Et
En
Sulge
Uudised
Sündmuste kalender
Sarjad
Registreerumine
Tulemused
Võistlejad
Fotod
Spordiala
Jooksmine
Kepikõnd
Jalgrattasport
Maanteerattasõit
Maastikurattasõit
Tsüklokross
Rulluisutamine
Rullsuusatamine
Triatlon/duatlon
Triatlon
Duatlon
Orienteerumine
Seiklussport
Ujumine
Suusatamine
Uisutamine
Kiiruisutamine
Rulasport
Alates
Kuni
Võistlus
L 25.11
Ahtme Spordihall
Ida-Virumaa kergejõustikuvõistlused
L 25.11
Särevere
47. Järvamaa orienteerumispäevakud 9. etapp finaal
R 24.11
Lasnamäe Kergejõustikuhall
TV 10 olümpiastartide 2024 a Harjumaa I võistlus
R 24.11
Konesko Türi Spordihoone
Järvamaa TV 10 Olümpiastarti 2024
R 24.11
Mustamäe Riigigümnaasium
Sisesuund Mustamäe Ühisgümnaasium
R 24.11
Konesko Türi Spordihoone
Järvamaa 2023 a. seerivõistlus kergejõustikus II etapp
N 23.11
Jõgeva Spordihoone
Jõgevamaa TV 10 Olümpiastarti I etapp 2024
N 23.11
Tartu Ülikooli Spordihoone
TV 10 OS Tartu ja Tartumaa I etapp
K 22.11
Lasnamäe Kergejõustikuhall
TV 10 Olümpiastarti Tallinna I etapp
K 22.11
Ahtme Spordihall
Ida-Virumaa VÕISTLUSSARJA TV 10 OLÜMPIASTARTI 53. hooaja
P 19.11
Aura Keskus
EESTI PARALÜMPIAKOMITEE MEISTRIVÕISTLUSED UJUMISES 2023
50 m vabalt , 100 m vabalt , 50 m rinnuli , 100 m rinnuli , 50 m liblikat , 50 m selili , 100 m selili , 100 m kompleksi , 4x25m vabalt (segavõistkonnad)
P 19.11
Krootuse
Põlva 4. o-pühapäevak
P 19.11
Ujula 4
Liikumisaasta Grande Finale ja Suur Paraspordipäev- Tartumaa Liigub VIII etapp
P 19.11
Järvamaa Jahindusklubi MTÜ
Järvamaa 2023.a lahtised MV kiirmales
L 18.11
Kalevi spordihall
Noorus Autumn Cup
L 18.11
Võru Spordikeskus
EMV paarisboccias 2023
L 18.11
Elva Spordihoone
ELVA CUP 2023 ILU- JA RÜHMVÕIMLEMISES
L 18.11
Ahtme Spordihall
IDA-VIRUMAA LAHTISED KERGEJÕUSTIKU VÕISTLUSED
R 17.11
Konesko Türi Spordihoone
Järvamaa 2023 a. seerivõistlus kergejõustikus I etapp
K 15.11
Rakvere staadion
Noorte Heitjate seeriavõistlus
...
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
...
Uudised
Just nii Väge Täis on 2024. a. Rakveres toimuva Eesti Ööjooksu medal!
Sauga Kevadjooksu võitsid Franko Reinhold ja Triin Gede
Selgusid Järvamaa parimad valikorienteerumises
11. mail stardib teistkordne Sauga Kevadjooks
Kuula Stebby podcasti Ööjooksu teemadel: Stuudios peakorraldaja Marko Torm
TÜRIL VÕTSID TOLLI TERVISERAJAL OMAVAHEL MÕÕTU NOORSPORTLASED
Maikuu on õuekuu!
TUTVUSTAME Rakvere Ööjooksu uut RADA!
04. - 05.05.2024 toimus Riias, Balti riikide karikavõistluse II etapp haavlilaskmise Olümpiaharjutustes
53.jooksu ümber Harku järve võitsid Juri Kovaljov ja Liis-Grete Arro
Bosch Eesti Maastikurattasarja kümnes hooaeg algas Viljandis
43. Kuressaare Linnajooksu Sportlandi 10 km võitsid Tiidrek Nurme ja Kertu Kula
OSALEJA INFO - 53.jooks ümber Harku järv
Härku järve ring toob jooksjad ja kõndijad juba tuttavale rajale
Esitleme Rakvere Ööjooksu T-särki "PIDURDAMATU"!
Kõik uudised
...