Et
En
Sulge
Uudised
Sündmuste kalender
Sarjad
Registreerumine
Tulemused
Võistlejad
Fotod
Spordiala
Jooksmine
Kepikõnd
Jalgrattasport
Maanteerattasõit
Maastikurattasõit
Tsüklokross
Rulluisutamine
Rullsuusatamine
Triatlon/duatlon
Triatlon
Duatlon
Orienteerumine
Seiklussport
Ujumine
Suusatamine
Uisutamine
Kiiruisutamine
Rulasport
Alates
Kuni
Võistlus
L 27.01
Ihaste tee 7
Lootuste KV I etapp ja Talvesära 2024
L 27.01
Mõedaku spordibaas
38. Viru Maraton
Maraton , Poolmaraton , Lastesõit 1,5 km , Lastesõit 400 m
L 27.01
Lasnamäe Kergejõustikuhall
TV 10 Olümpiastarti 53. hooaja II etapp
R 26.01
Tondiraba Jäähall
10. Tondiraba Sisemaraton
10. Tondiraba Sisemaraton , Tondiraba 6 tunni jooks , 3. Tondiraba Sisekümme , Tondiraba tunnijooks
N 25.01
Kangrumäe
Järva valla suusaseeria III etapp
T 23.01
Kastani puiestee 12
TV 10 Lääne- Viru II etapp
T 23.01
Türi Tolli mets
Türi suusatamise SV " Türi suusatalv 2024" III etapp
T 23.01
Pärnu kergejõustikuhall
TV10 Olümpiastarti Pärnumaa II etapp
T 23.01
Tallinna Spordihall
Nõmme KJK lahtised meistrivõistlused
E 22.01
Valga Spordihoone
TV10 olümpiastarti Valgamaa II etapp
P 21.01
Paluküla liikumisrada
Kehtna suusasari 2024 2. osavõistlus
Põhidistants mehed 10km , Põhidistants naised 10km , mehed 60+, naised 50+ 5km , U18 PT 5km , U16PT 5km , U14 PT 3km , U12 PT 2km , U10 PT 1km
P 21.01
Vääna
TreeningPluss Vääna jooks-matk
P 21.01
Palivere Turismi- ja Tervisespordikeskus
Palivere Suusasari 2024 II etapp ja Läänemaa meistrivõistlused murdmaasuusatamises
P 21.01
Palivere Turismi- ja Tervisespordikeskus
Läänemaa meistrivõistlused suusatamises, klassikatehnika eraldistardid
L 20.01
Viljandi järv
13. Mulgi Uisumaraton
Rahvadistants 10km , Maratonidistants 30km
L 20.01
Kalevi spordihall
VK Janika Tallinn rahvuvaheline Talveturniir 2024 (International Winter Tournament 2024
L 20.01
Keila Terviserajad
TRIATHLON ESTONIA KEILA SUUSASARJA 2024 5. ETAPP - 2x100 m SPRINDID EDASIPÄÄSUDEGA
PÕHIDISTANTS , NOORTEDISTANTS , LASTEDISTANTS
L 20.01
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Tartu KEVEK rahvusvahelised sisevõistlused veteranidele 2024
L 20.01
Tallinna Kergejõustikuhall
Sisesõudesarja III etapp Alfa 2024
R 19.01
Konesko Türi Spordihoone
Järvamaa TV 10 OS II etapp
...
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
...
Uudised
Sauga Kevadjooksu võitsid Franko Reinhold ja Triin Gede
Selgusid Järvamaa parimad valikorienteerumises
11. mail stardib teistkordne Sauga Kevadjooks
Kuula Stebby podcasti Ööjooksu teemadel: Stuudios peakorraldaja Marko Torm
TÜRIL VÕTSID TOLLI TERVISERAJAL OMAVAHEL MÕÕTU NOORSPORTLASED
Maikuu on õuekuu!
TUTVUSTAME Rakvere Ööjooksu uut RADA!
04. - 05.05.2024 toimus Riias, Balti riikide karikavõistluse II etapp haavlilaskmise Olümpiaharjutustes
53.jooksu ümber Harku järve võitsid Juri Kovaljov ja Liis-Grete Arro
Bosch Eesti Maastikurattasarja kümnes hooaeg algas Viljandis
43. Kuressaare Linnajooksu Sportlandi 10 km võitsid Tiidrek Nurme ja Kertu Kula
OSALEJA INFO - 53.jooks ümber Harku järv
Härku järve ring toob jooksjad ja kõndijad juba tuttavale rajale
Esitleme Rakvere Ööjooksu T-särki "PIDURDAMATU"!
95. Suurjooksu ümber Viljandi järve võitsid Leonid Latsepov ja Laura Maasik
Kõik uudised
...