Et
En
Sulge
Uudised
Sündmuste kalender
Sarjad
Registreerumine
Tulemused
Võistlejad
Fotod
Spordiala
Jooksmine
Kepikõnd
Jalgrattasport
Maanteerattasõit
Maastikurattasõit
Tsüklokross
Rulluisutamine
Rullsuusatamine
Triatlon/duatlon
Triatlon
Duatlon
Orienteerumine
Seiklussport
Ujumine
Suusatamine
Uisutamine
Kiiruisutamine
Rulasport
Alates
Kuni
Võistlus
R 19.01
Konesko Türi Spordihoone
Järvamaa TV 10 OS II etapp
N 18.01
Koeru terviserada
Järva valla suusaseeria II etapp
N 18.01
Tartu Ülikooli Spordihoone
Tartu linna MV U18-täiskasvanud vanuseklassile
N 18.01
Lasnamäe Kergejõustikuhall
TV10 Olümpiastarti Tallinna II etapp (indoor)
K 17.01
Kastani puiestee 12
Lääne-Virumaa noorte U14 ja U16 vanuseklassi talvised MV
K 17.01
Jõgeva Spordihoone
Jõgevamaa võistlussarja TV 10 Olümpiastarti II etapp 2023/2024
K 17.01
Ahtme Spordihall
Ida-Virumaa TV 10 OLÜMPIASTARTI II etapp
K 17.01
Jõulumäe Tervisespordikeskus
Jõulumäe karikavõistlused murdmaasuusatamises
T 16.01
Tartu Ülikooli Spordihoone
Tartu linna MV U14-U16 vanuseklassile
T 16.01
63012 Põlva maakond
Põlvamaa koolinoorte sisekergejõustiku meistrivõistlused
P 14.01
Palivere Turismi- ja Tervisespordikeskus
Palivere Suusasari 2024 I etapp ja Läänemaa Meistrivõistlused
P 14.01
Palivere Turismi- ja Tervisespordikeskus
Läänemaa meistrivõistlused suusatamises, vabatehnika eraldistardist
L 13.01
Tartu Ülikooli Spordihoone
26. GYMNAFEST finaal
R 12.01
Keila Terviserajad
TRIATHLON ESTONIA KEILA SUUSASARJA 2024 4. ETAPP - ERALDISTARDID
PÕHIDISTANTS , NOORTEDISTANTS , LASTEDISTANTS
N 11.01
Lasnamäe Kergejõustikuhall
Harjumaa 2024 a noorte talvised meistrivõistlused kergejõustikus
K 10.01
Keila Terviserajad
TRIATHLON ESTONIA KEILA SUUSASARJA 2024 3. ETAPP - ÜHISSTARDID
PÕHIDISTANTS , NOORTEDISTANTS , LASTEDISTANTS
T 09.01
Paalalinna viilhall
Viljandi TV 10 OS II etapp
T 09.01
Türi Tolli mets
Türi suusatamise SV " Türi suusatalv 2024" II etapp
T 09.01
Ujula 4
TV 10 OS Tartu ja Tartumaa II etapp
P 07.01
Järvakandi TERVISERADA
Kehtna suusasari 2024 1. osavõistlus
põhidistants naised 10km , Põhidistants mehed 10km , seeniorid 2. 5km , noored 15-17 aastased 5km , noored 13-14 aastased 3km , noored 11-12 aastased 2km , Lastedistants 1km
...
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
...
Uudised
Sauga Kevadjooksu võitsid Franko Reinhold ja Triin Gede
Selgusid Järvamaa parimad valikorienteerumises
11. mail stardib teistkordne Sauga Kevadjooks
Kuula Stebby podcasti Ööjooksu teemadel: Stuudios peakorraldaja Marko Torm
TÜRIL VÕTSID TOLLI TERVISERAJAL OMAVAHEL MÕÕTU NOORSPORTLASED
Maikuu on õuekuu!
TUTVUSTAME Rakvere Ööjooksu uut RADA!
04. - 05.05.2024 toimus Riias, Balti riikide karikavõistluse II etapp haavlilaskmise Olümpiaharjutustes
53.jooksu ümber Harku järve võitsid Juri Kovaljov ja Liis-Grete Arro
Bosch Eesti Maastikurattasarja kümnes hooaeg algas Viljandis
43. Kuressaare Linnajooksu Sportlandi 10 km võitsid Tiidrek Nurme ja Kertu Kula
OSALEJA INFO - 53.jooks ümber Harku järv
Härku järve ring toob jooksjad ja kõndijad juba tuttavale rajale
Esitleme Rakvere Ööjooksu T-särki "PIDURDAMATU"!
95. Suurjooksu ümber Viljandi järve võitsid Leonid Latsepov ja Laura Maasik
Kõik uudised
...