Et
En
Sulge
Uudised
Sündmuste kalender
Sarjad
Registreerumine
Tulemused
Võistlejad
Fotod
Spordiala
Jooksmine
Kepikõnd
Jalgrattasport
Maanteerattasõit
Maastikurattasõit
Tsüklokross
Rulluisutamine
Rullsuusatamine
Triatlon/duatlon
Triatlon
Duatlon
Orienteerumine
Seiklussport
Ujumine
Suusatamine
Uisutamine
Kiiruisutamine
Rulasport
Alates
Kuni
Võistlus
P 03.03
Tallinna Kergejõustikuhall
Eesti veteranide sisemeistrivõistlused 2024
P 03.03
Herne 30
Eesti Seeniorite MV sise kergejõustikus 2024
L 02.03
Põlva Kooli Lina tn 21 võimla
SK TRAPS VI turniir trampoliinvõimlemises
L 02.03
Tartu Ülikooli Spordihoone
Miss Valentine Tartu GRAND PRIX (RGI, RGG)
N 29.02
Jüri Gümnaasium
Sisesuund Jüri Gümnaasium
T 27.02
Mammaste Tervisespordikeskus
Põlvamaa SUUSASARI 2024, III etapp
P 25.02
Kõrvemaa Matka ja Suusakeskus
26. Tallinna Suusamaraton
38 km vabatehnika , 19 km vabatehnika , Farmi Lastesõit 200-600 m , Farmi Lastesõit 1,5 km
P 25.02
Tabasalu
TreeningPluss Tabasalu jooks-matk
P 25.02
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Tartu KEVEK katsevõistlused
P 25.02
Keila Terviserajad
TRIATHLON ESTONIA KEILA SUUSASARJA 2024 7. ETAPP - VIGURSÕIT
PÕHIDISTANTS , NOORTEDISTANTS , LASTEDISTANTS
L 24.02
Palivere Turismi- ja Tervisespordikeskus
Palivere Suusasari 2024 III etapp
L 24.02
Äkkeküla spordikeskus
Narva Suusasõit 2024
L 24.02
Holstre-Polli Spordikeskuse tervise- ja suusarajad
Viljandimaa suusatamise MV
L 24.02
Valgehobusemäe Suusa- ja Puhkekeskus
Järva valla suusaseeria 5.etapp(Madisepäeva suusasõit)
R 23.02
Keila Terviserajad
TRIATHLON ESTONIA KEILA SUUSASARJA 2024 6. ETAPP - PIKK SÕIT
PÕHIDISTANTS , NOORTEDISTANTS , LASTEDISTANTS
K 21.02
Kohila Spordikeskuse terviserada
Kohila 3 I etapp Kohila suusaõhtu ÕHTULIUG
Lõbusõit vabas tempos ja distantsil (noored, sündinud 2008 ja hiljem) , Lõbusõit vabas tempos ja distantsil (täiskasvanud, sündinud 2007 ja varem) , Suusasprint - 400 m , Suusasprint - 750 m , Suusasprint - 1500 m
K 21.02
Jõulumäe Tervisespordikeskus
Jõulumäe karikavõistlused murdmaasuusatamises - Pärnu avatud MV
T 20.02
Türi valgustatud tervise- ja suusarada
Järvamaa koolinoorte MV suusatamises
T 20.02
Hiiumaa Spordikeskus
Hiiumaa noorte MV sisekergejõustikus
L 17.02
Haapsalu Panga Spordihoone
Ridala Sise talimängud
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
...
Uudised
Sauga Kevadjooksu võitsid Franko Reinhold ja Triin Gede
Selgusid Järvamaa parimad valikorienteerumises
11. mail stardib teistkordne Sauga Kevadjooks
Kuula Stebby podcasti Ööjooksu teemadel: Stuudios peakorraldaja Marko Torm
TÜRIL VÕTSID TOLLI TERVISERAJAL OMAVAHEL MÕÕTU NOORSPORTLASED
Maikuu on õuekuu!
TUTVUSTAME Rakvere Ööjooksu uut RADA!
04. - 05.05.2024 toimus Riias, Balti riikide karikavõistluse II etapp haavlilaskmise Olümpiaharjutustes
53.jooksu ümber Harku järve võitsid Juri Kovaljov ja Liis-Grete Arro
Bosch Eesti Maastikurattasarja kümnes hooaeg algas Viljandis
43. Kuressaare Linnajooksu Sportlandi 10 km võitsid Tiidrek Nurme ja Kertu Kula
OSALEJA INFO - 53.jooks ümber Harku järv
Härku järve ring toob jooksjad ja kõndijad juba tuttavale rajale
Esitleme Rakvere Ööjooksu T-särki "PIDURDAMATU"!
95. Suurjooksu ümber Viljandi järve võitsid Leonid Latsepov ja Laura Maasik
Kõik uudised
...