Et
En
Sulge
Uudised
Sündmuste kalender
Sarjad
Registreerumine
Tulemused
Võistlejad
Fotod
Spordiala
Jooksmine
Kepikõnd
Jalgrattasport
Maanteerattasõit
Maastikurattasõit
Tsüklokross
Rulluisutamine
Rullsuusatamine
Triatlon/duatlon
Triatlon
Duatlon
Orienteerumine
Seiklussport
Ujumine
Suusatamine
Uisutamine
Kiiruisutamine
Rulasport
Alates
Kuni
Võistlus
P 14.04
Tervise- ja suusarada ümber Viljandi järve
Künnipäeva teatejooks
P 14.04
Pärnu
Sinilillejooks PÄRNU 2024
Sinilillejooks PÄRNU 2024
P 14.04
Pirita terviserajad
Team Rattapood cup II etapp
L 13.04
OMAsaal
KevadAkro 2024
L 13.04
Pärnu jõgi
XIV Türi-Tori kiirlaskumine
78 km põhidistants Türi-Tori , 47 km rahvamatkadistants Kurgja-Tori , 104 km maratonidistants Paide-Sindi
L 13.04
Ahtme Spordihall
Ida-Virumaa kergejõustikuvõistlused U10 ja U12
L 13.04
Nõmme ujula
TALLINNA 2024.A. LAHTISED MEISTRIVÕISTLUSED UJUMISE MITMEVÕISTLUSES PUUETEGA INIMESTELE
L 13.04
Niidupargi staadion
Pärnu Niidupargi heitjate seeriavõistlus I etapp
R 12.04
Saarjärve puhkemaja, matkamaja
Põlvamaa lahtised meistrivõistlused öises orienteerumisjooksus
R 12.04
Roosna-Alliku
VI mudilaste karikasarja II etapp pargijooks
N 11.04
Pärnu Rannapark
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak
K 10.04
Ujula 4
Tartu Ülikooli Kevadjooks
5km põhidistants jooks , 5km kõnd
K 10.04
Päri tervise- ja suusarajad
Viljandimaa orienteerumispäevakud 1 etapp
T 09.04
Laari pikniku orienteerumiskaart
Põlva o-teisipäevak, I etapp
E 08.04
Saare maakond
Saare maakonna liikumisrõõmu mõõduvõtt
E 08.04
86411 Pärnu maakond
Kergejõustiku teemanädal/päevad Pärnumaa valdade koolidele
P 07.04
Jõhvi
Sinilillejooks JÕHVI 2024
Sinilillejooks JÕHVI 2024
P 07.04
Valgjärve
Meenikunno Elamusretk
P 07.04
Maardu
Team Rattapood cup I etapp
L 06.04
Haapsalu
Haapsalu 18. maanteejooks
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
...
Uudised
Sauga Kevadjooksu võitsid Franko Reinhold ja Triin Gede
Selgusid Järvamaa parimad valikorienteerumises
11. mail stardib teistkordne Sauga Kevadjooks
Kuula Stebby podcasti Ööjooksu teemadel: Stuudios peakorraldaja Marko Torm
TÜRIL VÕTSID TOLLI TERVISERAJAL OMAVAHEL MÕÕTU NOORSPORTLASED
Maikuu on õuekuu!
TUTVUSTAME Rakvere Ööjooksu uut RADA!
04. - 05.05.2024 toimus Riias, Balti riikide karikavõistluse II etapp haavlilaskmise Olümpiaharjutustes
53.jooksu ümber Harku järve võitsid Juri Kovaljov ja Liis-Grete Arro
Bosch Eesti Maastikurattasarja kümnes hooaeg algas Viljandis
43. Kuressaare Linnajooksu Sportlandi 10 km võitsid Tiidrek Nurme ja Kertu Kula
OSALEJA INFO - 53.jooks ümber Harku järv
Härku järve ring toob jooksjad ja kõndijad juba tuttavale rajale
Esitleme Rakvere Ööjooksu T-särki "PIDURDAMATU"!
95. Suurjooksu ümber Viljandi järve võitsid Leonid Latsepov ja Laura Maasik
Kõik uudised
...