500:47:09.9Krista Puks1989ViljandiN15
Kahe Silla Klubi jooksusõbrad
2383642400:47:11.4Marja-Liisa Alliksoo1991PärnuN16
2393728500:47:15.4Tiia Riis1969JärvaNV357
2403823100:47:18.0Triin Kihuoja1997PärnuTA5
SK Jõulu
24116900:47:19.6Tõnis Alter1984HarjuM101
Elujooks
2423932200:47:27.2Helena Tammela1985PärnuN17
2434037500:47:30.9Marge Saadre1970HarjuNV358
24411200:47:31.9Urmas Hallik1978PärnuM102
2454123800:47:36.0Merje Hansen1973PärnuNV359
OK West
2464220900:47:37.5Eha Lehtoja1960PärnuNV454
Püha Loomaaed
24719600:47:40.1Viktor Kuldkepp1951PärnuMV605
SK Jõulu
24818700:47:42.2Margus Kodasma1998PärnuPB12
Pärnu SK
2494322500:47:42.9Kristel Kesküla1986RaplaN18
Raudmees
25037000:47:43.0Taavi Raidmets1971PärnuMV4034
25131200:47:48.7Rauno Loonurm1982PärnuM103
2524431500:47:49.4Gerlin Naisson1978LääneNV3510
2534515300:48:00.0Jaana Õunaid1978PärnuNV3511
2544620700:48:05.0Evelin Terro1981ViljandiN19
25530800:48:06.7Meelis Martin1982PärnuM104
25623000:48:07.5Andri Milov1985PärnuM105
Nordea spordiklubi
25730600:48:08.3Ragnar Koppel1982PärnuM106
2585800:48:08.6Imre Taveter1967PärnuMV4035
SK Jõulu
2594737100:48:09.0Eliise Umb1988PärnuN20
FB jooksmine
2608300:48:11.6Jüri Pärn1996PärnuPA14
SK Altius
2614814700:48:16.2Gudrun Kaukver1982HarjuN21
2624910100:48:19.6Maibritt Kuuskmäe1980PärnuN22
Kahe Silla Klubi jooksusõbrad
26333900:48:27.3Robin Rahula2001PärnuPC14
2648000:48:34.8Riido Villup1981PärnuM107
Tartu Ülikooli Pärnu kolledzi vilistlaskogu
2655011600:48:35.0Anneli Aidla1978PärnuNV3512
Body Shape Club
2665129500:48:36.2Karin Malm2001PärnuTC4
Pärnu UCA ujumisklubi
26718300:48:44.8Jüri Milov1985PärnuM108
26824000:48:46.1Jaak Hansen1971PärnuMV4036
26919000:48:47.5Teet Sepp1969PärnuMV4037
Ujumise Spordiklubi UCA
27030400:48:49.0Mart Lemmik1958PärnuMV5013
SK Tahk
27115500:48:49.7Mati Soolo1975ViljandiM109
2725215100:48:52.6Mai-Roos Jõevee1999HarjuTB2
Kullamaa Spordiklubi
2735324900:48:55.4Helene Arula1988PärnuN23
2745420100:48:56.5Annely Peet1968PärnuNV455
2755528000:48:58.8Annaliisa Vask2000PärnuTC5
Jooksupartner
2765614100:49:01.8Liilia Junson1973PärnuNV3513
2775720600:49:02.4Juta Talu1945PärnuNV551
2785824200:49:05.7Ilvi Vare1970PärnuNV3514
2795910800:49:07.2Tiina Kadak1977PärnuNV3515
Kahe Silla Klubi jooksusõbrad
2806041900:49:08.6Salme Ojamets1959ViljandiNV456
28129700:49:09.3Rauno Kurvits1979PärnuM110
2826110200:49:11.5Monika Maidle1980PärnuN24
Kahe Silla Klubi jooksusõbrad
28341200:49:11.6Tauno Vare1974PärnuM111
2846233300:49:18.0Anett Maria Reinas2001PärnuTC6
SK Altius
2857000:49:20.1Martin Riives2000TartuPC15
Tartu Kalev
2866320500:49:21.6Karolin Stimmer1996PärnuTA6
28722800:49:31.5Siim Kasela1993PärnuM112
2886425400:49:50.6Kaja Jaakson1975PärnuNV3516
28913600:49:53.5Kenno Aaslaid1996PärnuPA15
2909200:49:54.7Caspar Lääne2001PärnuPC16
291654200:49:55.8Gerda Koop1996PärnuTA7
SK Saarde
29226700:50:01.4Andres Lilleste1982PärnuM113
Pereauto Sõprade jooksuklubi
2936627300:50:02.5Diana Paulberg1976PärnuNV3517
Elujooks
2946716800:50:19.3Helga Kivila1963PärnuNV457
2956837600:50:23.8Liisbet Puust1987PärnuN25
SK Audru
296698800:50:32.7Laura Toomesoo1979PärnuN26
Kahe Silla Klubi
29723500:50:36.3Tarmo Punnik1968HarjuMV4038
2987010700:50:37.6Anne Sepping1966PärnuNV458
Kahe Silla Klubi jooksusõbrad
2999400:50:57.4Rain Lelle1969PärnuMV4039
300719500:50:57.6Raileen Lelle2001PärnuTC7
Ujumisklubi UCA
30138900:50:57.8Mati Rukki1951RaplaMV606
3027212300:51:01.1Kristina Kossinkova1988PärnuN27
30314300:51:09.6Heiki Mägi1982PärnuM114
304739100:51:10.8Moonika Mikelsons1989PärnuN28
30533800:51:21.1Patrik Rahula2003PärnuPC17
3067422900:51:26.4Karoline Lünekund1997PärnuTA8
Pärnu Sõudeklubi
3077518500:51:27.8Monika Lehtmets1985PärnuN29
Kahe Silla Klubi
30840000:51:36.6Steven Aun2002TallinnPC18
3097640600:51:38.0Helen Hunt1987PärnuN30
3109000:51:40.0Martin Riidamets1955PärnuMV5014
3117724400:51:40.6Linda Vooremäe1966JärvaNV459
31226800:51:57.7Martin Rahuoja1998PärnuPB13
Pärnu Sõudeklubi
313786900:51:58.1Aire Riives1971TartuNV3518
31418600:52:05.3Margus Kask1971PärnuMV4040
SK Jõulu
3157914000:52:19.7Kairi Kukk1976PärnuNV3519
31642700:52:23.5Priit Pajus1976TallinnM115
3178025600:52:30.1Lisanna Laanela1996PärnuTA9
31826600:52:34.7Oliver Kao1983PärnuM116
Pereauto Sõprade jooksuklubi
3198135500:52:40.6Eha Vendelin1983PärnuN31
32026400:52:49.1Martin Pütsep1982PärnuM117
Pereauto Sõprade jooksuklubi
3218226900:52:59.4Mari-Liis Kaljur1985PärnuN32
KEK RSK
3228327100:52:59.6Katrin Ubaleht1972PärnuNV3520
3238433200:53:01.1Kristina Reinas1971PärnuNV3521
3248518400:53:07.8Piret Mathiesen1958PärnuNV552
Pärnu Talisuplejate Selts
3258610600:53:08.5Ingrid Jaeger-Kalpus1983PärnuN33
Kahe Silla Klubi jooksusõbrad
32624500:53:13.4Ülari Vooremäe1987TartuM118
3278725800:53:14.0Liisa Tammsaar1996PärnuTA10
3288815600:53:16.0Helen Mändma2002PärnuTC8
SK RAUDMEES
32915700:53:16.0Tõnu Mändma1978PärnuM119
SK RAUDMEES
33029300:53:16.1Jüri Mets1957PärnuMV5015
33136500:53:17.5Elmo Kallas1996PärnuPA16
3328926300:53:29.5Hilja Tohv1975PärnuNV3522
3339034900:53:33.7Maarja Lauk1988PärnuN34
3349131100:53:34.9Merje Luik1968PärnuNV4510
3359223300:53:35.4Victoria Notšovnaja1998PärnuTB3
Pärnu Kesklinna Tenniseklubi
3369340700:53:36.2Kaire Kasearu1979TallinnN35
33740800:53:36.8Taavo Link1975TallinnM120
33829400:53:46.3Hans Erik Malm1999PärnuPB14
Aerutajate Klubi
33936600:54:01.5Reeno Liiva1998PärnuPB15
3409420200:54:17.6Maris Heinastu1985PärnuN36
Pärnu Kalevi tenniseklubi
34113000:54:19.4Aleksandr Pavljuk1997Ida-ViruPA17
KJK Kalev Sillamäe
3429525000:54:19.9Kaisa Mihklepp1991PärnuN37
3439622000:54:19.9Karin Mihklepp1998PärnuTB4
SK Altius
34436400:54:42.5Margus Veemaa1999RaplaPB16
3459732000:55:09.0Triin Lepa1978PärnuNV3523
3469820300:55:12.3Merle Nisuma1988PärnuN38
3479928200:55:17.4Piret Pärnmaa1969PärnuNV3524
Tori Spordiklubi
34827900:55:22.0Marek Metsis1978HarjuM121
34910022700:55:29.1Triin Schneider1996PärnuTA11
35022600:55:29.2Argo Schneider1967PärnuMV4041
35131000:55:40.1Robin Roosmaa2002PärnuPC19
PJK
35210130900:55:46.1Meili Kapp1982PärnuN39
35310232900:55:46.5Greta Jaanson2000PärnuTC9
35410331700:56:05.5Aidi Mesi1974PärnuNV3525
35517400:56:08.8Sten Erik Tomingas1999PärnuPB17
SK Altius
35628700:56:12.1Toomas Talts1959PärnuMV5016
35710412700:56:14.3Ingrid Puzanov1965PärnuNV4511
35810513900:56:19.3Silvia Saarniit1955PõlvaNV553
35910639800:56:24.9Aino Väin1964PärnuNV4512
36010733700:56:45.3Siret Saar1973PärnuNV3526
36110834400:56:52.0Laada Tereštšenkova1999HarjuTB5
LNSK Krestsatik
36238200:56:55.9Peep Allas1976PärnuM122
Merimetsa Külaselts
36310917700:56:59.9Ethel Saarnak2001PärnuTC10
SK Jõulu
36411030700:57:01.8Margit Teearu1987PärnuN40
36511132800:57:06.2Rika Paas1970PärnuNV3527
36611225900:57:16.9Keidi Tasalain2000PärnuTC11
SK Jõulu
36716200:57:21.1Jan-Rednar Kurvits2003PärnuPC20
Pärnu JK Vaprus
36826200:57:25.4Ravo Puusepp2003PärnuPC21
Ujumise Spordiklubi UCA
36912800:57:28.2Toomas Tilk1977PärnuM123
37011333400:57:42.9Heleri Saar1979PärnuN41
37111441500:57:45.8Kerstin Martmaa1992PärnuN42
37211512500:57:46.8Anneli Metsamaa1986HarjuN43
Eesti AGA Spordiklubi
37311641600:57:47.5Kätlin Laur1984PärnuN44
37411735400:58:23.8Eve Vendelin1979PärnuN45
37521400:59:01.9Elmet Suitso1971PärnuMV4042
Pärnu Kesklinna Tenniseklubi
37611815200:59:40.7Siiri Kiri1981PärnuN46
Elujooks
37724601:00:03.6Gunnar Vooremäe1963JärvaMV5017
37811939201:00:30.4Kädi Jõepere1989PärnuN47
37912039101:00:38.5Helena Viirmaa1988PärnuN48
38012111501:00:49.8Kadri Schneider1994PärnuNJ4
38115801:00:59.7Georg Randmäe2003PärnuPC22
SK Altius
38212225301:01:07.3Merle Laidro1974PärnuNV3528
38316401:01:14.6Kristjan Ollino2003PärnuPC23
38412316301:01:18.9Margot Ollino1985PärnuN49
38536801:01:47.9Marko Tolmik1974PärnuM124
38612412401:02:16.2Saima Rand1954PärnuNV554
Pärnu Klubi "Tervisesport"
38712519101:02:49.4Karin Sepp1973PärnuNV3529
38812627801:05:46.4Kirke Williamson1978HarjuNV3530
38912720801:06:33.6Astra Puusepp1992JõgevaN50
39012832701:07:04.7Katrin Vahula1987PärnuN51
39112929001:08:25.4Aire Kalaus1979HarjuN52
39228601:09:44.2Andrus Kärpuk1961PärnuMV5018
Corpore
39337301:10:32.4Frederik Leppik2000PärnuPC24
39413037201:10:32.8Katrin Leppik1972PärnuNV3531
39513120401:10:39.7Enela Torim1983HarjuN53
39613242001:10:52.5Maria Hansson2002PärnuTC12
39713319401:11:06.5Lylia Sutt1987PärnuN54
Varbla Spordiselts
39813413201:14:04.4Maili Tilk1985PärnuN55
39913522101:16:04.8Liidia Vessmann2004PärnuTC13
40016601:22:13.1Alex-Andri Kaljend2004PärnuPC25
Pärnu Jalgpalliklubi
40113616501:22:14.5Regina Kaljend1979PärnuN56
DNF215Grete Kivikas2001PärnuTC
Pärnu Kesklinna Tenniseklubi
DNF274Fred Rõigas1983PärnuM
Amatöörid
DNF160Janek Käärd1977HarjuM
Elujooks
DNF59Triin Taveter1995PärnuNJ
SK Jõulu
DNF374Martin Koort1985PärnuM
DNF236Jaan Vehlmann1945HarjuMV60
JK HERMES
DNF275Annamaria Ala1986PärnuN
Amatöörid
DNF180Egert Kõiv1997PärnuPA
DNF73Randel Uibo1999PärnuPB
Maadlusklubi Leo
DNF378Katrina Kallas1985TartuN
DNF243Vaiko Vare1993PärnuM
KSS Eero
DNF299Marel Kallas1987HarjuN
DNF181Kaido Vahkal1975TartuM
FB jooksmine
DNF119Paolo Moglia1963HarjuMV50
DNF380Peeter Alles1978HarjuM
DNF301Juta Lemmik1961PärnuNV45
SK Tahk
DNF195Siim Reinumägi1980HarjuM
DNF121Kuldar Kirikal1985PärnuM
DNF316Ando Tammsaar1978PärnuM
DNF197Sandra Serva1993PärnuN
SK Jõulu
DNF122Kent Kirikal1985PärnuM
DNF32Arnold Laasu1960PärnuMV50
SK Saarde
DNF319Marek Mesi1970PärnuMV40
DNF213Tõnu Tamm1976PärnuM
DNF138Jan Poltan1981PärnuM
DNF54Einar Hillep1970HarjuMV40
Justiitsministeerium
DNF323Patrick Barbo1997PärnuPA
Ridu kokku: 428

...