Et
En
Sulge
Uudised
Sündmuste kalender
Sarjad
Registreerumine
Tulemused
Võistlejad
Fotod
Spordiala
Jooksmine
Kepikõnd
Jalgrattasport
Maanteerattasõit
Maastikurattasõit
Tsüklokross
Rulluisutamine
Rullsuusatamine
Triatlon/duatlon
Triatlon
Duatlon
Orienteerumine
Seiklussport
Ujumine
Suusatamine
Uisutamine
Kiiruisutamine
Rulasport
Alates
Kuni
Võistlus
L 17.02
Haapsalu Panga Spordihoone
Ridala Sise talimängud
L 17.02
Otepää - ELva
50. Tartu Maraton
63 km CL , 31 km CL , virtuaal 63 km , virtuaal 31 km , virtuaal 16 km , virtuaal 63 km kombo , virtuaal 2 x 63 km kombo , 31 km FT / L. 17.02 , vintage 31 km / L. 17.02
L 17.02
Arula
10. Tartu Teatemaraton
Teatemaraton
L 17.02
Elva
51. Elva Talikross II etapp - VÕISTLUS JÄÄB ÄRA
L 17.02
Aura Veekeskus
ANNA HOOGU ujumisvõistlused puuetega inimestele
R 16.02
Palivere Turismi- ja Tervisespordikeskus
Läänemaa koolinoorte meistrivõistlused suusatamises 2024
R 16.02
SA Tähtvere Puhkepark
50. Tartu Maratoni lastesõidud
Lastesõit , Virtuaalsõit
N 15.02
Kastani puiestee 12
Lääne-Virumaa noorte U12 vanuseklassi talvised võistlused
N 15.02
Järva-Jaani
Järva valla suusaseeria 4.etapp
T 13.02
Mammaste Tervisespordikeskus
Põlvamaa SUUSASARI 2024, II etapp
T 13.02
Türi Tolli mets
Türi suusatamise SV " Türi suusatalv 2024" 4. etapp
T 13.02
Põlva linn
Põlvamaa kooolinoorte male meistrivõistlused
P 11.02
Viljandi Jakobsoni Kooli ujula
Viljandimaa ujumise MV
P 11.02
Laagri Kooli Möldre maja
Veskiloppet Suusamaraton 2024
Veskiloppet Suusamaraton - 300 m
L 10.02
Imavere
Imavere Talimängud
L 10.02
Leevi
Eesti suusaorienteerumise meistrivõistlused
L 10.02
Elva
51. Elva Talikross I etapp
L 10.02
Tallinna Lilleküla Gümnaasiumi spordisaal
Tallinna Lahtised MV 2024
L 10.02
Otepää Spordihoone
Otepää MV 2024
R 09.02
OMAsaal
Tallinna Meistrivõistlused Sportakrobaatikas
...
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
...
Uudised
Sauga Kevadjooksu võitsid Franko Reinhold ja Triin Gede
Selgusid Järvamaa parimad valikorienteerumises
11. mail stardib teistkordne Sauga Kevadjooks
Kuula Stebby podcasti Ööjooksu teemadel: Stuudios peakorraldaja Marko Torm
TÜRIL VÕTSID TOLLI TERVISERAJAL OMAVAHEL MÕÕTU NOORSPORTLASED
Maikuu on õuekuu!
TUTVUSTAME Rakvere Ööjooksu uut RADA!
04. - 05.05.2024 toimus Riias, Balti riikide karikavõistluse II etapp haavlilaskmise Olümpiaharjutustes
53.jooksu ümber Harku järve võitsid Juri Kovaljov ja Liis-Grete Arro
Bosch Eesti Maastikurattasarja kümnes hooaeg algas Viljandis
43. Kuressaare Linnajooksu Sportlandi 10 km võitsid Tiidrek Nurme ja Kertu Kula
OSALEJA INFO - 53.jooks ümber Harku järv
Härku järve ring toob jooksjad ja kõndijad juba tuttavale rajale
Esitleme Rakvere Ööjooksu T-särki "PIDURDAMATU"!
95. Suurjooksu ümber Viljandi järve võitsid Leonid Latsepov ja Laura Maasik
Kõik uudised
...