Et En

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 16.08.2022 10:40.
Kokku: 868
Põhisõit: 622
Poolmaraton: 220
Tillusõit - sündinud 2016 ja hiljem: 13
Lastesõit M8/N8: 11
Lastesõit M10/N10: 2
mees: 743
naine: 125
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Marko Aalik
Mikitamäe Aironmään Klubi
Põhisõit
Lisandra Aardma
Nõmme Rattakool
Lastesõit M10/N10
Lisette Aardma
Adduco kolimisteenused oü
Tillusõit - sündinud 2016 ja hiljem
Marion Aare
Põhisõit
Katrin Aarma
Poolmaraton
Tarmo Aarma
ZRT
Põhisõit
Erko Aasma
Põhisõit
Jan Aasma
Põhisõit
Ivar Agar
SUPLUSE VIIS
Põhisõit
Maksim Agarkov
Põhisõit
Mairold Agu
Põhisõit
Rauno Agu
Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi
Põhisõit
Ülo Ahu
Alutaguse SUKL
Põhisõit
Erik Aibast
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Tarmo Alasoo
SAQ SC 2
Põhisõit
Kalev Albri
ONNINEN
Põhisõit
Gretchen-Marii Allik
Hawaii Express
Lastesõit M8/N8
Alar Alumaa
HANSAB
Põhisõit
Meelis Anipai
Lõuna-eesti rattaklubi
Põhisõit
Silver Annion
Hawaii Express
Põhisõit
Atter Annus
SCHENKER 1
Põhisõit
Kristel Annus
SCHENKER 2
Poolmaraton
Tair Anton
A2K Spordiklubi
Pärnu Spordikeskus
Põhisõit
Endrus Arge
Suusasemud
Põhisõit
Janek Arme
Põltsamaal Jalgrattaklubi
Põhisõit
Adeele Arnek
RR SIPLASED / VITAX
Põhisõit
Silver Aros
ONNINEN 2
Põhisõit
Hanno Aua
Karontek
Põhisõit
Imre Aulis
Põhisõit
Tarmo Aupaju
Omniva spordilubi
Põhisõit
Anton Avarjaskin
Narva Spordikool Energia
Narva Linnavalitsuse Kultuuriosakond
Poolmaraton
Viktoriia Baderyk
Louna-Eesti Rattaklubi
Poolmaraton
Anton Bazõlev
AT SPORT TEAM ADDUCO
Põhisõit
Vladimir Beljajev
Tartu SK Velo
Põhisõit
Gunnar Bergvald
SPORDIPARTNER-REHVID24
Põhisõit
Priit Bild
Poolmaraton
Rivo Bonder
REDBIKE TEAM IV
Põhisõit
Alexander Boyko
Põhisõit
Linda Elizabete Brilte
VeloLifestyle/smiltenesbjss
Poolmaraton
Raiki Bulak
Põhisõit
Dan Chagall
Põhisõit
Ivan Chornohor
Louna-Eesti Rattaklubi
Poolmaraton
Meelis Danilas
Fixus Otepää
Põhisõit
Ralf Dobolin
Spordipartner
Lastesõit M8/N8
Tatjana Dobolina
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Põhisõit
Einar Dubrov
GTONIC 2
GTonic - 2
Põhisõit
Andrus Ebber
Põhisõit
Tõnu Eelma
Rattabaas
Põhisõit
Alar Eelsaar
Põhisõit
Rasmus Eelsaar
Poolmaraton
Eneli Eenraid
Poolmaraton
Priit Eenraid
Põhisõit
Ardi Eensoo
Põhisõit
Indrek Eeriksoo
101. kk
Põhisõit
Hanno Eerme
Põhisõit
Priit Eerme
Poolmaraton
Enno Eilo
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Poolmaraton
Mihkel Einblau
REDBIKE TEAM I
Põhisõit
Evert Einroos
CCRM2
Põhisõit
Henri Einroos
CCRM2
Põhisõit
Raino Einroos
CCRM2
Põhisõit
Mauro Elbre
SPORDIKLUBI RAKKE
Poolmaraton
Asko Elken
Neeme ratturid
Põhisõit
Janno Ellermaa
GTONIC 2
GTonic-2
Põhisõit
Toomas Elling
RAE RATTAKLUBI
Põhisõit
Armas Elo
GTONIC 2
GTonic
Põhisõit
Margus Elu
AT SPORT TEAM KIA
Põhisõit
Tarmo Ennok
CCRM
Põhisõit
Risto Erik
Sportlove
Põhisõit
Margo Erm
SPORDIKLUBI IKS 1
Põhisõit
Ardu Ernits
11568235
Põhisõit
Indrek Ester
ADVENTURES KOSE AMK CT 1
Põhisõit
Janno Ester
Põhisõit
Riho Ever
VELO CLUBBERS
Põhisõit
Ergo Evisalu
Poolmaraton
Nikolai Fjodorov
MTÜ OMNIVA SPORDIKLUBI
Põhisõit
Vahur Fuks
Põhisõit
Veiko Germann
Spordiklubi IKS
Põhisõit
Urmas Gerndorf
Poolmaraton
Maksim Golovchits
Innopolis Engineering
Põhisõit
Siim Gontmacher
RAE RATTAKLUBI
Põhisõit
Konstantin Gorbunov
Põhisõit
Artur Gornischeff
BALTIC AGRO / OLIVIA 3
Põhisõit
Feliks Gornischeff
BALTIC AGRO / OLIVIA 3
Põhisõit
Eliina Grünberg
Poolmaraton
Kati-Riin Grünberg
Põhisõit
Risto Grünberg
Põhisõit
Maiken Haarde
Põhisõit
Toomas Hanni
ANNIKORU HUNDID
Põhisõit
Indrek Hanso
Põhisõit
Marit Hanso
Põhisõit
Hanno Hansov
FIXUS
Põhisõit
Tarmo Härmaorg
Põhisõit
Silver Havamaa
AT SPORT TEAM ADDUCO
Põhisõit
Rain Hein
Team Kaitsevägi
Põhisõit
Raivo Heinrichsen
Poolmaraton
Tanel Heinrichsen
Põhisõit
Hardi Heinsar
Team Kaitsevägi
Põhisõit
Robert Sebastian Heinsar
Lõuna-Eesti Rattaklubi
Poolmaraton
Sander Heinsoo
Põhisõit
Ivo Heller
Poolmaraton
Kaido Hermat
SPORTLOVE
Põhisõit
Ahti Hinnov
Põhisõit
Kaur-Gustav Hinnov
Poolmaraton
Eleri Hirv
Põhisõit
Henri Holm
SUPLUSE VIIS
Põhisõit
Mark Hrunin
Narva Spordikool Energia
Narva Linnavalitsuse Kultuuriosakond
Poolmaraton
Margus Hubel
Põhisõit
Sirje Igel
ONNINEN 3
Poolmaraton
Ago Ilves
Jõelähtme Singel
Põhisõit
Filipp Ilves
VELOPLUS
Põhisõit
Carl Christer Irbe
Nõmme Rattakool
Lastesõit M8/N8
Vallo Isop
Põhisõit
Veiko Isop
Põhisõit
Indrek Issak
velloklubi
Põhisõit
Priit Ivanov
HANSAB
Põhisõit
Heiko Jaagura
Põhisõit
Jan-Robin Jaaku
JDisain Cycling Team
Poolmaraton
Jarmo Jaaku
JDisain
Poolmaraton
Liis Jaaku
JDisain
Poolmaraton
Mati Jaaku
Põhisõit
Age Jaanimets
VELO CLUBBERS
Põhisõit
Eero Jakobson
REDBIKE TEAM II
Põhisõit
Õnne-Liina Jakobson
REDBIKE NAISED
RedBike NAISED / MTÜ Spordiselts
Põhisõit
Ander Janno
RR Siplased
Poolmaraton
Brent Janno
RR SIPLASED / TUISUMÄE
Põhisõit
Janar Janno
RR SIPLASED / LATER GR
Põhisõit
Uku Järv
CFC
Poolmaraton
Marek Järve
Põhisõit
Mihkel Järve
KULGUR TEAM 1
Põhisõit
Helje Järveoja
Poolmaraton
Jaanus Järveoja
eraisik
Põhisõit
Priit Järvloo
Astro Baltics OÜ
Põhisõit
Kristel Jaska
RixRatas
Põhisõit
Tanel Jermann
SPORTLOVE
Põhisõit
Gert Jõeäär
VELOPLUS
Põhisõit
Allan Jõgi
FREESPORT
Põhisõit
Sergei Johanson
velo clubbers
Põhisõit
Alo Jõks
SK Keremeister
Põhisõit
Jüri Joorits
HANSAB
Põhisõit
Ingvar Joosti
Poolmaraton
Sigrid Joosti
Poolmaraton
Tiit Joosti
Poolmaraton
Nele Juntson
SK100
Poolmaraton
Erol Jürgenson
SAQ SC 1
Põhisõit
Rainer Jürgenson
Põhisõit
Maria Jürisaar
Haanja Rattaklubi
Poolmaraton
Merilin Jürisaar
Team Nordic Jobs Worldwide
Põhisõit
Janis Jüriso
ZRT
Põhisõit
Aivar Jürjan
Põhisõit
Kadri Jürjan
ABB
Poolmaraton
Taavi Jürjan
Põhisõit
Kaupo Jürjenberg
Poolmaraton
Mattias Jürjenberg
Tillusõit - sündinud 2016 ja hiljem
Sten Martin Jürjenberg
Poolmaraton
Tanel Käär
Nortal
Põhisõit
Mairit Kaarjärv
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
Poolmaraton
Maris Kaarjärv
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
Põhisõit
Uku Kaarmann
Põhisõit
Kaspar Kaasla
Pedaskonna SK
Põhisõit
Tanel Kadaru
Põhisõit
Gaido Kaeramaa
Mariine Auto
Põhisõit
Priit Kahn
Eesti Energia
Poolmaraton
Indrek Kajakas
ZRT
Põhisõit
Kristjan Kajakas
ZRT
Põhisõit
Herlen Kajo
Kuusalu Rattaklubi
Poolmaraton
Urmas Kajo
Poolmaraton
Tiina Kala
Põhisõit
Mihkel Kalamees
Põhisõit
Kalev Kalda
Suusasemud
Põhisõit
Toomas Kaldma
Põhisõit
Raiko Kaldoja
CCRM
Põhisõit
Margus Kalev
Poolmaraton
Kersti Kaljulaid
SPORDIKLUBI IKS 1
Põhisõit
Pille Kallakmaa
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI
Põhisõit
Teet Kallakmaa
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI
Põhisõit
Tarmo Kallaste
Cyclon
Põhisõit
Kaspar Kallion
SUPLUSE VIIS
Põhisõit
Veiko Kalliste
Mikitamäe Aironmään Klubi
Põhisõit
Roman Kampus
HÕBELÕNG
Põhisõit
Peeter Kand
VELO CLUBBERS
Põhisõit
Karli Kannenberg
RAE RATTAKLUBI
Põhisõit
Elena Kannimäe
Hauka Veloklubi
Poolmaraton
Lisandra Kannimäe
Tillusõit - sündinud 2016 ja hiljem
Mihkel Kannimäe
TEAM ANTSLA
Põhisõit
Roland Kannimäe
Lastesõit M8/N8
Taavi Kannimäe
TEAM ANTSLA
Põhisõit
Viljar Kannimäe
TEAM ANTSLA
Põhisõit
Tarmo Kärdi
RR SIPLASED / VERX
Põhisõit
Georg Karlep
Rein Taaramäe Rattaklubi
Põhisõit
Marek Karm
SPORDIPARTNER-REHVID24
Põhisõit
Sven Karro
Poolmaraton
Markko Karu
Rekord CC / EST.1918
Põhisõit
Tiit Karus
Poolmaraton
Kaido Kaschan
VELO CLUBBERS
Põhisõit
Andrus Kasekamp
CYCLON
Põhisõit
Janno Kasemaa
SEB pank
Põhisõit
Hendri Kask
RedBike
Põhisõit
Holger Kask
RedBike
Põhisõit
Indrek Kask
SPORDIPARTNER-REHVID24
Põhisõit
Railand Kask
Poolmaraton
Tõnu Kask
Kiikri Ehitus OÜ
Põhisõit
Anti Kauk
CCRM3
Põhisõit
Andres Kaukver
Poolmaraton
Siim Kaukver
Põhisõit
Sten Kaun
REDBIKE TEAM IV
Põhisõit
Hannes Kaupal
Põhisõit
Väino Kaur
FREESPORT
Põhisõit
Raigo Kebja
Poolmaraton
Rando Kebja
CFC
Poolmaraton
Karmo Keerd
REDBIKE TEAM II
Põhisõit
Marti Kees
Põhisõit
Martin Kelement
Team Kaitsevägi
Põhisõit
Tiit Keppart
Poolmaraton
Aldor Kerner
ADVENTURES KOSE AMK CT 3
Põhisõit
Anabel-Carmen Kerner
ADVENTURES KOSE AMK CT 3
Põhisõit
Andrus Kerner
ADVENTURES KOSE AMK CT 3
Põhisõit
Oliver Kerner
ADVENTURES KOSE AMK CT 3
Poolmaraton
Jaanus Kertsman
ADVENTURES KOSE AMK CT 1
Põhisõit
Kevin Kertsman
CFC
Poolmaraton
Melani Kertsman
CFC Spordiklubi
Poolmaraton
Urmet Kesküla
RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST
Põhisõit
Sirje Keskülla
BALTIC AGRO / OLIVIA 1
Poolmaraton
Andres Kesvatera
Põhisõit
Hans Andre Kiigemägi
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Põhisõit
Katrin Kiisk
Põhisõit
Marto Kiisk
SCHENKER 2
Põhisõit
Lauri Kiivit
KULGUR TEAM 1
Põhisõit
Jane Kikojan
Poolmaraton
Keito Killing
Ketspeetrid
Põhisõit
Jako Kilter
Põhisõit
Jana Kilter
Põhisõit
Raian Kimmel
Sindi Spordiklubi KALJU
Poolmaraton
Raiko Kimmel
Sindi Spordiklubi KALJU
Põhisõit
Robert Kimmel
Põhisõit
Triin Kimmel
Sindi Spordiklubi KALJU
Poolmaraton
Margo Kippasto
HAASLAVA MTB VUNK
Põhisõit
Ailar Kiristaja
VELO CLUBBERS
Põhisõit
Katrin Kirn
Kalevi Jalgrattakool
Poolmaraton
Maris Kirsi
MTS Cycling Team
Poolmaraton
Eero Kiskonen
ONNINEN
Põhisõit
Harti Kiveste
Põhisõit
Mairold Kivi
Hawaii Express Kuressaare
Poolmaraton
Margus Kivi
Hawaii Express Kuressaare
Kuressaare Ametikool
Poolmaraton
Melissa Kivi
Hawaii Express Kuressaare
Poolmaraton
Eero Kivikas
Põhisõit
Henrik Kivilo
REDBIKE TEAM I
Põhisõit
Ivar Kivimäe
ONNINEN 3
Poolmaraton
Karmo Kivimäe
Põhisõit
Kevin-Oskar Kivimäe
ONNINEN 3
Poolmaraton
Raul Kivimäe
KULGUR TEAM 1
Põhisõit
Raimo Kivioja
RR SIPLASED / LATER GR
Põhisõit
Veiko Kivipõld
Põhisõit
Margus Kivirüüt
Simuna SK
Põhisõit
Janek Kivisild
Põhisõit
Oskar Kivisiv
REDBIKE TEAM IV
Põhisõit
Eliise Kivistu
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
Põhisõit
Gert Klaaser
Bike Fanatics cc
Põhisõit
Georg Klaos
ZRT
Lastesõit M8/N8
Indrek Klaos
ZRT
Põhisõit
Robin Klaos
Z Racing Team
Tillusõit - sündinud 2016 ja hiljem
Meelis Kleinson
KULGUR TEAM 2
Põhisõit
Sergei Kljujev
Põhisõit
Lauri Koger
OTEPÄÄ VÄNDAD
Põhisõit
Meelis Kogermann
SAQ SC 1
Põhisõit
Silver Kohv
Poolmaraton
Kristjan Koik
Põhisõit
Glen Gregory Kõiv
TEAM KODAR
Poolmaraton
Kardo Kõiv
TEAM KODAR
Põhisõit
Kevin Kardo Kõiv
TEAM KODAR
Põhisõit
Riho Kokk
Nelson
Poolmaraton
Rando Komi
Põhisõit
Reele Komi
Hansab MTB
Poolmaraton
Marten Konga
Porter Racing
Poolmaraton
Kalmer Kongo
BALTIC AGRO / OLIVIA 1
Põhisõit
Priidu Kooskora
Roadplan OÜ
Poolmaraton
Kaido Koppa
TEAM KODAR
Põhisõit
Heigo Kopso
SAQ SC 1
Põhisõit
Laura Kõrgvee
Poolmaraton
Urmas Kõrgvee
Suusahullud
Põhisõit
Indrek Kõster
Põhisõit
Andrea Kotkas
Adventures Kose AMK ct
Põhisõit
Pavel Kotkin
Põhisõit
Raul Kotov
velo clubbers
Põhisõit
Taavi Kõvatomas
Põhisõit
Raul Kozlov
Põhisõit
Helerin Krais
Rattabaas
Poolmaraton
Viljar Kriis
AT SPORT TEAM RAMUDDEN
Põhisõit
Helar Kriisa
RR SIPLASED / VERX
Põhisõit
Kaido Kriisa
CCRM3
Põhisõit
Kirke Kriisa
RR SIPLASED / VITAX
Poolmaraton
Kaspar Kristal
ADVENTURES KOSE AMK CT 2
Põhisõit
Tõnis Kristal
ADVENTURES KOSE AMK CT 2
Põhisõit
Kaupo Krull
Põhisõit
Magnus Krusemann
VELOPLUS
Põhisõit
Aivar Kruup
Põhisõit
Mari Kruuser
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Põhisõit
Kaie Kruusmaa
Poolmaraton
Ahto Kruusmann
CCRM3
Põhisõit
Janno Kruustük
SAQ SC 2
Põhisõit
Peeter Kuhi
Päästeamet
Põhisõit
Robertino Kuik
AT SPORT TEAM ADDUCO
Põhisõit
Agnes Kukk
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Põhisõit
Kajar Kuldsepp
Sportlove
Põhisõit
Andre Kull
CCRM
Põhisõit
Karolina Kull
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
Poolmaraton
Kaspar Kull
SCHENKER 2
Põhisõit
Ketlin Kull
Spordiklubi Rakke
Poolmaraton
Markus Kull
SPORDIKLUBI RAKKE
Poolmaraton
Mart Kull
Viljandi haigla
Põhisõit
Triin Kull
Põhisõit
Karel Kullimaa
Projekt O2
Põhisõit
Ragnar Künnapas
RedBike
Põhisõit
Steven Künnapas
RedBike
Poolmaraton
Maksim Kuptsov
Põhisõit
Rain Kuresoo
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI
Põhisõit
Toomas Kurg
SK Parksi
Põhisõit
Aleksei Kushnir
Põhisõit
Andre Kütt
AT SPORT TEAM ADDUCO
Põhisõit
Rauno Kuus
Põhisõit
Kevin Kuusik
GTONIC 2
Gtonic-2
Põhisõit
Leho Kuusik
FREESPORT
Põhisõit
Keijo Kuusk
Põhisõit
Tanel Kuusk
SPORDIPARTNER-REHVID24
Põhisõit
Mihhail Kuznetsov
Põhisõit
Jaak Lääne
Põhisõit
Siim Läänelaid
Põhisõit
Enriko Laanemäe
SCHENKER 2
Põhisõit
Janek Laanisto
Põhisõit
Aivar Laanjõe
Põhisõit
Anto Laarmaa
Poolmaraton
Liisa Laarmaa
Poolmaraton
Indrek Lääts
KÜVJ
Põhisõit
Kristiin Lääts
Lastesõit M8/N8
Kimmo Ladvas
Eesti BMW Klubi
Põhisõit
Aivar Lagenõmm
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI
Põhisõit
Mirtel Laht
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
Poolmaraton
Olavi Laht
SPORDIKLUBI RAKKE
Poolmaraton
Arseni Laidinen
Narva Spordikool Energia
Narva Linnavalitsuse Kultuuriosakond
Põhisõit
Leho Laidver
HAUKA VELOKLUBI
Põhisõit
Heiki Lainevee
RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS
Põhisõit
Vladimir Lapšin
VO2 Specialized
Põhisõit
Anneli Lätt
Poolmaraton
Viljar Lätt
RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST
Põhisõit
Rein Lauk
AT SPORT TEAM KIA
Põhisõit
Severi Laur
Põhisõit
Mikhail Lavrenko
Louna eesti rattaklubi
Põhisõit
Heiki Leemet
Poolmaraton
Janek Leer
CCRM2
Põhisõit
Leela Leer
Poolmaraton
Jakob Leht
HeliosM
Tillusõit - sündinud 2016 ja hiljem
Kaupo Leht
HeliosM
MTÜ Spordiselts
Poolmaraton
Tarmo Leht
Helios M
Poolmaraton
Tõnis Leier
KOMO
Poolmaraton
Ragnar Leiten
Põhisõit
Hakon Leithe
Moen Sportsklubb
Poolmaraton
Loore Lemloch
CFC
Poolmaraton
Kristjan Lemmsalu
SK Jooksupartner
Poolmaraton
Linda Lensment
Kalevi Jalgrattakool
Poolmaraton
Tõnu Lensment
KJK
Põhisõit
Avo Leo
ADVENTURES KOSE AMK CT 2
Põhisõit
Aleksandr Leonov
Poolmaraton
Laura Lepasalu
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Põhisõit
Toomas Lepik
ASTRO BALTICS
Astro Baltics OÜ
Põhisõit
Markus Lepmets
Põhisõit
Emeri Lepp
KULGUR TEAM 1
Põhisõit
Andri Leppik
Põhisõit
Rait Leppik
Põhisõit
Lauri Lestal
Põhisõit
Kalle Liebert
Põhisõit
Christian Romet Liiv
Lastesõit M8/N8
Madis Liiv
Põhisõit
Feliks Lilenbach
Poolmaraton
Karolina Lilenbach
CFC
Poolmaraton
Heikki Lillemäe
REDBIKE TEAM III
Põhisõit
Maris Lillep
REDBIKE NAISED
Põhisõit
Raimond Lind
HÕBELÕNG
Poolmaraton
Aivar Lipp
AT SPORT TEAM KIA
Põhisõit
Jaanus Lipvars
RTS
Põhisõit
Lauri Lodjak
YIT
Põhisõit
Tauri Lõiv
BALTIC AGRO / OLIVIA 2
Poolmaraton
Avo Lomp
BALTIC AGRO / OLIVIA 1
Poolmaraton
Niklas Lond
CFC
Poolmaraton
Rain Lond
Põhisõit
Neili Loo-Pärnsalu
Poolmaraton
Anti Looskari
REDBIKE TEAM III
Põhisõit
Kristjan Lõoväli
Põhisõit
Olev Lõsov
Põhisõit
Lauri Lõugas
Columna
Columna OÜ
Põhisõit
Kadri Luhter
BALTIC AGRO / OLIVIA 3
Poolmaraton
Einar Luiga
#PaliverEST
Põhisõit
Karl Luik
BALTIC AGRO / OLIVIA 2
Poolmaraton
Meelis Luiks
Jõelähtme Singel
Telia Spordiklubi
Põhisõit
Ülle Luiks
Jõelähtme Singel
Põhisõit
Riivo Lukmann
Põhisõit
Sven Luks
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Põhisõit
Diana Lutchenko
Louna-Eesti Rattaklubi
Poolmaraton
Villu Lüüsalu
Püha Loomaaed
Põhisõit
Joonas Maanurm
GTONIC 1
GTonic - 1
Worx OÜ
Põhisõit
Andres Maarits
Põhisõit
Marek Maasikmets
ADVENTURES KOSE AMK CT 1
Põhisõit
Andres Mäekivi
HAASLAVA MTB CHILL
Põhisõit
Kaido Mäepea
SCHENKER 1
Põhisõit
Madis Mägi
kosei.ee
Põhisõit
Marko Mägi
SCHENKER 2
Põhisõit
Priit Maidla
Põhisõit
Rene Mainsoo
Velohunt ProTeam
Põhisõit
Lauri Malsroos
ADVENTURES KOSE AMK CT 1
Põhisõit
Mait Malsroos
Spordiselts
Põhisõit
Taavi Malsroos
Sportlove
Põhisõit
Leila Malva
CCRM3
Põhisõit
Margus Malva
CCRM
Põhisõit
Jaanika Mändla
Poolmaraton
Janno Mangelsoo
TEAM KODAR
Põhisõit
Anatoli Männi
KJK
Poolmaraton
Sander Männigo
BALTIC AGRO / OLIVIA 2
Poolmaraton
Triinu Maran
Põhisõit
Martin Mardo
Cali
Põhisõit
Talis Marja
HAUKA VELOKLUBI
Põhisõit
Sander Märs
Põhisõit
Kristi Märtin
Rae Rattaklubi
Põhisõit
Tõnu Martis
EHL Profiles
Põhisõit
Jüri Märtmaa
Põhisõit
Margus Meidla
ONNINEN 3
Põhisõit
Martin Mihkel Meidla
ONNINEN 2
Põhisõit
Hannes Meimre
Scoutspataljon Team
Põhisõit
Joel Meringo
TEAM KODAR
Põhisõit
Marko Mets
Põhisõit
Stewe Mets
RR SIPLASED / TUISUMÄE
Põhisõit
Andro Metsis
Põhisõit
Erkki Mikenberg
RR SIPLASED / TUISUMÄE
Põhisõit
Mart Mikkelsaar
Cardiac Athletes
Põhisõit
Jan Minski
KULGUR TEAM 2
Põhisõit
Sander Mirme
Põhisõit
Henri Mitt
SPORDIKLUBI RAKKE
Poolmaraton
Kertu Mitt
Pärnu kalev
Poolmaraton
Juri Molev
Kalevi Jalgrattakool
Põhisõit
Tarmo Mooste
GTONIC 2
Põhisõit
Marta Mõttus
Haanja Rattaklubi
Poolmaraton
Mihkel Muistla
BALTIC AGRO / OLIVIA 1
Põhisõit
Helari Muld
Põhisõit
Mattias Muldo
ENSTO
Poolmaraton
Tanel Muldo
ENSTO
Poolmaraton
Rain Murmann
KULGUR TEAM 2
Põhisõit
Marek Musting
SCHENKER 1
Põhisõit
Indrek Müürsep
Bgm
Põhisõit
Alar Nääme
AT SPORT TEAM KIA
Põhisõit
Stewen Naano
TeamFalcon
Poolmaraton
Tauri Narits
TriPassion
Põhisõit
Margo Näss
Põhisõit
Martin Nassar
VILJANDI RATTAKLUBI
Põhisõit
Tarmo Neemela
AT SPORT TEAM RAMUDDEN
Põhisõit
Kaspar Neemesto
TEAM ANTSLA
Põhisõit
Rainer Neidra
RAE RATTAKLUBI
Põhisõit
Kristjan Nelis
RAE RATTAKLUBI
Põhisõit
Ott Niggulis
Põhisõit
Margo Nigul
Põhisõit
Harles Nigulas
KULGUR TEAM 1
Põhisõit
Anne Niilus
HAUKA VELOKLUBI
Põhisõit
Romet Niilus
HAUKA VELOKLUBI
Põhisõit
Tõnis Niinemets
Poolmaraton
Raul Nikolajev
MTÜ Spordiselts
Enersense
Põhisõit
Robin Nirgi
RR Siplased
Põhisõit
Siim Nirgi
RR SIPLASED / VERX
Põhisõit
Lasse Nõlvik
AT SPORT TEAM RAMUDDEN
Põhisõit
Andre Nossenko
SPORDIKLUBI IKS 2
Põhisõit
Rain Nurmsalu
SPORDIKLUBI IKS 1
Põhisõit
Andrey Obrezkov
Axinom
Põhisõit
Mairis Õispuu
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
Põhisõit
Andre Oja
Põhisõit
Jaan Oja
EHL Profiles
Põhisõit
Sten Oja
Põhisõit
Teet Ojamets
Põhisõit
Siim Ojaver
ASTRO BALTICS
Astro Baltics OÜ
Põhisõit
Imre Ojavere
CCRM
Põhisõit
Marko Ööman
REDBIKE TEAM III
Põhisõit
Anti Oot
SK Velo
Poolmaraton
Arles Orav
Päidre Puukool
Poolmaraton
Erik Hendrik Orav
Porter Racing
Poolmaraton
Hans Hendrik Orav
Porter Racing
Poolmaraton
Hugo Hendrik Orav
Porter Racing
Poolmaraton
Mertin Orav
Päidre Puukool
Tillusõit - sündinud 2016 ja hiljem
Ott Orav
Villeroy-Boch Gustavsberg Oy Estonian Branch
Poolmaraton
Jarno Orujõe
RR SIPLASED / VERX
Põhisõit
Andrus Oruste
Põhisõit
Raul Ošur
MTÜ Spordiselts
Enersense
Poolmaraton
Arlina Otsa
Lastesõit M8/N8
Arne Otsa
Põhisõit
Henry Otsa
Lastesõit M10/N10
Vahur Ounpuu
Põhisõit
Grigori Ovtšarenko
Põhisõit
Peet Paal
Põhisõit
Olari Paas
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Põhisõit
Raigo Paas
SAQ SC
Põhisõit
Siim Padosepp
ReCycling Team
Põhisõit
Heigo Paglant
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI
Põhisõit
Andres Paju
Põhisõit
Jaanus Paju
AT SPORT TEAM KIA
Põhisõit
Teet Paju
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Põhisõit
Thristan Paju
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Põhisõit
Thristo Paju
SPORDIKLUBI RAKKE
Poolmaraton
Karl-Joosep Pajumaa
OlyBet
Poolmaraton
Priit Pajumaa
OlyBet
Poolmaraton
Martin Pajussaar
Põhisõit
Reijo Pajussaar
Põhisõit
Arnel Pällo
Põhisõit
Rait Pallo
AT SPORT TEAM RAMUDDEN
Põhisõit
Veiko Palm
Põhisõit
Ergo Pank
GTONIC 1
Põhisõit
Ranno Paosalu
Põhisõit
Piret Parman
Sportlove
Kivi ram OÜ
Poolmaraton
Aare Pärn
Põltsamaa Jalgrattaklubi
Põhisõit
Greg-Emil Pärn
GTonic 1
Põhisõit
Aivar Pärnamets
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Põhisõit
Varno Pärnoja
FREESPORT
Põhisõit
Ilmar Pärnsalu
Poolmaraton
Rasmus Pärsim
HAASLAVA MTB VUNK
Põhisõit
Valdur Pärt
Põhisõit
Aleksandr Patrenkin
Narva Spordikool Energia
Narva Linnavalitsuse Kultuuriosakond
Põhisõit
Artur Patrenkin
Narva Spordikool Energia
Narva Linnavalitsuse Kultuuriosakond
Põhisõit
Roland Pauklin
Telia SK
Telia
Põhisõit
Aimar Pedari
RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS
Põhisõit
Reijo Peenema
FIXUS
Põhisõit
Andres Peets
Hawaii Express
Põhisõit
Toomas Penner
BALTIC AGRO / OLIVIA 3
Poolmaraton
Hendrik Peterson
ENSTO Building Systems OÜ
Poolmaraton
Marko Peterson
Poolmaraton
Katrin Pihlakas
Kernu Põhikool
Poolmaraton
Raimond Pihlap
Poolmaraton
Janek Pihtjõe
VIIMSI SPORT
Poolmaraton
Juhan Piilberg
Sportlove
Põhisõit
Kalle Piirioja
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI
Põhisõit
Kenno Piirioja
Poolmaraton
Aivo Piirsalu
ONNINEN 3
Põhisõit
Andris Pikkat
HAASLAVA MTB VUNK
Põhisõit
Joosep Johann Pikker
Poolmaraton
Priit Pikker
ADVENTURES KOSE AMK CT 3
Põhisõit
Jaanis Pikkof
Sportlove
Kivi ram OÜ
Põhisõit
Rein Pill
Põhisõit
Armin Pilv
HAUKA VELOKLUBI
Põhisõit
Ivar Pilv
ONNINEN
Põhisõit
Meelis Pilv
REDBIKE TEAM I
Põhisõit
Agnar Pirnpuu
OTEPÄÄ VÄNDAD
Põhisõit
Kaido Ploompuu
Põhisõit
Kaido Plovits
TEHIK
Poolmaraton
Tanel Põder
BALTIC AGRO / OLIVIA 3
Poolmaraton
Lauren Pohl
Poolmaraton
Marko Pohl
AT SPORT TEAM RAMUDDEN
Põhisõit
Rauno Pohlak
VELOPLUS
Põhisõit
Lenna Põldma
Lastesõit M8/N8
Mirko Põldma
RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS
Põhisõit
Alo Põldmaa
RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST
Põhisõit
Joel Põldmaa
Simuna SK
Tillusõit - sündinud 2016 ja hiljem
Johan Põldmaa
Simuna SK
Tillusõit - sündinud 2016 ja hiljem
Koit Põldmaa
RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST
Põhisõit
Paul Põldmaa
Simuna SK
Tillusõit - sündinud 2016 ja hiljem
Hendrik Põldoja
Põhisõit
Martin Põldoja
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Olaf Põldoja
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Tauno Põldoja
VK Velron
Põhisõit
Günther Põllumäe
Põhisõit
Peeter Poopuu
REDBIKE TEAM II
Põhisõit
Ken Post
GTONIC 1
Põhisõit
Aivar Prants
Põhisõit
Annabrit Prants
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Põhisõit
Hanno Priks
Korpus Racing
Põhisõit
Keijo Priks
VILJANDI RATTAKLUBI
Põhisõit
Sander Pritsik
Rakvere Baseilo- Husqvarna team
Poolmaraton
Markus Prokuda
Sportland Team
Põhisõit
Jaanus Pruuli
HAUKA VELOKLUBI
Põhisõit
Paul Pruuli
TEAM ANTSLA
Põhisõit
Peeter Pruus
Buff Megamo Mtb Team
Põhisõit
Mari Puhang
Põhisõit
Greete Pulst
Poolmaraton
Raivo Pulst
REDBIKE TEAM II
Põhisõit
Rene Punane
Porter Racing
Põhisõit
Rainer Punga
Jõhvi Motoklubi
Põhisõit
Karl Hansen Puri
Põhisõit
Tarvo Puri
Põhisõit
Algo Puusepp
Hansab MTB
Põhisõit
Brigitta Puusta
BALTIC AGRO / OLIVIA 2
Poolmaraton
Beatrice Püvi
REDBIKE NAISED
Poolmaraton
Patrick Püvi
REDBIKE TEAM III
Põhisõit
Rünno Raadla
Jalgrattaklubi Paralepa
Põhisõit
Margus Rääk
Tervisenapsu klubi
Poolmaraton
Priit Rahnel
PriiPuit OÜ
Põhisõit
Madis Rahu
OÜ Arthron
Põhisõit
Risto Raid
ASTRO BALTICS
Asrto Baltics OÜ
Põhisõit
Aigar Raja
FREESPORT
Põhisõit
Antti Rammi
Põhisõit
Gunnar Rämson
Põhisõit
Oliver Rand
Poolmaraton
Kristjan Randma
ASTRO BALTICS
Astro Baltics OÜ
Põhisõit
Jarmo Randmaa
BALTIC AGRO / OLIVIA 3
Poolmaraton
Rando Randmaa
Poolmaraton
Rasmus Randmäe
Poolmaraton
Rivo Randmäe
Põhisõit
Georg Randmeri
Põhisõit
Riho Räni
Põhisõit
Maribel Rannala
Poolmaraton
Ardo Rannu
24/7 fitness
Warren Teed OÜ
Põhisõit
Kalle Rassadkin
SPORDIKLUBI IKS 1
Põhisõit
Triin Rast
Põhisõit
Ando Ratas
Päidre Puukool
Poolmaraton
Kristjan Rätsep
RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS
Põhisõit
Raul Rätsep
Põhisõit
Kaido Rätsepp
Karateklubi Tengu
Põhisõit
Taavi Raudsaar
Tripassion Triatloniklubi
Põhisõit
Kevin Raudsepp
Poolmaraton
Kristjan Raudsepp
EstEmploy OÜ
Põhisõit
Aleksander Rebane
Würth AS
Poolmaraton
Kaspar Rebane
Viljandi Rattaklubi
Lastesõit M8/N8
Meelis Rebane
AT SPORT TEAM RAMUDDEN
Põhisõit
Rait Rebane
REDBIKE TEAM IV
Põhisõit
Rasmus Rebane
Viljandi Rattaklubi
Poolmaraton
Valdeko Reedo
STOKKER
Põhisõit
Karel Gustav Rei
CFC
Poolmaraton
Rivo Reila
MAMILY
Põhisõit
Kuldar Reiljan
VELO CLUBBERS
Põhisõit
Karel Reintop
Raplamaa Rattaklubi KoMo
Põhisõit
Alar Reiska
Haanja RK
Cristella VT OÜ
Põhisõit
Alari Reissaar
Põhisõit
Hillar Reissaar
Põhisõit
Egon Rembla
Sportlove
Põhisõit
Alari Remmelg
SCHENKER 1
Põhisõit
Janek Resev
SPORDIPARTNER-REHVID24
Põhisõit
Märt Riiner
Mamily MTB Pro Racing
Põhisõit
Sten Markus Ringi
KJK
Poolmaraton
Karel Rivis
Põhisõit
Kaspar Rohtla
REDBIKE TEAM II
Põhisõit
Rihard Rohtla
Valio Eesti AS
Põhisõit
Katrin Rohtma
Sportland Team
Poolmaraton
Valdek Rohtma
Sportland Team
Põhisõit
Argo Rohtmets
Rattabaas
Põhisõit
Mats Rohtmets
Rattabaas
Poolmaraton
Indrek Roio
SCHENKER 1
Põhisõit
Roger Rooma
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Martti Roomet
ADVENTURES KOSE AMK CT 2
Põhisõit
Kristjan Roosild
Wise
Põhisõit
Reiko Rosenthal
ASTRO BALTICS
Astro Baltics OÜ
Põhisõit
Ingmar Rõustik
Koneita.com
Põhisõit
Gunars Rozenbergs
Põhisõit
Tarmo Ruder
Milky Way
Poolmaraton
Vello Ründva
Poolmaraton
Dmitri Rusovitš
REDBIKE TEAM I
Põhisõit
Meelis Rüütli
Poolmaraton
Elari Saal
Poolmaraton
Erik Saar
Poolmaraton
Marek Saar
Põhisõit
Sander Saar
VELOPLUS
Põhisõit
Tõnis Saar
Spordiklubi Rakke
Põhisõit
Liivar Saaremäe
ADVENTURES KOSE AMK CT 1
Põhisõit
Leho Saaremägi
REDBIKE TEAM III
Põhisõit
Janek Saareoks
SCHENKER 1
Põhisõit
Peeter Saarep
Fixus VIP
Poolmaraton
Silver Saarva
Põhisõit
Priit Saksniit
ONNINEN
Põhisõit
Alar Sala
Põhisõit
Tarmo Saliste
Meriflex
Põhisõit
Rene Salk
Põhisõit
Taavi Salm
Põhisõit
Guido Salumäe
RedBike
Põhisõit
Seidy Salundi
BALTIC AGRO / OLIVIA 2
Poolmaraton
Ardi Salus
Põhisõit
Jüri Sankman
Põhisõit
Joosep Sankmann
VILJANDI RATTAKLUBI
Põhisõit
Marek Sarapuu
Põhisõit
Leili Särg
Poolmaraton
Urmas Sarri
Põhisõit
Evar Saul
GTONIC 1
Põhisõit
Jüri Savitski
Spordipartner Rattapood
Põhisõit
Kaarel Schmidt
SPORDIKLUBI IKS 2
Põhisõit
Danel Schvalbe
Põhisõit
Raul Seegel
HANSAB
Põhisõit
Silver Semjonov
Viljandi Rattaklubi
Poolmaraton
Veiko Semjonov
Põhisõit
Tiiu Sepp
Poolmaraton
Joanna Maria Seppo
Poolmaraton
Artem Shelenkov
Louna-Eesti Rattaklubi
Poolmaraton
Aivo Siimar
VKM-Sport Club
Põhisõit
Matis Sikk
Põhisõit
Reijo Sikk
Põhisõit
Aidi Sildaru
lebo racing
Poolmaraton
Andrus Sildaru
Poolmaraton
Henry Sildaru
Poolmaraton
Kalev Sildaru
lebo racing
Põhisõit
Tõnis Sildaru
Poolmaraton
Madis Sildvee
RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS
Põhisõit
Märt Sildvee
RR SIPLASED / TUISUMÄE
Põhisõit
Markus Silla
Põhisõit
Liisi Sillamaa
Poolmaraton
Dener Silm
Tillusõit - sündinud 2016 ja hiljem
Doris Silm
Tillusõit - sündinud 2016 ja hiljem
Maario Silm
ADVENTURES KOSE AMK CT 1
Poolmaraton
Sten Silm
Tillusõit - sündinud 2016 ja hiljem
Margus Sirvel
RR SIPLASED
Põhisõit
Merili Sirvel
RR SIPLASED / VITAX
Põhisõit
Rainer Sirvi
Põhisõit
Ivar Siska
RedBike
Põhisõit
Erki Sloog
Põhisõit
Vadim Smolentsev
Narva Spordikool Energia
Narva Linnavalitsuse Kultuuriosakond
Poolmaraton
Erika Sõber
Põhisõit
Kristjan Soidla
RR SIPLASED / TUISUMÄE
Poolmaraton
Margus Soidla
RR SIPLASED / VERX
Põhisõit
Andres Soojärv
KULGUR TEAM 1
Põhisõit
Indrek Sootla
Astro Baltics OÜ
Põhisõit
Dmitri Sõptšenko
REDBIKE TEAM I
Põhisõit
Valmer Stalkov
Baltic Agro / Machinery
Põhisõit
Greete Steinburg
Spordiklubi Rakke Naiskond
Põhisõit
Peeter Strikholm
Klubi Püha Loomaaed
Põhisõit
Martin Stserbakov
Põhisõit
Erkki Stüf
FIXUS
Põhisõit
Kairo Sulbi
Põhisõit
Tiit Šumanov
RR SIPLASED / VERX
Põhisõit
Steven Sumberg
Porter Racing
Poolmaraton
Joonatan Sumero
Põhisõit
Sebastian Suppi
CFC Spordiklubi
Poolmaraton
Endel Susi
voore mets
Poolmaraton
Tauno Suurkivi
Põhisõit
Melissa Suursaar
MTÜ Spordiselts
Poolmaraton
Robert Jonas Takel
CFC
Poolmaraton
Raul Talumaa
CCRM3
Põhisõit
Saaga Talvik
Põhisõit
Bruno Tamm
CCRM2
Põhisõit
Peeter Tamm
-
Põhisõit
Vaido Tamm
ADVENTURES KOSE AMK CT 2
Põhisõit
Egert Tammeleht
Porter Racing
Poolmaraton
Katrin Tammeleht
Poolmaraton
Jaak Tammemägi
Põhisõit
Riko Tammepuu
CFC
Põhisõit
Laur Tammin
Porter Racing
Põhisõit
Erkki Tammisaar
Põhisõit
Marko Tammist
Põhisõit
Sten Tammjärv
Põhisõit
Mihkel Tammsalu
REDBIKE TEAM II
Põhisõit
Kätlin Tänavots
Päästeamet
Poolmaraton
Diimar Tarajev
HAASLAVA MTB CHILL
Põhisõit
Kirill Tarassov
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Põhisõit
Peeter Tarvis
VELOPLUS
Põhisõit
Anette Teder
HAASLAVA MTB JUUNIORID
Poolmaraton
Christine Teder
HAASLAVA MTB JUUNIORID
Poolmaraton
Feeliks Teder
HAASLAVA MTB VUNK
Põhisõit
Hardi Teder
HAASLAVA MTB VUNK
Põhisõit
Piret Teder
HAASLAVA MTB CHILL
Põhisõit
Roobert Teder
HAASLAVA MTB JUUNIORID
Poolmaraton
Sander Teder
HAASLAVA MTB JUUNIORID
Poolmaraton
Anti Teearu
MTS Cycling Team
Poolmaraton
Hans Teearu
OTEPÄÄ VÄNDAD
Põhisõit
Karl Teearu
OTEPÄÄ VÄNDAD
Põhisõit
Paul Teearu
OTEPÄÄ VÄNDAD
Põhisõit
Aron Edward Tenson
CFC Spordiklubi
Poolmaraton
Tavo Tenson
ONNINEN
Põhisõit
Deivis Tihovski
Põhisõit
Mati Tiido
ANNIKORU HUNDID
Põhisõit
Simon Tiitson
Pärnu Kalev Spordikool
Poolmaraton
Rauno Tikko
MTÜ Spordiselts
Poolmaraton
Taikki Tillemann
CCRM
Põhisõit
Richard Tipner
Poolmaraton
Tanel Tobreluts
Poolmaraton
Karol Tohvrel
Poolmaraton
Rego Tohvrel
Põhisõit
Marek Tomingas
Bornit Baltic OÜ
Poolmaraton
Raido Tonts
HAASLAVA MTB VUNK
Põhisõit
Heikki Tõnumaa
SAQ SC
Põhisõit
Relika Toome
Tripassion Triatloniklubi
Põhisõit
Rita Toome
RR SIPLASED / VITAX
Põhisõit
Kaido Toonekurg
RAE RATTAKLUBI
Põhisõit
Reimo Treier
BALTIC AGRO / OLIVIA 1
Poolmaraton
Janete Trestip
RR SIPLASED / VITAX
Põhisõit
Evgeni Trofimov
ADVENTURES KOSE AMK CT 2
Põhisõit
Bartlomiej Troscianczuk
OlyBet
Poolmaraton
Jevgeni Trummal
Spareto
Poolmaraton
Alan Truus
Poolmaraton
Rasmus Alan Truus
Poolmaraton
Joel Truusa
Poolmaraton
Kermo Tsäro
ONNINEN 2
Põhisõit
Danek Tšuškin
Freesport
Põhisõit
Stefani Tsvetkov
Siplased
Poolmaraton
Vladimir Tsypin
Tartu Rulluisuklibi
Põhisõit
Anna Tsypina
Lastesõit M8/N8
Anneli Tühis
Põhisõit
Priit Tuisk
TEAM ANTSLA
Põhisõit
Martin Tunder
Põhisõit
Ivo Tupits
RR SIPLASED / LATER GR
Põhisõit
Reigo Türk
VILJANDI RATTAKLUBI
Põhisõit
Indrek Turu
Poolmaraton
Herki Tuttelberg
ADVENTURES KOSE AMK CT 3
Poolmaraton
Toomas Tuuna
RR SIPLASED / TUISUMÄE
Põhisõit
Kaisi Udumäe
GTONIC 2
GTonic
Põhisõit
Patrik Ugur
Tillusõit - sündinud 2016 ja hiljem
Janelle Uibokand
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Põhisõit
Sören Undla
Poolmaraton
Timo Undla
ONNINEN 2
Põhisõit
Fred Üprus
KULGUR TEAM 2
Põhisõit
Mikhail Utkin
Põhisõit
Kaarel Uude
BMF SPORDIKLUBI
Poolmaraton
Tanel Uudeberg
OTEPÄÄ VÄNDAD
Põhisõit
Liivo Uueni
Puumarket
Põhisõit
Aimur Uuk
RR SIPLASED / LATER GR
Põhisõit
Are Uurimäe
CBRE
Põhisõit
Piret Uurimäe
Telia SK
Telia Spordiklubi MTÜ
Põhisõit
Ivar Vaab
Rattabaas
Poolmaraton
Alar Vaarend
Liivimaa Rattaklubi
Põhisõit
Eero Vabamägi
Postimees
Põhisõit
Mattias Vadam
REDBIKE TEAM III
Põhisõit
Jaanus Vagel
Poolmaraton
Kristen Vagel
Poolmaraton
Vallo Vahesaar
Põhisõit
Markus Vähi
REDBIKE TEAM I
Põhisõit
Sigrid Vahtra
Poolmaraton
Josten Vaidem
FIXUS
Põhisõit
Gregor Vain
Porter Racing
Põhisõit
Marko Vain
Raplamaa Rattaklubi KoMo
Poolmaraton
Rauno Vain
Porter Racing
Poolmaraton
Risto Valdmaa
Valula
Põhisõit
Raini Valgma
SAQ SC 1
Põhisõit
Taavi Valgmäe
RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST
Põhisõit
Gunnar Valgur
BALTIC AGRO / OLIVIA 1
Põhisõit
Reigo Väli
Meriton Spordiklubi
Põhisõit
Katarina Väljako
Poolmaraton
Martti Välk
VILJANDI RATTAKLUBI
Põhisõit
Kenneth Vallik
Põhisõit
Kristjan Vällik
Põhisõit
Kai Valt
Poolmaraton
Vahur Valvas
ASTRO BALTICS
Astro Baltics OÜ
Põhisõit
Alo Vare
Põhisõit
Ahti Vares
ONNINEN 2
Põhisõit
Joan Markus Varik
HANSAB
Põhisõit
Marko Varik
Rekord
Põhisõit
Meelis Varik
REDBIKE TEAM IV
Põhisõit
Vahur Värk
Poolmaraton
Dmitri Vavilov
ZRT
Põhisõit
Toomas Veidemann
impuls spordiklubi
Põhisõit
Siim Veiler
Põhisõit
Karl-Arnold Vendelin
Jalgrattaklubi Paralepa
Põhisõit
Valdek Venno
ADVENTURES KOSE AMK CT
Põhisõit
Arnold Verev
Poolmaraton
Teet Verev
HÕBELÕNG
Põhisõit
Tiit Verev
HÕBELÕNG
Põhisõit
Erik Vesiloik
Timbeco Woodhouse OÜ
Põhisõit
Raul Vesinurm
Poolmaraton
Heigo Veskiväli
RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST
Põhisõit
Oliver Viigand
BALTIC AGRO / OLIVIA 2
Poolmaraton
Leho Viinalass
ANNIKORU HUNDID
Põhisõit
Ott Viirmann
HANSAB
Põhisõit
Jaan Viljas
Poolmaraton
Rauno Viljas
Poolmaraton
Henri Vilmre
Põhisõit
Ivar Vilson
SPORDIKLUBI IKS 1
Põhisõit
Andris Viltsin
SPORDIKLUBI IKS 2
Põhisõit
Veiko Vilu
SPORDIKLUBI RAKKE
Põhisõit
Aire Võidula
Nordnet
Poolmaraton
Andrus Volk
SPORDIPARTNER-REHVID24
Põhisõit
Liina Volmerson
REDBIKE NAISED
Põhisõit
Ainars Volts
Põhisõit
Aivar Vonk
ProCoating kostivere rattatiim
Poolmaraton
Andrus Vonk
Liviko
Põhisõit
Aivar Vood
Põhisõit
Jaan Võsu
Põhisõit
Maarja Vuin
VELOPLUS 2
Põhisõit
Elar Vulla
Keskkonnaamet
Põhisõit
Mihkel Vunk
Põhisõit
Alexandra Yakovleva
Poolmaraton
Kristo Zacek
Põhisõit
Maksim Zahharov
Thule
Põhisõit
Toomas Zaletajev
Põhisõit
Ivar Zeisig
SPORDIKLUBI IKS 1
Põhisõit
Sergei Želtov
Põhisõit

...