Et
En
Sulge
Uudised
Sündmuste kalender
Sarjad
Registreerumine
Tulemused
Võistlejad
Fotod
Spordiala
Jooksmine
Kepikõnd
Jalgrattasport
Maanteerattasõit
Maastikurattasõit
Tsüklokross
Rulluisutamine
Rullsuusatamine
Triatlon/duatlon
Triatlon
Duatlon
Orienteerumine
Seiklussport
Ujumine
Suusatamine
Uisutamine
Kiiruisutamine
Rulasport
Alates
Kuni
Võistlus
T 23.01
Pärnu kergejõustikuhall
TV10 Olümpiastarti Pärnumaa II etapp
T 23.01
Tallinna Spordihall
Nõmme KJK lahtised meistrivõistlused
E 22.01
Valga Spordihoone
TV10 olümpiastarti Valgamaa II etapp
P 21.01
Paluküla liikumisrada
Kehtna suusasari 2024 2. osavõistlus
Põhidistants mehed 10km , Põhidistants naised 10km , mehed 60+, naised 50+ 5km , U18 PT 5km , U16PT 5km , U14 PT 3km , U12 PT 2km , U10 PT 1km
P 21.01
Vääna
TreeningPluss Vääna jooks-matk
P 21.01
Palivere Turismi- ja Tervisespordikeskus
Palivere Suusasari 2024 II etapp ja Läänemaa meistrivõistlused murdmaasuusatamises
P 21.01
Palivere Turismi- ja Tervisespordikeskus
Läänemaa meistrivõistlused suusatamises, klassikatehnika eraldistardid
L 20.01
Viljandi järv
13. Mulgi Uisumaraton
Rahvadistants 10km , Maratonidistants 30km
L 20.01
Kalevi spordihall
VK Janika Tallinn rahvuvaheline Talveturniir 2024 (International Winter Tournament 2024
L 20.01
Keila Terviserajad
TRIATHLON ESTONIA KEILA SUUSASARJA 2024 5. ETAPP - 2x100 m SPRINDID EDASIPÄÄSUDEGA
PÕHIDISTANTS , NOORTEDISTANTS , LASTEDISTANTS
L 20.01
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Tartu KEVEK rahvusvahelised sisevõistlused veteranidele 2024
L 20.01
Tallinna Kergejõustikuhall
Sisesõudesarja III etapp Alfa 2024
R 19.01
Konesko Türi Spordihoone
Järvamaa TV 10 OS II etapp
N 18.01
Koeru terviserada
Järva valla suusaseeria II etapp
N 18.01
Tartu Ülikooli Spordihoone
Tartu linna MV U18-täiskasvanud vanuseklassile
N 18.01
Lasnamäe Kergejõustikuhall
TV10 Olümpiastarti Tallinna II etapp (indoor)
K 17.01
Kastani puiestee 12
Lääne-Virumaa noorte U14 ja U16 vanuseklassi talvised MV
K 17.01
Jõgeva Spordihoone
Jõgevamaa võistlussarja TV 10 Olümpiastarti II etapp 2023/2024
K 17.01
Ahtme Spordihall
Ida-Virumaa TV 10 OLÜMPIASTARTI II etapp
K 17.01
Jõulumäe Tervisespordikeskus
Jõulumäe karikavõistlused murdmaasuusatamises
...
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
...
Uudised
Just nii Väge Täis on 2024. a. Rakveres toimuva Eesti Ööjooksu medal!
Sauga Kevadjooksu võitsid Franko Reinhold ja Triin Gede
Selgusid Järvamaa parimad valikorienteerumises
11. mail stardib teistkordne Sauga Kevadjooks
Kuula Stebby podcasti Ööjooksu teemadel: Stuudios peakorraldaja Marko Torm
TÜRIL VÕTSID TOLLI TERVISERAJAL OMAVAHEL MÕÕTU NOORSPORTLASED
Maikuu on õuekuu!
TUTVUSTAME Rakvere Ööjooksu uut RADA!
04. - 05.05.2024 toimus Riias, Balti riikide karikavõistluse II etapp haavlilaskmise Olümpiaharjutustes
53.jooksu ümber Harku järve võitsid Juri Kovaljov ja Liis-Grete Arro
Bosch Eesti Maastikurattasarja kümnes hooaeg algas Viljandis
43. Kuressaare Linnajooksu Sportlandi 10 km võitsid Tiidrek Nurme ja Kertu Kula
OSALEJA INFO - 53.jooks ümber Harku järv
Härku järve ring toob jooksjad ja kõndijad juba tuttavale rajale
Esitleme Rakvere Ööjooksu T-särki "PIDURDAMATU"!
Kõik uudised
...