Et
En
Sulge
Uudised
Sündmuste kalender
Sarjad
Registreerumine
Tulemused
Võistlejad
Fotod
Spordiala
Jooksmine
Kepikõnd
Jalgrattasport
Maanteerattasõit
Maastikurattasõit
Tsüklokross
Rulluisutamine
Rullsuusatamine
Triatlon/duatlon
Triatlon
Duatlon
Orienteerumine
Seiklussport
Ujumine
Suusatamine
Uisutamine
Kiiruisutamine
Rulasport
Alates
Kuni
Võistlus
K 03.04
Lääne maakond
Punktipeitus 5 (siseorienteerumine)
K 03.04
Kudjape-Upa terviserada
Kuressaare Tervisekõnd Upa-Kudjape terviserajal
E 01.04
Port Noblessner
Sinilillejooks TALLINN 2024
Sinilillejooks TALLINN 2024
E 01.04
Eesti
Virtuaalne Sinilillejooks 2024
3.2 km jooksmine , 20 km rattasõit
E 01.04
Saare maakonna terviserajad
Tule "Perega terviserajale 2024!"
E 01.04
Leisi
FOTO-ORIENTEERUMISMATK LEISIS
P 31.03
Tallinn TV Tower
Teletorni Trepijooks
L 30.03
Tallinna Lilleküla Gümnaasium
Serenity Cup
L 30.03
E-Piim Spordihall
Siseboccias MV üksikmängus
L 30.03
Ahtme Spordihall
Kohtla-Järve võistkondlikud karikavõistlused 2024.a
L 30.03
Turu 8
Kevadturniir 2024
N 28.03
Valgehobusemäe Suusa- ja Puhkekeskus
Järva valla suusaseeria 6.etapp - JÄÄB ÄRA
P 24.03
Vääna-Jõesuu
TreeningPluss Vääna-Jõesuu jooks-matk
P 24.03
Holstre-Polli Spordikeskuse tervise- ja suusarajad
Viljandimaa murdmaasusaamise MV
L 23.03
Valgehobusemäe Suusa- ja Puhkekeskus
23. Albu Suusasõit Jaak Mae karikale
L 23.03
Loode tammik
Pööripäevajooks Jooks kevadesse
L 23.03
A. Le Coq Arena
Tallinna Linnarogain
L 23.03
Turu tn 8 spordihoone
Kalevi lahtised meistrivõistlused rühmvõimlemises
L 23.03
Konesko Türi Spordihoone
Matk Kevadesse
L 23.03
Tartu Ülikooli Spordihoone
TV 10 Olümpiastarti 53. hooaja III etapp
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
...
Uudised
Sauga Kevadjooksu võitsid Franko Reinhold ja Triin Gede
Selgusid Järvamaa parimad valikorienteerumises
11. mail stardib teistkordne Sauga Kevadjooks
Kuula Stebby podcasti Ööjooksu teemadel: Stuudios peakorraldaja Marko Torm
TÜRIL VÕTSID TOLLI TERVISERAJAL OMAVAHEL MÕÕTU NOORSPORTLASED
Maikuu on õuekuu!
TUTVUSTAME Rakvere Ööjooksu uut RADA!
04. - 05.05.2024 toimus Riias, Balti riikide karikavõistluse II etapp haavlilaskmise Olümpiaharjutustes
53.jooksu ümber Harku järve võitsid Juri Kovaljov ja Liis-Grete Arro
Bosch Eesti Maastikurattasarja kümnes hooaeg algas Viljandis
43. Kuressaare Linnajooksu Sportlandi 10 km võitsid Tiidrek Nurme ja Kertu Kula
OSALEJA INFO - 53.jooks ümber Harku järv
Härku järve ring toob jooksjad ja kõndijad juba tuttavale rajale
Esitleme Rakvere Ööjooksu T-särki "PIDURDAMATU"!
95. Suurjooksu ümber Viljandi järve võitsid Leonid Latsepov ja Laura Maasik
Kõik uudised
...