Et
En
Sulge
Uudised
Sündmuste kalender
Sarjad
Registreerumine
Tulemused
Võistlejad
Fotod
Spordiala
Jooksmine
Kepikõnd
Jalgrattasport
Maanteerattasõit
Maastikurattasõit
Tsüklokross
Rulluisutamine
Rullsuusatamine
Triatlon/duatlon
Triatlon
Duatlon
Orienteerumine
Seiklussport
Ujumine
Suusatamine
Uisutamine
Kiiruisutamine
Rulasport
Alates
Kuni
Võistlus
L 27.09
kõrvemaa
Sportland Kõrvemaa Rattamaraton
18 km , 38 km
L 27.09
Pirita
26. Rahvajooks
42,195 km , 10 km , 5 km
K 24.09
Jägala-Joa
KONA CRAFT MTB Kolmapäevakud 13. etapp
Koondarvestus
P 21.09
11. Tartu Rattamaraton
40 km , 89 km
P 21.09
Otepää, Elva
SEB 11. Tartu Rattamaraton
89 km , 40 km
K 17.09
Kiisa
KONA CRAFT MTB Kolmapäevakud 12. etapp
Koondarvestus
P 14.09
Tallinn
SEB IX Tallinna Sügisjooks
21,1 km , 10 km , 10 km kepikõnd
L 13.09
Jõulumäe
ELION Estonian Cup VIII etapp 9. Jõulumäe Rattamaraton
50 km , 23 km
P 07.09
Pärnu
8. Jüri Jaansoni Pärnu Kahe Silla jooks
8,5 km
L 06.09
Tallinn
ROLLERBLADE Rullituur 2008
8,4 km , 0.420 km , 4,2 km
L 06.09
Nõmme
DELOITTE Rahvatriatloni V etapp
Koondarvestus
P 31.08
Tallinn
6. DnB NORD Panga Vana-aastajooks
42,195 km , 6 km
L 30.08
Ülemiste
36. jooks ümber Ülemiste järve
14 km , 5 km
K 27.08
Lastekangru
KONA CRAFT MTB Kolmapäevakud 11. etapp
Koondarvestus
L 23.08
Mustvee
III Kalevipoja Rulluisumaraton
36 km , 22 km , 7 km , 7 km lasterull
K 20.08
Viimsi
KONA CRAFT MTB Kolmapäevakud 10. etapp
Koondarvestus
K 20.08
Rocca al Mare
DELOITTE Rahvatriatloni IV etapp
Koondarvestus
P 17.08
Rakke
ELION Estonian Cup VI etapp 8. Rakke Rattamaraton
59 km , 37 km
K 13.08
Harku
KONA CRAFT MTB Kolmapäevakud 9. etapp
Koondarvestus
P 10.08
Tartu
2. Tartu Rulluisumaraton
15 km , 36 km
...
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
404
405
406
407
408
409
410
411
412
413
...
Uudised
11. mail stardib teistkordne Sauga Kevadjooks
Kuula Stebby podcasti Ööjooksu teemadel: Stuudios peakorraldaja Marko Torm
TÜRIl VÕTSID TOLLI TERVISERAJAL OMAVAHEL MÕÕTU NOORSPORTLASED
Maikuu on õuekuu!
TUTVUSTAME Rakvere Ööjooksu uut RADA!
04. - 05.05.2024 toimus Riias, Balti riikide karikavõistluse II etapp haavlilaskmise Olümpiaharjutustes
53.jooksu ümber Harku järve võitsid Juri Kovaljov ja Liis-Grete Arro
Bosch Eesti Maastikurattasarja kümnes hooaeg algas Viljandis
43. Kuressaare Linnajooksu Sportlandi 10 km võitsid Tiidrek Nurme ja Kertu Kula
OSALEJA INFO - 53.jooks ümber Harku järv
Härku järve ring toob jooksjad ja kõndijad juba tuttavale rajale
Esitleme Rakvere Ööjooksu T-särki "PIDURDAMATU"!
95. Suurjooksu ümber Viljandi järve võitsid Leonid Latsepov ja Laura Maasik
Viljandi Järvejooksul SUPERPAKKUMINE Rakvere Ööjooksul osalemiseks!
Kuressaare Linnajooksul taas uued medalid
Kõik uudised
...