Et
En
Sulge
Uudised
Sündmuste kalender
Sarjad
Registreerumine
Tulemused
Võistlejad
Fotod
Spordiala
Jooksmine
Kepikõnd
Jalgrattasport
Maanteerattasõit
Maastikurattasõit
Tsüklokross
Rulluisutamine
Rullsuusatamine
Triatlon/duatlon
Triatlon
Duatlon
Orienteerumine
Seiklussport
Ujumine
Suusatamine
Uisutamine
Kiiruisutamine
Rulasport
Alates
Kuni
Võistlus
P 17.03
Kolga mõis
Viru Raba talvine Elamusretk
L 16.03
Tallinna Lilleküla Gümnaasium
Kevadised pääsukesed
R 15.03
Valga Spordihoone
TV 10 Olümpiastarti Valgamaa III etapp
R 15.03
Pärnu kergejõustikuhall
TV10 Olümpiastarti Pärnumaa III etapp
N 14.03
Ujula 4
TV 10 OS Tartu ja Tartumaa III etapp
N 14.03
Lasnamäe Kergejõustikuhall
TV10 Olümpiastarti Tallinna III etapp (indoor)
K 13.03
Jõulumäe Tervisespordikeskus
Jõulumäe karikavõistlused murdmaasuusatamises - Pärnu avatud MV
K 13.03
Ahtme Spordihall
Ida-Virumaa TV 10 OLÜMPIASTARTI II etapp
T 12.03
Mammaste Tervisespordikeskus
Põlvamaa SUUSASARI 2024, IV etapp
E 11.03
Jõgeva Spordihoone
Jõgevamaa võistlussarja TV 10 Olümpiastarti III etapp
P 10.03
Kuningamäe tervise- ja suusarajad
Kehtna suusasari 2024 4. osavõistlus
Põhidistants mehed 10km , Põhidistants naised 10km , mehed 60+, naised 50+ 5km , U18 PT 5km , U16PT 5km , U14PT 3km , U12 PT 2km , U10 PT -1km
P 10.03
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Tartu KEVEK katsevõistlused
P 10.03
Keila Terviserajad
TRIATHLON ESTONIA KEILA SUUSASARJA 2024 8. ETAPP - 1 km VÄLJALANGEMISEGA DUELLID
PÕHIDISTANTS , NOORTEDISTANTS , LASTEDISTANTS
P 10.03
Kalevi spordihall
Acro Spring Cup 2024
P 10.03
Kalevi Spordihall
Pirueti võimlemise ja tantsufestival "VõTaFe" 2024
L 09.03
Rocca al Mare Kooli AS
Sisesuund Rocca al Mare Kool
L 09.03
Haanja Puhke- ja Suusakeskus
47. Haanja Maraton
Maraton 39 km , Poolmaraton 21 km , 1,2 km lastesõit , 0,8 km lastesõit
L 09.03
Elva Spordihoone
Siseboccia võistkondlikud MV
L 09.03
Narva Spordikeskus
Sisesõudesarja IV etapp - Eesti MV 2024
R 08.03
Tartu Ülikooli Spordihoone
Üliõpilaste meistrivõistlused sisekergejõustikus 2024
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
...
Uudised
11. mail stardib teistkordne Sauga Kevadjooks
Kuula Stebby podcasti Ööjooksu teemadel: Stuudios peakorraldaja Marko Torm
TÜRIl VÕTSID TOLLI TERVISERAJAL OMAVAHEL MÕÕTU NOORSPORTLASED
Maikuu on õuekuu!
TUTVUSTAME Rakvere Ööjooksu uut RADA!
04. - 05.05.2024 toimus Riias, Balti riikide karikavõistluse II etapp haavlilaskmise Olümpiaharjutustes
53.jooksu ümber Harku järve võitsid Juri Kovaljov ja Liis-Grete Arro
Bosch Eesti Maastikurattasarja kümnes hooaeg algas Viljandis
43. Kuressaare Linnajooksu Sportlandi 10 km võitsid Tiidrek Nurme ja Kertu Kula
OSALEJA INFO - 53.jooks ümber Harku järv
Härku järve ring toob jooksjad ja kõndijad juba tuttavale rajale
Esitleme Rakvere Ööjooksu T-särki "PIDURDAMATU"!
95. Suurjooksu ümber Viljandi järve võitsid Leonid Latsepov ja Laura Maasik
Viljandi Järvejooksul SUPERPAKKUMINE Rakvere Ööjooksul osalemiseks!
Kuressaare Linnajooksul taas uued medalid
Kõik uudised
...