Et
En
Sulge
Uudised
Sündmuste kalender
Sarjad
Registreerumine
Tulemused
Võistlejad
Fotod
Spordiala
Jooksmine
Kepikõnd
Jalgrattasport
Maanteerattasõit
Maastikurattasõit
Tsüklokross
Rulluisutamine
Rullsuusatamine
Triatlon/duatlon
Triatlon
Duatlon
Orienteerumine
Seiklussport
Ujumine
Suusatamine
Uisutamine
Kiiruisutamine
Rulasport
Alates
Kuni
Võistlus
K 07.02
Haapsalu Spordihoone
Läänemaa hüppevõistlus
K 07.02
Jõulumäe Tervisespordikeskus
Pärnumaa MV murdmaasuusatamises
T 06.02
Kastani puiestee 12
Lääne-Virumaa noorte U18 ja U 20 vanuseklassi talvised MV
T 06.02
Konesko Türi Spordihoone
Järvamaa talvised meistrivõistlused kergejõustikus
P 04.02
Järvakandi terviserajad
Kehtna suusasari 2024 3. osavõistlus
Põhidistants mehed 10km , Põhidistants naised 10km , mehed 60+, naised 50+ 5km , U18 PT5km , U16 PT 5km , U14PT 3km , U12 PT 2km , U10 PT -1km
P 04.02
Mammaste Tervisespordikeskus
Mammaste KARIKAS murdmaasuusatamises
L 03.02
Ahtme Spordihall
Kohtla-Järve kergejõustiku MV
L 03.02
Tartu Ülikooli Spordihoone
21. Vennad Ehituse 7-võistlus
L 03.02
Tartu Ülikooli Spordihoone
Eesti Seeniorite MV sise viievõistluses 2024
L 03.02
Kalevi Spordihall
Noorus Winter Cup
N 01.02
Jõgeva Spordihoone
Jõgevamaa noorte talvised kergejõustiku meistrivõistlused 2024
N 01.02
Tallinna Spordihall
TALLINNA 2024. a U14 U16 U18 JA U20 TALVISED MV
N 01.02
Kastani puiestee 12
Lääne-Virumaa noorte U 10 vanuseklassi talvised võistlused
K 31.01
Hiiumaa Spordikeskus
Hiiumaa noorte MV sisekergejõustikus
T 30.01
Mammaste Tervisespordikeskus
Põlvamaa SUUSASARI 2024, I etapp
P 28.01
Sportland Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus
Sportland Kõrvemaa Suusamaraton
Mesikäpa 5 km noortesõit , 38 km põhidistants , 19 km
L 27.01
Ihaste tee 7
Lootuste KV I etapp ja Talvesära 2024
L 27.01
Mõedaku spordibaas
38. Viru Maraton
Maraton , Poolmaraton , Lastesõit 1,5 km , Lastesõit 400 m
L 27.01
Lasnamäe Kergejõustikuhall
TV 10 Olümpiastarti 53. hooaja II etapp
R 26.01
Tondiraba Jäähall
10. Tondiraba Sisemaraton
10. Tondiraba Sisemaraton , Tondiraba 6 tunni jooks , 3. Tondiraba Sisekümme , Tondiraba tunnijooks
...
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
...
Uudised
Sauga Kevadjooksu võitsid Franko Reinhold ja Triin Gede
Selgusid Järvamaa parimad valikorienteerumises
11. mail stardib teistkordne Sauga Kevadjooks
Kuula Stebby podcasti Ööjooksu teemadel: Stuudios peakorraldaja Marko Torm
TÜRIL VÕTSID TOLLI TERVISERAJAL OMAVAHEL MÕÕTU NOORSPORTLASED
Maikuu on õuekuu!
TUTVUSTAME Rakvere Ööjooksu uut RADA!
04. - 05.05.2024 toimus Riias, Balti riikide karikavõistluse II etapp haavlilaskmise Olümpiaharjutustes
53.jooksu ümber Harku järve võitsid Juri Kovaljov ja Liis-Grete Arro
Bosch Eesti Maastikurattasarja kümnes hooaeg algas Viljandis
43. Kuressaare Linnajooksu Sportlandi 10 km võitsid Tiidrek Nurme ja Kertu Kula
OSALEJA INFO - 53.jooks ümber Harku järv
Härku järve ring toob jooksjad ja kõndijad juba tuttavale rajale
Esitleme Rakvere Ööjooksu T-särki "PIDURDAMATU"!
95. Suurjooksu ümber Viljandi järve võitsid Leonid Latsepov ja Laura Maasik
Kõik uudised
...