Et En

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 28.09.2022 23:40.
Kokku: 836
Põhisõit: 608
Poolmaraton: 196
Tillusõit - sündinud 2016 ja hiljem: 16
Lastesõit- M8/N8: 10
Lastesõit- M10/N10: 6
mees: 723
naine: 113
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Marko Aalik
Mikitamäe Aironmään Klubi
Põhisõit
Lisandra Aardma
Nõmme Rattakool
Lastesõit- M10/N10
Lisette Aardma
Adduco kolimisteenused oü
Tillusõit - sündinud 2016 ja hiljem
Marion Aare
Põhisõit
Tarmo Aarma
ZRT
Põhisõit
Erko Aasma
Põhisõit
Jan Aasma
Põhisõit
Ivar Agar
SUPLUSE VIIS
Põhisõit
Rauno Agu
Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi
Põhisõit
Ülo Ahu
Alutaguse SUKL
Põhisõit
Erik Aibast
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Lauri Alamets
SnowHunters
Põhisõit
Tarmo Alasoo
SAQ SC 2
Põhisõit
Kalev Albri
ONNINEN
Põhisõit
Daniil Aleksejev
Poolmaraton
Sergei Aleksejev
Poolmaraton
Simeon Aleksejev
Lastesõit- M8/N8
Alar Alumaa
HANSAB
Põhisõit
Silver Annion
Hawaii Express
Põhisõit
Atter Annus
SCHENKER 1
Põhisõit
Kristel Annus
SCHENKER 2
Poolmaraton
Janek Arme
Põltsamaa jalgrattaklubi
Põhisõit
Adeele Arnek
RR SIPLASED / VITAX
Põhisõit
Allar Aron
Poolmaraton
Silver Aros
ONNINEN 2
Põhisõit
Hanno Aua
Karontek
Põhisõit
Imre Aulis
Põhisõit
Simo Aun
Poolmaraton
Tarmo Aupaju
Omniva spordilubi
Põhisõit
Jonathan Austa
Poolmaraton
Martin Babic
Põhisõit
Viktoriia Baderyk
Lõuna-Eesti Rattaklubi
Poolmaraton
Anton Bazõlev
AT SPORT TEAM ADDUCO
Põhisõit
Hugo Bazõlev
aDDUCO KOLIMISTEENUSED
Poolmaraton
Vladimir Beljajev
Tartu SK Velo
Põhisõit
Gunnar Bergvald
SPORDIPARTNER-REHVID24
Põhisõit
Rivo Bonder
REDBIKE TEAM IV
Põhisõit
Alexander Boyko
Põhisõit
Raiki Bulak
Põhisõit
Dan Chagall
Põhisõit
Ivan Chornohor
Lõuna-Eesti Rattaklubi
Poolmaraton
Tatjana Dobolina
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Põhisõit
Einar Dubrov
GTONIC 2
GTonic - 2
Põhisõit
Tõnu Eelma
Põhisõit
Alar Eelsaar
Põhisõit
Rasmus Eelsaar
Poolmaraton
Eneli Eenraid
Poolmaraton
Priit Eenraid
Põhisõit
Ardi Eensoo
Põhisõit
Indrek Eeriksoo
101. kk
Põhisõit
Hanno Eerme
Põhisõit
Priit Eerme
Poolmaraton
Mihkel Einblau
REDBIKE TEAM I
Põhisõit
Evert Einroos
CCRM2
Põhisõit
Henri Einroos
CCRM2
Põhisõit
Raino Einroos
CCRM2
Põhisõit
Mauro Elbre
SPORDIKLUBI RAKKE
Poolmaraton
Janno Ellermaa
GTONIC 2
GTonic-2
Põhisõit
Toomas Elling
RAE RATTAKLUBI
Põhisõit
Armas Elo
GTONIC 2
GTonic
Põhisõit
Margus Elu
AT SPORT TEAM KIA
Põhisõit
Robin Mathias Engaste
Poolmaraton
Tarmo Ennok
CCRM
Põhisõit
Risto Erik
Sportlove
Põhisõit
Toomas Erikson
Põhisõit
Margo Erm
SPORDIKLUBI IKS 1
Põhisõit
Ardu Ernits
11568235
Põhisõit
Elisanne Ester
Kose AMK
Poolmaraton
Indrek Ester
ADVENTURES KOSE AMK CT 1
Põhisõit
Janno Ester
Põhisõit
Kristi Evendi
SAQ SC
Poolmaraton
Rando Marten Evendi
CFC SK
CFC
Põhisõit
Riho Ever
VELO CLUBBERS
Põhisõit
Ergo Evisalu
Poolmaraton
Nikolai Fjodorov
MTÜ OMNIVA SPORDIKLUBI
Põhisõit
Vahur Fuks
Põhisõit
Veiko Germann
Spordiklubi IKS
Põhisõit
Urmas Gerndorf
Poolmaraton
Maksim Golovchits
Innopolis Engineering
Põhisõit
Siim Gontmacher
RAE RATTAKLUBI
Põhisõit
Konstantin Gorbunov
Põhisõit
Artur Gornischeff
BALTIC AGRO / OLIVIA 3
Põhisõit
Feliks Gornischeff
BALTIC AGRO / OLIVIA 3
Põhisõit
Tambet Grauberg
Põhisõit
Vadim Gritsjuk
MTÜ Spordiselts
Tallinna Kaubamaja AS
Põhisõit
Eliina Grünberg
Poolmaraton
Hardy Grünberg
Porter Racing
Poolmaraton
Harry Grünberg
Porter Racing
Põhisõit
Kati-Riin Grünberg
Põhisõit
Risto Grünberg
Põhisõit
Janos Gustsin
Põhisõit
Maiken Haarde
Põhisõit
Toomas Hanni
ANNIKORU HUNDID
Põhisõit
Hanno Hansov
FIXUS
Põhisõit
Tarmo Härmaorg
Põhisõit
Silver Havamaa
AT SPORT TEAM ADDUCO
Põhisõit
Rain Hein
Team Kaitsevägi
Põhisõit
Evely Heinpalu
Sportland Team
Poolmaraton
Raivo Heinrichsen
Poolmaraton
Tanel Heinrichsen
Põhisõit
Hardi Heinsar
Team Kaitsevägi
Põhisõit
Sander Heinsoo
Põhisõit
Kaido Hermat
SPORTLOVE
Põhisõit
Ahti Hinnov
Põhisõit
Kaur-Gustav Hinnov
Poolmaraton
Henri Holm
SUPLUSE VIIS
Põhisõit
Margus Hubel
Põhisõit
Sirje Igel
ONNINEN 3
Poolmaraton
Alvar Ild
Põhisõit
Filipp Ilves
VELOPLUS
Põhisõit
Carl Christer Irbe
Nõmme Rattakool
Lastesõit- M8/N8
Vallo Isop
Põhisõit
Veiko Isop
Põhisõit
Priit Ivanov
HANSAB
Põhisõit
Heiko Jaagura
Põhisõit
Jan-Robin Jaaku
JDisain Cycling Team
Poolmaraton
Jarmo Jaaku
JDisain
Poolmaraton
Liis Jaaku
JDisain
Poolmaraton
Mati Jaaku
Põhisõit
Age Jaanimets
VELO CLUBBERS
Põhisõit
Eero Jakobson
REDBIKE TEAM II
Põhisõit
Õnne-Liina Jakobson
REDBIKE NAISED
RedBike NAISED / MTÜ Spordiselts
Põhisõit
Ander Janno
RR Siplased
Poolmaraton
Brent Janno
RR SIPLASED / TUISUMÄE
Põhisõit
Janar Janno
RR SIPLASED / LATER GR
Põhisõit
Uku Järv
CFC
Poolmaraton
Marek Järve
Põhisõit
Mihkel Järve
KULGUR TEAM 1
Põhisõit
Aaron Parker Järveoja
Raplamaa Rattaklubi KOMO
Põhisõit
Helje Järveoja
Poolmaraton
Priit Järvloo
Astro Baltics OÜ
Põhisõit
Kristel Jaska
RixRatas
Põhisõit
Tanel Jermann
SPORTLOVE
Põhisõit
Gert Jõeäär
VELOPLUS
Põhisõit
Allan Jõgi
FREESPORT
Põhisõit
Oliver Johanson
Põhisõit
Sergei Johanson
velo clubbers
Põhisõit
Kulvo Jõõger
Põhisõit
Jüri Joorits
HANSAB
Põhisõit
Ingvar Joosti
Poolmaraton
Sigrid Joosti
Poolmaraton
Tiit Joosti
Poolmaraton
Nele Juntson
SK100
Põhisõit
Erol Jürgenson
SAQ SC 1
Põhisõit
Rainer Jürgenson
Põhisõit
Maria Jürisaar
Haanja rattaklubi
Poolmaraton
Janis Jüriso
ZRT
Põhisõit
Aivar Jürjan
Põhisõit
Taavi Jürjan
Põhisõit
Kaupo Jürjenberg
Poolmaraton
Mattias Jürjenberg
Tillusõit - sündinud 2016 ja hiljem
Sten Martin Jürjenberg
Kose AMK/Adventures
Poolmaraton
Mairit Kaarjärv
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
Poolmaraton
Maris Kaarjärv
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
Põhisõit
Uku Kaarmann
Põhisõit
Ruben Käärst
Kuusalu Rattaklubi
Põhisõit
Kaspar Kaasla
Pedaskonna SK
Põhisõit
Indrek Kajakas
ZRT
Põhisõit
Kristjan Kajakas
ZRT
Põhisõit
Herlen Kajo
Kuusalu Rattaklubi
Poolmaraton
Urmas Kajo
Poolmaraton
Andres Kal
Poolmaraton
Tiina Kala
Põhisõit
Toomas Kaldma
Põhisõit
Raiko Kaldoja
CCRM
Põhisõit
Margus Kalev
Poolmaraton
Kersti Kaljulaid
SPORDIKLUBI IKS 1
Põhisõit
Hannah Kaljur
Smart Sport Team
Põhisõit
Pille Kallakmaa
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI
Põhisõit
Teet Kallakmaa
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI
Põhisõit
Tarmo Kallaste
Cyclon
Põhisõit
Kaspar Kallion
SUPLUSE VIIS
Põhisõit
Veiko Kalliste
Mikitamäe Aironmään Klubi
Põhisõit
Roman Kampus
HÕBELÕNG
Põhisõit
Peeter Kand
VELO CLUBBERS
Põhisõit
Karli Kannenberg
RAE RATTAKLUBI
Põhisõit
Lisandra Kannimäe
Tillusõit - sündinud 2016 ja hiljem
Mihkel Kannimäe
TEAM ANTSLA
Põhisõit
Roland Kannimäe
Lastesõit- M8/N8
Taavi Kannimäe
TEAM ANTSLA
Põhisõit
Viljar Kannimäe
TEAM ANTSLA
Põhisõit
Sander Karask
Poolmaraton
Tarmo Kärdi
RR SIPLASED / VERX
Põhisõit
Marek Karm
SPORDIPARTNER-REHVID24
Põhisõit
Kuido Karner
Adventures Kose AMK ct
Poolmaraton
Markko Karu
Rekord CC / EST.1918
Põhisõit
Janika Karus
Poolmaraton
Tiit Karus
Poolmaraton
Kaido Kaschan
VELO CLUBBERS
Põhisõit
Andres Kase
Opstar Profit OÜ
Põhisõit
Andrus Kasekamp
CYCLON
Põhisõit
Janno Kasemaa
SEB pank
Põhisõit
Hendri Kask
RedBike
Põhisõit
Holger Kask
RedBike
Põhisõit
Indrek Kask
SPORDIPARTNER-REHVID24
Põhisõit
Mikko Kask
Põhisõit
Railand Kask
Poolmaraton
Tõnu Kask
Kiikri Ehitus OÜ
Põhisõit
Anti Kauk
CCRM3
Põhisõit
Sten Kaun
REDBIKE TEAM IV
Põhisõit
Väino Kaur
FREESPORT
Põhisõit
Raigo Kebja
Poolmaraton
Raigo Kebja
Põhisõit
Rando Kebja
CFC
Poolmaraton
Karmo Keerd
REDBIKE TEAM II
Põhisõit
Kristen Kelement
Poolmaraton
Martin Kelement
Team Kaitsevägi
Põhisõit
Tiit Keppart
Poolmaraton
Aldor Kerner
ADVENTURES KOSE AMK CT 3
Põhisõit
Anabel-Carmen Kerner
ADVENTURES KOSE AMK CT 3
Põhisõit
Andrus Kerner
ADVENTURES KOSE AMK CT 3
Põhisõit
Oliver Kerner
ADVENTURES KOSE AMK CT 3
Poolmaraton
Jaanus Kertsman
ADVENTURES KOSE AMK CT 1
Põhisõit
Kevin Kertsman
CFC
Poolmaraton
Melani Kertsman
CFC Spordiklubi
Poolmaraton
Petri Keskitalo
Raahe Cycling Club
Põhisõit
Indrek Kesküla
Põhisõit
Urmet Kesküla
RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST
Põhisõit
Sirje Keskülla
BALTIC AGRO / OLIVIA 1
Poolmaraton
Andres Kesvatera
Põhisõit
Hans Andre Kiigemägi
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Põhisõit
Katrin Kiisk
Põhisõit
Marto Kiisk
SCHENKER 2
Põhisõit
Aivar Kiisler
TSK Joosu
Põhisõit
Lauri Kiivit
KULGUR TEAM 1
Põhisõit
Keito Killing
Ketspeetrid
Põhisõit
Marko Kilp
velloklubi
Põhisõit
Jako Kilter
Põhisõit
Jana Kilter
Põhisõit
Raian Kimmel
Sindi Spordiklubi KALJU
Poolmaraton
Raiko Kimmel
Sindi Spordiklubi KALJU
Põhisõit
Robert Kimmel
Põhisõit
Triin Kimmel
Sindi Spordiklubi KALJU
Poolmaraton
Margo Kippasto
HAASLAVA MTB VUNK
Põhisõit
Ailar Kiristaja
VELO CLUBBERS
Poolmaraton
Henri Kiristaja
Velo Clubbers
Poolmaraton
Mia Kirn
Lastesõit- M8/N8
Maris Kirsi
MTS Cycling Team
Poolmaraton
Eero Kiskonen
ONNINEN
Põhisõit
Mairold Kivi
Hawaii Express Kuressaare
Poolmaraton
Margus Kivi
Hawaii Express Kuressaare
Kuressaare Ametikool
Poolmaraton
Melissa Kivi
Hawaii Express Kuressaare
Poolmaraton
Eero Kivikas
Põhisõit
Henrik Kivilo
REDBIKE TEAM I
Põhisõit
Ivar Kivimäe
ONNINEN 3
Poolmaraton
Karmo Kivimäe
Põhisõit
Kevin-Oskar Kivimäe
ONNINEN 3
Poolmaraton
Raul Kivimäe
KULGUR TEAM 1
Põhisõit
Tanel Kivimäe
Poolmaraton
Raimo Kivioja
RR SIPLASED / LATER GR
Põhisõit
Veiko Kivipõld
Põhisõit
Oskar Kivisiv
REDBIKE TEAM IV
Põhisõit
Eliise Kivistu
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
Põhisõit
Gert Klaaser
Bike Fanatics cc
Põhisõit
Georg Klaos
ZRT
Lastesõit- M8/N8
Indrek Klaos
ZRT
Põhisõit
Robin Klaos
Z Racing Team
Tillusõit - sündinud 2016 ja hiljem
Meelis Kleinson
KULGUR TEAM 2
Põhisõit
Sergei Kljujev
Põhisõit
Lauri Koger
OTEPÄÄ VÄNDAD
Põhisõit
Madis Kogermann
SAQ SC 2
Põhisõit
Meelis Kogermann
SAQ SC 1
Põhisõit
Silver Kohv
Poolmaraton
Glen Gregory Kõiv
TEAM KODAR
Poolmaraton
Kardo Kõiv
TEAM KODAR
Põhisõit
Kevin Kardo Kõiv
TEAM KODAR
Põhisõit
Riho Kokk
Poolmaraton
Kristiina Kõll-Grünberg
Porter Racing
Põhisõit
Reele Komi
Hansab MTB
Poolmaraton
Kalmer Kongo
BALTIC AGRO / OLIVIA 1
Põhisõit
Priidu Kooskora
Roadplan OÜ
Poolmaraton
Kaido Koppa
TEAM KODAR
Põhisõit
Raimo Koppel
AT SPORT TEAM KIA
Põhisõit
Heigo Kopso
SAQ SC 1
Põhisõit
Urmas Kõrgvee
Suusahullud
Põhisõit
Andrea Kotkas
Adventures Kose AMK ct
Põhisõit
Pavel Kotkin
Põhisõit
Raul Kotov
velo clubbers
Põhisõit
Taavi Kõvatomas
Põhisõit
Raul Kozlov
Põhisõit
Viljar Kriis
AT SPORT TEAM RAMUDDEN
Põhisõit
Helar Kriisa
RR SIPLASED / VERX
Põhisõit
Kaido Kriisa
CCRM3
Põhisõit
Kirke Kriisa
RR SIPLASED / VITAX
Poolmaraton
Tõnis Kristal
ADVENTURES KOSE AMK CT 2
Põhisõit
Kaupo Krull
Põhisõit
Magnus Krusemann
VELOPLUS
Põhisõit
Karel Kruuser
Põhisõit
Mari Kruuser
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Põhisõit
German Kruusimägi
Tillusõit - sündinud 2016 ja hiljem
Gregor Kruusimägi
Lastesõit- M10/N10
Grethel Kruusimägi
Lastesõit- M8/N8
Ahto Kruusmann
CCRM3
Põhisõit
Janno Kruustük
SAQ SC 2
Põhisõit
Robertino Kuik
AT SPORT TEAM ADDUCO
Põhisõit
Agnes Kukk
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Põhisõit
Kajar Kuldsepp
Sportlove
Põhisõit
Andre Kull
CCRM
Põhisõit
Karolina Kull
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
Poolmaraton
Kaspar Kull
SCHENKER 2
Põhisõit
Ketlin Kull
Spordiklubi Rakke
Poolmaraton
Markus Kull
SPORDIKLUBI RAKKE
Poolmaraton
Rait Kull
Mamily MTB Pro
Põhisõit
Triin Kull
Põhisõit
Karel Kullimaa
Projekt O2
Põhisõit
Steven Künnapas
RedBike
Poolmaraton
Maksim Kuptsov
Põhisõit
Rain Kuresoo
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI
Põhisõit
Raimo Kurg
Põhisõit
Rauno Kurg
Põhisõit
Toomas Kurg
SK Parksi
Põhisõit
Aleksei Kušnir
ABB
Põhisõit
Andre Kütt
AT SPORT TEAM ADDUCO
Põhisõit
Kevin Kuusik
GTONIC 2
Gtonic-2
Põhisõit
Leho Kuusik
FREESPORT
Põhisõit
Keijo Kuusk
Põhisõit
Tanel Kuusk
SPORDIPARTNER-REHVID24
Põhisõit
Jaak Lääne
Põhisõit
Siim Läänelaid
Põhisõit
Enriko Laanemäe
SCHENKER 2
Põhisõit
Aivar Laanjõe
Põhisõit
Anto Laarmaa
Põhisõit
Liisa Laarmaa
Poolmaraton
Indrek Lääts
KÜVJ
Põhisõit
Kimmo Ladvas
Eesti BMW Klubi
Põhisõit
Aivar Lagenõmm
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI
Põhisõit
Mirtel Laht
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
Poolmaraton
Olavi Laht
SPORDIKLUBI RAKKE
Poolmaraton
Leho Laidver
HAUKA VELOKLUBI
Põhisõit
Heiki Lainevee
RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS
Põhisõit
Vladimir Lapšin
VO2 Specialized
Põhisõit
Anneli Lätt
Poolmaraton
Viljar Lätt
RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST
Põhisõit
Rein Lauk
AT SPORT TEAM KIA
Põhisõit
Severi Laur
Põhisõit
Mihail Lavrenko
Lõuna-Eesti Rattaklubi
Põhisõit
Heiki Leemet
Poolmaraton
Janek Leer
CCRM2
Põhisõit
Leela Leer
Särasilmad SK
Poolmaraton
Kaupo Leht
HeliosM
MTÜ Spordiselts
Poolmaraton
Tarmo Leht
HeliosM
Poolmaraton
Tõnis Leier
Poolmaraton
Mehis Leigri
RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS
Põhisõit
Kristjan Lemmsalu
SK Jooksupartner
Poolmaraton
Linda Lensment
Kalevi Jalgrattakool
Poolmaraton
Tõnu Lensment
KJK
Põhisõit
Avo Leo
ADVENTURES KOSE AMK CT 2
Põhisõit
Laura Lepasalu
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Põhisõit
Hillar Lepik
Shoproller Kose AMK ct 2
Põhisõit
Toomas Lepik
ASTRO BALTICS
Astro Baltics OÜ
Põhisõit
Markus Lepmets
Põhisõit
Emeri Lepp
KULGUR TEAM 1
Põhisõit
Andri Leppik
Põhisõit
Lauri Lestal
Põhisõit
Helle-Mai Liblikmann
Ebavere Suusaklubi
Poolmaraton
Kalle Liebert
Põhisõit
Christian Romet Liiv
Lastesõit- M8/N8
Madis Liiv
Põhisõit
Aali Lill
Põhisõit
Heikki Lillemäe
REDBIKE TEAM III
Põhisõit
Maris Lillep
REDBIKE NAISED
Põhisõit
Raimond Lind
HÕBELÕNG
Poolmaraton
Aivar Lipp
AT SPORT TEAM KIA
Põhisõit
Jaanus Lipvars
RTS
Põhisõit
Lauri Lodjak
YIT
Põhisõit
Tauri Lõiv
BALTIC AGRO / OLIVIA 2
Poolmaraton
Avo Lomp
BALTIC AGRO / OLIVIA 1
Poolmaraton
Niklas Lond
CFC
Poolmaraton
Rain Lond
Põhisõit
Anti Looskari
REDBIKE TEAM III
Põhisõit
Kristjan Lõoväli
Põhisõit
Olev Lõsov
Põhisõit
Lauri Lõugas
Columna
Columna OÜ
Põhisõit
Maris Luht
Poolmaraton
Rasmus Luht
Poolmaraton
Kadri Luhter
BALTIC AGRO / OLIVIA 3
Poolmaraton
Einar Luiga
#PaliverEST
Põhisõit
Karl Luik
BALTIC AGRO / OLIVIA 2
Poolmaraton
Meelis Luiks
Jõelähtme Singel
Telia Spordiklubi
Põhisõit
Ülle Luiks
Jõelähtme Singel
Põhisõit
Mihhail Lukertsenko
Põhisõit
Sven Luks
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Põhisõit
Diana Lutchenko
Lõuna-Eesti Rattaklubi
Poolmaraton
Joonas Maanurm
GTONIC 1
GTonic - 1
Worx OÜ
Põhisõit
Andres Maarits
Põhisõit
Marek Maasikmets
ADVENTURES KOSE AMK CT 1
Põhisõit
Andres Mäekivi
HAASLAVA MTB CHILL
Põhisõit
Kaido Mäepea
SCHENKER 1
Põhisõit
Gregor Mäeuibo
Lastesõit- M8/N8
Markus Mäeuibo
KJK
Põhisõit
Madis Mägi
kosei.ee
Põhisõit
Marko Mägi
SCHENKER 2
Põhisõit
Priit Maidla
Põhisõit
Liisa Maiste
Lastesõit- M10/N10
Margus Maiste
Poolmaraton
Mihkel Maiste
Poolmaraton
Lauri Malsroos
ADVENTURES KOSE AMK CT 1
Põhisõit
Mait Malsroos
Spordiselts
Põhisõit
Taavi Malsroos
Sportlove
Põhisõit
Margus Malva
CCRM
Põhisõit
Jaanika Mändla
Poolmaraton
Kaupo Mändla
Team Kaitsevägi
Põhisõit
Margus Mängel
Põhisõit
Janno Mangelsoo
TEAM KODAR
Põhisõit
Sander Männigo
BALTIC AGRO / OLIVIA 2
Poolmaraton
Sulo Mannine
Team TT
Poolmaraton
Martin Mardo
Cali
Põhisõit
Talis Marja
HAUKA VELOKLUBI
Põhisõit
Sander Märs
Põhisõit
Kristi Märtin
Rae Rattaklubi
Põhisõit
Margus Meidla
ONNINEN 3
Põhisõit
Martin Mihkel Meidla
ONNINEN 2
Põhisõit
Hannes Meimre
Scoutspataljon Team
Põhisõit
Martin Meri
Põhisõit
Joel Meringo
TEAM KODAR
Põhisõit
Are Mets
Cosmos
Põhisõit
Marko Mets
Põhisõit
Rudolf Mets
RR SIPLASED / LATER GR
Põhisõit
Stewe Mets
RR SIPLASED / TUISUMÄE
Põhisõit
Merilin Metsalu
Hawaii Express
Põhisõit
Andro Metsis
Põhisõit
Martin Metspalu
Põhisõit
Erkki Mikenberg
RR SIPLASED / TUISUMÄE
Põhisõit
Mart Mikkelsaar
Cardiac Athletes
Põhisõit
Mairon Milistver
Pärnu Kalev SK
Põhisõit
Meelis Milistver
Vennad-Dahl
Põhisõit
Jan Minski
KULGUR TEAM 2
Põhisõit
Henri Mitt
SPORDIKLUBI RAKKE
Poolmaraton
Juri Molev
Kalevi Jalgrattakool
Põhisõit
Tarmo Mooste
GTONIC 2
Põhisõit
Mari-Liis Mõttus
Haanja Rattaklubi
Põhisõit
Marta Mõttus
Haanja Rattaklubi
Poolmaraton
Mihkel Muistla
BALTIC AGRO / OLIVIA 1
Hauka Veloklubi
Põhisõit
Helari Muld
Neeme ratturid
Põhisõit
Merike Mumme
Põhisõit
Rain Murmann
KULGUR TEAM 2
Põhisõit
Tauri Must
Türi Rattaklubi
Põhisõit
Marek Musting
SCHENKER 1
Põhisõit
Alar Nääme
AT SPORT TEAM KIA
Põhisõit
Martin Nassar
VILJANDI RATTAKLUBI
Põhisõit
Tarmo Neemela
AT SPORT TEAM RAMUDDEN
Põhisõit
Kaspar Neemesto
TEAM ANTSLA
Põhisõit
Rainer Neidra
RAE RATTAKLUBI
Põhisõit
Kristjan Nelis
RAE RATTAKLUBI
Põhisõit
Ott Niggulis
Põhisõit
Margo Nigul
Põhisõit
Harles Nigulas
KULGUR TEAM 1
Põhisõit
Anne Niilus
HAUKA VELOKLUBI
Põhisõit
Romet Niilus
HAUKA VELOKLUBI
Põhisõit
Jarmo Nikolai
Velohunt ProTeam
Free Spirit Paws
Põhisõit
Robin Nirgi
RR Siplased
Põhisõit
Siim Nirgi
RR SIPLASED / VERX
Põhisõit
Lasse Nõlvik
AT SPORT TEAM RAMUDDEN
Põhisõit
Alar Nõmmik
Põhisõit
Andre Nossenko
SPORDIKLUBI IKS 2
Põhisõit
Rain Nurmsalu
SPORDIKLUBI IKS 1
Põhisõit
Mairis Õispuu
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
Põhisõit
Andre Oja
Põhisõit
Eero Oja
Mamily MTB Pro Racing
Põhisõit
Jaan Oja
EHL Profiles
Põhisõit
Sten Oja
Põhisõit
Teet Ojamets
Põhisõit
Siim Ojaver
ASTRO BALTICS
Astro Baltics OÜ
Põhisõit
Imre Ojavere
CCRM
Põhisõit
Kert Olle
#TeamRademar
Põhisõit
Oliver Oolup
Saaremaa Jalgrattaklubi Viiking
Põhisõit
Marko Ööman
REDBIKE TEAM III
Põhisõit
Anti Oot
SK Velo
Poolmaraton
Arles Orav
Päidre Puukool
Poolmaraton
Erik Hendrik Orav
Porter Racing
Poolmaraton
Hugo Hendrik Orav
Porter Racing
Poolmaraton
Ingmar Orav
Haanja Rattaklubi
Põhisõit
Mertin Orav
Päidre Puukool
Tillusõit - sündinud 2016 ja hiljem
Jarno Orujõe
RR SIPLASED / VERX
Põhisõit
Andrus Oruste
Põhisõit
Raul Ošur
MTÜ Spordiselts
Enersense
Poolmaraton
Sten Ots
Tamsalu
Poolmaraton
Arlina Otsa
Lastesõit- M8/N8
Arne Otsa
Põhisõit
Henry Otsa
Lastesõit- M10/N10
Grigori Ovtšarenko
Põhisõit
Peet Paal
Põhisõit
Olari Paas
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Põhisõit
Raigo Paas
SAQ SC
Põhisõit
Siim Padosepp
ReCycling Team
Põhisõit
Karl Pae
Velohunt ProTeam
Põhisõit
Heigo Paglant
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI
Põhisõit
Andres Paju
Põhisõit
Jaanus Paju
AT SPORT TEAM KIA
Põhisõit
Teet Paju
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Põhisõit
Thristan Paju
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Põhisõit
Thristo Paju
SPORDIKLUBI RAKKE
Poolmaraton
Reijo Pajussaar
Põhisõit
Georg Peeter Paldra
VILJANDI RATTAKLUBI
Põhisõit
Arnel Pällo
Põhisõit
Rait Pallo
AT SPORT TEAM RAMUDDEN
Põhisõit
Veiko Palm
Põhisõit
Ergo Pank
GTONIC 1
Põhisõit
Ranno Paosalu
Põhisõit
Piret Parman
Sportlove
Kivi ram OÜ
Poolmaraton
Aare Pärn
Põltsamaa Jalgrattaklubi
Põhisõit
Greg-Emil Pärn
GTonic 1
Põhisõit
Aivar Pärnamets
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Põhisõit
Varno Pärnoja
FREESPORT
Põhisõit
Rasmus Pärsim
HAASLAVA MTB VUNK
Põhisõit
Valdur Pärt
Põhisõit
Gregory Pärtel
Lastesõit- M10/N10
Patrick Pärtel
Poolmaraton
Taimar Pärtel
Põhisõit
Aleksandr Patrenkin
Narva Spordikool Energia
Narva Linnavalitsuse Kultuuriosakond
Põhisõit
Artur Patrenkin
Narva Spordikool Energia
Narva Linnavalitsuse Kultuuriosakond
Põhisõit
Roland Pauklin
Telia SK
Telia
Põhisõit
Aimar Pedari
RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS
Põhisõit
Kert Peder
Põhisõit
Reijo Peenema
FIXUS
Põhisõit
Andreas Peiker
Tillusõit - sündinud 2016 ja hiljem
Hanna Peiker
Lastesõit- M10/N10
Kaspar Peiker
Poolmaraton
Marina Peiker
Poolmaraton
Toomas Penner
BALTIC AGRO / OLIVIA 3
Poolmaraton
Hendrik Peterson
ENSTO Building Systems OÜ
Poolmaraton
Marko Peterson
Poolmaraton
Katrin Pihlakas
Kernu Põhikool
Poolmaraton
Janek Pihtjõe
VIIMSI SPORT
Poolmaraton
Juhan Piilberg
SPORTLOVE
Põhisõit
Kalle Piirioja
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI
Põhisõit
Kenno Piirioja
Poolmaraton
Aivo Piirsalu
ONNINEN 3
Põhisõit
Andris Pikkat
HAASLAVA MTB VUNK
Põhisõit
Joosep Johann Pikker
Poolmaraton
Priit Pikker
ADVENTURES KOSE AMK CT 3
Põhisõit
Jaanis Pikkof
Sportlove
Kivi ram OÜ
Põhisõit
Rein Pill
Põhisõit
Armin Pilv
HAUKA VELOKLUBI
Põhisõit
Ivar Pilv
ONNINEN
Põhisõit
Meelis Pilv
REDBIKE TEAM I
Põhisõit
Agnar Pirnpuu
OTEPÄÄ VÄNDAD
Põhisõit
Kaido Ploompuu
Põhisõit
Kaido Plovits
TEHIK
Poolmaraton
Raivo Põder
ABB Spordiklubi
Põhisõit
Tanel Põder
BALTIC AGRO / OLIVIA 3
Poolmaraton
Lauren Pohl
Poolmaraton
Marko Pohl
AT SPORT TEAM RAMUDDEN
Põhisõit
Rauno Pohlak
VELOPLUS
Põhisõit
Mirko Põldma
RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS
Põhisõit
Alo Põldmaa
RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST
Põhisõit
Joel Põldmaa
Simuna SK
Tillusõit - sündinud 2016 ja hiljem
Johan Põldmaa
Simuna SK
Tillusõit - sündinud 2016 ja hiljem
Koit Põldmaa
RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST
Põhisõit
Paul Põldmaa
Simuna SK
Tillusõit - sündinud 2016 ja hiljem
Hendrik Põldoja
Põhisõit
Martin Põldoja
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Olaf Põldoja
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Tauno Põldoja
VK Velron
Põhisõit
Peeter Poopuu
REDBIKE TEAM II
Põhisõit
Ken Post
GTONIC 1
Põhisõit
Aivar Prants
Põhisõit
Annabrit Prants
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Põhisõit
Hanno Priks
Korpus Racing
Põhisõit
Keijo Priks
VILJANDI RATTAKLUBI
Põhisõit
Silver Priks
Mõisamaa
Poolmaraton
Sander Pritsik
Rakvere Baseilo- Husqvarna team
Põhisõit
Markus Prokuda
Sportland Team
Põhisõit
Jaanus Pruuli
HAUKA VELOKLUBI
Põhisõit
Paul Pruuli
TEAM ANTSLA
Põhisõit
Mari Puhang
Põhisõit
Viljar Puik
Põhisõit
Andre Pukk
Põhisõit
Greete Pulst
Poolmaraton
Raivo Pulst
REDBIKE TEAM II
Põhisõit
Rainer Punga
Jõhvi Motoklubi
Põhisõit
Algo Puusepp
Hansab MTB
Põhisõit
Kaito Puusepp
Põhisõit
Brigitta Puusta
BALTIC AGRO / OLIVIA 2
Poolmaraton
Beatrice Püvi
REDBIKE NAISED
Poolmaraton
Patrick Püvi
REDBIKE TEAM III
Põhisõit
Margus Rääk
Tervisenapsu klubi
Poolmaraton
Priit Rahnel
PriiPuit OÜ
Põhisõit
Risto Raid
ASTRO BALTICS
Asrto Baltics OÜ
Põhisõit
Erik Raitviir
velo clubbers
Põhisõit
Aigar Raja
FREESPORT
Põhisõit
Oliver Rand
Poolmaraton
Kristjan Randma
ASTRO BALTICS
Astro Baltics OÜ
Põhisõit
Jarmo Randmaa
BALTIC AGRO / OLIVIA 3
Poolmaraton
Rando Randmaa
Poolmaraton
Rivo Randmäe
Põhisõit
Georg Randmeri
Põhisõit
Riho Räni
Põhisõit
Maribel Rannala
Poolmaraton
Ardo Rannu
24/7 fitness
Warren Teed OÜ
Põhisõit
Kalle Rassadkin
SPORDIKLUBI IKS 1
Põhisõit
Ando Ratas
Päidre Puukool
Poolmaraton
Kristjan Rätsep
RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS
Põhisõit
Raul Rätsep
Põhisõit
Kaido Rätsepp
Karateklubi Tengu
Põhisõit
Kristjan Raudsepp
EstEmploy OÜ
Põhisõit
Meelis Rebane
AT SPORT TEAM RAMUDDEN
Põhisõit
Rait Rebane
REDBIKE TEAM IV
Põhisõit
Valdeko Reedo
Stokker AS
Põhisõit
Karel Gustav Rei
CFC
Poolmaraton
Tarmo Rei
CFC
Põhisõit
Kuldar Reiljan
VELO CLUBBERS
Põhisõit
Anti Reimann
Põhisõit
Alar Reiska
Haanja RK
Cristella VT OÜ
Põhisõit
Egon Rembla
Sportlove
Põhisõit
Alari Remmelg
SCHENKER 1
Põhisõit
Janek Resev
SPORDIPARTNER-REHVID24
Põhisõit
Sten Markus Ringi
KJK
Poolmaraton
Leho Rips
Põhisõit
Karel Rivis
Põhisõit
Janno Rodendau
RR Suusaklubi
Põhisõit
Kaspar Rohtla
REDBIKE TEAM II
Põhisõit
Rihard Rohtla
Valio Eesti AS
Põhisõit
Katrin Rohtma
Sportland Team
Poolmaraton
Valdek Rohtma
Sportland Team
Põhisõit
Argo Rohtmets
Rattabaas
Põhisõit
Indrek Roio
SCHENKER 1
Põhisõit
Roger Rooma
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Martti Roomet
ADVENTURES KOSE AMK CT 2
Põhisõit
Aivar Roosalu
Põhisõit
Kristjan Roosild
Wise
Põhisõit
Christopher-Magnus Rosen
Sportland Team
Põhisõit
Reiko Rosenthal
ASTRO BALTICS
Astro Baltics OÜ
Põhisõit
Gunars Rozenbergs
Põhisõit
Oskar-Martin Ruder
Milky Way
Poolmaraton
Tarmo Ruder
Milky Way
Poolmaraton
Olavi Ründva
Põhisõit
Rasmus Ründva
Põhisõit
Vello Ründva
Poolmaraton
Dmitri Rusovitš
REDBIKE TEAM I
Põhisõit
Oliver Rüster
Peloton
Põhisõit
Alo Rüütel
Põhisõit
Meelis Rüütli
Poolmaraton
Markus Aleksander Saar
Kuusalu Rattaklubi
Poolmaraton
Mauro Erik Saar
Kuusalu Rattaklubi
Põhisõit
Sander Saar
VELOPLUS
Põhisõit
Tõnis Saar
Spordiklubi Rakke
Põhisõit
Liivar Saaremäe
ADVENTURES KOSE AMK CT 1
Põhisõit
Leho Saaremägi
REDBIKE TEAM III
Põhisõit
Janek Saareoks
SCHENKER 1
Põhisõit
Peeter Saarep
Fixus VIP
Poolmaraton
Silver Saarva
Põhisõit
Mikk Sakkool
Poolmaraton
Priit Saksniit
ONNINEN
Põhisõit
Alar Sala
Põhisõit
Tarmo Saliste
Meriflex
Meriflex OÜ
Põhisõit
Guido Salumäe
RedBike
Põhisõit
Seidy Salundi
BALTIC AGRO / OLIVIA 2
Poolmaraton
Georg Salupuu
Kuusalu rattaklubi
Poolmaraton
Jüri Sankman
Põhisõit
Joosep Sankmann
VILJANDI RATTAKLUBI
Põhisõit
Leili Särg
Poolmaraton
Evar Saul
GTONIC 1
Põhisõit
Mykola Savchenko
Lõuna-Eesti Rattaklubi
Põhisõit
Jüri Savitski
Spordipartner Rattapood
Põhisõit
Ander Schmidt
Poolmaraton
Kaarel Schmidt
SPORDIKLUBI IKS 2
Põhisõit
Danel Schvalbe
Põhisõit
Raul Seegel
HANSAB
Põhisõit
Silver Semjonov
Viljandi Rattaklubi
Poolmaraton
Veiko Semjonov
Põhisõit
Regiina Sepp
Mamily MTB Pro Racing
Poolmaraton
Artem Shelenkov
Lõuna-Eesti Rattaklubi
Poolmaraton
Reijo Sikk
Põhisõit
Aidi Sildaru
lebo racing
Poolmaraton
Henry Sildaru
Poolmaraton
Kalev Sildaru
lebo racing
Põhisõit
Tõnis Sildaru
Poolmaraton
Madis Sildvee
RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS
Põhisõit
Märt Sildvee
RR SIPLASED / TUISUMÄE
Põhisõit
Markus Silla
Põhisõit
Dener Silm
Tillusõit - sündinud 2016 ja hiljem
Doris Silm
Tillusõit - sündinud 2016 ja hiljem
Maario Silm
ADVENTURES KOSE AMK CT 1
Põhisõit
Sten Silm
Tillusõit - sündinud 2016 ja hiljem
Steven Sirp
Poolmaraton
Merili Sirvel
RR SIPLASED / VITAX
Põhisõit
Ivar Siska
RedBike
Põhisõit
Siim Siska
Põhisõit
Erki Sloog
Põhisõit
Erika Sõber
Põhisõit
Kristjan Soidla
RR SIPLASED / TUISUMÄE
Poolmaraton
Margus Soidla
RR SIPLASED / VERX
Põhisõit
Sten Erik Soiver
Kuusalu rattaklubi
Poolmaraton
Andres Soojärv
KULGUR TEAM 1
Põhisõit
Karen Soosalu
Põhisõit
Indrek Sootla
Astro Baltics OÜ
Põhisõit
Dmitri Sõptšenko
REDBIKE TEAM I
Põhisõit
Valmer Stalkov
Baltic Agro / Machinery
Põhisõit
Greete Steinburg
Spordiklubi Rakke Naiskond
Põhisõit
Martin Štšerbakov
Põhisõit
Erkki Stüf
FIXUS
Põhisõit
Tiit Šumanov
RR SIPLASED / VERX
Põhisõit
Steven Sumberg
Porter Racing
Poolmaraton
Endel Susi
voore mets
Poolmaraton
Tauno Suurkivi
Põhisõit
Saaga Talvik
Põhisõit
Vaido Tamm
ADVENTURES KOSE AMK CT 2
Põhisõit
Egert Tammeleht
Porter Racing
Poolmaraton
Katrin Tammeleht
Poolmaraton
Jaak Tammemägi
Põhisõit
Riko Tammepuu
CFC
Põhisõit
Laur Tammin
Porter Racing
Põhisõit
Raul Tammin
Tripassion
Põhisõit
Marko Tammist
Põhisõit
Tanel Tammjärv
Poucheurope
Põhisõit
Mihkel Tammsalu
REDBIKE TEAM II
Põhisõit
Diimar Tarajev
HAASLAVA MTB CHILL
Põhisõit
Kirill Tarassov
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Põhisõit
Peeter Tarvis
VELOPLUS
Põhisõit
Anette Teder
HAASLAVA MTB JUUNIORID
Poolmaraton
Christine Teder
HAASLAVA MTB JUUNIORID
Poolmaraton
Feeliks Teder
HAASLAVA MTB VUNK
Põhisõit
Hardi Teder
HAASLAVA MTB VUNK
Põhisõit
Piret Teder
HAASLAVA MTB CHILL
Põhisõit
Roobert Teder
HAASLAVA MTB JUUNIORID
Poolmaraton
Sander Teder
HAASLAVA MTB JUUNIORID
Poolmaraton
Anti Teearu
MTS Cycling Team
Poolmaraton
Hans Teearu
OTEPÄÄ VÄNDAD
Põhisõit
Karl Teearu
OTEPÄÄ VÄNDAD
Põhisõit
Paul Teearu
OTEPÄÄ VÄNDAD
Põhisõit
Aron Edward Tenson
CFC Spordiklubi
Poolmaraton
Tavo Tenson
ONNINEN
Põhisõit
Andres Teppo
Põhisõit
Deivis Tihovski
Põhisõit
Mati Tiido
ANNIKORU HUNDID
Põhisõit
Simon Tiitson
Pärnu Kalev Spordikool
Poolmaraton
Rauno Tikko
MTÜ Spordiselts
Põhisõit
Risto Tikko
Poolmaraton
Taikki Tillemann
CCRM
Põhisõit
Richard Tipner
Poolmaraton
Karol Tohvrel
Poolmaraton
Rego Tohvrel
Põhisõit
Marek Tomingas
Bornit Baltic OÜ
Poolmaraton
Marin Tomingas
Bornit Baltic OÜ
Poolmaraton
Raido Tonts
HAASLAVA MTB VUNK
Põhisõit
Heikki Tõnumaa
SAQ SC
Põhisõit
Rita Toome
RR SIPLASED / VITAX
Põhisõit
Roland Toome
RR SIPLASED / LATER GR
Põhisõit
Kaido Toonekurg
RAE RATTAKLUBI
Põhisõit
Avo Träss
Kaitsevägi
Põhisõit
Reimo Treier
BALTIC AGRO / OLIVIA 1
Poolmaraton
Janete Trestip
RR SIPLASED / VITAX
Põhisõit
Evgeni Trofimov
ADVENTURES KOSE AMK CT 2
Põhisõit
Jevgeni Trummal
Spareto
Poolmaraton
Tõnis Trummal
Põhisõit
Alan Truus
Poolmaraton
Rasmus Alan Truus
Poolmaraton
Joel Truusa
Poolmaraton
Kermo Tsäro
ONNINEN 2
Põhisõit
Danek Tšuškin
Freesport
Põhisõit
Stefani Tsvetkov
Poolmaraton
Vladimir Tsypin
Tartu Rulluisuklibi
Põhisõit
Anna Tsypina
Lastesõit- M8/N8
Priit Tuisk
TEAM ANTSLA
Põhisõit
Martin Tunder
Põhisõit
Tarmo Tunder
Stokker
Põhisõit
Ivo Tupits
RR SIPLASED / LATER GR
Põhisõit
Raido Türk
Salv
Põhisõit
Reigo Türk
VILJANDI RATTAKLUBI
Põhisõit
Indrek Turu
Poolmaraton
Herki Tuttelberg
ADVENTURES KOSE AMK CT 3
Põhisõit
Reeda Tuula-Fjodorov
REDBIKE NAISED
Põhisõit
Toomas Tuuna
RR SIPLASED / TUISUMÄE
Põhisõit
Kaisi Udumäe
GTONIC 2
GTonic
Põhisõit
Patrik Ugur
Tillusõit - sündinud 2016 ja hiljem
Janelle Uibokand
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Põhisõit
Sören Undla
Poolmaraton
Timo Undla
ONNINEN 2
Põhisõit
Fred Üprus
KULGUR TEAM 2
Põhisõit
Johannes Ütsik
Põhisõit
Kaarel Uude
BMF SPORDIKLUBI
Poolmaraton
Tanel Uudeberg
OTEPÄÄ VÄNDAD
Põhisõit
Liivo Uueni
Puumarket
Põhisõit
Aimur Uuk
RR SIPLASED / LATER GR
Põhisõit
Eero Vabamägi
Postimees
Põhisõit
Mattias Vadam
REDBIKE TEAM III
Põhisõit
Jaanus Vagel
Poolmaraton
Kristen Vagel
Poolmaraton
Markus Vähi
REDBIKE TEAM I
Põhisõit
Sigrid Vahtra
Poolmaraton
Josten Vaidem
FIXUS
Põhisõit
Gregor Vain
Porter Racing
Põhisõit
Keio Vainola
Tillusõit - sündinud 2016 ja hiljem
Reio Vainola
Tillusõit - sündinud 2016 ja hiljem
Risto Valdmaa
Valula
Põhisõit
Raini Valgma
SAQ SC 1
Põhisõit
Taavi Valgmäe
RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST
Põhisõit
Gunnar Valgur
BALTIC AGRO / OLIVIA 1
Põhisõit
Maikel Magnus Välja
Aruküla sk
Poolmaraton
Hillar Valk
VOC/Rattabaas
Poolmaraton
Martti Välk
VILJANDI RATTAKLUBI
Põhisõit
Kenneth Vallik
Põhisõit
Kai Valt
Poolmaraton
Vahur Valvas
ASTRO BALTICS
Astro Baltics OÜ
Põhisõit
Alo Vare
Põhisõit
Ahti Vares
ONNINEN 2
Põhisõit
Joan Markus Varik
HANSAB
Põhisõit
Marko Varik
Rekord
Põhisõit
Meelis Varik
REDBIKE TEAM IV
Põhisõit
Vahur Värk
Poolmaraton
Dmitri Vavilov
ZRT
Põhisõit
Ego Veevel
Albe Team/Bont
Põhisõit
Toomas Veidemann
impuls spordiklubi
Põhisõit
Siim Veiler
Põhisõit
Karl-Arnold Vendelin
Jalgrattaklubi Paralepa
Põhisõit
Teet Verev
HÕBELÕNG
Põhisõit
Tiit Verev
HÕBELÕNG
Põhisõit
Märt-Harald Vernik
Põhisõit
Raul Vesinurm
Poolmaraton
Rain Veskilt
Poolmaraton
Heigo Veskiväli
RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST
Põhisõit
Villem Viermann
Poolmaraton
Oliver Viigand
BALTIC AGRO / OLIVIA 2
Poolmaraton
Leho Viinalass
ANNIKORU HUNDID
Põhisõit
Ott Viirmann
HANSAB
Põhisõit
Andreas Vilbaste
Kuusalu Rattaklubi
Põhisõit
Ivar Vilson
SPORDIKLUBI IKS 1
Põhisõit
Andris Viltsin
SPORDIKLUBI IKS 2
Põhisõit
Madle-Helena Vilu
Poolmaraton
Veiko Vilu
SPORDIKLUBI RAKKE
Põhisõit
Martin Vippul
Põhisõit
Andrus Volk
SPORDIPARTNER-REHVID24
Põhisõit
Liina Volmerson
REDBIKE NAISED
Põhisõit
Ainars Volts
Põhisõit
Andrus Vonk
Liviko
Põhisõit
Jaan Võsu
Põhisõit
Maarja Vuin
VELOPLUS 2
Põhisõit
Maarja Vuin
Veloplus 2
Poolmaraton
Elar Vulla
Keskkonnaamet
Põhisõit
Alexandra Yakovleva
Poolmaraton
Kristo Zacek
Põhisõit
Maksim Zahharov
Thule
Põhisõit
Toomas Zaletajev
Põhisõit
Ivar Zeisig
SPORDIKLUBI IKS 1
Põhisõit
Sergei Želtov
Põhisõit

...